Skocz do zawartości
azrael88

Sony Wireless Stereo Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Możliwe że niedługo będę kupował te słuchawki(starszy model). Jak widziałem wcześniejsze posty to trochę się przeraziłem bo wiem że mój router nadaje w częstotliwości 2.4Ghz i jestem tego w 100% pewny. Czy takie zakłócenia to sporadyczne przypadki czy zawsze tak jest przy takiej samej częstotliwości?? Czy gdy podepnę internet router-konsola ale przez kabel to nie będzie zakłóceń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Możliwe że niedługo będę kupował te słuchawki(starszy model). Jak widziałem wcześniejsze posty to trochę się przeraziłem bo wiem że mój router nadaje w częstotliwości 2.4Ghz i jestem tego w 100% pewny. Czy takie zakłócenia to sporadyczne przypadki czy zawsze tak jest przy takiej samej częstotliwości?? Czy gdy podepnę internet router-konsola ale przez kabel to nie będzie zakłóceń.

Hmm, mozliwe, ze to zalezy, od czegos tam. Mi np. na konsoli, ktora jest jakies 5 metrow od routera, nic nie dolega, laptop, ktory zazwyczaj jest na biurku, a pod biurkiem laptop, tez daje rade, wiec naprawde nie wiem skad te problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Możliwe że niedługo będę kupował te słuchawki(starszy model). Jak widziałem wcześniejsze posty to trochę się przeraziłem bo wiem że mój router nadaje w częstotliwości 2.4Ghz i jestem tego w 100% pewny. Czy takie zakłócenia to sporadyczne przypadki czy zawsze tak jest przy takiej samej częstotliwości?? Czy gdy podepnę internet router-konsola ale przez kabel to nie będzie zakłóceń.

Jak podepniesz przez kabel, to jak mogą być zakłócenia od strony wifi ?

Zakłócenia to element losowy i mogą pochodzić nie tylko od routera / karty wifi, ale też i od niektórych myszek i klawiatur...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam myszki ani klawiatury bezprzewodowej. A zakłócenia mogą być bo router i tak wysyła sygnał wifi czy go konsola odbiera czy nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup i się nie martw, wszędzie są jakieś fale radiowe. Przypadki jak wyżej, że komuś router czy coś innego powoduje problemy, to tylko wyjątek.

Gdyby działo się tak non-stop to by tego nie sprzedawali, bo by ludzie nie kupowali. Kupuj śmiało, nie będziesz żałował, gwarantuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cały czas myślę o tych słuchawkach. Kusi mnie, żeby je po prostu kupić. Przebolałbym nawet krótki czas pracy na baterii, jednak gdzieś przeczytałem, że po podłączeniu słuchawek przez jack, dźwięk dużo traci na jakości. Prawda to? A może są jakieś inne dobre słuchawki w cenie do 500zł, które dają bliźniacze efekty, a których czas pracy na baterii jest znacząco dłuższy?

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas myślę o tych słuchawkach. Kusi mnie, żeby je po prostu kupić. Przebolałbym nawet krótki czas pracy na baterii, jednak gdzieś przeczytałem, że po podłączeniu słuchawek przez jack, dźwięk dużo traci na jakości. Prawda to? A może są jakieś inne dobre słuchawki w cenie do 500zł, które dają bliźniacze efekty, a których czas pracy na baterii jest znacząco dłuższy?

Ale chwila - Ty piszesz o starej wersji która nie miała możliwości podpięcia ich przez jacka, czy o nowych Pulsach które takowe wejście posiadały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale chwila - Ty piszesz o starej wersji która nie miała możliwości podpięcia ich przez jacka, czy o nowych Pulsach które takowe wejście posiadały...

O Pulsach oczywiście. Stara wersja mnie nie interesuje, choć przy dobrej ofercie cenowej może i bym się na nie skusił. Najbardziej martwi mnie tutaj krótki czas pracy na baterii, który jest dla mnie kluczowym kryterium do decyzji o kupnie dobrych słuchawek bezprzewodowych do PS3.

Edit: Widzę, że na Ultimie mają aktualnie dobrą ofertę cenową za oba modele. Starsza wersja stoi po 379zł, a nowsza po 499zł. Jest sens dopłacać do wersji Pulse?

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Pulsach oczywiście. Stara wersja mnie nie interesuje, choć przy dobrej ofercie cenowej może i bym się na nie skusił. Najbardziej martwi mnie tutaj krótki czas pracy na baterii, który jest dla mnie kluczowym kryterium do decyzji o kupnie dobrych słuchawek bezprzewodowych do PS3.

Edit: Widzę, że na Ultimie mają aktualnie dobrą ofertę cenową za oba modele. Starsza wersja stoi po 379zł, a nowsza po 499zł. Jest sens dopłacać do wersji Pulse?

Ja ostatnio widziałem w MM nowsze też w cenie 499zł

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O Pulsach oczywiście. Stara wersja mnie nie interesuje, choć przy dobrej ofercie cenowej może i bym się na nie skusił. Najbardziej martwi mnie tutaj krótki czas pracy na baterii, który jest dla mnie kluczowym kryterium do decyzji o kupnie dobrych słuchawek bezprzewodowych do PS3.

Edit: Widzę, że na Ultimie mają aktualnie dobrą ofertę cenową za oba modele. Starsza wersja stoi po 379zł, a nowsza po 499zł. Jest sens dopłacać do wersji Pulse?

Pulsa możesz podłączyć bezprzewodowo do innego niż konsola / PC sprzętu, jak również i przewodowo...

I generalnie nic lepszego, dedykowanego do PS3 nie dostaniesz...

Edytowane przez kloose
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio widziałem w MM nowsze też w cenie 499zł

Akurat u mnie otwierają nowy Media Markt w piątek i ponoć ma być w chooy promocji na wszystko. Może akurat trafi się promo na te słuchawki. Czuję, że wyjdę z MM zadowolony. :D

Pulsa możesz podłączyć bezprzewodowo do innego niż konsola / PC sprzętu, jak również i przewodowo...

I generalnie nic lepszego, dedykowanego do PS3 nie dostaniesz...

W sumie dobry argument na korzyść Pulse. Czekam do piątku i może upoluję je w MM. Dzięki za rady. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:-) mam pytanie- czy jak puszcze na PS3 film z dźwiękiem 5.1 to czy na tych słuchawkach będzie słychać efekt przestrzenny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale pamiętaj, że słuchawki nigdy dobrego kina nie zastąpią :)

Oglądałem Matrixa ostatnio na słuchawkach i było świetnie wg mnie.

Na nocne pory idealne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:-) mam pytanie- czy jak puszcze na PS3 film z dźwiękiem 5.1 to czy na tych słuchawkach będzie słychać efekt przestrzenny?

Będzie - ale tylko emulowany z racji tego, że słuchawki są stereo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy słuchawki można ładować podczas ich pracy, czy jednak wyłączają się po podpięciu pod USB ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można spokojnie;) sam tak nie raz grałem już, czy to na ps3 czy na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można ale wtedy czas ładowania zamiast 2,5h wyniesie ok 4,5h.

Wtedy nigdy ich nie naładujesz do pełna. Poza tym to niezdrowe dla baterii. Lepiej naładować przed graniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ja raz tak zrobiłem w sytuacji awaryjnej bo normalnie ładuje tylko przed graniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

dlaczego nie moge zmienic glosnosci mikrofonu? mam caly czas na 3 a 4 i 5 sa niedostepne ,kumple w czasie gry narzekaja ze mnie prawie nie slychac,ktos juz to przerabial??

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciąg mikrofon i drugim suwakiem ustawiaj głośność chatu.

W ustawieniach konsoli 3 to max dla tych słuchawek. I od razu uprzedzam...to że 3 nie znaczy, że jest ciszej niż 5 w jakimś małym popierdaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

dlaczego nie moge zmienic glosnosci mikrofonu? mam caly czas na 3 a 4 i 5 sa niedostepne ,kumple w czasie gry narzekaja ze mnie prawie nie slychac,ktos juz to przerabial??

pzdr

Wchodzisz (w menu konsoli) na Ustawienia -> Ustawienia akcesoriów -> Ustawienia urządzenia audio i wybierasz (zatwierdzając trójkątem) pozycję "Urządzenie wejściowe" - i w następnym oknie masz "Sidetone"...

@down: Tak - masz rację... Źle zrozumiałem o co Ci chodziło - przepraszam za wprowadzenie w błąd :blush:

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz (w menu konsoli) na Ustawienia -> Ustawienia akcesoriów -> Ustawienia urządzenia audio i wybierasz (zatwierdzając trójkątem) pozycję "Urządzenie wejściowe" - i w następnym oknie masz "Sidetone"...

no ale sideton to jest samoslyszalnosc,bede slyszal glosniej swoj glos w trakcie czatu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad kupnem tych elite, ale słyszałem że gdy podłączymy za pomocą kabla te słuchawki do mp3/smartphona, to grają jak sprzęt za 30-50zł prawda to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu kupiłem Pulsy i do tej pory działały pięknie, ale dziś z rana pojawił się problem. Po odłączeniu od ładowania próbowałem je włączyć i nie chciały się zsynchronizować. Nie pomaga reset słuchawek i dongla. Wyłączenie ich też nic nie daje, bo niebieska dioda cały czas miga, tak jakby były w stanie standby. Tak naprawdę nie mogę ich wyłączyć. Poszukałem na oficjalnych forach i sporo osób ma podobny problem. Ponoć jednym z rozwiązań jest poczekanie na całkowite rozładowanie się słuchawek, ponowne ich naładowanie i kolejna próba parowania z konsolą. Póki co czekam aż się rozładują i potem zastosuję ową metodę.

Przytoczone przeze mnie wątki szerzej opisane tutaj:

http://community.us.playstation.com/t5/PlayStation-3-Support/Pulse-wireless-headset-not-syncing/td-p/38703539

http://community.us.playstation.com/t5/PlayStation-3-Support/URGENT-Pulse-Elite-Edition-Wireless-Headset-Issue/td-p/38832165

Miał ktoś podobny problem? Może jest jakiś sposób na jego rozwiązanie? Wygląda mi to na jakiś błąd w firmware słuchawek... a 500zł to już bolesna kwota przy takich jajach ze sprzętem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×