Skocz do zawartości
NFL

Dead Space 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ano prawda... Może kupie to Gears of Space jak stanieje do rzędu 5-ciu dych, zresztą za tyle dwójkę kupiłem... Oby MW nie okazał się kolejnym rozczarowaniem od EA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już jestem pewien jednego.....

TYLKO silent hill!!!!!!!!!!!!!! i project zero (fatal frame)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dead space 2 dla mnie powoli zaczynał zalatywać kpiną (standardowym shooterem) 3ka idzie dalej w tym właśnie kierunku...

Zobaczymy dalej ale póki co to zalatuje mi bardzo słabym klimatem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważaj zdun bo z silent hilla też spokojnie mogą TPP shootera z cover systemem zrobić. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam tyle mam nadzieję, że gra pójdzie bardziej w stronę pierwszej części, jednak wszystko na to wskazuję, że stanie się inaczej co widać wyżej na zamieszczonych informacjach o tej grze. Przykro będzie patrzeć jak kolejna gra skupia się na brawurowej akcji, a nie na fabule...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

homer - polecam downpoura (przywrócona świetność serii pełną gębą z czego jestem barrrrrrrdzo zadowolony!).

już o ds.

Kupiłem dead space 1 w tym 2008r. po recce w extremie + przez kumpla który grając w pirata na pc bardzo ją sobie zachwalał...

Kupiłem, skończyłem, zatrzymałem w kolekcji/ do tej pory ukończyłem z 5-6 razy i raczej się nie pozbędę z kolekcji... Minęło parę lat i przyszedł czas na 2kę, kupiłem już w dzień premiery napalony jak cholera i co?? Ukończyłem ledwo raz i jakoś nie spieszy mi się do ponownego podejścia.... Jeżeli 3ka pójdzie dalej w stronę poprzednika tak nie wiem czy tym razem się w ogóle zaopatrzę w ten tytuł...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun, chodzi mi o to, że SH może równie dobrze pójść w ślady Residenta czy DSa, wystarczy, że jedna z tych gier się bardzo dobrze sprzeda i Konami powoli zacznie iść w ich stronę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli z Carverem jednak sobie postrzelamy w singlu... albo to były ujęcia z coopa, w co wątpie. Tak jak powiedziałem, kupię jak porządnie stanieje z sentymentu dla serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z sentymentu nie kupię - bo i po co - shooterów jest i będzie pełno i to o wiele lepszych...

Szkoda, że zrobili z tego nie wiadomo co - jedynka miała naprawdę niezły klimat a w połączeniu z Aftermath i Downfall'em :cool:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie za 3 dychy i nie będzie w co grać to kupisz. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z sentymentu nie kupię - bo i po co - shooterów jest i będzie pełno i to o wiele lepszych...

Szkoda, że zrobili z tego nie wiadomo co - jedynka miała naprawdę niezły klimat a w połączeniu z Aftermath i Downfall'em :cool:

Jak najbardziej popieram, moich pieniędzy nie zobaczą a szkoda bo byłem skłonny zakupić ze względu że lubię tą serię niestety po raz kolejny tracimy świetną grę na rzecz multi...

Edytowane przez Crookers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb współpracy i strzelanie do... no właśnie do czego ? Może do kucyków z My Little Pony...

Jak tak dalej pójdzie, to ze świecą będzie można szukać porządnych produkcji...

Hmm... Chociaż z drugiej strony - takie Silent Hill w dolinie Muminków z wyskakująca z za rogu Buką ;)

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dziś dzień zlewam premierę nowego dead space'a, może jakiś fatal frame na ps3 w końcu ?? ;) ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po tej wiadomości już skreślilem DS 3 ze swojej listy, chyba że to odkreca =) Nic innego w tej seri mnie nie interesuje poza elementami horroru

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dziś dzień zlewam premierę nowego dead space'a, może jakiś fatal frame na ps3 w końcu ?? ;) ...

Rozumiem, że na PSS nie mam co szukać tego Fatala ? Bo z filmików klimat spływa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps2/xbox pierwszy, potem wii niestety i olano 360kę i ps3kę....

Dla mnie klimat + strach przewyższa silent hilla w latach świetności

Edytowane przez zdun1983
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z Youtuba wynika że gra świetna pod względem klimatu :) w wakacje trzeba będzie poszperać po aukcjach...

Dzięki :)

PS. Przepraszam, za małego off'a w temacie...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że na PSS nie mam co szukać tego Fatala ? Bo z filmików klimat spływa :)

Niestety. Platformy pod Fatal Frame, znanego też jako Project Zero to PS2, pierwszy Xbox i Wii. A gra jest na prawdę godna. Miałem przyjemność grać i przejść pierwszą część i spokojnie może ona rywalizować z serią Silent Hill, jeśli chodzi o strach podczas rozgrywki. Mówię oczywiście o graniu samemu (nie z piątką znajomych), w nocy, nie na maxymalnym brightness'ie. Horror gdzie jedyną Naszą bronią jest aparat fotograficzny. Słyszysz, że coś chodzi po pokoju, ale nie widzisz co, odpalasz aparat, robisz rekonesans, nagle odwracasz się za siebie, a tam duch - majstersztyk.

A co do nowego Dead Space'a - będzie mu chyba właśnie TEGO brakowało. Elementu strachu. Co z tego, że zacznie mnie gonić jakiś stwór, albo pluć jakąś trucizną, jak ja elegancko się schowam za osłoną. Brakuje chyba tylko odnawiającej się energii. Ten fakt jeszcze jakoś trzymał poziom gry na tle innych produkcji. Gracze już chyba za bardzo przyzwyczaili się do systemu osłon, regeneracji HP czy checkpoint'ów co 10 sekund.

Edytowane przez Zygo89
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, auto regen hp w drodze. Albo nawet nie informują gdyż to wg ich normalne =D

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co to nie ma co drzeć szat - cover system został wprowadzony zapewne dlatego żeby walka z ludzkimi przeciwnikami była wygodniejsza. O regeneracji zdrowia nikt nie wspomina. Zbytnim uproszczeniem śmierdzi mi póki co tylko ujednolicenie amunicji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra. Trochę boje się tego co-op'a bo twórcy mieli sprawdzony system oparty o powolne zwiedzanie lokacji z zabijaniem potworów i straszeniem znienacka. Nie powinni robić z tej gry jakiegoś survival shootera tylko zwykły horrow próbując zachować klimat i styl z pierwszej części i większości drugiej. Chowanie za osłonami...dziwnie to wygląda. Zarażeni ludzie...? Po co...?? Mi się nekromorfy nie znudziły. Trzeba będzie podchodzić do tej produkcji bardzo ostrożnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×