Skocz do zawartości
azrael88

Sony Wireless Stereo Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź moje 2 posty na poprzedniej stronie, piszę właśnie z perspektywy przesiadki ze słuchawek Sharkoon na Sony.

W skrócie polecam bo brak kabli i wygoda to na prawdę bardzo mocne strony tych słuchawek i z konsolą fajnie współpracują.

Uważam że do 300zł to będzie świetna inwestycja, no i słuchawki w przyszłości bez problemów poradzą sobie z PS4.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź moje 2 posty na poprzedniej stronie, piszę właśnie z perspektywy przesiadki ze słuchawek Sharkoon na Sony.

W skrócie polecam bo brak kabli i wygoda to na prawdę bardzo mocne strony tych słuchawek i z konsolą fajnie współpracują.

Uważam że do 300zł to będzie świetna inwestycja, no i słuchawki w przyszłości bez problemów poradzą sobie z PS4.

Dzięki za odp, tak nawiasem to jestem prawie na nie skazany, moj tv nie ma wyjscia sluchawkowego ;/... Jeszcze jedno :) czym się różnią takie pulse: http://allegro.pl/sluchawki-pulse-wireless-stereo-headset-sony-ps3-i3486456420.html

od tych elite edition za 500+ złotych ?;) I ostatnia sprawa. Podrabia sie te sluchawki? Chce wiedziec zeby sie nie nadziac przypadkiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W elite masz Bass Impact, słuchawki drgają przy basach.

Niby bajer, ale daje efekt na prawdę porządnego basu i brzmi jakby słuchawki miały wbudowany subwoofer :)

Podobno polepszyli trochę dźwięk, no i miałem oba egzemplarze w ręce i mam wrażenie że elite są lepiej wykonane.

Dodatkowo elite mają wyjście jack więc możesz podłączyć je do każdego sprzętu audio no i mikrofon nie jest zewnętrzny tylko wbudowany.

Ogólnie oprócz Bass Impact reszta to szczegóły.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można gdzieś w Polsce/UK zamówić ten headset z GTA V?

 

Z tego co czytałem to zestaw będzie dostępny jedynie za pośrednictwem sklepów GameStop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja ponownie zapytam, spotkaliście się z podróbami tych słuchawek? Kupiłem w kurtmedia.pl i dostałem w takim biało czerwonym opakowaniu. Nawet nie wiem czy otwierać ;) Jak coś to na zwrot od razu.

Tak wygląda pudełko http://image.ceneo.pl/data/products/15185584/i-sony-bezprzewodowe-sluchawki-ps3-headset-7-1.jpg

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja ponownie zapytam, spotkaliście się z podróbami tych słuchawek? Kupiłem w kurtmedia.pl i dostałem w takim biało czerwonym opakowaniu. Nawet nie wiem czy otwierać ;) Jak coś to na zwrot od razu.

Tak wygląda pudełko http://image.ceneo.pl/data/products/15185584/i-sony-bezprzewodowe-sluchawki-ps3-headset-7-1.jpg

 

Az kolego wygrzebalem w rupieciarni pudlo od swoich ktore kupilem niedawno - kraj zakupu szwecja pudlo takie samo jak ty, napisy te same i tej samej kolejnosci. W srodku mialem sluchawki od sony, nie sadze aby byla to podrobka bo kupowalem w sklepie ktory raz ma dobre opinie, dwa kupowalem w nim pady i wszystko jak pisalo ze jest to sony to bylo.

 

Sugerowane nie popadanie w paranoje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, otworzyłem raczej wszystko gra :D Po prostu przeszukałem mnóstwo w google i znalazłem chyba jedno czy dwa zdjęcia takiego pudła, reszta niebieskie :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do posiadaczy nowej wersji słuchawek.

Czy jeżeli chcę je także używać z xboxem 360 to czy po podłączeniu kablem do TV będzie w grach (na x360) dźwięk 7.1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do posiadaczy nowej wersji słuchawek.

Czy jeżeli chcę je także używać z xboxem 360 to czy po podłączeniu kablem do TV będzie w grach (na x360) dźwięk 7.1?

Dzwięk 7.1 działa tylko z ps3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli na filmach (nie odtwarzanych na Ps3) również nie będzie dźwięku 7.1? Trochę szkoda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, tylko stereo. Virtual Surround działa tylko na PS3 :)

Ale nie powiem, oglądałem kiedyś Matrixa na PS3 w tych słuchawkach...miazga :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo sprzecznych opinii zdecydowalem sie na te sluchawki(elite edition).

I powiem tak pierwsze wrazenie ok wszytsko latwo sprawnie sparowalo mi z komputerem(z ps3 oczywiscie tez bez problemu)

Minusem oczywiscie brak kabla do zasilania ale to nie wielki problem wejscie jest takie samo jak do padow.

Ale przejdzmy do najwazniejszego dzwieku powiem ze gra ladnie zaskoczony milo jestem bass impact na ktory

temat czytalem duzo krytyki moim zdaniem jest to jedna z lepszych rzeczy w tych sluchawkach bardzo ladnie pracuje i pogłębia bass.

Dzieki temu lepiej sie slucha muzyki lub gra. Dżwięk czysty ale nic wiecej powiedziec nie moge nie mam wielkiego porownania.

Słuchawki wygodne. Mikrofonu i baterii (żywotność) nie przetestowalem jeszcze.

Chetnie odpowiem na pytania jak ktos sie wacha z wyborem tych sluchawek. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie. Te sluchawki to moj pierwszy headset. Czy to normalne ze nawet jak mikrofon jest wylaczony i na sluchawkach i w konsoli, to w pewnym sensie dziala? Np przy dmuchnieciu w niego lub potarciu. Bywa to troche uziazliwe :(

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie. Te sluchawki to moj pierwszy headset. Czy to normalne ze nawet jak mikrofon jest wylaczony i na sluchawkach i w konsoli, to w pewnym sensie dziala? Np przy dmuchnieciu w niego lub potarciu. Bywa to troche uziazliwe :sad:

 

Ale co bywa uciążliwe? Słyszysz jakieś dźwięki przy pocieraniu? :) Prawda jest taka, że po wyciszeniu mikrofonu zarówno przyciskiem jak i suwakiem, długość pracy na baterii wyraźnie wzrasta. Potestuj, a zobaczysz różnicę. Wnioskując, po wyciszeniu nie powinien działać. Nie powinieneś też słyszeć żadnych podejrzanych dźwięków przy jakimkolwiek dmuchaniu w mikrofon, czy też jego dotykaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne bo mimo ze na ekranie jest wylaczony to tak jakby normalnie dziala :( wystarczy dotknac i szum w sluchawkach straszny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale podczas gry, czy może podczas testowania jego działania w ustawieniach XMB?

Akurat robię dzisiaj nockę z konsolą, to przetestuję dokładnie działanie mikrofonu z każdej strony. Może jeszcze przed pójściem do pracy dokładnie Ci opiszę co i jak, chyba że ktoś mnie tutaj wyprzedzi. ;)

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas gry. Troche tak jakby mikrofon w ogole sie nie wylaczal. Pokombinuje z ustawieniami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, potestowałem. Jeśli wyciszasz mikrofon za pomocą przycisku i dodatkowo ustawiasz suwak dźwięku na max dźwięków z gry, to mikrofon nie ma prawa szumieć. Tak samo nie ma prawa szumieć przy suwaku na max głośności mikrofonu. Jedynie możesz słyszeć czasami swój pogłos w niektórych grach, ale i tak dość delikatnie, ledwo słyszalnie. Podczas testów dźwięku w XMB jest dokładnie tak samo.

 

Mam Pulse Elite Edition (bez wysuwanego mikrofonu) i na tej wersji opieram moje spostrzeżenia. Być może Ty masz starszą wersję (z wysuwanym) i stąd te trzaski, które i tak moim zdaniem nie powinny występować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam starsza wersje. Dzieki za relacje :) Poszukam jeszcze przyczyny..

Update

Poczytalem w internecie i ludzie pisza ze taki urok tych sluchawek ;) mikrofon mimo wylaczenia go zawsze dziala. Ustawilem teraz w opcjach ps3 zeby mikrofon nie byl uzywany i jest duzo lepiej :)

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie mam pytanie dotyczace HS'a czy sluchawka bluetooth Samsung HM1200 dziala z konsola ?? prosze o odpowiedzi doswiadczonych co sprawdzali, albo ewentualnie o rade zakupu jakiejs sluchawki do konsolki tak do 40zl :) dzieki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga w sony elite pękają plastiki przy srebrnym kółku. Wygląda to na wadę konstrukcyjna materiałowa. Zauważyłem dopiero jak pękło po pół roku. Lewa pękła całkowicie, prawa ma już lekką szczelinę. Prawdopodobnie materiał nie wytrzymuje częstego zdejmowania, szczególnie jak się je zdejmuje trzymając za głośniki. W necie jest więcej przypadków pękania dokładnie w tym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam zakupiłem ostatnio pulse stereo, i mam z nim problem, jak podłaczam do kompa czy tez pod ps3 w xmb to wszystko jest ok , ale jak włacze jaką kolwiek gre (odpaliłem gta5, i cod ghosts) to słychac delikatne szumy gdy jest cisza, czym to jest spowodowane , czy da sie cos z tym zrobic ? jak wyłączam gre i wracam do xmb to wyraznie słychac jak szum znika ;/

edit, odpaliłem the last of us, i tak jakby nieszuimało, mniej szumiało ?

Edytowane przez krishafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×