Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

bardziej denerwujacym jest fakt, jak 4-5 osob "wisi" pod respawnem heli... przeciez to prawie polowa druzyny jest... Ale najgorsze jest to, jak jakis zoltodziob zgarnie heli i rozbije sie/zostanie zestrzelony po 20 sekundach. Dlatego najlepiej(chociaz nie raz sie niestety nie da) jest grac ze znajomymi a juz rewelacja to uzywanie Skype do tego. Wszystko ladnie smiga, bez lagow w glosie, przerywania w najwazniejszych momentach... W dodatku kazdy rzuci skrzynke, apteczke i jeszcze podniesie jak jego kompan padnie w bitwie z wrogiem! A wygrywanie map w 3 osoby na pelnym serwerze(jak to mialo miejsce dzis) tylko dodaje otuchy :) Bo czasami ma sie wrazenie, ze sie gra samemu, a w Twoim zespole sa sami niedorozwinieci gracze, ktorzy pewnie przyszli z CoD'a sobie "polatac" :P

Fenix wczoraj też miałem gorszy dzień jeśli chodzi o ogarnięcie heli :P Ale co racja to racja, jak się spięliśmy to we trzech wygrywaliśmy rundy :) głownie te bez pojazdów niestety :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was miał tak ,że jest np pierwszym bądź drugim graczem na koniec rundy a dostaje baretkę 3 najlepszego gracza? Ja często tak mam. Jestem 2-gim graczem a dostaję baretkę za 3 miejsce. Wie ktoś dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was miał tak ,że jest np pierwszym bądź drugim graczem na koniec rundy a dostaje baretkę 3 najlepszego gracza? Ja często tak mam. Jestem 2-gim graczem a dostaję baretkę za 3 miejsce. Wie ktoś dlaczego?

Bo liczy się cały serwer i wszyscy gracze, a nie tylko Twoja drużyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was miał tak ,że jest np pierwszym bądź drugim graczem na koniec rundy a dostaje baretkę 3 najlepszego gracza? Ja często tak mam. Jestem 2-gim graczem a dostaję baretkę za 3 miejsce. Wie ktoś dlaczego?

Tak sie zdarza. Juz chyba miesiac temu wkleilem tutaj wyniki z BL na potwierdzenie. Odwrotna sytuacja tez jest mozliwa ;) Nie jestes pierwszy a otrzymujesz baretke za pierwsze miejsce.

To ze liczy sie tez przeciwnik to chyba nie trzeba przypominac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

USASY/FAMAS, to nic w porównaniu z czołgiem ;P Maszynka do zabijania :P

czołg zawsze jest na pierwszym miejscu do zniszczenia. wszyscy na niego polują. jak masz nieogarnietych wrogow to mozesz cos ugrac, no i sam musisz tez byc ogarniety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie , ogarnięty /nieogarnięty przeciwnik/ kompan. wczoraj dosiadł się do mnie na karabin ogarnięty mechanior i ciągle spawał i ubijał gości kręcących się z c4. aż się fajnie grało . taką zabawę czołgiem to ja rozumiem , wcalę się nie dziwię że potem w statach ktoś ma wynik np. 25-0.

a raz jest tak że wbijam na serwer , plansza sekwana. już słyszę podczas wgrywania komunikat : " wróg zajął wszystkie cele" . myślę o, będzię ciężko . 80 biletów po naszej stronie ogólna bryndza. ostry wpie..dol . udało się kogoś ustrzelić ale ogólna masakra . po moich pięciu minutach jednostronnnej rzeźni, koniec i wyniki . a tu giga zdziwko, moje staty dwa ubicia , osiem zgonów około 700 pkt i pierwszy w całej ekipie . poprostu załamka!!! co robiła reszta 11-tu chłopa??? oczywiście apteczki i ammo ani jednej na mapie i tylko miganie ikon że ktoś ranny , albo ammo brak.

@down

Pewnie tak:-)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie , ogarnięty /nieogarnięty przeciwnik/ kompan. wczoraj dosiadł się do mnie na karabin ogarnięty mechanior i ciągle spawał i ubijał gości kręcących się z c4. aż się fajnie grało . taką zabawę czołgiem to ja rozumiem , wcalę się nie dziwię że potem w statach ktoś ma wynik np. 25-0

pewnie przeciwnicy nie ogarnięci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób naprawienia tego, że celuje w niebo? Jak wyłączam grę to na następny raz ostatnia broń którą grałem jest zbugowana. Co do USASa to nie spotykam bardzo często ludzi nim grających, ale jak się trafi to czasem potrafi to być wkurzające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie , otóż chciał bym się zalogować na Battle Feed w grze battlefield 3 lecz nie wiem jak to zrobić . :(

Bardzo proszę o pomoc w dokładnym pokierowaniu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam pytanko dotyczące zadań w BF3. Chodzi mi np o odblokowanie FAMASA wiem że mam zrobić 10 reanimacji i 10 uleczeń ale czy w jednej rundzie???

Co z tymi pozostałymi zadaniami gdzie np jest 100 zabić jakąś bronią??? Gram już jakis czas jestem na 19 lvl i na battlelogu nic mi się tam nie nalicza (w zakładce zadania) ;/

Z góry dzięki za pomoc

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób naprawienia tego, że celuje w niebo? Jak wyłączam grę to na następny raz ostatnia broń którą grałem jest zbugowana. Co do USASa to nie spotykam bardzo często ludzi nim grających, ale jak się trafi to czasem potrafi to być wkurzające.

jedyny sposób to cierpliwie czekać na patcha , może miłościwe dice się zlituje . też tak mam co jakiś czas, do tego dochodzi jeszcze że za każdym razem po odpaleniu konsoli muszę ustawiać dodatki do broni bo poustawiane są na chybił trafił .:wacko: taki lajf :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie , otóż chciał bym się zalogować na Battle Feed w grze battlefield 3 lecz nie wiem jak to zrobić . :(

Bardzo proszę o pomoc w dokładnym pokierowaniu .

trzeba zalozyc kontoa na ea.com potem zlinkowac jest z kontem ps3 i juz

TU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam pytanko dotyczące zadań w BF3. Chodzi mi np o odblokowanie FAMASA wiem że mam zrobić 10 reanimacji i 10 uleczeń ale czy w jednej rundzie???

Co z tymi pozostałymi zadaniami gdzie np jest 100 zabić jakąś bronią??? Gram już jakis czas jestem na 19 lvl i na battlelogu nic mi się tam nie nalicza (w zakładce zadania) ;/

Z góry dzięki za pomoc

Pzdr

Nie musi być w jednej rundzie, możesz to robić "na raty" w wielu rundach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam w jaki sposób ugrać trochę na śmigłowcach, bo do tej pory udało mi się jedynie odblokować flary a to z tego względu ,że jeszcze dobrze nie wystartuję i już mnie ktoś zestrzeli :tongue: , strasznie mnie to irytuję ale nic na to nie poradzę. Także pozostałem przy pojazdach naziemnych i czołgiem całkiem nieźle mi idzie. Może jest ktoś chętny na wspólne granie? W moim przypadku czas bliżej nieokreślony, czasami popołudniu, wieczorem ale zawsze można się zgadać i coś pograć. Taką zgraną ekipą zawsze fajniej. Wiem ,że istnieją jakieś tam plutony czy coś ale tak jak mówię gram o rożnych porach i nie zawsze jest ten czas. Mam 23 lata, grywałem już w FPS'y także nie jestem taki zielony ale oczywiście są lepsze i gorsze dni. Gra ogólnie bez żadnych spięć, liczy się dobra zabawa :thumbsup: Jak ktoś chętny to pisać, PSNid podany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musi być w jednej rundzie, możesz to robić "na raty" w wielu rundach.

OK ale nic mi sie nie nalicza i gdzieś wyczytałęm że aby robić te zadania musze mieć Back To Karkand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, musisz mieć BtK żeby odblokować zadania i bronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo liczy się cały serwer i wszyscy gracze, a nie tylko Twoja drużyna.

guzik! - czasem jest błąd, że mimo że mam punktów na 2 miejsce z 24 graczy dostaje trzecie, rzadko się to zdarza ale zdarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam w jaki sposób ugrać trochę na śmigłowcach, bo do tej pory udało mi się jedynie odblokować flary a to z tego względu ,że jeszcze dobrze nie wystartuję i już mnie ktoś zestrzeli :tongue: , strasznie mnie to irytuję ale nic na to nie poradzę. Także pozostałem przy pojazdach naziemnych i czołgiem całkiem nieźle mi idzie. Może jest ktoś chętny na wspólne granie? W moim przypadku czas bliżej nieokreślony, czasami popołudniu, wieczorem ale zawsze można się zgadać i coś pograć.

Czołgi to najlepsza maszyna do siana zamętu. Po prostu uwielbiam tą maszynę. Nie ma nic straszniejszego jak się wybiega za róg, a tutaj lufa czołgi w prost ciebie wycelowana:). Ostatnio udało mi się w końcu Heli zestrzelić z działa. Bardzo mnie też denerwuję fakt, że mało kto namierza cele laserowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołgi to najlepsza maszyna do siana zamętu. Po prostu uwielbiam tą maszynę. Nie ma nic straszniejszego jak się wybiega za róg, a tutaj lufa czołgi w prost ciebie wycelowana:). Ostatnio udało mi się w końcu Heli zestrzelić z działa. Bardzo mnie też denerwuję fakt, że mało kto namierza cele laserowo.

No mnie już kilka razy udało się zestrzelić heli używając przy tym czołgu ,nie ma lepszego uczucia jak ktoś cię gnębi z powietrza a Ty jednym strzałem załatwiasz sprawę :biggrin: Niestety nie zdarza się to często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raz rakietą go ściągnąłem z czołgu, ale był namierzony laserowo, bo tak normalnie to nie można, a szkoda:( bo ten karabinek strzelca to tylko nie potrzebnie uwagę ściąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest możliwość aby pocisk z niekierowanego rpg przeleciał przez "luk bagażowy"( tam gdzie są minigany) nie robiąc helikopterowi krzywdy czy to raczej bug ze znikającym pociskiem ?. strzelałem do heli z kilkunastu metrów kiedy startował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest możliwość aby pocisk z niekierowanego rpg przeleciał przez "luk bagażowy"( tam gdzie są minigany) nie robiąc helikopterowi krzywdy czy to raczej bug ze znikającym pociskiem ?. strzelałem do heli z kilkunastu metrów kiedy startował.

Jest to możliwe. Na jednym z filmików typu BF3 "mythbusters" strzelali przez Little Birda. Rakieta spokojnie przelatuje przez wolną przestrzeń w śmigłowcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×