Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

W KZ3 sterowanie nie było takie jak w KZ2, było bardziej user-friendly. A może to po prostu lagi? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko plywa. Dramat!

jest inaczej niz w becie??!!

Edytowane przez jacobee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi gra sie mega ciezko, moze dlatego ze w bete gralem na Xboxie, a teraz gram na ps3. Za chwile zainstaluje gre na Xa i zobacze czy jest tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie bym Wam odpowiedział bo mógłbym już to sprawdzić ale Online Pass mi nie działa ;( Konto mam US a gre w wersji PL i to pewnie dlatego. Jakieś sugestie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie bym Wam odpowiedział bo mógłbym już to sprawdzić ale Online Pass mi nie działa ;( Konto mam US a gre w wersji PL i to pewnie dlatego. Jakieś sugestie ?

Tak dwie. Załóż konto PL, albo kup online pass w sklepie US store. Innych opcji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu masz konto US? Nie ważne...Jedyne wyjście to założenie konta Polskiego.Jaki problem? Znajomych sobie dodasz od nowa.Chyba, zmiana języka na Angielski pomoże.Spróbuj. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że wszystkie trofea pójdą sobie w.... Póki co gram w singla, później się zastanowię co zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli online pass jest na konsole to po wpisaniu go na koncie PL powinien ci działać też na koncie US

Edytowane przez maciek5553

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli online pass jest na konsole to po wpisaniu go na koncie PL powinien ci działać też na koncie US

online pass jest na konto.

Co do sterowania, to dla mnie jest koszmarne, wlasnie koncze instalacje na Xie, zobacze jak to tam wyglada i dam wam znac, czy to ogolny problem, czy znowu ktos na PS3 mial fantazje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że wszystkie trofea pójdą sobie w.... Póki co gram w singla, później się zastanowię co zrobić.

Jeśli nie chcesz stracić trofeów to ja ci proponuje żebyś swój online Pass sprzedał i kupił na US Store Nowy pass.Myślę,że to najlepsze wyjście.

Ps.W Becie sterowanie było ok i nie wiem o co chodzi z tym sterowaniem.Może faktycznie to jakiś lag w Multiplayer.Sprawdźcie czy w singlu jest podobnie.Ja już grę również posiadam,ale zagram jak wrócę z psem :) Najpierw Single a potem Multiplayer.

Edytowane przez RossoNero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę to w bc2 działało na wszystkich kontach. Oczywiście mogli to zmienić

Edytowane przez maciek5553

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak tez mam wersje PL a konto UK to mi nie bedzie dzialac? Bo jak tak to oddaje ta gre i kupie sobie w Anglii..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak grafika? Polepszyła się od bety? W becie strasznie brzydkie cienie drzew na Metro były, lepiej jest? Czy gra się ścina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden błąd w multiplayer, sterowanie jest inne niż w becie. Nie wiem, dlaczego to zrobili, ale ciężko jest celować i ginę na potęgę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja czytam na forach zagranicznym że jest blokada regionalna, czyli o ile dobrze wiem to właśnie o to chodzi. Jak masz konto PL to możesz grać tylko w wersje PL. Czy się mylę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja czytam na forach zagranicznym że jest blokada regionalna, czyli o ile dobrze wiem to właśnie o to chodzi. Jak masz konto PL to możesz grać tylko w wersje PL. Czy się mylę?

Ja pier... Bede musial zalozyc nowe konto na england i pozapraszac wszystkich znajomych zeby specjalnie sobie w BF'a pograc? To ja juz chyba wole kupic OP. Ktos wie ile kosztuje? Jest juz na PSS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... Bede musial zalozyc nowe konto na england i pozapraszac wszystkich znajomych zeby specjalnie sobie w BF'a pograc? To ja juz chyba wole kupic OP. Ktos wie ile kosztuje? Jest juz na PSS?

Ty to wstrzymaj się. Ja mam wersje PL a konto UK. Ty odwrotnie. Poczekajmy az ktos sprawdzi czy tak faktycznie jest i jak cos to sie passami wymienimy albo grami. Moja dzis przychodzi ale nie rozpakuje jej dopoki nie bede pewny ze zagram na moim UK koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... Bede musial zalozyc nowe konto na england i pozapraszac wszystkich znajomych zeby specjalnie sobie w BF'a pograc? To ja juz chyba wole kupic OP. Ktos wie ile kosztuje? Jest juz na PSS?

Czyli jak tez mam wersje PL a konto UK to mi nie bedzie dzialac? Bo jak tak to oddaje ta gre i kupie sobie w Anglii..

Wystarczy że się wymienicie paszportami i po sprawie :thumbsup:

@UP Szybkiś waćpan ...

Dobra, potrzebuje czyjeś passy na 5 min żeby to sprawdzić, musi to być osoba z kontem z UK lub innego kraju ... ja mam tylko konto na PL a nie będę zakładał nowego maila i nowego konta żeby to zweryfikować, zainteresowanego chętnego mi zaufać kieruje na moje PW, hasło do konta sobie później zmienicie na nowe i po sprawie :D

Panowie, bo nie ogarniam. Mam rozumieć, że można grać w multi ? Bo jeśli tak to zajebiście, bo olałem rano mojego kuriera bo ani odbierac tel. mi sie nie chcialo, ani potem podchodzić do drzwi ...

Wurwa! Człowiek wstaje pewnie o 4 rano, zapier(*%#*(%# ładuje tego VAN'a jedzie z tymi paczkami i całuje klamę bo jakiś "Znany" nie może dupy od prześcieradła odkleić, wiesz że oni mają płaconą dodatkową prowizję od dostarczonej paczki? Ich czas to pieniądz, zajebisty żarcik ... ja też sobie pożartuje i będę dla jaj kasował Twoje posty :) Fajnie co? Ale ubaw ... Aha można grać w multi! Nie wiem jak można nie ogarniać posta Snoscha o treści: Serwery działają !!!!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego się najbardziej obawiałem, nasz bohater dosłownie "pływa" po mapie, stoję w miejscu a nasz celownik sam się przesuwa, raz w prawo a raz w lewo :rofl: w becie było podobnie, nic z tym nie zrobili, porażka totalna. Aha i jeszcze ta śmieszna destrukcja, drzewa walają się po całej mapie jak klocki lego :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do sterowania, moze to wynika z serwerow bo w kampani single player jest normalnie ;) moze to lagi serwerowe ale nic tutaj nie gwarantuje. pamietajcie ze premiera na europe jest 27. Snosh jak tam z x'em?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie róbcie sobie jaj, ja mam odbiór osobisty ale jak tak czytam Wasze posty to zastanawiam się czy w ogóle odebrać...

I Pass działa tylko na jednym koncie? I co? Dla brata mam kupić nowy Pass? No way!

Tak jest na pewno: https://help.ea.com/pl/article/will-i-need-a-second-online-pass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja pierwszego postu, teraz jeszcze proszę o info czy kody z wydania PL można odpalić w UKStore? Lub odwrotnie ...

KLIKNIJ TUTAJ

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×