Skocz do zawartości
azrael88

Sony Wireless Stereo Headset

Rekomendowane odpowiedzi

tam jest dongle na usb ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że tych słuchawek się nie prauje.... Podłączasz i śmigają, łączą się radiowo. Jeśli słabo Cię słyszą, wysuń mikrofon, na schowanym zawsze jest ciszej.

mam cały czas wysunięty może coś z mikrofonem ??

a jest jakaś opcja wzmocnienia/regulacji mikrofonu ??

tam jest dongle na usb ?

tak z taką niebieską pizg...cą diodą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam cały czas wysunięty może coś z mikrofonem ??

a jest jakaś opcja wzmocnienia/regulacji mikrofonu ??

tak z taką niebieską pizg...cą diodą

jak by ktoś miał podobny problem

wczoraj się zaktualizował system do 4.1 jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy jest ok, bo teraz mikrofon zbiera wszystkie dźwięki z otoczenia i puszcza je na słuchawki. Każde szurnięcie nogą, nalewanie napoju, pies przechodzący obok, wszystko jest słyszalne w słuchawkach.

Tą reklamę:

mogą sobie teraz za przeproszeniem w tyłek wsadzić. Brak izolacji od otoczenia przekreśla ideę zamkniętych słuchawek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy jest ok, bo teraz mikrofon zbiera wszystkie dźwięki z otoczenia i puszcza je na słuchawki. Każde szurnięcie nogą, nalewanie napoju, pies przechodzący obok, wszystko jest słyszalne w słuchawkach.

Tą reklamę:

mogą sobie teraz za przeproszeniem w tyłek wsadzić. Brak izolacji od otoczenia przekreśla ideę zamkniętych słuchawek.

mi osobiście tego brakowało gram głownie po nocach to często mi się zdarzało że krzyczałem bo siebie nie słyszałem :(

Słuchawki bardzo dobrze izolują od otoczenia także jak żona na ciebie krzyczała to nie słyszałeś teraz słyszysz możesz zareagować lub udawać że nie słyszysz :):) to o wiele bardziej wygodne jak nie jesteś głuchy na otoczenie

Pewnie najlepiej by było jak sony dało by możliwość konfiguracji tej opcji ale to pewnie niemożliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam,

Mam taki mały problem, mimo to że mam na słuchawkach ustawione głośność na max, w słuchawkach mam bardzo cicho, co mam zrobić aby podnieść poziom głośności?

Ok, już sobie poradziłem, myślałem że jestem bardziej rozgarnięty :)

Edytowane przez Flinston

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe pewnie przesunąłeś na czat ;) Ja mimo że używam je od dwóch miesięcy, wczoraj złapałem się na tym samym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe pewnie przesunąłeś na czat ;) Ja mimo że używam je od dwóch miesięcy, wczoraj złapałem się na tym samym.

Dokładnie, było tak jak mówisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja głośność mam na ok, 35%, balans dźwięk/czat na 40/60. Wolę głośniej słyszec chłopaków z teamu.

Odnośnie działania na nowym FW4.1, u mnie przegłos nie jest dokuczliwy, niestety poziom "szumu" się zwiększył.

Dzwoniłem w tej sprawie do Sony, poradziłem żeby przejrzeli fora, szczególnie oficjalne BF3 bo tam sporo osób meldowało o kłopotach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem w tej sprawie do Sony, poradziłem żeby przejrzeli fora, szczególnie oficjalne BF3 bo tam sporo osób meldowało o kłopotach.

Ta, już widzę jak polski oddział przegląda fora. Albo chociaż przekazują tą informację do innych oddziałów...

Tam trzeba robić kawę i rzucać papierowe samolociki w biurze. Nie takie rzeczy im w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, już widzę jak polski oddział przegląda fora. Albo chociaż przekazują tą informację do innych oddziałów...

Tam trzeba robić kawę i rzucać papierowe samolociki w biurze. Nie takie rzeczy im w głowie.

Hmm... niestety pewnie masz rację, ale mam czyste sumienie że zgłosiłem tą niedogodność gdzie trzeba. Takie poczucie obywatelskiego obowiązku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Wlasnie rozpakowalem swoje nowki funkiel sluchaweczki ! Jestem w niebo wziety ;)

Sprawdzalem je jak narazie na PC (musze opic swoje urodziny ;/) przy utworze Daft Punk- Aerodynamic i mi dupe urywaja :D

Szumu nie sluszalem, moze dlatego ze siedze 30 cm od laptopa. Pozniej sprawdze ja na PS3 jak skoncze pic :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... niestety pewnie masz rację, ale mam czyste sumienie że zgłosiłem tą niedogodność gdzie trzeba. Takie poczucie obywatelskiego obowiązku :)

Angielskie oficjalne forum jest gorące w tym temacie - nie wszystkim podoba się ostatnia aktualizacja. Człowiek z Sony (Rabid Walker) przyjął zgłoszenie że nie wszystkim się to podoba i przekazał sprawę do analizy.

Także na tweecie potwierdził mi że sprawa jest w trakcie analizy więc głowa do góry :)

Mam nadzieję że wkrótce to naprawią bo na dzień dzisiejszy po godzinie spędzonej z tymi słuchawkami na uszach boli mnie głowa od tego szumienia a nie słucham głośno.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzisiaj troche pogralem w BFa z moim supa, dupa nowym headset-em. U mnie szum prawie znikomy i mi nie przeszkadza. (moze dlatego, ze nie wiedzialem jaki byl wczesniej). Dzwiek przerywa czasem jak jestem w ruchu (tzn dzwieku z gry nie, ale z Voip-a juz tak, kiedy biegne szybko siusiu ;) )

Ten przestrzeny dzwiek daje nieco ciala. Slychac jak cos lata / biegnie/ jedzie z ktorej strony, ale ... Dzwiek sie nie nasila az tak bardzo jak powinien (chyba). Biegne sobie i biegne slysze ciuchto helikopter, a potem bum helikopter jak silnik mustanga warczy :D.

Jak dla mnie sluchaweczki zdaja egzamin, ale dupy nie urywa :)

Edytowane przez linkin120289

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzisiaj troche pogralem w BFa z moim supa, dupa nowym headset-em. U mnie szum prawie znikomy i mi nie przeszkadza. (moze dlatego, ze nie wiedzialem jaki byl wczesniej). Dzwiek przerywa czasem jak jestem w ruchu (tzn dzwieku z gry nie, ale z Voip-a juz tak, kiedy biegne szybko siusiu ;) )

Ten przestrzeny dzwiek daje nieco ciala. Slychac jak cos lata / biegnie/ jedzie z ktorej strony, ale ... Dzwiek sie nie nasila az tak bardzo jak powinien (chyba). Biegne sobie i biegne slysze ciuchto helikopter, a potem bum helikopter jak silnik mustanga warczy :D.

Jak dla mnie sluchaweczki zdaja egzamin, ale dupy nie urywa :)

Te słuchaweczki w mojej opini sa ok tylko jezeli komus zalezy na bezprzewodowosci i totalnym plug&play:) Chociaz jak dla mnie bateria za krotko trzyma, sony w sluchawkach mdr-rf865rk czy wyzszych modelach wsadzilo baterie ktore starczaja na 20-25h a tutaj w oficjalnym headsecie bieda... Jezeli ktos nie musi koniecznie miec bezprzewodowych to polecam dolozyc tak naprawde niewiele i kupic sharkoon x-tactic (450zl) - tutaj nie ma tego o czym pisal kolega powyzej (wirtualnego dzwieku tylko w sloganie reklamowym), dzwiek jest prawdziwie surroundowy slychac skad strzelaja, gdzie wybucha granat czy z ktorej strony nad nami leci helikopter itd:).

PS. Testowalem obie sluchawki wiec moja wypowiedz nie jest ot tak sobie wyssana z palca :)

Edytowane przez OutsideR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj troche pogralem w BFa z moim supa, dupa nowym headset-em. U mnie szum prawie znikomy i mi nie przeszkadza. (moze dlatego, ze nie wiedzialem jaki byl wczesniej). Dzwiek przerywa czasem jak jestem w ruchu (tzn dzwieku z gry nie, ale z Voip-a juz tak, kiedy biegne szybko siusiu ;) )

Ten przestrzeny dzwiek daje nieco ciala. Slychac jak cos lata / biegnie/ jedzie z ktorej strony, ale ... Dzwiek sie nie nasila az tak bardzo jak powinien (chyba). Biegne sobie i biegne slysze ciuchto helikopter, a potem bum helikopter jak silnik mustanga warczy :D.

Jak dla mnie sluchaweczki zdaja egzamin, ale dupy nie urywa :)

Powiedz mi czy słyszysz siebie jak rozmawiasz z kimś podczas gry bo to mnie najbardziej interesuje....

Ja swoje słuchawki kupiłem jakieś 2/3tygodnie po premierze w USA wraz z dwoma innymi osobami i wiem że jedna z nich ma takie same objawy po ostatniej aktualizacji......może w tym jest pies pogrzebany.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, a macie może po ostatniej aktualizacji firmware na 4.10 takie wrażenie że słuchawki działają o połowę krócej niż przed aktualizacją? Słuchawki mam od miesiąca, przed aktualizacją działały mi równe 8 godzin ciągłego grania a teraz 4 godziny. Może to przez to że ten mikrofon teraz ciągle działa ze wzmożoną siłą, sam nie wiem , szukałem podobnych sytuacji na innych forach ale jak do tej pory to nic nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, a macie może po ostatniej aktualizacji firmware na 4.10 takie wrażenie że słuchawki działają o połowę krócej niż przed aktualizacją? Słuchawki mam od miesiąca, przed aktualizacją działały mi równe 8 godzin ciągłego grania a teraz 4 godziny. Może to przez to że ten mikrofon teraz ciągle działa ze wzmożoną siłą, sam nie wiem , szukałem podobnych sytuacji na innych forach ale jak do tej pory to nic nie znalazłem.

Niestety - to raczej wina kiepskiej baterii w nich zastosowanej.....u mnie wytrzymały trochę dłużej bo 3 miesiące i też drastycznie spadł czas ich działania......

Tak samo ma kilku użytkowników tego sprzętu których znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do centrum obsługi klienta babka przez tel. powiedziała że jeżeli ktoś ma problemy z baterią to trzeba zadzwonić do pramu i oni powiedzą czy headset jest do wymiany czy nie . A co do update'a konsoli do 4.10 i pojawiającego się dzwięku w mikrofonie nawet po włączeniu opcji mute to babka poleciła jeszcze raz zainstalować softa poprzez zbudowanie bazy danych (opcja 4). Naładuję headseta na full pogram zobaczę ile wytrzyma i zadzwonie do PRAMU , jak sie czegoś dowiem to napiszę/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś powiedział, że Ci kogut siadł na konsoli i nie działa to pewnie też by Ci kazała dzwonić do PRAM'u...

Problem w tym, że to są partacze, którzy nie radzą sobie nawet z naprawą YLOD'ów i innych powszechnych usterek.

Dogadali się jakoś, że Sony ich poleca i nic więcej. To nie jest zespół geniuszy, którzy robią cuda...wręcz odwrotnie.

Także na moje oko, jak zadzwonisz i powiesz im o tych słuchawkach, to pewnie raz że nie będą wiedzieli w ogóle o co chodzi, a dwa powiedzą Ci standardowe pierdoły, typu "gwarancja, odesłać, itd.". albo jeszcze lepiej, "niech Pan przyślę, a my za "drobną" opłatą sprawdzimy". Czyli wyślesz, gość podłączy i zobaczy czy działają i odeślą bo jest ok, a Ty w dodatku zabulisz za to.

Z tym, że na gwarancję Ci tego nikt nie przyjmie, bo sprzęt działać działa i nic się z nim nie dzieje.

Co do szybkiego zużywania się baterii, to używam bardzo często słuchawki od dłuższego czasu i nie zauważyłem, żeby je zjadało jakoś szybciej.

Wręcz przeciwnie bym powiedział, jest dużo dłużej niż na początku, gdzie bateria się docierała.

Przeważnie robię tak, że po prostu gram na kablu. Mam kontakt za sobą, więc jest to dla mnie bardzo wygodne.

Wiem, że nie takie było zamierzenie tych słuchawek, ale po dniu grania zapominam je naładować, a potem pogram chwilę i muszę podłączać.

To wolę już pograć na tym kablu i mieć je dostępne cały czas i naładowane w razie czego.

Problemem mogą być zbyt mocne ładowarki. Im szybciej coś ładuje sprzęt, tym gorzej dla niego, zmniejsza się żywotność.

Ja ładuje słuchawki ładowarką z telefonu Sony Ericsson, a niedługo zacznę ładować tą oficjalną sieciową ładowarką pod PlayStation.

Spod konsoli nigdy nie ładowałem, bo przeważnie nie gram tyle na jednym posiedzeniu, żeby się słuchawki naładowały, a takie przerywanie na pewno też dobre nie jest.

Jeszcze sprawdzę ile u mnie trzymają, bo pewności nie mam, ale na pewno nie są to 4 godziny jak niektórzy pisali.

Myślę, że u mnie minimum to te 6 godzin na pewno, ale upewnię się i dam znać jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Pramu to ja jak narazie nie mam do nich żadnego ale , bo jak mi konsola po akcji welcome back sie zrypała ( na różnych forach ludzie pisali że też tak mieli po tym przywróceniu PSN i sciągnieciu gier ) to zadzwoniłem do nich przyjechał koleś zabrał konsolę, i po kilku dniach dostałem ją naprawioną. Mówili ze wymienili soft ale widzialem ze jest to nowa konsola . Pewnie zrobili mowiac ze wymienili softa zeby nie przedłuzac mi gwarancji. A posypała się miesiąc przed koncem gwarancji. Tak więc myslę ze jeżeli ma sie sprzet na gwarancji to można próbować , nic sie na tym nie traci a można zystkać. Słuchawki są objęte 12 miesięczną gwarancją.

Własnie zacząłem robic testy słuchawek zapisuję granie od do jakiejs tam godziny zobacze ile teraz mi wytrzymaja . Jezeli za krotko to bede im truł dupe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony daje ciala z tymi gwarancjami to jest po prostu smieszne , rok gwarancji na pada, konsole czy sluchawki gdzie konkurencja ma min 2 lata, a czesto 3 no i ustawowo jest na elektronike 2 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Pramu to ja jak narazie nie mam do nich żadnego ale , bo jak mi konsola po akcji welcome back sie zrypała ( na różnych forach ludzie pisali że też tak mieli po tym przywróceniu PSN i sciągnieciu gier ) to zadzwoniłem do nich przyjechał koleś zabrał konsolę, i po kilku dniach dostałem ją naprawioną. Mówili ze wymienili soft ale widzialem ze jest to nowa konsola . Pewnie zrobili mowiac ze wymienili softa zeby nie przedłuzac mi gwarancji. A posypała się miesiąc przed koncem gwarancji. Tak więc myslę ze jeżeli ma sie sprzet na gwarancji to można próbować , nic sie na tym nie traci a można zystkać. Słuchawki są objęte 12 miesięczną gwarancją.

Własnie zacząłem robic testy słuchawek zapisuję granie od do jakiejs tam godziny zobacze ile teraz mi wytrzymaja . Jezeli za krotko to bede im truł dupe.

Chłopaki, a co to jest ten PRAM?

Mam te słuchawki i stwierdzam, że to najgorszy produkt Sony z jakim się w życiu spotkałem.

Czytam, że Headset trzymał wam na początku 8 godzin i nie wierze! U mnie na początku maks 4h, a teraz trochę ponad 3h.

Znalazłem na to sposób i po prostu ustawiam lapka obok jak sobie leżę na kanapie i ładuję przez USB ale to nie o to chodzi.

Nie mówiąc o tym trzeszczącym plastiku i sprawiającym fatalne wrażenie mikrofonie - jakby miał się zaraz urwać. Jak z bazaru za 5 zł.

Więc proszę o wyjaśnienie o co chodzi z tym PRAM i uderzam tam od razu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRAM to autoryzowane miejsce serwisowe SONY w tym Playstation , masz ty link do ich stronki http://www.pram.com.pl/index.php i nr kontaktowe z serwisem tel. (022) 428-29-10 lub (022) 428-29-12. Tak więc dzwoń i truj im dupę , i napisz czy zabiorą do naprawy Twoje słuchawki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem pewien co do tych słuchawek od Sony, a po ostatnich komentarzach straciłem tą pewność :/

Duża różnica jest pomiędzy słuchawkami od Sony a tymi http://www.redcoon.pl/B166789-Sharkoon-X-Tatic-Digital-51-Headset_Zestawy-słuchawkowe?refId=ceneo?

Te Sharkoony są fajne, ale ponad 100zł więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×