Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie zawsze beda narzekac zeby nie wiem co. Taka rasa narzekajaca z nas i nic nie poradzisz,ale na cholere narzekac na cos co jest dobre? Testowalem M4A1 i M16A3 (bronie ogolnie bez zmian) z dodatkami suppressor i foregrip (zmienione ofkorz) i nic sie nie zmienilo oprocz minimalnie wiekszego recoilu. Javelin kosi i to mi sie podoba,ale czasu na "zaladowanie" tez potrzeba sporo. Jeden strzal na disable za kosmicznie dlugie namierzanie to dla mnie idealny kompromis. Zreszta jakos nie widze flejmu na forach PC wiec chyba konsolowcom sie w dupach juz poprzewracalo bo za trudna gre dostali. Byl famas kosa i frag rounds do dupy to narzekali na to. Fragi oslabili a famas to juz praktycznie popierdolka to teraz jest zle bo czolgi poniszczyli,suppression effect za duzy (to akurat przeszkadza i to bardzo,przyznaje),recoil nie do opanowania (oh rly??) i w ogole bronie do dupy teraz. Mnie osobiscie nie podoba sie brak odliczania bo ten maly ficzer byl idealny na klanowki a teraz znow trzeba liczyc na uczciwosc przeciwnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , a możecie przyjąć do wiadomości że ta gra po tym patchu komuś nie podeszła? Kuźwa, czuję się jak u teściowej co zupę spieprzyła , a ja muszę udawać że mi smakuje. Fajnie że wam po patchu gra się podoba. Ale są ludzie którym poprostu zmiany nie pasują. Ja gram i dalej się bawię, ale przed paczem mi było lepiej.

Edytowane przez okoni
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem przed chwilą 6 rund w produkcję DICE (różne mapy) i ..... mam mieszane uczucia. Faktycznie giwery mają teraz niezły odrzut, ale po kilku minutach przyzwyczaiłem się.Właściwie nawet polubiłem to ulepszenie. Mało osób gania z usasami i teraz na mapie metro jest przynajmniej różnorodność pukawek. Oczywiście zdarzały się osoby, które dobywały pozostałych typów strzelb, ale bez amunicji odłamkowej.Także wnioskuje, że musieli te dwie rzeczy ładnie osłabić i w praktyce to działa. Pestek też trzeba trochę więcej wystrzelić, ale też idzie to zaakceptować.

Kolejny akapit poświęcę minimapce. Jest przejrzysta, ikonki większe co powoduje natychmiastową i większą niż dotychczas pomoc ze strony sojuszników (mówię tu o amunicji, apteczkach, wskrzeszaniu). Bardzo mnie to cieszy ponieważ wprowadza ten zapomniany element gry zespołowej.

Z cyklu pierdoły to przypadły mi do gustu nowe "czaszki" i ikony w menu odrodzenia.

Jednak pomimo tego co wyżej napisałem, należy dolać odrobinę gorzkiego płynu. Konsola jak się zawieszała, tak się zawiesza( szkoda, że to też udręka tej części) , dźwięk zanika. W moim przypadku mam więcej "pechowych" przypadków. Czołgi stały się "kartonowe" , Javelin mocniejszy, ale przynajmniej mogę docenić zalety 3-krotnego przybliżenia i "taktycznego" podejścia do użycia broni pancernej ( np. współdziałania z kolegami z zespołu/drużyny). Co do "aim- laga" nie jestem w stanie podać swojej oceny, gdyż go nie odczuwałem (może nabytek po Killzonie?)

Oczywiście to subiektywny odbiór zmian. Mam nadzieję, że jest to w miarę czytelna lektura.

Pozdrawiam :biggrin: i życzę miłego wieczorku.

Edytowane przez Compaq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagrałem kilka meczy i ku mojemu zdziwieniu osiagałem lepsze wyniki (oczywiście zagrałem tylko kilka razy - może to przypadek) niż wcześniej. Może to wynika z tego, że innym trudniej mnie trafić?

Oczywiście zawsze będą niezadowoleni, każdy miał swój styl grania i o ile nie używa broni op to ma prawo krzywo na te zmiany patrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , a możecie przyjąć do wiadomości że ta gra po tym patchu komuś nie podeszła? Kuźwa, czuję się jak u teściowej co zupę spieprzyła , a ja muszę udawać że mi smakuje. Fajnie że wam po patchu gra się podoba. Ale są ludzie którym poprostu zmiany nie pasują. Ja gram i dalej się bawię, ale przed paczem mi było lepiej.

Nic nie musisz udawać. My po prostu narzekamy na wasze narzekanie. Nie podoba nam się i jest jeszcze gorsze niż poprzednie narzekanie przed paczem. Zepsuliście i tak już zrąbane narzekanie!!!!!

:P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/38304947/4/228221890/ .Nie narzekam dlatego,że mi nie idzie i dostaję łomot.Po prostu używając wcześniej M 27 czułem ,że mam karabin w ręku a nie jak teraz wiatrówkę.Już nie daje mi takiej satysfakcji granie w battlefield po tym patchu,jak wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musisz udawać. My po prostu narzekamy na wasze narzekanie. Nie podoba nam się i jest jeszcze gorsze niż poprzednie narzekanie przed paczem. Zepsuliście i tak już zrąbane narzekanie!!!!!

:P

Ale zauważ że tu jest sensowna krytyka, a nie jęczenie dla jęczenia. Bo gra jak dla mnie nie została kosmetycznie poprawiona,ale mocno zmieniona( czy in +/- można wnioskować po wpisach). Wiem że takie czytanie tych pierwszych nerwowych komentarzy może być męczące, no ale niestety to forum gdzie ludzie walą że swoimi odczuciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://battlelog.bat...47/4/228221890/ .Nie narzekam dlatego,że mi nie idzie i dostaję łomot.Po prostu używając wcześniej M 27 czułem ,że mam karabin w ręku a nie jak teraz wiatrówkę.Już nie daje mi takiej satysfakcji granie w battlefield po tym patchu,jak wcześniej.

Proste: znajdź broń która Ci przypasuje i nie dramatyzuj ja na początku zrobiłem tak samo ale po próbowałem nowych broni nowych dodatków itd. Zawsze znajdziesz coś czym da się grać, coś co Ci pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakończyłem przygodę z B3.Próbowałem się przyzwyczaić do tych drastycznych zmian,ale po prostu nie mogę.Większość pukawek ma moc wiatrówki,o celności już nie wspomnę...Gra wylądowała na allegro.

Mój kuzyn już sprzedał, u mnie będzie chyba to samo. Na allu jest dosłownie wysyp nowyh aukcji z BF3 :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby do wspólnej gry na COOP w BF3.Misje na HARDZIE.PSN:Leevusek.Mozemy kontaktować sie za pomocą kamerki ... może jakos da rade. Więc napiszcice tutaj kto chętny (robie platynke) ;p

http://battlelog.bat...47/4/228221890/ .Nie narzekam dlatego,że mi nie idzie i dostaję łomot.Po prostu używając wcześniej M 27 czułem ,że mam karabin w ręku a nie jak teraz wiatrówkę.Już nie daje mi takiej satysfakcji granie w battlefield po tym patchu,jak wcześniej.

JAK TY ZAGRAŁES NA TYLU GRACZY???? TO JEST NA PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dyskusja na temat tych ogromnych zmian po patchu wciąż trwa i pewnie potrwa jeszcze długo, długo... Większości zmiany nie pasują (mnie też), ale do tego stopnia, żeby już sprzedawać grę, to bym się nie spodziewał. No ale każdy robi, co chce, nikt nikogo do niczego nie będzie zmuszał i tyle.

Ja tylko najbardziej żałuję tego, że moje ulubione pukawki dostały kupę zmian, niestety ale na minus. Grałem teraz przez większość gry szturmowcem i przyzwyczaiłem do balansu tych broni, a teraz muszę większość broni ponownie w jakimś stopniu ogarnąć. Chyba się przesiądę na Wsparcie albo Technika, może tam znajdę coś dla siebie. (oby...)

Edytowane przez mateusz275

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktore bronie szturmowca az tak bardzo sie zmienily?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając posty po wyjściu patcha i mając pauzę z BF3 krótko przed jego wyjściem zastanawiam się czy na pierwsze rundy po powrocie do gry nie zagrać razem z Jack Daniel's-em aby na luzie spędzić wieczór bo na czysto to po skrajnych opiniach tutaj trochę się obawiam szoku :biggrin:.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f2000, aek (moje 2 ulubione), juz nimi nie gram (czasami aek, ale po jakiejs lamerskiej akcji gdzie koles powinien gryzc ziemie, szukam od razu nowej).

Ostatnio dobrze mi szlo z ump45 na sredni i maly dystans, z daleka ciezko bylo kogos zabic nawet zmieniajac tryb strzelania na podwojny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktore bronie szturmowca az tak bardzo sie zmienily?

Wszystkie. Najbardziej AEK, FAMAS i F2000. A na daleki dystans to nie tylko szturmowca, ale każdej klasy są sporo słabsze.

Dla mnie to ten patch wygląda jakby był robiony pod HC. Szkoda że DICE nie zauważyło, że większość osób woli grać na normalu :rolleyes:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając posty po wyjściu patcha i mając pauzę z BF3 krótko przed jego wyjściem zastanawiam się czy na pierwsze rundy po powrocie do gry nie zagrać razem z Jack Daniel's-em aby na luzie spędzić wieczór bo na czysto to po skrajnych opiniach tutaj trochę się obawiam szoku :biggrin:.

Gwarantuje,ze nie potrzeba Mr. Jacka do pomocy.

AEK jest bez zmian IMO. Suppressor + foregrip i na krotki/sredni dystans kosi tak samo. Wiecej kulek tylko trzeba wbic w przeciwnika,ale to dobrze w sumie. O reszcie sie nie wypowiadam bo nie gralem nimi za dlugo ever.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie. Najbardziej AEK, FAMAS i F2000. A na daleki dystans to nie tylko szturmowca, ale każdej klasy są sporo słabsze.

Dla mnie to ten patch wygląda jakby był robiony pod HC. Szkoda że DICE nie zauważyło, że większość osób woli grać na normalu :rolleyes:

Potwierdzam. M16 mieli nie ruszać, a teraz muszę wpakować cały magazynek żeby ubić gościa. F2000 stanowczo przesadzili z odrzutem, AEK nie grałem, więc nie wiem. Zmiany powinny być stopniowe o odpowiednie, a nie walnęli od razu takiego patcha i nie którzy rezygnują z grania. Chcieliśmy osłabienia USAS-a i FAMASa, a ruszyli prawie wszystkie giwery w grze. Paranoja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie - gdzie mapy kanały noushahr w trybie szturm??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to najbardziej interesuje mnie jak w Waszym odczuciu gra się teraz RPK-74M,PDW-R,G36C i G18 jest duża różnica niż wcześniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G36C i G18 dla mnie bez zmian. G36 jak mialo dosc silny odrzut tak ma (nawet przy combo supp+foregrip) a g18 nadal potrafi kosic. Za to magnum44 teraz jest kosmiczne :biggrin:

aim.jpg

Edytowane przez NFL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z braku strzelca postanowiłem polatać trochę little birdem po kanałach i spróbować poprawić celowanie minigunami. Pierwsza moja wizyta na tej mapie od patcha i po bardzo dobrych poprawkach na Chark (przemieszczenie artylerii przeciwlotniczej) strasznie rzuca się w oczy kulawość tej mapy - tzn jak jest wyrównana walka to jest ok(ale tak to już jest że jak jest dobrze to jest dobrze) ale jeśli tylko Rosjanie zdobędą przewagę to niezmiennie zaczyna się strzelanie do kaczek - ta mapa w trybie CQ aż się prosiła o jeden spawn USA na stałym lądzie, oddalenie lotniskowca i sprezentowanie obu stronom p-lotki przy spawnie helikopterów.

I druga sprawa - mam wrażenie że mimo zapowiedzi flary (przynajmniej w little birdach) NIE działają na LGMy - np. taka sytuacja: oznacza mnie wrogi śmigłowiec, niszczę go(totalne zniszczenie, nie tylko disable) i po chwili mam sygnał że leci we mnie jakaś rakieta. Dobrą chwilkę przed trafieniem puszczam flary i dostaję insta-kill z javelina. Podobnie było z P-Ztami z czołgów - puszczam little birdem flary i zero reakcji - pocisk jak miał trafić tak trafił.

Póki co nie bardzo mam porównanie jak to działa w szturmowych bo w nich zawsze korzystam z ECM, a na zwiadowczych latam od bardzo niedawna i w unlockach jestem dopiero przy gaśnicy.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja postanowiłem się przerzucic na metro :banana: i szotguna

http://battlelog.bat...69/4/214590236/

powiem wam że gra się zaje................ :biggrin:

tylko szanse muszą byc wyrównane

widzę, że rzeźnie robisz :biggrin:, prawie 100k w ciągu 80 minut, nieźle ;) Właściwie jak się człowiek przyłoży na takim podboju z 1000+ ticketami to można 3/4 dodatków odblokować, i to mi się podoba :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie przeprosilem z M16A3 i ku mojemu zdziwnieniu bron kosi rowno. Tylko nie mozna miec tlumika albo heavy barrel bo inaczej ucieka na boki. moje combo to RDS+GRIP+Laser

A czytanie bzdur, ze z tej broni trzeba wystrzelac caly magazynek, zeby kogos zabic to pozostawie bez komentarza. Dzis na jednym magazynku spokojnie 3 kolesi padalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że rzeźnie robisz :biggrin:, prawie 100k w ciągu 80 minut, nieźle ;) Właściwie jak się człowiek przyłoży na takim podboju z 1000+ ticketami to można 3/4 dodatków odblokować, i to mi się podoba :laugh:

ale ja weszłem w połowie akurat :biggrin: no i własnie sie bawie z wszystkimi broniami po kolei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×