Skocz do zawartości
azrael88

Sony Wireless Stereo Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Taki szum to standard.

Nie zawsze go słychać nawet, a jak pojawią się już jakiekolwiek dźwięki z gry w słuchawkach, to zapominasz o czymś takim jak szumy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wczoraj od poludnia je testowalem i jak dla mnie:  

Zalety:

- prostota obslugi wkladasz nadajnik do ps3 i jazda

- wygodne i lekkie (prawie nie czuje sie ich na glowie)

- głosne

- mic+mikrofon w jednym

Wady:

- Szum podczas braku dzwieków (wkurzajace)

- plastik trzeszczy przy ruszaniu głową

- zakłucenia (czasami wystepowaly jakies beepy mimo ze byly naladowane moze router zaklucal i po wyjsciu z pokoju na korytarz juz slabo lapaly..)

- stanowczo za krotko trzyma bateria (jak chcemy zaczac grac od 21-22 i zrobic sobie nocke to niestety wieksza czesc nocki jedziemy na kablu, jak grasz 2-3h dziennie to co 2 dni ladujesz..)

- brak kabla do ładowania

- tylko do ps3 i PC

- ciezko o dopasowanie (jak dla mnie jakos zle spasowana obudowa i ten mic bo nie moglem dobrac ich tak zeby byly wygodnie na glowie i mic wystawal jak nalezy)  

  I to chyba tyle. Ogolnie sluchawki niezle ale na pewno nie jak niektorzy pisali ze urywaja czerepa, pewnie zalezy do czego kto porownywal, co mial wczesniej. Kupilem je drozej niz moge u siebie w firmie w saturnie zeby moc dzis zwrocic , teraz musze sie zastanowic ale raczej sklaniam sie w strone sluchawek MDR-RF865RK ze wzgledu na brak jakichkolwiek szumow podczas korzystania nawet gdy nie ma dzwiekow i ogolnie dzwiek bardziej czysty (ma 3 kanaly ktore mozna przelaczac gdyby router zaklucal), mozna je podlaczyc do wszystkiego, a ja gram tez na ps2, slucham muzy tv itd i co bardzo wazne czas pracy baterii do 25h ! ale sa tez minusy - brak mikrofonu i stereo chociaz powiem Wam szczerze ze jak je testowalem w salonie na znanych mi grach , ktore zabralem z domu to dzwiek mialy rewelacyjny.

Edytowane przez OutsideR
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kupowanie jakichkolwiek słuchawek bezprzewodowych z analogowym nadajnikiem radiowym to wyrzucenie pieniędzy w błoto. Rozglądajcie się za DIGITAL RF, które mają jakość dźwięku porównywalną do CD, a jakiekolwiek szumy nie występują nigdy. Słuchawki radiowe to przeszła epoka. Niczym winyl albo VHS...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROTFL

Ja mam stare przewodowe stereo słuchafony Technicsa i jestem usatysfakcjonowany, kabel ma milion metrów i potencjometr do regulacji. Nie ma problemów z baterią a po podłączeniu do amplitunera Onkyo poziom hałasu dosłownie urywa czerep. Komunikacja w grach? Banał, wyjście audio mam ustawione w opcjach na domyślne urządzenie; kompanów słyszę więc w słuchawkach, headset działa wyłącznie jako mikrofon i za uchwyt za ucho wisi na koszulce niczym paciorek babci. Rozwiązanie nie jest jakieś PRO, ale przynajmniej proste i tanie, do tego nic nie szumi i można tego używać do wszystkiego :whistling:

Czytam ciągle o tym Stereo Headsetcie Sony bo byłem o 3mm od jego kupna, póki co chwalę dzień kiedy współtowarzysze niedoli z forum odradzili mi ten pomysł. Oczywiście nie staram się nic nikomu obrzydzić, kto ma i jest zadowolony temu niech Sony błogosławi, osoby które jednak mierzą się ich kupnem proponuje rozwiązanie OutSider'a, kupić tak żeby można było w razie rozczarowania zwrócić :thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem przekonany do tego headsetu. Tylko mam pytanie do ojcow, ktorzy maja male dzieci. Slyszycie ich placz krzyk w tych sluchawkach ? Chodzi o to ze za 2 miechy bede ojcem i jak kazdy ojciec tez musi sie opiekowac swoim skarbem (bede mial corke ;) ) Niestety moja dziewczyna jest troche uprzedzona i powiedziala ze nie bede mogl grac w sluchawkach jesli nie bede slyszal dziecka ;/

Mam nadzieje ze sa tutaj ojcowie :). Jeszcze dodam ze dziecko przez jakis czas bedzie spalo z nami w pokoju, oczywiscie w swoim lozeczku dla zgryzliwych co lubia trolowac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem przekonany do tego headsetu. Tylko mam pytanie do ojcow, ktorzy maja male dzieci. Slyszycie ich placz krzyk w tych sluchawkach ? Chodzi o to ze za 2 miechy bede ojcem i jak kazdy ojciec tez musi sie opiekowac swoim skarbem (bede mial corke ;) ) Niestety moja dziewczyna jest troche uprzedzona i powiedziala ze nie bede mogl grac w sluchawkach jesli nie bede slyszal dziecka ;/

Mam nadzieje ze sa tutaj ojcowie :). Jeszcze dodam ze dziecko przez jakis czas bedzie spalo z nami w pokoju, oczywiscie w swoim lozeczku dla zgryzliwych co lubia trolowac ;]

Kto ma pszczoły ten ma miód, kto ma dzieci ten nie gra na konsoli, kup dziewczynie lekkie kapcie żeby miała Ci czym bezszkodowo zajab*ć jak nie będziesz reagował na płacz córki. Tak, są tu ojcowie, sam ma córeczkę i nie słyszę jej w słuchawkach, no chyba że będziesz miał mega przyciszone ale wtedy nasuwa się pytanie; po co ci Headset za 350PLN? Kup sobie douszne pchełki we wszystko po 4zł.

Nie ma bata, dziecko nawet to najgłośniejsze nie dokrzyczy się do ojca w takim hełmofonie, doinwestuj w nianie elektroniczną, czujkę zamontuj przy łóżeczku a odbiornik (koniecznie taki z lampką zapalającą się gdy dziecko generuje jakieś odgłosy) stawiasz sobie przed gałami obok telewizora.

Proste :thumbsup:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jak kolega powiedzial, jak mialem ten headset na glowie bez dzwieku lub z cichutkim dzwiekiem to slyszysz co mowia do Ciebie ale to samo osiagniesz na tanich sluchawkach bo zeby byl jako taki efekt musisz je podglosic dlatego jak gram to nie slysze otoczenia bo musi byc glosno dosc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz ten pierwszy headset od sony dalem 50 euro ale jakos mi nie lezy. Moja kobieta zaproponowala mi te sluchawki, bo juz ma dosc odglosu strzelania w BF3, bramek w fifie itd itd ... Ten odbiornik co mowisz juz posiadam, bo mamy dom pietrowy. Kiedy dyskutowalem z nia o moim graniu, to dala mi przyzwolenie na granie tylko w jej obecnosci i zastrzegla sobie, ze jak bedzie potrzebowala pomocy, to nie wazne czy gram online, czy przegrywamy w bfie/ fifie, to mam byc spiety i gotowy! Cena w gamie w irlandi to 115e euraczy na Amazonie.com 90$ i gratis przesylka.

Co do kapci to ma "pluszowe" rofl.gif, wiec jak pojde do dentysty i spyta sie gdzie mam zeby, odpowiem jak popek z JP. "Mam wyjebane" ;)

@Edit:

Ta reklama przekonala mnie do kupna. To jest to czego szukalem !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, pamiętaj jednak że ten headset z 7.1 ma tyle wspólnego co ja z forami x'boxa ;) Dźwięk tylko udaje że jest przestrzenny a to tak trochę jak z sexem w ubraniach; niby przyjemnie ale daleko do pełnej satysfakcji.

Zdecydowałeś się! Pozostaje więc jedynie życzyć Ci zadowolenia z zakupu i szczęśliwego rozwiązania dla dziewczyny :thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk tylko udaje że jest przestrzenny a to tak trochę jak z sexem w ubraniach; niby przyjemnie ale daleko do pełnej satysfakcji.

Tutaj bym polemizowal , zaleznie od preferencji dla mnie calkowita golizna wcale nie oznacza pelnej satysfakcji bo osobiscie uwielbiam takie rzeczy jak rekawiczki czy same kozaczki itd :D

Ale co do 7.1 w tych sluchawkach masz racje w koncu to tylko "emulacja".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok, pamiętaj jednak że ten headset z 7.1 ma tyle wspólnego co ja z forami x'boxa ;) Dźwięk tylko udaje że jest przestrzenny a to tak trochę jak z sexem w ubraniach; niby przyjemnie ale daleko do pełnej satysfakcji.

Zdecydowałeś się! Pozostaje więc jedynie życzyć Ci zadowolenia z zakupu i szczęśliwego rozwiązania dla dziewczyny :thumbsup:

Tzn ze nie bede slyszal czolgu/ piechoty innego badziewia za mna, kolo mnie, ch*j wie gdzie ? verymad.gif

@edit:

Wazne zeby chociaz lepiej dzialalo niz w TV. To i tak bedzie prezent na moje urodziny ;D

Wypowiedz mojej dziewczyny kiedy dalem jej przeczytac to co napisales na temat miodu i dzieci ;) cytuje:

"Granie na konsoli to lepsze hobby niz motoryzacja, a kazdy facet ma jakies. Lepsze granie niz picie z kumplami ;).

A kobieta has to deal with it no matter what. tongue.gif

Edytowane przez linkin120289

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn ze nie bede slyszal czolgu/ piechoty innego badziewia za mna, kolo mnie, ch*j wie gdzie ? ...

Nie tak dobrze jak o tym piszą/mówią w reklamówkach ... Polecam dołożyć do HS z prawdziwym systemem 5.1 Mój brat używa takich TRTTON'ów, w nich słyszysz wszystko, po 4 głośniki na ucho ... komptybilność z PS3, mnóstwo możliwości konfiguracji, i do tego możliwość podłączenia do każdego badziewia z Optical-out, czyli do wszystkiego.

Czas chyba na męską rozmowę z dziewczyną :whistling:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki są na tyle wytłumione, że o słyszeniu dziecka nie mam mowy. Ja zwracam uwagę dopiero jak jeden albo drugi błądzi na trasie ze swojego pokoju do sypialni :) Powiedzmy sobie szczerze, te słuchawki nie są super mega pro, ale grają bardzo fajnie, mają mocne basy, dobrze leżą na głowie. Dźwięk pseudo przestrzenny to solidne stereo, które 90% graczy wystarcza. Dla mnie największa zaleta to brak kabla i wbudowany mikrofon. Wiem że są inne słuchawki bezprzewodowe, może nawet lepsze, ale wiąże się to ze stawianiem kolejnego grata (odbiornika) w okolicy. Sony ma wtyczkę, którą można przy pomocy przedłużacza USB wrzucić gdzieś na tyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dobrze jak o tym piszą/mówią w reklamówkach ... Polecam dołożyć do HS z prawdziwym systemem 5.1 Mój brat używa takich TRTTON'ów, w nich słyszysz wszystko, po 4 głośniki na ucho ... komptybilność z PS3, mnóstwo możliwości konfiguracji, i do tego możliwość podłączenia do każdego badziewia z Optical-out, czyli do wszystkiego.

Czas chyba na męską rozmowę z dziewczyną :whistling:

Widzialem takie w Game-ie dzisiaj kiedy szukalem tych od soniacza, ale design mi sie nie podobal ;). Cena tylko o 70 euro wiecej od sonego czyli 185 euro. Zaskoczyles mnie tymi sluchawkami, tylko jeden minus jest taki ze maja kabel :(. Mialem juz 3 pary sluchawek "nausznikowych" do iphone-a. Sennhiezera hd x2 i skullcandy. Przez to ze bardzo duzo chodze (do pracy, zakupy itd itd) kable sie urywaly za kazdym razem. Druga sprawa to taka ze moja coreczka napewno bedzie za jakis czas biegac, a nie daj Boze zachaczy mi o kabel i zwali konsole :o Przeciez moze sie jej cos stac......

Mowie tutaj o corce a nie o konsoli :P.

No nic wybieram sonego sprawdze jak to w praniu wyglada. Najwyzej oddam (mam 1 tydzien do zwrotu) i wymienie na te TRTTON'ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Outsider napisał w wadach "brak kabla do ładowania? To jak się tego headseta ładuje? Nie ma kabla USB, jak w zwykłych słuchawkach bluetooth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Outsider napisał w wadach "brak kabla do ładowania? To jak się tego headseta ładuje? Nie ma kabla USB, jak w zwykłych słuchawkach bluetooth.

Ładujesz kabelkiem od ładowania pada , który jak wiadomo jest zawsze w zestawie z konsolą. A co do słuchawek to jest to czego oczekiwałem , czyli dźwięk gry i kolegi w jednym. Mam je od listopada i dają czadu aż huczy. Jedyny minus , że nie obsługuje dźwięku z TV. POLECAM w 101%!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy naprawdę przesadzają...wiadomo...kupiłem i jestem mega zadowolony i będę bronił tych słuchawek, co nie znaczy że nie dostrzegam ich wad.

To co najważniejsze...dźwięk. Jest emulacja to fakt. Ale jest to emulacja na najwyższym chyba możliwym poziomie.

Jestem pewien, że gdyby ktoś nie wiedział, że one emulują dźwięk, to 90% ludzi stwierdziłoby, że to prawdziwe 7.1 w słuchawkach.

Należy też pamiętać, że żeby poznać potencjał słuchawek, gra również musi obsługiwać dźwięk 7.1, wtedy naprawdę jest bania w czaszce, gwarantuje :)

To jest tak samo jak z kinem domowym. Wiadomo, że emulująca tuba pod TV nigdy nie zastąpi prawdziwego 5.1 czy 7.1 w pokoju.

Chociaż niektóre tuby naprawdę grają lepiej niż niektóre zestawy, ale mówimy tutaj głównie o górnej półce, gdzie takie coś nie ma miejsca.

Ze słuchawkami jest to samo. Emulacja, owszem, ale jak pisałem, na najwyższym możliwym poziomie.

Grając w BF'a idzie zwariować czasami co się dzieje. Słychać dosłownie wszystko w około, a jak śmignie rakieta nad głową, to można podskoczyć w fotelu.

Do tego należy jeszcze dodać, że słuchawki są mega wygodne dla uszu oraz całej głowy.

Miałem wiele słuchawek na uszach, nawet jakiś super pro dla dj'ów (ktoś tam z rodziny się w to bawił) i te od Sony naprawdę są komfortowe!

Dla mnie to taki Mercedes wśród słuchawek jeśli chodzi o komfort użytkowania.

Ktoś tam pisał, że podobno mu dźwięk przerywał bo nadajnik nie wyrabiał czy coś.

Hym...nie wiem jak u innych, ale u mnie dopiero są małe przerwy jak odejdę gdzieś tak na 10 metrów i to przez grube mury.

Wtedy owszem, przerywa. Ale jak siedzę przy konsoli i gram, to nigdy w życiu nic się nie działo z dźwiękiem.

Może po prostu nadajnik uszkodzony, albo coś powodowało szumy? Np. mikrofalówka (wiele osób nie zdaje sobie nawet z tego sprawy, jak takie sprzęty potrafią namieszać).

Wadą jest trzeszczący plastik. U mnie trzeszczy co jakiś czas przy prawej słuchawce. Nie wiem czego to wina, czy za mocno ściśnięte plastiki, czy co tam.

Ale jak się zacznie grać to w ogóle się na to zwraca uwagi. Poza tym, żeby zatrzeszczało to trzeba ruszyć mocno głową, przynajmniej u mnie.

A chyba nikt nie siedzi i nie buja się przed TV jak babka w bujaku :)

Widziałem, że sporo osób narzeka też na suwaki. Nie potrafię zrozumieć tylko dlaczego?

Mamy 2 suwaki. Jeden od normalnego dźwięki, a drugi od chatu.

Haczyk polega na tym, że tym suwakiem od chatu można również fajnie regulować dźwięk.

Np. na normalnym suwaku można zrobić cicho dźwięk, albo zupełnie wygłuszyć.

Dzięki drugiemu suwakowi, można sobie tak wyregulować, że lekko słyszymy grę oraz to co dzieje się w okół nas.

Bardzo dobra opcja, gdy np. gramy i czekamy na telefon albo gości. Grając normalnie nigdy byśmy nie usłyszeli.

Trzeba po prostu troszkę pokombinować, a nie pisać od razu...że tandeta.

Tak jak mówię. Komuś nie szkoda hajsu, niech kupuje słuchawki za 500zł i więcej.

Ale jestem w stanie się założyć, że większa połowa tych osób nawet nie poczuje wielkiej różnicy między tymi słuchawkami, a tymi od Sony.

Oczywiście dochodzi jeszcze kwestia kabli. Ale to już jest sprawa indywidualna. Dla mnie im mniej kabli tym lepiej. Dlatego też wybrałem słuchawki Sony.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wadą jest trzeszczący plastik. U mnie trzeszczy co jakiś czas przy prawej słuchawce.

Witaj w klubie. U mnie też czasem trzeszczy, z tym że lewa słuchawka. Nie zawsze, ale czasem się zdarza, a wtedy wkurza niemiłosiernie. Mam nadzieję, że z czasem się wytrze i przestanie skrzypieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy naprawdę przesadzają...wiadomo...kupiłem i jestem mega zadowolony i będę bronił tych słuchawek, co nie znaczy że nie dostrzegam ich wad.

To co najważniejsze...dźwięk. Jest emulacja to fakt. Ale jest to emulacja na najwyższym chyba możliwym poziomie.

Jestem pewien, że gdyby ktoś nie wiedział, że one emulują dźwięk, to 90% ludzi stwierdziłoby, że to prawdziwe 7.1 w słuchawkach.

Należy też pamiętać, że żeby poznać potencjał słuchawek, gra również musi obsługiwać dźwięk 7.1, wtedy naprawdę jest bania w czaszce, gwarantuje :)

To jest tak samo jak z kinem domowym. Wiadomo, że emulująca tuba pod TV nigdy nie zastąpi prawdziwego 5.1 czy 7.1 w pokoju.

Chociaż niektóre tuby naprawdę grają lepiej niż niektóre zestawy, ale mówimy tutaj głównie o górnej półce, gdzie takie coś nie ma miejsca.

Ze słuchawkami jest to samo. Emulacja, owszem, ale jak pisałem, na najwyższym możliwym poziomie.

Grając w BF'a idzie zwariować czasami co się dzieje. Słychać dosłownie wszystko w około, a jak śmignie rakieta nad głową, to można podskoczyć w fotelu.

Do tego należy jeszcze dodać, że słuchawki są mega wygodne dla uszu oraz całej głowy.

Miałem wiele słuchawek na uszach, nawet jakiś super pro dla dj'ów (ktoś tam z rodziny się w to bawił) i te od Sony naprawdę są komfortowe!

Dla mnie to taki Mercedes wśród słuchawek jeśli chodzi o komfort użytkowania.

Ktoś tam pisał, że podobno mu dźwięk przerywał bo nadajnik nie wyrabiał czy coś.

Hym...nie wiem jak u innych, ale u mnie dopiero są małe przerwy jak odejdę gdzieś tak na 10 metrów i to przez grube mury.

Wtedy owszem, przerywa. Ale jak siedzę przy konsoli i gram, to nigdy w życiu nic się nie działo z dźwiękiem.

Może po prostu nadajnik uszkodzony, albo coś powodowało szumy? Np. mikrofalówka (wiele osób nie zdaje sobie nawet z tego sprawy, jak takie sprzęty potrafią namieszać).

Wadą jest trzeszczący plastik. U mnie trzeszczy co jakiś czas przy prawej słuchawce. Nie wiem czego to wina, czy za mocno ściśnięte plastiki, czy co tam.

Ale jak się zacznie grać to w ogóle się na to zwraca uwagi. Poza tym, żeby zatrzeszczało to trzeba ruszyć mocno głową, przynajmniej u mnie.

A chyba nikt nie siedzi i nie buja się przed TV jak babka w bujaku :)

Widziałem, że sporo osób narzeka też na suwaki. Nie potrafię zrozumieć tylko dlaczego?

Mamy 2 suwaki. Jeden od normalnego dźwięki, a drugi od chatu.

Haczyk polega na tym, że tym suwakiem od chatu można również fajnie regulować dźwięk.

Np. na normalnym suwaku można zrobić cicho dźwięk, albo zupełnie wygłuszyć.

Dzięki drugiemu suwakowi, można sobie tak wyregulować, że lekko słyszymy grę oraz to co dzieje się w okół nas.

Bardzo dobra opcja, gdy np. gramy i czekamy na telefon albo gości. Grając normalnie nigdy byśmy nie usłyszeli.

Trzeba po prostu troszkę pokombinować, a nie pisać od razu...że tandeta.

Tak jak mówię. Komuś nie szkoda hajsu, niech kupuje słuchawki za 500zł i więcej.

Ale jestem w stanie się założyć, że większa połowa tych osób nawet nie poczuje wielkiej różnicy między tymi słuchawkami, a tymi od Sony.

Oczywiście dochodzi jeszcze kwestia kabli. Ale to już jest sprawa indywidualna. Dla mnie im mniej kabli tym lepiej. Dlatego też wybrałem słuchawki Sony.

Po tym co napisałeś, aż nabrałem na nie ochoty. :biggrin: A jako, że ostatnio coraz częściej domownicy czepiają się żebym TV sciszył, to te słuchawy będą dla mnie wybawieniem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś doradzicie bo widzę że grono posiadaczy tej słuchawki jest już ogromne a i ja jakieś 2 miechy temu do niego dołączyłem.Wszystko było ok. dopóki nie zacząłem grać (bf3) z mikrofonem ludzie z którymi gram narzekają że słabo mnie słyszą próbowałem regulacji filtr/czat, głośnościale mam wrażenie że to ma wpływ tylko na dźwięki słyszalne przeze mnie. Regulacja siły mikrofonu z poziomu ps3 możliwa tylko na poziomie 3 inne wartości zablokowane.Może macie jakiś pomysł jak to sprawdzić bo nie mam pojęcia czy coś jest nie tak z tym mikrofon czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś doradzicie bo widzę że grono posiadaczy tej słuchawki jest już ogromne a i ja jakieś 2 miechy temu do niego dołączyłem.Wszystko było ok. dopóki nie zacząłem grać (bf3) z mikrofonem ludzie z którymi gram narzekają że słabo mnie słyszą próbowałem regulacji filtr/czat, głośnościale mam wrażenie że to ma wpływ tylko na dźwięki słyszalne przeze mnie. Regulacja siły mikrofonu z poziomu ps3 możliwa tylko na poziomie 3 inne wartości zablokowane.Może macie jakiś pomysł jak to sprawdzić bo nie mam pojęcia czy coś jest nie tak z tym mikrofon czy nie

pewnie ten sam myk co z headsetem czyli parowanie przez BT a nie przez kabel to rowiaze twoj problem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie ten sam myk co z headsetem czyli parowanie przez BT a nie przez kabel to rowiaze twoj problem ...

dzięki za info ale możesz rozwinąć temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dzięki za info ale możesz rozwinąć temat

parowales sluchawki z ps3 za pomoca kabla wiec wywal to z urzadzen w menu konsoli w akcesoriach i wykonaj parowanie jeszcze raz ale po bluetooth'ie wtedy powinno byc ok

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

parowales sluchawki z ps3 za pomoca kabla wiec wywal to z urzadzen w menu konsoli w akcesoriach i wykonaj parowanie jeszcze raz ale po bluetooth'ie wtedy powinno byc ok

ok dzięki sprawdzę i dam znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że tych słuchawek się nie prauje.... Podłączasz i śmigają, łączą się radiowo. Jeśli słabo Cię słyszą, wysuń mikrofon, na schowanym zawsze jest ciszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×