Skocz do zawartości
azrael88

Sony Wireless Stereo Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam zamiar kupić obecnego headseta więc mam pytanie: słyszałem że nadajnik headseta zakłóca pracę wifi i powiedzcie mi czy jest to bardzo uciążliwe bo tylko ta z pozoru mała wada powstrzymuje mnie przed jego zakupem.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam całą sięc w domu na wifi - dwa laptopy plus PS3 i zakłóceń nie odnotowałem.

Mam tak samo i żadnych zakłóceń nie mam podczas użytkowania headseta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo i żadnych zakłóceń nie mam podczas użytkowania headseta.

Ja mam sam router przy konsoli (jakieś 3-4m ode mnie) i nie mam żadnych zakłóceń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze swoimi słuchawkami Sony Wireless Stereo Headset 7.1 . Otóż na kompie wszystko fajnie działa, a jak podłącze do konsoli to nikt mnie nie słyszy jak mówię przez mikro. Kombinowałem z ustawieniami ale nie wiem co jest nie tak...

#

Przywrócenie wartości domyślnych nic nie dało...

#

Mikro padło w słuchawkach, muszę wysłać do serwisu..

Edytowane przez rhinoDAMIANEQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety... Tyle dobrze, że jeszcze gwarancję mam. Ciekaw jestem ile bd czekał na nie z powrotem.

#

wczoraj dostałem nowe słuchawki także wszystko spoko

Edytowane przez rhinoDAMIANEQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje kupić któryś z headsetów Sonego. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jaka jest różnica pomiędzy standardowym headsetem 7.1 a najnowszym - Headset Pulse 7.1? Nie chodzi mi o to co nowego wnosi Pulse ale o jakość samego dźwięku oraz 7.1.

Pozdr. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość podobno...ze wskazaniem na Pulse...natomiast wygoda w użytkowaniu ze wskazaniem na wersje pierwszą, Dużo ludzi narzeka na pałąk w Pulse co za tym idzie wygodę w noszeniu słuchawek. Poszukaj info na necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam żadnych problemów z pałąkiem nie mam, bardzo wygodne słuchawki. Dźwiękowo również świetne, zwłaszcza po podłączeniu przez Jack 3.5 do jakiegoś odtwarzacza. Za samego Jacka warto do Pulsów dopłacić, bo jako czyste słuchawki sprawują się świetnie - bardzo dobra separacja dźwięków, każdy instrument gra "na swoim miejscu sceny" a nie wszystko razem. Mikrofon nie przeszkadza, bo go "nie ma". Jest tylko otwór, który o dziwo świetnie wychwytuje dźwięk.

Dźwięk USB 7.1 - tutaj słuchać dużą zmianę. Scena (środek) staje się dużo głośniejszy od reszty (bas i sopran) i uwydatniona jest wspomniana wyżej separacja i dzięki temu słyszymy z której strony słychać dźwięk, ale cudów nie ma. Jeśli ktoś ma gdzieś jakość dźwięku i liczy się dla niego efekt i przewaga np w słyszeniu kroków to będzie bardzo zadowolony, ale to nie jest tak, że dźwięk robi się beznadziejny. Jest po prostu płaski, ale sama jakość dźwięku jest bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem mój headset i muszę powiedzić,że jakość dżwięku bardzo dobra dobrze separuje dżwięki otoczenia nic nie trzeszczy nie uciska pomimo tego że noszę okulary,polecam każdemu kto ma zamiar kupić i się zastanawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jako, że w nowej edycji słuchawek nadajnik ma wejście 3,5 mm i można dzięki temu podłączyć słuchawki z każdym urządzeniem. Czy można użyć tego nadajnika ze starymi słuchawkami? Czy można gdzieś kupić sam nadajnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , zastanawiam się nad kupnem ponieważ nieźle staniał ten zestawik , można go już złapać za 330 zł.

Tylko mam pytanie bo mimo to nie miałem nigdy tak drogich słuchawek...

Wiem że do PC można je podłączyć , ale chciałem się dowiedzieć czy jest możliwość podłączenia ich do TV typu "smart TV" od Samsunga lub LG które mają wejścia USB ?

Czytam również post kolegi wyżej i napisał że mają wejście 3,5 w taki razie czy można po dokupieniu kabla podłączyć je do MP3 / Wieży ... itp itd ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , zastanawiam się nad kupnem ponieważ nieźle staniał ten zestawik , można go już złapać za 330 zł.

Tylko mam pytanie bo mimo to nie miałem nigdy tak drogich słuchawek...

Wiem że do PC można je podłączyć , ale chciałem się dowiedzieć czy jest możliwość podłączenia ich do TV typu "smart TV" od Samsunga lub LG które mają wejścia USB ?

Czytam również post kolegi wyżej i napisał że mają wejście 3,5 w taki razie czy można po dokupieniu kabla podłączyć je do MP3 / Wieży ... itp itd ?

Pozdrawiam

Bo są dwie wersje, nowsa to "Pulse", ale kosztuje znacznie więcej.

Ta, o której Ty mówisz działa tylko z PS3 i PC. Nie podłączysz ich do żadnego innego sprzętu, mimo że mają wejście USB.

Może jakimś cudem by działały na TV od Sony, ale w to też szczerze wątpię. Te słuchawki są stworzone tylko i wyłącznie do konsoli.

Na PC działają, ale bez dźwięku przestrzennego, ale i tak jest dobrze.

Za tą cenę lepszych bezprzewodowych słuchawek nie znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem ze słuchawkami, a mianowicie nie chcą mi się zesparować czy to po podpięciu do PS3 czy do PC. Wie ktoś o co może chodzić, co zrobić? Próbowałem chyba wszystkiego, resetowałem USB, słuchawki i nic. A urządzenie USB (ta niebieska dioda) pulsuje dosyć długo i już 3h się z tym męczę....masakra jakaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo są dwie wersje, nowsa to "Pulse", ale kosztuje znacznie więcej.

Ta, o której Ty mówisz działa tylko z PS3 i PC. Nie podłączysz ich do żadnego innego sprzętu, mimo że mają wejście USB.

Może jakimś cudem by działały na TV od Sony, ale w to też szczerze wątpię. Te słuchawki są stworzone tylko i wyłącznie do konsoli.

Na PC działają, ale bez dźwięku przestrzennego, ale i tak jest dobrze.

Za tą cenę lepszych bezprzewodowych słuchawek nie znajdziesz.

Na Braviach też nie działają. Sprawdzałem na swojej i na ojca i na obu nie rozpoznawano urządzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem ze słuchawkami, a mianowicie nie chcą mi się zesparować czy to po podpięciu do PS3 czy do PC. Wie ktoś o co może chodzić, co zrobić? Próbowałem chyba wszystkiego, resetowałem USB, słuchawki i nic. A urządzenie USB (ta niebieska dioda) pulsuje dosyć długo i już 3h się z tym męczę....masakra jakaś.

Wygląda mi to na jakieś uszkodzenie klucza. Ewentualnie nadajnika w słuchawkach.

Na moje oko pozostaje tylko reklamacja. Ewentualnie spróbować w innej konsoli, ale jak na PC dzieje się to samo to raczej pozostaje tylko reklamacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z reklamacją? Bo kupiłem te słuchawki w Gekonie, taki mały sklepik u mnie w mieście. I teraz mam do nich z tym iść, czy do jakiegoś najbliższego punktu Sony? Mam w pasażu u siebie jakiś punkt Sony Center, czy coś podobnego, tam mam się udać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób najpierw tak...idz do jakiegoś kumpla i zobacz czy chodzi u niego hs...jak nie ruszy to wtedy idz do małego sklepiku z paragonem i niech ci wymienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paragonu znaleźć nie mogę, słuchawki rok temu gdzieś kupiłem, więc mam spory problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płaciłeś kartą czy gotówką ?

Zawsze możesz zapytać w miejscu zakupu, czy jest możliwość uzyskania duplikatu paragonu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gotówką. Jednak to jest zakup na 430zł, więc powinni mieć wg mnie w bazie gdzieś, że kupowałem u nich, nawet podpisywałem coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś płacił kartą, mógłbyś użyć wyciągu z rachunku...

Pozostaje kontakt ze sklepem i prośba o kopie dowodu zakupu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś płacił kartą, mógłbyś użyć wyciągu z rachunku...

Pozostaje kontakt ze sklepem i prośba o kopie dowodu zakupu...

A myślisz, że dadzą bez problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×