Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

mam nietypową propozycję dla osoby, która ma około już wbitych 400-500 zabić z noży. Chciałbym z kimś prowadzić zdrową rywalizację dla frajdy (szukam jakiejś motywacji do zabijania tym sposobem). Nie chodzi mi o to aby całą rundę biegać za kamperami tylko, żeby w ogniu walki podczas flankowania wybijać ludzi nożem po cichu. Ostatnio takie akcje na bazarze sprawiały mi mega frajdę i adrenalinę zarazem. Mój rekord 5 kill nożem pod rząd właśnie na bazarze. Na ten moment mam 458. Chętnych zapraszam na PW.

Szukasz motywacji do wbijania kos ? :D Popatrz na staty co nie ktorych obecnych forumowiczow jak i tych co odeszli i sie tutaj nie udzielaja ;p Bedziesz mial motywacje ;)

mam pytanie:

- co wg Was jest większym obciachem; bieganie z USASEM czy Z Famasem?

Granie w Battlefield

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ALE NIE CHODZI MI W POJEDYNCZYM MECZU TYLKO OGOLNIE, CZY NIE MA TAKOWYCH ?ALE MUSZA BYC O CHODZI MI O TE W STATYSTYKACH PLUTONU, TE NEI MOGE BYC NA PODSTAWIE 1 MECZU

Wpisz w google bf3 stats

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 239 to tak srednio sie oplaca

ale i tak jest to tansze od nowego lasera

a jest to cena z karkandem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że z cb niezły kozak jest, stary nie spinaj się tak.Prawie wszyscy widzą ze USAS i FAMAS są przesadzone.

Kozak? hue hue ciekawe :biggrin: Juz pisalem, ja sie nie spinam, nie bulwersuje i ch... wie co jeszcze mozna robic przy tej grze... :cool: - nie robie tego - po prostu jedynie w nia gram. Tak jak chyba zreszta i wiekszosc z nas.

Zaczynam z utesknienie czekac na obnizenie mocy tej broni, moze wtedy bedzie mozna spokojnie sobie nia pograc bez spinek u jej przeciwnikow jaki to z niej potwor :laugh:

Dosc dlugo gram usasem i b. dobrze wiem jakie sa jej zalety ale tez i jej wady - ktore ma co nie czyni ja bronia doskonala.

Coraz bardziej nabieram ochoty na poznanie rownie legendarnego juz FAMASA. Do tej pory moja ulubiona byla UMP w BC2 i A-91 obecnie, jesli famas bije je pod kazdym wzgledem na leb to moze byc ciekawie :blink:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz karkand mam ale to był na płycie jestem ciekawy czy bedzie współdziałac

jak masz go w sklepie psn w historii sciagania to zadziala, ale piszesz, ze byl na plycie... to moze byc problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALE NIE CHODZI MI W POJEDYNCZYM MECZU TYLKO OGOLNIE, CZY NIE MA TAKOWYCH ?

ALE MUSZA BYC O CHODZI MI O TE W STATYSTYKACH PLUTONU, TE NEI MOGE BYC NA PODSTAWIE 1 MECZU :thumbsup:

zaloz sobie własny pluton, i w statsach plutonu beda tylko twoje,..

no wiesz karkand mam ale to był na płycie jestem ciekawy czy bedzie współdziałac

karkand byl przypisany do online passa, jego masz wklepanego, wiec powinno zadziałać,.. cenę można rozbić na dwóch jak zakupisz składkowo,...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli famas bije je pod kazdym wzgledem na leb to moze byc ciekawie :blink:

ja wyprocia magazynka w 1 sekunde i bardzo dlugiego przeladowania nie nazwalbym zaleta tej broni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze. Widać że już cie boli że osłabią twoją ulubioną broń która tak wymiatałeś i lvelowałes. Wkońcu Usasowcy nauczą się grać a nie lamić.

Oj ale w lutym zaczną się wyzwiska w stronę DICE od USASOWCÓW. Wyrażenia typu: Durne DICE co oni zrobili z USASAEM! Będą tutaj na porządku dziennym.:thumbsup:

Kolego, czytaj ze zrozumieniem, to nie boli a przynajmniej doskonale sie porozumiemy :thumbsup:

Pisalem wyraznie, ze oslabienie broni nie powinno miec wplywu na to czy nadal nia bedzie sie gralo. Skoro sie lubi nia grac to mimo jej oslabienia dalej sobie z nia mozna pomykac - wszystko dla FUNu. Odwrociles kota ogonem....

I zupelnie nie rozumiem tego ze ktos mialby niby bluzgac na DICE po oslabieniu broni???? Czlowieku. Dorosnij. :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kupiłem jestem ciekawy jak długo bedzie sciągac te 13 giga a wole sobie kupic bf3 jak kupywac całą konsole tym bardziej że w polsce mam slima a lece do polski za 2 tygodnie . tak czy tak długo wytrzymał laser bo około 5-6 tysięcy godzin grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trafiłem na serwer gdzie każdy latał z odłamkami lub USASem, nie szło w ogóle grać :/

http://battlelog.bat...03/4/261537003/

Później przyszła "otwarta mapka" i kolegom z przeciwnej drużyny już nie szło tak dobrze :)

http://battlelog.bat...62/4/261537003/

Na bazarze to gościu amunicji mi nie rzucił tylko zapieprzał z tym USASEM,że sobie mało nóg nie połamał (zemszczę się za tą kosę biggrin.gif).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy wyjda jeszcze jakies dodatki do BF3 ?

Edytowane przez radzia11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bazarze to gościu amunicji mi nie rzucił tylko zapieprzał z tym USASEM,że sobie mało nóg nie połamał (zemszczę się za tą kosę biggrin.gif).

Ja nawet nie wiedziałem, że to Ty, dopiero jak blaszkę zobaczyłem :D

Z tym ammo to padaka, czasem mam wrażenie, że niektórzy paczki traktują jako na własny użytek i jakoby mieli coś przez to stracić lub robią na złość, a biegać z pistolem przeciwko USASom to szans się nie ma.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy wyjda jeszcze jakies dodatki do BF3 ?

zapowiedzieli kilka, ale kiedy to sami nie wiedza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym ammo to padaka, czasem mam wrażenie, że niektórzy paczki traktują jako na własny użytek i jakoby mieli coś przez to stracić lub robią na złość, a biegać z pistolem przeciwko USASom to szans się nie ma.

Mnie też to wqrwia. Biegam za kolesiem i wciskam select, woła mój wojak żeby dał ammo, strzelam w gościa żeby zwrócił uwagę i dalej dupa. I albo podnoszę po kimś jakis badziew albo idę zginąć bo nie mam żywcem czym strzelać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej denerwujacym jest fakt, jak 4-5 osob "wisi" pod respawnem heli... przeciez to prawie polowa druzyny jest... Ale najgorsze jest to, jak jakis zoltodziob zgarnie heli i rozbije sie/zostanie zestrzelony po 20 sekundach. Dlatego najlepiej(chociaz nie raz sie niestety nie da) jest grac ze znajomymi a juz rewelacja to uzywanie Skype do tego. Wszystko ladnie smiga, bez lagow w glosie, przerywania w najwazniejszych momentach... W dodatku kazdy rzuci skrzynke, apteczke i jeszcze podniesie jak jego kompan padnie w bitwie z wrogiem! A wygrywanie map w 3 osoby na pelnym serwerze(jak to mialo miejsce dzis) tylko dodaje otuchy :) Bo czasami ma sie wrazenie, ze sie gra samemu, a w Twoim zespole sa sami niedorozwinieci gracze, ktorzy pewnie przyszli z CoD'a sobie "polatac" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Docent_Chleb

Ale najgorsze jest to, jak jakis zoltodziob zgarnie heli i rozbije sie/zostanie zestrzelony po 20 sekundach.

Heh, a jak ma się nauczyć latać ? :)

Chłopaki jak nie ma ammo to dlaczego nie bierzecie broni po przeciwnikach, zawsze zestrzelisz kogoś ze swojej specjalności i można śmigać dalej.

Mnie irytują gracze którzy stają w wąskich przejściach i celują a ja nie mogę ich obejść - po chwili ktoś zbiera doublekill`a bo ja nie przymierzę przez niego ,a on nie potrafi zabić przeciwnika ... ergh

Jest jeszcze problem znikających rakiet ale to inna historia ...

Pozdrawiam zaprawionych w boju !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze problem znikających rakiet ale to inna historia ...

to nie problem one mają znikać według DICE żeby nikt nie robił rambo rpg.... ale jak dochodzi do sytuacji gdzie wypstrykałem się z ammo w karabinie i w pistolu wyciągam rpg wystrzeliwuję rakietę i po chwili ginę i nie dobijam typa bo rakieta wyparowała... nie wiem czym się sugerowali aby tak to zrobić... dobrze że granaty już nie znikają heh..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, a jak ma się nauczyć latać ? :)

Chłopaki jak nie ma ammo to dlaczego nie bierzecie broni po przeciwnikach, zawsze zestrzelisz kogoś ze swojej specjalności i można śmigać dalej.

Pozdrawiam zaprawionych w boju !

Może w trybie współpracy potrenować. Teraz niby coś tam umiem latać, ale jak trafię na jakiegoś kozaka to bez szans:/ fajny patent jest jak namierzysz go chwilę poczekasz aż odpali przestraszony flary i wtedy boom! ale właśnie działa to tylko na leszczy:(

A co do ammo to fajna opcja jak w drużynie ma ktoś perka"drużynowa amunicja" wtedy rzadko się kończy, a po za tym to chyba tylko na Metrze jest taki problem z ammo.Powiem wasz szczerze, że nie zauważyłem tego Aim Laga(chyba, że tak noobie), ja na razie z kolegą planujemy przez skype gadać, bo dziś graliśmy w trybie współpracy i nie da rady bez komunikacji

BTW odblokowałem dzisiaj USASA i bez kitu nawet bez amunicji odłamkowej sieje pożogę:) a to mój rekordzik http://battlelog.bat...92/4/261998325/

Edytowane przez Seto Da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zabiłem pierwszą osobe z F16, jest to cud gdyż na dokonanie tego potrzebowałem dokładnie 01:32h :rolleyes: Szampan otwarty hehe :biggrin::biggrin:

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×