Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

A nie przypadkiem tylko to, że jest namierzony laserem i wtedy można go z ziemi rakietami obstrzelać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję niebawem z testować ten patent z Kartaczem na heli.

Tak jak pisałem, z viperami/havocami jest ciężej (ale i tak się da) za to na nisko latające little birdy jest jak strzelba na kaczki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W helikopterze laser powoduje szybsze namierzania czy co ? :unsure:

teoretycznie tak, ale nieznacznie, dodatkowo strzelec jak ma swoje naprowadzane to może cie wspomóc,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, bo może nic nowego nie odkryłem, ale niektórzy narzekali że wyrzuciło ich z serwera bądź zawiesiła się konsola w momencie ich życiowej rundy ;p

Ale dzisiaj przekonałem się na własnym przykładzie, że to nie przepada, zapisuję się wszystko do momentu gry, czyli kille, punkty, itd...jest potem naliczone :thumbsup:

Ja nie wiedziałem, może komuś też się przyda, a jeśli wszyscy już to wiedzą to jeszcze raz sorry :pardon:

pozdro

Edytowane przez grubys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole termowizje, automatyczne naprawianie i ciężki ckm, to ostatnie na noobków biegających z buta. Trafiliście kiedyś z działka w baniak? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A żeby to raz. Najzabawniejszy jest motw z headshotem z głównego działa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Aby odblokowac QBU-88 trzeba zabić 20 graczy snajperką oraz "5 Laser Designations" Co to jest? Mam zamontować laser pod snajperka i zabić tak 5 wrogów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o namierzanie celów soflamem recona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki. Powiedzcie jeszcze która snajperką polecacie grać ? Te z dodatku zdaja egzamin czy najlepszym wyjsciem jest M98B ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, bo może nic nowego nie odkryłem, ale niektórzy narzekali że wyrzuciło ich z serwera bądź zawiesiła się konsola w momencie ich życiowej rundy ;p

Ale dzisiaj przekonałem się na własnym przykładzie, że to nie przepada, zapisuję się wszystko do momentu gry ...

Tak! Wszystko zapisuje się do stats'ów, mimo wszystko wkurzające jest kiedy grasz z 3 kumplami, masz super wynik i przodujesz na tabeli, nagle kick-out, szybki powrót do gry. Trafiasz w rozgrywkę z urwanymi 30s filmu i niestety grzejesz tyły na tabeli zaczynając zbieranie exp od zera :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich graczy! jestem początkującym graczem na ps3 i zacząłem grę od Battlefield 3. Utknąłem na drugiej kampani nie potrafiąc przejść przez wysoką bramę. Bardzo proszę o pomoc i gdzie mogę znaleźć instrukcję gry dotyczącej właśnie takich momentów. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak! Wszystko zapisuje się do stats'ów, mimo wszystko wkurzające jest kiedy grasz z 3 kumplami, masz super wynik i przodujesz na tabeli, nagle kick-out, szybki powrót do gry. Trafiasz w rozgrywkę z urwanymi 30s filmu i niestety grzejesz tyły na tabeli zaczynając zbieranie exp od zera :(

zapomniałeś dopisać "w przeciwnej drużynie niż kumple"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o namierzanie celów soflamem recona.

Działa też namierzenie w czołgu jeśli ktoś ma CITV i trzecie miejsce. Mi naliczało i to w sumie najszybszy sposób Tzn. ja wolę mieć czujnik asyst albo MAV'a (o ile w ogóle gram Snipem) niż SOFLAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam czołgi ani heli nie dają takiej frajdy jak myśliwiec :) Mam już ponad 500 killi myśliwcem i śmiem twierdzić że żaden pojazd w bf3 nie ma szans z dobrym pilotem myśliwca. Rakiety ffar + działko - jeden celny nalot i nie ma czołgu.... o tym samolocie na szturmie to już wogóle nie wspomne. Warto było nawkurzać się na poczatku bf3 i nauczyć porządnie latać jak jeszcze ludzie tego nie ogarniali... teraz to granie tym sprzetem daje mi najwięcej frajdy :)

Edytowane przez Urban
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam czołgi ani heli nie dają takiej frajdy jak myśliwiec :) Mam już ponad 500 killi myśliwcem i śmiem twierdzić że żaden pojazd w bf3 nie ma szans z dobrym pilotem myśliwca. Rakiety ffar + działko - jeden celny nalot i nie ma czołgu.... o tym samolocie na szturmie to już wogóle nie wspomne. Warto było nawkurzać się na poczatku bf3 i nauczyć porządnie latać jak jeszcze ludzie tego nie ogarniali... teraz to granie tym sprzetem daje mi najwięcej frajdy :)

Też niedługo będę miał 500 killi. Oczywiście samobójczych :).

A na serio to nie ogarniam jetów w ogóle. Nie wiem czy jestem ograniczony, czy to kwestia ustawień, ale ja ledwo umiem skręcić... Czy ktoś mógłby zrobić podobny poradnik jak ten od heli?

Mnie zmotywował i kilka fragów zebrałem po przekonaniu się, że warto próbować i ćwiczyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam radę kupić wersję pudełkową BF3 + Karkand? Jakiś sklep internetowy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewertuj GameTrade'a i Allegro, może ktoś ma jeszcze do odstąpienia nietykaną limitkę ...

Eee tam czołgi ani heli nie dają takiej frajdy jak myśliwiec ... Warto było nawkurzać się na poczatku bf3 i nauczyć porządnie latać jak jeszcze ludzie tego nie ogarniali... teraz to granie tym sprzetem daje mi najwięcej frajdy :)

Można jedynie zazdrościć, ja nie ogarniam jet'ów i tylko gdy stoją nietykane na mapce to próbuję je dosiąść i coś się podszkolić, zazwyczaj ktoś mnie ściąga od razu lub sam rozwalam się o jakieś drzewo. Szkoda mi jednak czasu na naukę latania, wolę czerpać przyjemność z biegania piechotą ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mu dałem plusa.. pewnie jakaś permanentna ofiara jeta zaminusowała :thumbsup:. Wiem kolego co czujesz, bo i mnie nie raz wybuchło razem z czołgiem, ale wiedz, że upolowanie czołgu jetem to wielka frajda. Ja po takiej akcji zawsze macham skrzydłami, żeby podziękować ludkom na killkamie :biggrin:  no chyba, że nie wyrobię i zaje##ię w glebę.

Edytowane przez cyra22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę trafić na naprawdę mega nooba żeby go ustrzelić podczas dogfight :D Ale jakimś cudem już dotarłem do odblokowania rakiet FFAR i teraz usycham czekając aż w końcu uda mi się naprowadzaną P-Z odblokować chociaż pewnie prędzej będzie gwiazdka w maju :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Aby odblokowac QBU-88 trzeba zabić 20 graczy snajperką oraz "5 Laser Designations" Co to jest? Mam zamontować laser pod snajperka i zabić tak 5 wrogów ?

Zalicza też jak jesteś na 3 miejscu kierowcy w czołgu i namierzasz laserem czołgi, helikoptery,jeepy itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę trafić na naprawdę mega nooba żeby go ustrzelić podczas dogfight :D Ale jakimś cudem już dotarłem do odblokowania rakiet FFAR i teraz usycham czekając aż w końcu uda mi się naprowadzaną P-Z odblokować chociaż pewnie prędzej będzie gwiazdka w maju :D

Ja olałem już walkę z innymi jetami. Większą satysfakcję sprawia mi psucie krwi tym na dole. No i punktów więcej wpada.

A jak się lata za jakimś gościem, w dodatku lekko ogarniętym, to już naprawdę strata czasu. No chyba, że na podboju (więcej pojazdów latających), ale tam rzadko zaglądam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja problemu z lataniem nie mam, ale zapunktować nic nie mogę jeśli chodzi o myśliwce...

Nie mam pojęcia jak tu kogoś ustrzelić mając tylko ten mizerny karabinek ;p

Jakieś rady na pierwsze punkty ? :)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na forum był link do livestreamu gościa, który nieźle wymiata na odrzutowcach. Nie kojarzę tylko na jakiej gra platformie, chyba na Xbox, ale manewry robi jakby miał PC. Próbowałem to później powtarzać, ale po kilku samobójstwach stwierdziłem, że jednak postrzelam na piechotę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja problemu z lataniem nie mam, ale zapunktować nic nie mogę jeśli chodzi o myśliwce...

Nie mam pojęcia jak tu kogoś ustrzelić mając tylko ten mizerny karabinek ;p

Jakieś rady na pierwsze punkty ? :)

pozdro

Bardzo proste pkt są za dostrzeżenia i wydawanie rozkazów. Nie jest dużo ale flary w ten sposób spokojnie odblokujesz.

Mimo to polecam ogarniać myśliwce po odblokowaniu rakiet p-z można ładnie tłuc czołgi przeciwnikowi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×