Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

The Day Has Come

Zawartość pudełka:

Płyta i książeczka,

Online pass,

Dodatek Powrót do Karkand który jest przypisany do naszej przepustki sieciowej,

Zaproszenie do GUN CLUB'u i darmowej pukawki M1911

Nowy temat = nowe zasady

Regulamin tematu:

Punkt 1: Rozmawiamy o grze Battlefield 3

Na tym regulamin zakończono ...

Masz problem z wysyłką/otrzymaniem gry? Dzwoń do sklepu, kuriera lub szukaj pomocy tutaj

Więcej szczegółów (foto) w spoilerze;

42bed033ed435c4dgen.jpg

58bcc701ff3ab05cgen.jpg

23b02f24f081e612gen.jpg

Dodatkowe informacje:

  • Aktualizacja gry (patch) do pobrania waży 229MB,
  • Instalka to niecałe 2Gb i jakieś 5-7 minut,
  • Kody na DLC i online pass są objęte blokadą regionalną, te z wydań PL nie działają na niektórych store i odwrotnie (sprawdzano na koncie z USA). Moderator Cwir dementuję te informację odnośnie konta z UK, normalnie odpalił kody z polskiego wydania. Zanim zaczniecie zabawę z kontami z punktu poniżej; zweryfikujcie działanie waszych dlc na swoich kontach głównych,
  • On-line pass nie jest przypisany wyłącznie do jednego konta, po udostępnieniu mi passów przez innego z moderatorów odpaliłem grę na jego koncie (UK) i przywitany zostałem gratulacjami z udanego zakupu przepustki i innych dodatków (odpalonych wcześniej na moim koncie PL). Jeśli więc Wasze główne konto jest z innego kraju a grę kupiliście w PL lub odwrotnie, a kody nie chcą zadziałać to w ostateczności załóżcie nowe konto na kraj z którego macie grę i na nim odpalcie swoje DLC i Paszport. Grać i tak będziecie mogli na swoim koncie głównym, sprawdzone!
  • Dla ułatwienia sobie życia można poszukać chętnego na wymienienie się kodami z limitek (USA/PL), ten temat nie jest jednak odpowiednim ku temu miejscem i posty tego typu będą kasowane, ogłoszenia dot. wymian umieszczajcie w dziale BlackMarket/Zamienię,

cdn

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta książeczka trochę uboga jest :)

Miło z pistoletem M1911, no i dziwne rozwiązanie z kodami, które są oddzielnie rozsyłane, a nie w środku pudełka (edycja warfare pack chyba ma całość w środku)

Edytowane przez Lingerine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na co Ci lepsza książeczka ? tak z ciekawości,

Mam pytanie do osób które już otrzymały grę i włożyły już do ps3 - działają serwery ?? tzn można grać ?

sam otrzymałem swoją kopię ale jestem w pracy, niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie tylko w 1 przypadku DPD z Katowic zawiodlo. wlasnie dzwonil kolega ` Torunia, ktory mi powiedzial, ze w DPD mu powiedzieli, ze jego paczka z 2x BF3 ......... uwaga!......... Nie zmiescila sie na TIRa ;) To jest chyba jakis zart.

A na co Ci lepsza książeczka ? tak z ciekawości,

Mam pytanie do osób które już otrzymały grę i włożyły już do ps3 - działają serwery ?? tzn można grać ?

sam otrzymałem swoją kopię ale jestem w pracy, niestety

odpowiem ci za jakies 150mb sciagania patcha, czyli za chwile ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii organizacyjnej.

Będzie założony nowy oficjalny temat na ustawki czy dopisywać się do już istniejących?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi powiedzcie czy da radę zmienić guziki - zamiana noża z bieganiem. Denerwujące to bieganie jest pod L3, lepiej pod R2. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na co Ci lepsza książeczka ? tak z ciekawości ...

Bo poszedłbym sobie z nią na klopa w trakcie kiedy gra zasysa patcha, "czizas" bo Tak, to co tam jest w środku trudno nazwać książeczką. Dla mnie to jakiś żart - dwie kartki spięte zszywką. To co mnie "urzekło" to strona pt sterowanie. Poniżej foto z porównaniem tej strony w książeczce z BC2 (górna) i BF3 (dolna);

c02093814e296942gen.jpg

Jakby mi ktoś w ryj strzelił normalnie :confused: Mam ponad 40 pudełkowych gier, przewertowałem teraz na szybko większość i w żadnym nie uświadczyłem takiej popeliny :sick:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że chcę lepsza książeczkę, ale piszę/stwierdzam, że jest uboga.

Ja rozumiem, że gra nastawiona na multi i manuale są w internecie, a i nawet proekologicznie bo mniej lasu wycięli ;)

Więc nie martw się, nie zaczytuję się w każdą literkę w niej zawartą - jedynie stwierdzam fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwery dzialaja!!!!!!!!

ale sterowanie postacia to jakis dramat, jakis dziwny lag jest.

Edytowane przez snosch
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwery dzialaja!!!!!!!! (...)

Jeden post który obalił milion mitów ze starego topicu wyssanych z dużego palca u nogi bogów internetu ....

"Szacuken Panowie! Szacuken" :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, zastanawialem sie czy w takiej grze da sie cos spierd...olic. I dalo sie. Sterowanie rodem z killzone 2.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie. Kod online pass wpisujemy z poziomu PSN w redeem codes ? Nie mogę nigdzie tego znaleźć w menu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi nie mów że zrobili ten pływający w lewo i prawo celownik ? Przecież to może popsuć całą gre :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie. Kod online pass wpisujemy z poziomu PSN w redeem codes ? Nie mogę nigdzie tego znaleźć w menu gry.

Szybka odpowiedz. Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, zastanawialem sie czy w takiej grze da sie cos spierd...olic. I dalo sie. Sterowanie rodem z killzone 2.

Możesz to rozwinąć? Nie grałem w K2...:blush:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi nie mów że zrobili ten pływający w lewo i prawo celownik ? Przecież to może popsuć całą gre :(

wszystko plywa. Dramat!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka odpowiedz. Tak

W takim razie mam niemały problem. Mam konto US a wersje gry PL i ten kod mi nie działa. Jakieś sugestie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, zastanawialem sie czy w takiej grze da sie cos spierd...olic. I dalo sie. Sterowanie rodem z killzone 2.

Postac tez jest taka ciezka i ma laga? Plywajacy ceownik to jeszcze nie taka tragedia,ale lag przy poruszaniu juz fajny nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mogli zmienic sterowanie?przeciez pewnie jest takie jak bylo w becie?czyz nie? dajcie znac;) ja dopiero czekam na swoja kopie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, zastanawialem sie czy w takiej grze da sie cos spierd...olic. I dalo sie. Sterowanie rodem z killzone 2.

Możesz jaśniej? Bo ja zacząłem przygodę od KZ3 więc nie bardzo wiem o czym mówisz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę to sam sprawdzić , ale po prostu nie chce w to wierzyć , to jest chyba najgorsza rzecz jaką mogli spartolić :( To rzutuje na cały FUN z gry :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×