Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo godzin grałem w BC2(gdzie celownik chodzi świetnie) i muszę powiedzieć ,że strasznie dziwnie mi się w BF3 celuje. Ruchy celownika nie są takie płynne . Kiedy chce się nadrobić to jakby 'opóźnienie' to giwera mi lata na lewo i prawo od celu i w ogóle jakoś dziwnie się tnie. Komunikacja głosowa to tragedia, ciągle przerywa i można usłyszeć jedynie pojedyncze słowa. Poza tym rochę lagów jest ,ale tragedii nie ma. Mam nadzieję ,że coś się zmieni z tym sterowaniem bo jak na razie to kicha w szmacie.

Edytowane przez nowen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie napisy polskie??

Te instalowanie textur to napewno tylko na X?

Też mam z PSX... i chociaż dodatek będzie? :/ Eh szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak można grać w multi nie zaczynając wpierw singla...

nie rozumiem jak można grać w singla... dla mnie singiel może nie istnieć

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie.... to jak to wkońcu z tym drugim kontem zrobić?? Mam gre z UK a konto mam PL. Zakładam Konto UK i tam rejestruje ONLINE PASS?,przechodze na konto PL i już wszystko działa?

Prosiłbym o odpowiedz osoby która naprawde wie jak to zrobić

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie co z tymi broniami do cholery? Kupiłem BF3 w ps3site sklep i faktycznie też nie mam nic takiego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak,a jak ustawić te wczytywanie tekstur ? gdzie tego szukać.

Na PS3 instalują się automatycznie. Na Xie nie każdy ma HDD, więc jest to opcjonalne. Swoją drogą to nieźle ich wydymali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie.... to jak to wkońcu z tym drugim kontem zrobić?? Mam gre z UK a konto mam PL. Zakładam Konto UK i tam rejestruje ONLINE PASS?,przechodze na konto PL i już wszystko działa?

Prosiłbym o odpowiedz osoby która naprawde wie jak to zrobić

Pozdro

Właśnie tak. Robisz konto UK, rejestrujesz tam online pass oraz dodatki przełączasz na konto PL i grasz w BF'a ; )

A co do broni to i tak ponoć mają być dostępne dla reszty ale trochę później.

A o Karkand ktoś coś wie, kiedy będzie premiera?

Edytowane przez gumeko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, o co chodzi z grami zamówionymi w sklepie psxa? Nie ma tych kodów na bronie? A Karkand jest? Jeśli to prawda to masakra i czuję że będzie niezła zadyma. Ja właśnie czekam na swoją limitkę od nich i jeśli mnie wyrolują z kodami do dlc to...

Edytowane przez klayman85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam problem z połączniemiem sie z kumplem w trybie współpracy i piszę ciągle że utracono połaczenie z sesja... wiecie o co chodzi ??

help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 instalują się automatycznie. Na Xie nie każdy ma HDD, więc jest to opcjonalne. Swoją drogą to nieźle ich wydymali ;)

Thx za odp.

Witam mam pytanie wpisałem kod i jak mam sprawdzić czy mam odblokowane wszystkie dodatki?

Po ponownym uruchomieniu gry wyskoczy ci info że zdobyłeś unikalne bla bla bla ...............

Swoja drogą to też myślałem że zostałem frajerm :laugh: bo w pudełku miałem tylko online pass ale do faktury podczepiony jest cieniutki pasek z 3 kodami - gameoutlet_pl!

Edytowane przez portek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, o co chodzi z grami zamówionymi w sklepie psxa? Nie ma tych kodów na bronie? A Karkand jest? Jeśli to prawda to masakra i czuję że będzie niezła zadyma. Ja właśnie czekam na swoją limitkę od nich i jeśli mnie wyrolują z kodami do dlc to...

No nie ma ... Syf straszny wydymali nas chyba ze wysla te kody w dniu premiery ale watpie jutro sie dowiem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ma ... Syf straszny wydymali nas chyba ze wysla te kody w dniu premiery ale watpie jutro sie dowiem ...

chwila, na karkand też nie ma??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie.... to jak to wkońcu z tym drugim kontem zrobić?? Mam gre z UK a konto mam PL. Zakładam Konto UK i tam rejestruje ONLINE PASS?,przechodze na konto PL i już wszystko działa?

Prosiłbym o odpowiedz osoby która naprawde wie jak to zrobić

Pozdro

Dokladnie tak robisz instalujesz gre na UK koncie wpisujesz wszystkie kody jakie masz w PSN Store jak wszystko juz zrobisz to wlaczasz PL konto i grasz :)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, o co chodzi z grami zamówionymi w sklepie psxa? Nie ma tych kodów na bronie? A Karkand jest? Jeśli to prawda to masakra i czuję że będzie niezła zadyma. Ja właśnie czekam na swoją limitkę od nich i jeśli mnie wyrolują z kodami do dlc to...

Spokojnie. Ja dzisiaj otrzymałem limitkę z psxa i wszystko jest. I kody na bronie, nieśmiertelniki i na Karkand. Dostęp do gry sieciowej jest automatyczny z otrzymaniem Powrotu do Karkand gdy tylko się pojawi.

Także nie masz co się niepokoić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna za dużo pytań, za mało odpowiedzi ;P trzeba by to jakoś uporządkować.

Ja kupiłem grę w sklepie ps3site (ppe to to samo)

Mam jeden kod. Wpisałem go. Na pudełku jest wyraźnie napisane w lewym górnym rogu, że 'zawiera dostęp do rozszerzenia battlefield 3 powrót do karkand'

Oprócz tego pojawiły mi się też nieśmiertelniki z Mass Effect 3 (zmieniłem je w battlelogu), ale cholera broni nie widziałem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,wyszedłem sobie w trakcie meczu do menu,tzn. wybrałem opcję "wyjdz". Pojawił się czarny ekran i kiedy po minucie nic się nie zmieniło walnąłem reset. Konsola zapikała 3 razy i wrócila do XMB. Miał ktoś z Was podobnie? Oczywiście pózniej było ok. Uspokujcie mnie,że to niedopracowanie gry przez DICE,a nie poczatek końca napędu w ps3 :confused:dry.gif:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wierzę na słowo :smile: W takim razie czekam spokojnie na swoją kopię i już nie zaśmiecam wątku.

Edytowane przez klayman85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ???? probowal ktos grac z kumplem w trybie wspolpracy ????? bo nie mozna sie polaczyc ://

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,wyszedłem sobie w trakcie meczu do menu,tzn. wybrałem opcję "wyjdz". Pojawił się czarny ekran i kiedy po minucie nic się nie zmieniło walnąłem reset. Konsola zapikała 3 razy i wrócila do XMB. Miał ktoś z Was podobnie? Oczywiście pózniej było ok. Uspokujcie mnie,że to niedopracowanie gry przez DICE,a nie poczatek końca napędu w ps3 :confused:dry.gif:smile:

Gdybym mial liczyc ile razy BC2 zawiesilo mi konsole to by mia palcow zabraklo :biggrin: Gry od DICE juz tak maja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna za dużo pytań, za mało odpowiedzi ;P trzeba by to jakoś uporządkować.

Ja kupiłem grę w sklepie ps3site (ppe to to samo)

Mam jeden kod. Wpisałem go. Na pudełku jest wyraźnie napisane w lewym górnym rogu, że 'zawiera dostęp do rozszerzenia battlefield 3 powrót do karkand'

Oprócz tego pojawiły mi się też nieśmiertelniki z Mass Effect 3 (zmieniłem je w battlelogu), ale cholera broni nie widziałem :/

dodatki beda pozniej po premierze tak pisali i tak pisze w Bf2bc ale nie podali daty dokladnej wiec jak tylko wpiszecie kod dodatek sie sam pojawi jak bedzie aktywny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mial liczyc ile razy BC2 zawiesilo mi konsole to by mia palcow zabraklo :biggrin: Gry od DICE juz tak maja

Heh :biggrin: w BC2 też tak miałem. A ostatnio w BF3 wybrałem opcję edycji żołnierza i zaczeło się wczytywanie 5 minutowe :verymad: pomogło dopiero wyjście do XBM. DICE :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może być i tak :) no ale człowiek niecierpliwy wszystko chce od razu ;P thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×