Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Żenada. Ktoś ma niezłą zabawę i strzelił praktycznie wszystkim na tej stronie po minusie...

dodałem Wam po plusie więc się zsumowało wszystkim z jednym minusikiem

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenada. Ktoś ma niezłą zabawę i strzelił praktycznie wszystkim na tej stronie po minusie...

dodałem Wam po plusie więc się zsumowało wszystkim z jednym minusikiem

Nie ktoś , tylko cubeline. Duże dziecko ma zabawę. Twierdzi że ma w głębokim poważaniu minusowanie, a sam je wciska.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z fejsa BFa:

In our largest crackdown yet, this week sees us banning a significant number of cheaters. Because you deserve a fair game.

Also, we have a fix on its way for the VOIP issue that some Battlefield 3 players have experienced on PS3. Expect your patch soon (stay tuned for exact timing), and have a great gaming weekend!

W końcu... :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio taki tekst usłyszałem:

''Kto lata z famasem jest kutasem'' innym razem usłyszałem piosenkę nana cat

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z fejsa BFa:

W końcu... :)

Narazie mi nie przeszkadza brak VOIP'a, bo gram sam. :) Modle sie aby naprawili aimin lag. Please fix it!!!! :) Swoja droga przetestowalem aiming lag na roznych TV. Na TV CRT oraz monitorach PC, przy najnizszej rozdzialce lag nie istnieje. Jest tak samo jakw BFBc2. Natomiast na full HD TV 9 (szczegolnie 100 Hz), nawet przy 567p jest odczuwalny lag. Oby naprawili to w nadchodzacym patchu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno już to pytanie padło ale nie mogę znaleźć przez opcje szukaj.

Gdzie/na jakiej mapie znajduje się pojazd BTR-90???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie/na jakiej mapie znajduje się pojazd BTR-90???

Gulf Of Oman Conquest przy fladze Construction Site. Jest jeszcze na dwóch innych mapkach z B2K ale rzadko na nich gram więc nie wiem.

Edytowane przez SmoQ_88
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cubeline po co znowu się tu udzielasz? Moderator dał ci kolejnego bana, więc kolejny raz chwilowo jesteś grzeczny i kulturalny? Zobaczymy na jak długo :)

Edytowane przez xaller
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast na full HD TV 9 (szczegolnie 100 Hz), nawet przy 567p jest odczuwalny lag. Oby naprawili to w nadchodzacym patchu.

wlasnie wszelkiegoo typu polepszacze obrazu w stylu 100 hz, 200hz itd oraz jakies wygladzania obrazu poteguja wszelkiego rodzaju aiming lagi. nie tylko w bf3. a ludzie czesto maja milion rzeczy w tv wlaczone. a poniej sie dziwia ze lag jest

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wszelkiegoo typu polepszacze obrazu w stylu 100 hz, 200hz itd oraz jakies wygladzania obrazu poteguja wszelkiego rodzaju aiming lagi. nie tylko w bf3. a ludzie czesto maja milion rzeczy w tv wlaczone. a poniej sie dziwia ze lag jest

Mistrzu ;)

Ja w swoim powyłączałem co sie dało. Bo to samo napsiales w innym temacie. A dało sie dużo... mi pomogło. I moge powiedziec ze aim laga nie mam.

Ale po pierwsze nie kazdy o tym wie.

Nie kazdy moze w TV powyłączac "ulepszacze"

A po trzecie i chyba najwazniejsze - tworcy (skoro juz wykorzystali do granic mozliwosci konsole) mogliby sie pokusic o taką rade oficjalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z fejsa BFa:

W końcu... :)

Hip hip hura! Hip hip hura!!!

Baznai! Banzai!

Ura Ura!

I jeszcze jeden i jeszcze raz ... ! laugh.gif

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem powinni zrobić serwery HC bez FF, bo mam już dość umierania przeważnie od swoich "kompanów"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Road kille (głównie odrzutowcem).
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
thumbsup.gifTo jak z tego skrzydła zabijał to mistrzostwo:) i dobry podkład. Bez kitu za to uwielbiam tą gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie grałem w CoD'a, ale TDM w BF3 szczerze bardzo mi się spodobał, ponieważ jest dużo akcji, ciekawych sytuacji i trzeba mieć niezły refleks zwłaszcza między kontenerami na wyspie chark czy na kanałach :) taka bieganina daje mi dużo adrenaliny :) ale ten tryb pod pasował mi jeszcze bardziej podczas robienia gwiazdki dla zwiadowcy, ponieważ grając zwiadowcą zacząłem najpierw od podboju co mnie bardzo znudziło. Ciężko było mi leżeć gdzieś na skarpie aby w kogoś wycelować M98B. Dopiero, kiedy przełączyłem się na TDM, to gra zwiadowcą ożyła i nabrała tempa :)

porównując TDM z BF3 do CoD to ten drugi jak dla mnie daje 100x wiecej fanu. tam widac kto jak ogarnia gre, tutaj, jak zabijam nie czuje sie od nikogo ani lepszy, a ginac nie czuje sie gorszy. byle noob moze Cie zdjac,bo wlasnie zrespil Ci sie na plecach. wczoraj na kanałach szedłem i tak mi sie 5 kolesi ukazało przed lufa. oczywiscie zabiłem ich, ale w takiej sytuacji kazdy by zabił. pozatym jak dla mnie 24 osoby na takim małym obszarze mapy to troche przy duzo. panuje jeden wielki chaos. moze uda mi sie kiedys zagrac na serwerze gdzie bedzie maksymalnie 16 osób. wtedy mogło by byc znaczenie ciekawiej. dzisiaj tez pograłem SDM i powiem ze ten podoba mi sie dużo bardziej. tutaj jest wiecej pojedynków gdzie widac kto jak ogarnia temat. no i jest możliwość respienia sie na kompanach, także czesto wpadaja doublekillethumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TDM dali ciała. Bo jak to może być aby 24 zawodników na takich mapkach i jeszcze dodać te respy. Szkoda gadać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Respy to tragedia. Nigdy nie wiesz gdzie się odrodzisz, skąd oni się odrodzą. Jedyna opcja to kampić w jednym miejscu, ale co to za gra? Ja w sumie tylko Podbój gram, bo Szturmu jeszcze nie ogarniam. W szturmie dużo więcej od drużyny zależy w jakiej grasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram dziś sobie na kanałach w ataku

http://battlelog.bat...62/4/214590236/

oczywiscie udało mi sie ukrasc tunguske . A tu nagle wiadomosc od POMPEY_SKY_2010

że jestem noob i cheater i że mnie zgłosi do EA rofl.gif naprawde niektórzy ludzie powinni się leczyc mellow.gif

a tak wyglądała obrona http://battlelog.bat...09/4/214590236/

a zobaczcie co znalazłem na swój temat

http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2832654489566218190/

idotafool.gif

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dice dawajta private matches biczys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zobaczcie co znalazłem na swój temat

http://battlelog.bat...54489566218190/

idotafool.gif

A Ty mógłbyś tu kogoś poprosić żeby Ci zdanie przetłumaczył na angielski a nie translatorem wklepuj bo to co napisałeś to ani składu ani sensu..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty mógłbyś tu kogoś poprosić żeby Ci zdanie przetłumaczył na angielski a nie translatorem wklepuj bo to co napisałeś to ani składu ani sensu..

no musze poprosic kuzyna bo moj angielski za dobry nie jest

wiec to poprawie

dzięki cwir za wypowiedz na batlelog a zobaczcie jeszcze to

http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2832654624848011247/

abause tunguska dostał wpier......odemnie i sie popłakał

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×