Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja problemu z lataniem nie mam, ale zapunktować nic nie mogę jeśli chodzi o myśliwce...

Nie mam pojęcia jak tu kogoś ustrzelić mając tylko ten mizerny karabinek ;p

Jakieś rady na pierwsze punkty ? :)

pozdro

to co koledzy wyżej i pamiętaj żeby zwolnić (wciskając L2) i dzięki temu mieć więcej czasu na przycelowanie . Najłatwiej się zwalnia podczas ciasnego skrętu. Ja nabieram wysokości, pętla na zamkniętej przepustnicy i już spokojnie zasypuję ludków na ziemi gradem ołowiu i rakiet :thumbsup:. Tylko trzeba uważać na upartego pilota innego jeta, poza nim nie ma raczej zagrożenia, a na stingery są flary, ew. szybka ucieczka w dół lub górę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba najbardziej irytujący bug w tej grze( dla mnie) to odradzanie się przy punktach do przejęcia z wrogiem na plecach . kuźwa , jak mnie czasem szlag trafia jak odrazam się ,a trzy metry za mną leży kolo i dobija takiego jak ja już pewnie z dziesiątego . mogli by to poprawić , tylko ze dwa razy zdarzyło mi się że to ja odrodziłem się na plecach rywala w jakimś kącie. najczęściej bazar i sekwana.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogarnijcie tego typa: http://battlelog.bat.../220472922/ps3/

Spotkałem go na kanałach i wymiatał littlebirderm i na nieśmiertelniku wypisane było że zabił ponad 12 tys smigłowcami

638 godzin.. to jest ponad 26 dni grania NON STOP.. wyniki robią wrażenie ale to jest no life :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba najbardziej irytujący bug w tej grze( dla mnie) to odradzanie się przy punktach do przejęcia z wrogiem na plecach . kuźwa , jak mnie czasem szlag trafia jak odrazam się ,a trzy metry za mną leży kolo i dobija takiego jak ja już pewnie z dziesiątego . mogli by to poprawić , tylko ze dwa razy zdarzyło mi się że to ja odrodziłem się na plecach rywala w jakimś kącie. najczęściej bazar i sekwana.

Potwierdzam, dlatego przestałem się respić na przejmowanych przez wroga flagach...Strasznie wkurzający bug!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba najbardziej irytujący bug w tej grze( dla mnie) to odradzanie się przy punktach do przejęcia z wrogiem na plecach . kuźwa , jak mnie czasem szlag trafia jak odrazam się ,a trzy metry za mną leży kolo i dobija takiego jak ja już pewnie z dziesiątego . mogli by to poprawić , tylko ze dwa razy zdarzyło mi się że to ja odrodziłem się na plecach rywala w jakimś kącie. najczęściej bazar i sekwana.

to nie jest bug, zawsze odradzasz sie poza obszarem przejęcia flagi. a ze niektórzy w tym i ja wiedza gdzie i z której strony sie ktos prawdopodobnie odrodzi to to wykorzystuja. ekipa przejmuje jeden pkt, a Ty wychodzisz w kierunku przeciwnika i ich tam miazdzysz z boku, czy z tyłu- jak kto woli. poza tym jak znasz te pkt, to jest mniejsza szansa ze ktos Ci sie odrodzi na plecach

Potwierdzam, dlatego przestałem się respić na przejmowanych przez wroga flagach...Strasznie wkurzający bug!

tym samym oddajesz przeciwnikowi flage, a ja uwazam ze lepiej powalczyc. zawsze moze wpasc obrona i kilka fragów no i najwazniejsze, wiesz ze cos bedzie sie działothumbsup.gif

Edytowane przez michalowski2
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko widzisz, czasami respy przy flagach są mega upierdliwe. Najgorzej jest na Sekwanie na punkcie Wąskie Przejście i Boczne Ulice, bo tam respy przy przejmowaniu flagi przez przeciwnika są w takich miejscach, że czasami człowiek ledwo się pojawi i już ginie. W przypadku Wąskiego Przejścia to są garaż obok flagi i naprzeciwko na rogu, a w przypadku Bocznych Ulic to jest wejście od głównej ulicy przez garaż. Resp jest wtedy tuż przy schodach i jak ktoś jest sprytny to ustawi się tak, że osoba, która się pojawia nawet nie zdąży wypowiedzieć swojego PSN ID i już ginie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak ktoś jest sprytny to ustawi się tak, że osoba, która się pojawia nawet nie zdąży wypowiedzieć swojego PSN ID i już ginie.

jak się ma długie PSN ID to faktycznie może być problem..

:D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, mi bardziej chodziło o to co mówi wojtek. czasem jest tak że człowiek się respi , nie zdąży nawet piardnąć a już zgon. bo się okazuje że pojawiłem się przed gościem który przyczaił się tu dobrą minutę wcześniej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywa to denerwujące, ale moim zdaniem, nie aż tak. Ja z reguły staram się nie odradzać w miejscach gdzie jest największa luta. Wole kawałek dalej albo koło kogoś z drużyny i tam dojść.BTW działa wam PSN?

Edytowane przez Seto Da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma żadnych plotek, co by w kolejnych dlc co-op otrzymał jakieś dodatkowe misje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma żadnych plotek, co by w kolejnych dlc co-op otrzymał jakieś dodatkowe misje?

To będą wgl jakieś dlc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwiekszym bugiem tej gry jest tryb TDM. co za shit. to juz CoD ma go 100 razy lepszego, nawet KZ3 dawał rade. jak dla mnie porażka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z bf3. Gdy wybieram opcję gra online to obraz robi się ciemniejszy tak jakby miało wejść dalej ale tego nie robi i nic się nie dzieję. Wie ktoś może co się dzieje? Wyłączenie i włączenie konsoli nie pomogło. Gra jest pobrana z psn. Jakieś 20 minut temu działała normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Tragedia, chaos i nic więcej. Z drugiej strony Zespołowy DM oraz Szturm Zespołowy są całkiem fajne, ale to trzeba ze znajomymi grać albo trafić do dobrej drużyny inaczej ciężko jest. Ja w TDM zdobyłem beretki i raczej tam już nie wrócę. CoD jest stworzony do tego trybu, więc nie ma się co dziwić, że jest lepszy. BTW nie mogę się dziś do PSN zalogować. Piszę, że jest konserwacja PSN, macie może taki problem?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dobijaj mnie. Normalnie nie wiem co mam robić:( Już z braku laku chciałem w kompanie zagrać, ale savów nie ma:(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dobijaj mnie. Normalnie nie wiem co mam robić:( Już z braku laku chciałem w kompanie zagrać, ale savów nie ma:(

idz spac :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio cierpię na bez senność:( obejrzałem z 20 filmów,kilka seriali i bf3:) no nic idę obejrzeć filmy z ridickiemtongue.gif elo

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Tragedia, chaos i nic więcej. Z drugiej strony Zespołowy DM oraz Szturm Zespołowy są całkiem fajne, ale to trzeba ze znajomymi grać albo trafić do dobrej drużyny inaczej ciężko jest. Ja w TDM zdobyłem beretki i raczej tam już nie wrócę. CoD jest stworzony do tego trybu, więc nie ma się co dziwić, że jest lepszy. BTW nie mogę się dziś do PSN zalogować. Piszę, że jest konserwacja PSN, macie może taki problem?

Ja nigdy nie grałem w CoD'a, ale TDM w BF3 szczerze bardzo mi się spodobał, ponieważ jest dużo akcji, ciekawych sytuacji i trzeba mieć niezły refleks zwłaszcza między kontenerami na wyspie chark czy na kanałach :) taka bieganina daje mi dużo adrenaliny :) ale ten tryb pod pasował mi jeszcze bardziej podczas robienia gwiazdki dla zwiadowcy, ponieważ grając zwiadowcą zacząłem najpierw od podboju co mnie bardzo znudziło. Ciężko było mi leżeć gdzieś na skarpie aby w kogoś wycelować M98B. Dopiero, kiedy przełączyłem się na TDM, to gra zwiadowcą ożyła i nabrała tempa :)

Edytowane przez DEL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do TDM, to ma jedną wadę - nie można się respić na osobach swojej drużyny tylko na random spawn point. Gdyby dali taką możliwość, to było by znacznie łatwiej działać w grupie.

Edytowane przez BubuPN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×