Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

Mam pytanko :) Jak się zaznacza wrogów latając myśliwcem?? Czy przez select?? czy można tak się rozglądać na boki jak widziałem na filmikach z PC???

Z góry dzieki za odp

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zaznaczasz selectem, ale tak na prawdę zaznaczenia pojawiają się wybiórczo w zależności od humoru gry. Możliwości rozglądania się na boki raczej nie uświadczysz chyba, że coś przeoczyłem, ale nie sądzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozglądać się możesz trzymając strzałkę w dół. Jeżeli dobrze pamiętam. Jakbym się mylił to niech mnie ktoś poprawi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest link z nauki latania na kompie i gościu się rozgląda, pewnie na ps3 tak nie można :)

A z tym zaznaczaniem to ciężko bo później nie widać gdzie są przeciwnicy jeżeli ktoś nie ma radaru ;/

Ogółem to dla początkujących to jest mały hardcore że nie ma jakiegoś tutorialu z latania ;DDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie widzisz przeciwnika, to po prostu przełącz sobie widok na zewnętrzny, łatwiej wtedy zlokalizować odrzutowiec wroga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK tylko że potem jak znowu mi zniknie to nie wiem gdzie jest :) dlatego chciałem się dowiedziec czy mozna ich jakoś zaznaczać nie mając jeszcze radaru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Napisałem na www.****** z prośbą o jakieś rady i dostałem taką odpowiedź:

Takich kilka dość podstawowych porad ode mnie, czyli żadnego specjalisty od latania:

- co do strzelania działkiem: jeśli widzimy że wróg zakręca, to starajmy się nakierować celownik trochę przed jego dziób. Instynktownie starajmy się przewidzieć jego trasę, pamiętając o tym że pociski do naszego wroga też muszą dolecieć. (strzelamy oczywiście z widoku z pierwszej osoby)

- umiejętnie zmieniajmy widok aby mieć przeciwnika na oku, w dodatku łatwiej się skręca korzystając z widoku zza myśliwca.

- czasem zdarza się, że w drużynie wroga trafimy na ogarniętego pilota śmigłowców, wtedy tacy mogą nam bardzo uprzykrzyć życie, gdyż dość łatwo jest namierzać samoloty pociskami ze śmigłowców. Dlatego ja np. na wszelki wypadek staram się zawsze od razu zestrzeliwać śmigłowce jeśli tylko zobaczę, że jakiś się pojawił.

- latajmy wysoko, dzięki czemu unikniemy namierzania stingerami z ziemi, w dodatku będziemy mniej widoczni, dzięki czemu może nam się udać niepostrzeżenie wskoczyć na ogon jakiegoś przeciwnika.

- jeśli aktualnie nie namierzamy, bądź nie strzelamy z działka do wroga, to starajmy się unikać latania w linii ciągłej na wprost gdyż takie cele są najłatwiejsze do namierzenia (naprawdę zajmuje to dosłownie kilka sekund) bądź nawet zestrzelenia działkiem.

- jeśli już czujemy, że ktoś siedzi nam na ogonie i nas namierza, wykonujmy np. gwałtowne skręty w różne strony, starając się zejść z celownika naszego wroga i jak najszybciej stracić go z ogona. Jeśli natomiast to zawiedzie i słyszymy, że wróg wystrzelił już rakiety to dopiero wtedy ratujemy się odpalaniem flar.

- hamujmy/przyśpieszajmy odpowiednio do sytuacji, gdyż jest to istotny czynnik podczas ucieczki, a także namierzania wroga. Np. kiedy z daleka widzimy jakiegoś przeciwnika i jesteśmy za nim, przyśpieszając zmniejszymy dystans dzięki czemu szybciej zakończymy proces namierzania i będziemy mogli odpalić rakiety. Ale nie możemy też być za blisko, bo wtedy namierzanie również stanie się niemożliwe, dlatego jeśli odległość będzie zbyt mała, to starajmy się przyhamować, albo zamiast pocisków użyć po prostu działka. Szczególnie na małe odległości działko bywa często bardziej skuteczną bronią od pocisków naprowadzających.

- im szybciej lecimy, tym wolniej skręcamy, tak więc podczas nawracania, jeśli chcemy jak najszybciej skręcić, ponieważ np. kogoś gonimy, bądź sami mamy wroga na ogonie, przyhamujmy.

- Szczególnie podczas namierzania śmigłowców, ja staram się zawsze zwolnić swojego jeta, gdyż często zdarza się, że zanim zdążymy namierzyć helikopter i wystrzelić pociski zwyczajnie go miniemy.

- Kiedy szukamy możliwych celów, możemy wznieść się dosyć wysoko, najlepiej wtedy zwolnić naszego Jeta i przytrzymując "strzałkę w dół" na padzie, poruszając prawą gałką od analoga mamy możliwość tzw. free looka, czyli rozglądania się dookoła. Bywa to nieraz pomocne."

Good luck have fun

Edytowane przez kakaroto-songo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega Myfonick napisał można rozglądać się w samolotach w wersji na ps3 za pomocą strzałki w dół i poruszania jedną z gałek... nie pamiętam którą.

Ehh nie zauważyłem zaznaczenia na zielono powyżej..

Edytowane przez pMagnusSl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jeżeli kupie dodatek do BF3 Powrót do Karkand na koncie polskim w psn to czy na kocie amerykańskim na tej samej konsoli będę mógł grać również w to dlc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jeżeli kupie dodatek do BF3 Powrót do Karkand na koncie polskim w psn to czy na kocie amerykańskim na tej samej konsoli będę mógł grać również w to dlc ?

Będzie można na 100%. Ja właśnie tak robiłem - kupiłem na koncie PL a gram na koncie US.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie można na 100%. Ja właśnie tak robiłem - kupiłem na koncie PL a gram na koncie US.

Dzięki wielkie za odp :) A powiedz mi warto zainwestować w Powrót do Karkand ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odp :) A powiedz mi warto zainwestować w Powrót do Karkand ? :)

Ja jestem zadowolony, moim zdaniem warto. Jednej mapki nie trawie strasznie (Sharqi) ale reszta jest miodna, fajne wyzwania do odblokowania nowych broni, no i właśnie...nowe bronie. Niektóre są na prawdę dobre i porządne (LA85A2 na przykład). Może troszkę drogo ale zawsze można kupić na spółkę z kumplem i wtedy wychodzi cię ok 25zł a to już jest cena bardzo na miejscu jak za taki dodatek :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w tym ostatnim filmiku, w 1.22 minucie z heli jest manualnie sterowany pocisk. Wystarczy tylko na działko w heli dać kierowana TV czy jeszcze coś? Mam już dawno wszystko odblokowane a nawet tego nie próbowałem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w tym ostatnim filmiku, w 1.22 minucie z heli jest manualnie sterowany pocisk. Wystarczy tylko na działko w heli dać kierowana TV czy jeszcze coś? Mam już dawno wszystko odblokowane a nawet tego nie próbowałem.

dla mnei to najwieksze gowno jakie jest w heli, owszem ma duza moc, ale kierowanie tym ustrojstwem na padzie jest NIEMOZLIWE, chyab ze dasz na maksymalna czulosc , ale wtedy w nic nie masz szans pocelowac :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś specjalne serwery aby zagrać na ps3 z kolegą który gra na PC?

Nie ma takich serwerów a tym bardziej takiej możliwości.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś specjalne serwery aby zagrać na ps3 z kolegą który gra na PC?

W nowym csie bedzie taka mozliwosc.

Ale my i tak nie mamy co wchodzic na serwery gdzie graja pctowcy (brak szans, nawet newbie bedzie kosic), jedynie mozemy porozwalac tych co ciupia na ixie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowym csie bedzie taka mozliwosc.

Ale my i tak nie mamy co wchodzic na serwery gdzie graja pctowcy (brak szans, nawet newbie bedzie kosic), jedynie mozemy porozwalac tych co ciupia na ixie.

Zgadza się, ale będzie na PSie można grać też na myszce i klawie, więc nie będzie problemu.

Koniec Offtopu

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens grania na konsoli na myszce i klawiaturze. Ja właśnie dlatego wolę grać na konsoli, ponieważ sprawia mi to większą przyjemność niż myszka i klawa, a po za tym lepiej mi idzie na padzietongue.gif

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś się orientuje gdzie, jak i za ile można wykupić serwer pod bf3?

Edytowane przez cubeline
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś się orientuje z was gdzie, jak i za ile można wykupić serwer pod bf3?

nigdzie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że chodziło o serwery PS3, a nie PC

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×