Skocz do zawartości
NFL

Dead Space 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jedynka była świetna, dwójka zamulała strasznie zero pomysłu na grę, korytarz i wyskakujący przeciwnicy .

Skończyłem niemal na siłę grając po 1.5 h dziennie bo więcej nie dawałem rady ze względu na nudę .

Jak 3 ma być klonem samej siebie to podziękuję .

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście 1 i 2 część przypadły do gustu. W dwójce było więcej różnorodnych lokacji i to właśnie było fajne. No i oczywiście krótki powrót na stare śmieci z poprzedniczki, to było dla mnie ogromne i zresztą miłe zaskoczenie :)

Sam jestem ciekawy co z tej 3 części wyjdzie, aczkolwiek mam jakieś takie dziwne wrażenie, że twórcy powoli przesadzają. Można było zakończyć te przygodę Issac'a tylko na dwóch odsłonach. Po co wymyślać i naciągać dalej... Liczy się tylko kasa i kasa? Bardzo podoba mi się postawa teamu z Quantic Dream odpowiedzialnych za Heavy Raina. Nie stworzą 2 części bo nie ma takiego sensu. Wymyślili coś, zrobili i wydali, koniec, teraz zabierają się za coś innego bo mają kolejne pomysły. Ale pożyjemy, zobaczymy, być może 3 część będzie wielkim hitem i odstawi 1 wraz z 2 w dalekim tyle jeżeli chodzi o klimat, czego twórcą oczywiście życzę z całego serca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się podbić, gdyż gra pewniakiem w produkcji i zapewne ukaże się przed marcem 2013... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co się z tą serią wyrabia, po niezłej 1, dostaliśmy nadal ok ale już nastawioną na akcje 2. Teraz dojdzie kucanie i inne duperele......

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się z tą serią wyrabia, po niezłej 1, dostaliśmy nadal ok ale już nastawioną na akcje 2. Teraz dojdzie kucanie i inne duperele......

Dead Space idzie w strone Residenta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Space idzie w strone Residenta...

Niestety ale tak jest, gatunek typowych survival horrorów umiera (by nie powiedzieć, że już umarł) i nic na to nie poradzimy. Szkoda bo uwielbiałem tego typu gry... Cały czas jestem zdania, że przygody Issac'a powinny się skończyć na 2 części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm z jednej strony jestem zagorzałym fanem gier z trybem co-op, ale z drugiej to atmosfera grozy jest zajebiście trudna do stworzenia dla jednego gracza, w trybie na 2ch wydaje się to być praktycznie niemożliwe. NATOMIAST czytałem gdzieś (chyba na gamespocie albo gameinformerze) że tryb co-op będzie jakby dodatkiem - i to mogłoby być to: normalna kampania singlowa dla jednego gracza z dużą dawką horroru i coś w stylu NG+ dla co-opa, czyli więcej potworów i akcji. Trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda to zbyt ,,strasznie'' ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info:

•Co-op confirmed

•No competitive multiplayer in DS3

•Now has universal ammo pickups

•Cover system added

•Unitologists pose a threat now,the screens look like they're shooting at isaac while hes taking cover

•Co-Op will add new cutscenes and interactions between isaac and carver,"if you play single player you'll hear everything you need to hear to get the whole story."

•"Dead Space 3 will have zero gravity space sections,dark corridors,and all the other things that made the series what it is"

•New necromorphs called Fodder,feeders & something Visceral internally calls 'The snow beast' plus a huge 30 story tall centipede necro morph called the Nexus

•Feeders are "what happens when a human isn't actually infected by a Swarm or by a Divider head,but by necessity ends up eating the flesh of a turned necro"

•Icy Planet is called Tau Volantis,

•Fodder transform into two different necromorphs depending on how you kill them

•Ammo drops are more plentiful

•They want DS3 to be less linear than 2&1;be able to explore large environments and find "unique beta missions" that aren't required to complete the main game

•You can slap different guns together like a Plasma cutter/Ripper combo,Visceral didn't say "how exactly these weapon mods work" but GI noticed enemies drop Scrap metal and 'tungsten' now.

Dead Space 3 has a Feburary release date,no specific day though

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pfff, chyba sobię jednak daruje ten tytuł, chociaż mam sentyment do tej serii. Uniwersalne ammo, które i tak będzie występować w większych ilościach i większy nacisk na akcję? Pewnie czwórka będzie sandboxem. Już bym przebolał te strzelaniny z ludźmi (tylko, żeby były w małych ilościach) ale niech nie robią z tej gry głupiego casuala, bo właśnie poziom trudności mi się w DS bardzo podobał... Już mogliby zrobić drugą dwójkę tylko na innej planecie a nie wymyślać jakieś głupoty, żeby sieprzypodobać twórcom Residenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pora więc nadrobić dwójkę... :)

EA ma teraz mega mocny lineup, już mnie dwoma tytułami kupili na ten rok.

BTW. Po kiego multi w tej serii, być może jestem staromodnym zwolennikiem singla, aczkolwiek multi to zwyczajna głupota w takich tytułach (Co-op w DS3 także).

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. powyższej informacji, o ile jest prawdziwa (btw. pack, skąd to wziąłeś?), multi w DS3 ma nie być ;) Zresztą nawet niech sobie będzie - byle tylko trofea nie zmuszały do gry w ten tryb...

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze pewnie chodziło o drugą część.

(btw. pack, skąd to wziąłeś?)

W GameInformerze miała się pojawić zapowiedź DS3, pewnie na jakimś portalu ktoś skrótowo zamieścił najważniejsze info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze pewnie chodziło o drugą część.

Zarówno o drugą, jak i o trzecią (Co-op)...

W jedynce byłem sam, uczucie osaczenia oraz niepewności grało pierwsze skrzypce. Teraz (opcjonalnie?) jakiś dureń będzie targał za mną swoje cztery litery, psując w pewnym sensie klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co-op rzeczywiście najprawdopodobniej popsuje wszystko. Oczywiście o ile przez cały czas naprawdę ktoś za nami będzie łaził. Interesuje mnie jednak to zdanie:

Co-Op will add new cutscenes and interactions between isaac and carver,"if you play single player you'll hear everything you need to hear to get the whole story."

Po co nam ma ktoś dopowiadać, abyśmy mogli uzyskać obraz całej historii? Być może będzie tak, że nasz partner się będzie "spawnował" gdy połączymy drugiego pada, a w single go po prostu nie będzie. Poza tym jest napisane, że "doda nowe cut-scenki", więc może w przypadku gry solo ich nie będzie? Przynajmniej ja to tak rozumiem. To by było chyba najlepsze wyjście.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby zrobić tak jak z Ellie w dwójce, nie łaziła za Issaaciem tylko albo poszła inna drogą albo niańczyła Strossa... Ale zapewne Carver będzie (możliwe, że czasami) pomagał Clarkowi w akcji, co już całkowicie zniweluje klimat napięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uniwersalna amunicja. WTF ? Imo cholernie debilny pomysł.. Coraz gorzej nastawiony jestem co do tej produkcji.. Jak ktoś powiedział, szykuje się fajna strzelanka.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kolejna gra, która zamienia się ze świetnego horroru, w zwykłego shootera...

Już gdzieś chyba to widziałem... (Resident Evil).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak mam nadzieję, że Visceral pójdzie po rozum do głowy i tych niektórych "świetnych" pomysłów nie wstawi. Ale na kij wstawiać tą walkę z ludźmi? W DS2 jakoś z tej sytuacji wybrnęli, mimo że The Sprawl roił się od żołnierzy, którzy ścigali Clarka. Tutaj nie można? Coś nie chce mi się wierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×