Skocz do zawartości
azrael88

Sony Wireless Stereo Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Ale kupiłeś pierwszy model tych 7.1 czy Pulse?

 

W każdym razie ja używam pierwszy model 7.1 i bateria wczoraj wytrzymała mi dobre 6 godzin grania w NFS MW.

Wiadomo, że jak się gra online i mikrofon również chodzi to wtedy można liczyć raczej na 4 godziny max.

Zapewne jakby się wyłączyło wirtualny surround to moze by wytrzymały do tych "katalogowych" 8 godzin przy niskiej głośności.

 

W każdym razie jestem mega zadowolony. Był to to jeden z najlepszych moich zakupów. Słuchawki mam chyba od roku już, a wciąż działają i wyglądają jak nowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie krotka pilka,chce sobie kupic hs z mysla o ps4.

http://www.amazon.co.uk/Sony-PlayStation-Wireless-Stereo-Headset/dp/B008HODBAM/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1376827030&sr=8-1&keywords=sony+pulse

http://www.amazon.co.uk/Sony-Wireless-Stereo-Headset-PS3/dp/B005H59GM6/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1376827060&sr=8-2&keywords=sony+pulse

 

Czym one sie tak roznia,od siebie,ze jden kosztuje praktycznie o pare dych wiecej?

Czy warto kupic ta drozsza wersje?

Edytowane przez kazikosky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pulse ma wejście jack 3.5mm w donglu USB i możesz słuchać muzyki np. z TV.

Oczywiście jack można wpiąć do każdego urządzenia z wejściem, także słuchawki są uniwersalne.

Niestety poprzedni model tego nie miał i można go używać tylko na konsoli i PC.

Niby Pulse mają jeszcze menedżer dostępny na konsoli i możesz sobie tam ustawiać różne profile głośności, itd.

 

A tak poza tym to te same słuchawki :) Słyszałem, że ten pierwszy model jest dużo trwalszy i o ile z Pulse do czynienia nie miałem, tak potwierdzam, że moje słuchawki (pierwszy model) sporo przeszły i śmigają genialnie i nic im się nie dzieje.

 

Jak Cie nie ciśnie to może poczekaj na PS4 i może wydadzą nową wersję tych słuchawek, które pewnie będą po raz kolejny odjazdowe.

Ale jak koniecznie już chcesz to musisz zdecydować, czy warto dopłacać za uniwersalność i menedżer na konsoli.

 

Jakbym teraz kupował to bym wziął Pulse'y, ale jako że mam ten poprzedni model to poczekam aż Sony wypuści model typowo pod PS4 i wtedy szarpnę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.

No wlasnie mnie cisnie na zakup,bo wczoraj polamalem hs.Mam juz dosc kabli oraz po dlugim uzywaniu hs 4gamers,strasznie bola mnie uszy i glowa.

Mam nadzieje,ze hs od Sony jest solidny i wygodny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, że jak będziesz nimi rzucał czy na nie siadał to pójdą w pizdu :) Ale przy normalnym używaniu nic im się nie robi.

A wygodne są jak cholera. Czasami cały dzień gram i nie czuję ich na głowie. Są mega wygodne. Gąbki wg mnie są świetne spasowane pod kształt głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.

No wlasnie mnie cisnie na zakup,bo wczoraj polamalem hs.Mam juz dosc kabli oraz po dlugim uzywaniu hs 4gamers,strasznie bola mnie uszy i glowa.

Mam nadzieje,ze hs od Sony jest solidny i wygodny.

 

ewentualnie rozważ zakup sony mdr-ds6500. Nie mają co prawda mikrofonu ale to zastąpi byle słuchawka bluetooth. Kupiłem je po tym jak porównałem je z wirelless tereo headset'em od sony (pierwsza generacja) - dlaczego te wybrałem-  są wygodniejsze i bardziej uniwersalne gdyż mają wyjście optyczne i chinch a nie tylko dongle usb. Można je podłączyć np. do tv i konsoli bezpośrednio i przełączać się między źródłami dźwięku ze stacji dokującej, która jest jednocześnie ładowarką słuchawek, W/g sony ds6500 trzymają ok 20h czego nie sprawdziłem bo ile można grać? kiedyś korzystałem z nich 6h i nadal grały i nie zanosiło się na koniec baterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.

No wlasnie mnie cisnie na zakup,bo wczoraj polamalem hs.Mam juz dosc kabli oraz po dlugim uzywaniu hs 4gamers,strasznie bola mnie uszy i glowa.

Mam nadzieje,ze hs od Sony jest solidny i wygodny.

Miałem pierwszy model słuchawek Sony i po kilku miesiącach sprzedałem, dostałem dobre pieniążki za nie, dołożyłem i kupiłem Pulsy.

Jestem bardzo zadowolony, plusem jest to że możesz je podłączyć do każdego urządzenia, są mniejsze, mają ładniejszy design i o wiele lepiej leżą na głowie od poprzednika.

Moim zdaniem są solidniej wykonane, w starszym modelu bałem się by nie urwać przypadkiem mikrofonu bo był wysuwany, w pulsach jest już wbudowany i nie ma tego problemu, jeśli jesteś w stanie dołożyć te 200 zł do pulsów to kupuj śmiało a nie będziesz żałował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kupiłeś pierwszy model tych 7.1 czy Pulse?

 

W każdym razie ja używam pierwszy model 7.1 i bateria wczoraj wytrzymała mi dobre 6 godzin grania w NFS MW.

Wiadomo, że jak się gra online i mikrofon również chodzi to wtedy można liczyć raczej na 4 godziny max.

Zapewne jakby się wyłączyło wirtualny surround to moze by wytrzymały do tych "katalogowych" 8 godzin przy niskiej głośności.

 

W każdym razie jestem mega zadowolony. Był to to jeden z najlepszych moich zakupów. Słuchawki mam chyba od roku już, a wciąż działają i wyglądają jak nowe :)

 

Mam ten pierwszy model - nie Pulse. Wirtualny 7.1 dopiero bede testowal. Ale z tego co juz bylo w tym watku to tez chyba zalezy od gry w sensie w jednej ten efekt wypada lepiej w innej gorzej. Wiec z racji iz zazwyczaj gram na glonikach z TV (i chyba w zadnej grze nie mialem TV ustawionego glosniej niz 35%). Wiec tutaj mam do obczajenia czy wirtualny 7.1 robi na mnie wrazenie. Jesli nie moge miec dzwiek stereo, glosnosc jak pisalem mialem nie za duza ustawiona na sluchawkach i czulem sie komfortowo. Wiec zakladam ze na parogodzinne sesje coopa czy multi powinno wystarczyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może porównać te słuchawki do Sharkoonów, chodzi mi o jakość dźwięku.

Mam X-Tatic 5.1 i jestem z nich niezadowolony, dźwięk jest ok, ale słuchawki są mega ciężkie i po godzinie gry mam ochotę je zdjąć.

Druga sprawa to krótki kabel, przemeblowałem pokój i kabel jest trochę za krótki muszę wyciągać cały sprzęt z szafki żeby starczył.

Dlatego postanowiłem zainwestować w słuchawki Sony Pulse ponieważ w recenzjach wszyscy chwalą jakość dźwięku i wygodę. (no i wireless)

Jeszcze jedno pytanie, czy słuchawki są podatne na zakłócenia?

 

Ostatnie pytanie, wiem że są dwie wersje słuchawek którą wybrać?

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może porównać te słuchawki do Sharkoonów, chodzi mi o jakość dźwięku.

Mam X-Tatic 5.1 i jestem z nich niezadowolony, dźwięk jest ok, ale słuchawki są mega ciężkie i po godzinie gry mam ochotę je zdjąć.

Druga sprawa to krótki kabel, przemeblowałem pokój i kabel jest trochę za krótki muszę wyciągać cały sprzęt z szafki żeby starczył.

Dlatego postanowiłem zainwestować w słuchawki Sony Pulse ponieważ w recenzjach wszyscy chwalą jakość dźwięku i wygodę. (no i wireless)

Jeszcze jedno pytanie, czy słuchawki są podatne na zakłócenia?

 

Ostatnie pytanie, wiem że są dwie wersje słuchawek którą wybrać?

 

Porównania do Sharkoonów dać nie mogę, bo zwyczajnie nigdy ich nie używałem. Mogę jednak Cię zapewnić, że ergonomia użytkowa Pulsów jest po prostu genialna. Te słuchawy tak dobrze leżą na uszach i są tak wygodne (no i lekkie!), że nawet po kilku godzinach nie odczujesz dyskomfortu. 

Co do zakłóceń, to ponoć niektórzy mają problemy z różnymi ruterami/Liveboxem. Sam posiadam właśnie Liveboxa, ale nigdy nie miałem jakichkolwiek zakłóceń, zarówno korzystając z wifi, jak i po kablu. Myślę, że to raczej marginalne przypadki wynikające ze złego ustawienia w/w sprzętów. Być może taki ruter stawiają na drodze między PS3 a słuchawkami i to powoduje problem. Ja w każdym bądź razie nigdy nie zaobserwowałem nawet najmniejszych zakłóceń.

Co do wersji, to tak naprawdę ciężko powiedzieć. Ja ze swojej strony polecam droższe Pulsy, ale równie dobrze tańszy model jest godny uwagi. Przeczytaj kilka stron tego tematu i znajdziesz wszystkie wady i zalety obu modeli. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyną wadą nowszego modelu jest właśnie cena, bo w tym momencie jest to 200zł.

Opinie o jakości dźwięku w słuchawkach są wręcz genialne i nikt nie narzekał.

Wadą na którą narzekali wszyscy jest jakość wykonania i tutaj też wszyscy są zgodni.

Podjadę dziś do MM i zobaczę może mają na stanie i będę mógł podłączyć pod konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś narzekał na jakość wykonania? No bez przesady. Nie wiem jak pierwszy model, ale Pulsy są świetnie wykonane. :)

Aaaaaa, no i pamiętaj, że w droższych Pulsach masz wibracje. Te wibraje w niektórych grach porządnie kopią zad swoimi efektami. Poza tym możesz je użyć na wielu innych sprzętach niż PS3/PC.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info tak jak pisałem pojechałem do MM obejrzeć sprzęt.

Oczywiście o podłączeniu do konsoli nie było mowy, bo ostatnia sztuka.

Więc zrobiłem to co robię bardzo często kupiłem słuchawki :P

Kupiłem model z Bass Impact, jak tylko dorwę się do konsoli napiszę jak brzmią w porównaniu do Sharkoonów X-Tatic.

Na razie jedynie obejrzałem sprzęt i rzeczywiście jakość wykonania jest w porządku, po opiniach w necie liczyłem na chińszczyznę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz shem, pisz bo tez mam x-tatic i mysle o pulsach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie podłączyłem pod komputer i o dziwo w Pulsach miałem lepsze basy.

Poza tym jak na słuchawki za prawie 500zł grają dosyć przeciętni, ale z drugiej strony Sharkoony grały jeszcze gorzej.

Podejrzewam, że to wina marnej karty w moim laptopie, ale mimo wszystko Pulsy grały lepiej więc na razie plus dla Sony.

Za jakieś dwie godziny napiszę o wrażeniach po podłączeniu do konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jak jest z pozycjonowaniem dzwieku, bo to wlasnie mnie martwi. X-y mialy kilka membran na ucho i po pogrzebaniu w ustawieniach pozycjonowanie bylo doskonale w DD 5.1. Pulsy to dwie membrany i virtual.. I masz byc obiektywny! ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilę w BF3 i jak na razie jestem zadowolony, ale...

Nie wszystko jest pięknie, najbardziej przeszkadza bardzo niski bass w porównaniu do X-tatic.

W Skarkoonach jak grałem w BF3 to czułem się jak na wojnie wybuchy pięknie rozbrzmiewały w słuchawkach.

W pulsach wszystko jest spłaszczone, brakuje głębi dźwięku i tutaj sprzęt Japończyków odstaje.

W słuchawkach Sony dźwięk jest krystalicznie czysty, wszystko pięknie słychać i na tym polu nie mam zastrzeżeń.

Wręcz powiem że słyszałem dźwięki w BF3 których wcześniej nie uraczyłem, oczywiście są to szczegóły ale zawsze cieszą.

Nie ma problemów z rozpoznaniem kierunku z którego dochodzi strzał, ale znowu Sharkoony tutaj wygrywają.

W X-Tatic miałem wrażenie że potrafię co do metra określić kierunek, natomiast w pulsach jest to bardziej ogólna orientacja.

 

Sharkoony to wielkie krowy i mnie osobiście po godzinnej sesji bolały uszy, pulsy mam 2h na głowie i nadal jest przyjemnie.

Jakość dźwięku z mikrofonu jest krystaliczna, testowałem z kumplem oba zestawy i tutaj plus dla Sony bo kumpel mówił że jest lepiej.

Brak kabli to dla mnie ogromna zaleta, nieraz musiałem się nieźle gimnastykować żeby przewodu starczyło.

Bass Impact to fajny bajer, ale skaczące słuchawki na uszach to nie dla mnie, wystarczy że pad wibruje :P

 

Podsumowując jeśli chodzi o dźwięk to tutaj Pulse nawet nie mają startu do Sharkoonów i jeśli ktoś jest audiofilem to polecam produkt Niemców.

Jakość wykonania pulse sprawiają wrażenie bardzo solidnych, sharkoony wyglądają na niezniszczalne.

Wygoda to plus dla Sony, nie miałem wygodniejszych słuchawek na uszach, a z Sharkoonami jest wręcz odwrotnie nic mniej wygodnego nie miałem na głowie :)

 

Mimo gorszego dźwięku będę korzystał z nowego zakupu, brak kabli i wygoda to wystarczające powody.

Jednak jeśli ktoś liczy głównie na super dźwięk to polecam szukać gdzie indziej.

Jeśli byłyby to moje pierwsze słuchawki to pewnie byłbym wniebowzięty.

Niestety mam porównanie i moim zdaniem za 500zł można dostać lepszy sprzęt.

Edytowane przez shemaforash
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując jeśli chodzi o dźwięk to tutaj Pulse nawet nie mają startu do Sharkoonów i jeśli ktoś jest audiofilem to polecam produkt Niemców.

Jakość wykonania pulse sprawiają wrażenie bardzo solidnych, sharkoony wyglądają na niezniszczalne.

Wygoda to plus dla Sony, nie miałem wygodniejszych słuchawek na uszach, a z Sharkoonami jest wręcz odwrotnie nic mniej wygodnego nie miałem na głowie :)

 

Sam będę korzystał z nowego zakupu, brak kabli i wygoda to wystarczające powody.

Jednak jeśli ktoś liczy głównie na super dźwięk to polecam szukać gdzie indziej.

Jeśli byłyby to moje pierwsze słuchawki to pewnie byłbym wniebowzięty.

Niestety mam porównanie i moim zdaniem za 500zł można dostać lepszy sprzęt.

Gdybym miał kupować słuchawki do Konsoli + PC od SONY (bezprzewodowe) to tylko sony ds6500  - Fakt są droższe.. ale poczekałbym te 2-3 miesiące i dozbierał sumkę (jak mam wydać 500zł na Pulse, to jednak te 150zł więcej już tak wielkiej różnicy nie widać, a jakość dźwięku o niebo lepsza).

 

Jedyny ich minus to brak mikrofonu.. no ale :E

Według mnie jeżeli ktoś chcę kupić słuchawki (z mikiem) TYLKO pod konsolę, to starszy model Pulsów bd dla niego najlepszy (według mnie 200zł więcej - 500zł za Pulse to zdzierstwo). 

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę napisać małe sprostowanie co do basu i bass impact o którym pisałem że to bajer.

Bardzo się myliłem o ile w strzelankach może przeszkadzać to w wyścigach czy do słuchania filmów i muzyki sprawdza się genialnie.

Dźwięk nabrał głębi której mi brakowało i jest o niebo lepiej, słuchawki miło dudnią na uszach.

Produkt zyskał jedno oczko w moich oczach no i dalej nie mogę się nacieszyć komfortem.

Nie wyobrażam sobie teraz siedzieć w Sharkoonach które grzały jak mały piec i uciskały w bardzo nieprzyjemny sposób małżowinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna recka shem - nie typowo polska z cyklu "kupiłem to już ch.. nie przyznam się i są najlepsze". Jestem coraz bliżej przejścia na wireless, choć tu jest jak z Vitą - wciąż czekam, aż zapowiedzą nowy model i wtedy zdecyduję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam sluchawki sony Pulse , 7.1

wykonanie bardzo fajne , graja super bass takze oraz trzesa sie jak dualshock 3 :) np.

jak dla mnie moglby by by troche glosniejsze :)

napewno minusem jest to ze nie mogę ich podlaczyc ani do kina domowego LG ani TV LG wyskakuje mi blad wiec nie są kompatybilne...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na kinie i TV od samsunga wszystko bangla bezprzewodowo, a ostatniej świeżości sprzęty to nie są jednak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napisze moja sytuacje. Malo gram w fpsy, mikrofon nie jest mi potrzebny. Potrzebuje po prostu dobrych sluchawek do nocnego grania. (Tylko grania, nie bede korzystal z nich do muzyki itp). Czy do tych 300 zlotych znajde cos lepszego czy headset od sony jest najlepszy :)? Nie musza byc bezprzewodowe ale to duza zaleta. Najlepiej niech wypowiadaja sie osoby, ktore mialy okazje sprawdzic inne modele w podobnej cenie. Z gory dzieki ;) p.s do Pulse nie dam rady doplacic :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×