Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem ostatnio gościa z nieśmiertelnikiem (prawym) w kształcie otwieracza do piwa z napisami "Friday, fun, fun, fun" :P Pewnie bym z nim biegał, ale wygooglowałem że był w Dr. Pepper a jeżeli dobrze się orientuje to są to napoje niedostępne w Polsce ;/

Jak komuś się nudzi to polecam Wake Island do robienia roadkilli myśliwcami przy fladze Lotnisko (B) na Conquescie :P Ludzie się na pasie startowym pchają i udało mi się zrobić dwa za jednym razem :D Double boop!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ostatnio gościa z nieśmiertelnikiem (prawym) w kształcie otwieracza do piwa z napisami "Friday, fun, fun, fun" :P Pewnie bym z nim biegał, ale wygooglowałem że był w Dr. Pepper a jeżeli dobrze się orientuje to są to napoje niedostępne w Polsce ;/

Jak komuś się nudzi to polecam Wake Island do robienia roadkilli myśliwcami przy fladze Lotnisko (B) na Conquescie :P Ludzie się na pasie startowym pchają i udało mi się zrobić dwa za jednym razem :D Double boop!

ja polowalem na kolesia 3 mapy bo tylko czolgiem jezdzil, ale w koncu zdobylem dogtaga a mial wlasnie z Dr.Pepper tylko RYK , ale nie da sie go ustawic ;/ Mieszkam w UK i szukam tych butelek i nie moge znalesc odpowiednich ;/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu ;)

Ja w swoim powyłączałem co sie dało. Bo to samo napsiales w innym temacie. A dało sie dużo... mi pomogło. I moge powiedziec ze aim laga nie mam.

Ale po pierwsze nie kazdy o tym wie.

Nie kazdy moze w TV powyłączac "ulepszacze"

A po trzecie i chyba najwazniejsze - tworcy (skoro juz wykorzystali do granic mozliwosci konsole) mogliby sie pokusic o taką rade oficjalnie.

Tworcy (czyli Dice) to c*py wielkosci dziury ozonowej. No, ale podobnej jej nie ma. :) Jak masz HD TV oraz rozdzialke 720p, to musisz miec lag'a- w mniejszym lub wiekszym stopniu. Problem nie istnieje na X360, wiec wersja na PS3 jest spiepszona. A jak nadal nie widzisz laga, to odpal gre w na telewizorze CRT. Za chooja nie moge sie przyzwyczaic do laga (nawet jest ono menu).

PS.TDM zrobili dla fanow COD, ktorzy raczej nie trawia pol godzinnych sesji na rushu badz w CQ. Ja raz na Operatiom Metro (rush), gralem ponad 50 min.! :)

Edytowane przez kabotyn
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tworcy (czyli Dice) to c*py wielkosci dziury ozonowej. No, ale podobnej jej nie ma. :) Jak masz HD TV oraz rozdzialke 720p, to musisz miec lag'a- w mniejszym lub wiekszym stopniu. Problem nie istnieje na X360, wiec wersja na PS3 jest spiepszona. A jak nadal nie widzisz laga, to odpal gre w na telewizorze CRT. Za chooja nie moge sie przyzwyczaic do laga (nawet jest ono menu).

PS.TDM zrobili dla fanow COD, ktorzy raczej nie trawia pol godzinnych sesji na rushu badz w CQ. Ja raz na Operatiom Metro (rush), gralem ponad 50 min.! :)

pamietam jak mialem mecz chyba na Metro i kazdy mcom wybuchal na 2 3 tiketach do konca to mecz ponad godzine grubo lecial :) ale taka gra to tak :) gram na CRT i jest super :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak zapisać jakiś mecz z battleloga?

ktos to chyba kiedys mowil, ze do ulubionych czY jakos tak trzeba dodac. ale nie jestem pewien

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z fejsa BFa:

W końcu... :)

Ja bym się tak nie cieszył bo tam wyraźnie jest napisane "some" a nie od dziś wiadomo, że to jest problem występujący u wszystkich. :D To coś jak z tymi znikającymi "bullets" i moją nadzieją na nie znikające rpg's. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no musze poprosic kuzyna bo moj angielski za dobry nie jest

wiec to poprawie

dzięki cwir za wypowiedz na batlelog a zobaczcie jeszcze to

http://battlelog.bat...54624848011247/

abause tunguska dostał wpier......odemnie i sie popłakał

no musiałes go niezle pocisnac. ma juz aż 11 deaththumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, czy jest możliowość wyłączenia głosu z hs'a kompana z drużyny ? chodzi mi o moment kiedy ja nie używam hs i słyszę jego głos w tv.

kurde, wczoraj trafiałem na jakieś amerykańskie dzieci , ciągle piszczały i krzyczały .strasznie to przeszkadzało w grze. chyba sobie zmienię nick na :" please, shut up! "

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polowalem na kolesia 3 mapy bo tylko czolgiem jezdzil, ale w koncu zdobylem dogtaga a mial wlasnie z Dr.Pepper tylko RYK , ale nie da sie go ustawic ;/ Mieszkam w UK i szukam tych butelek i nie moge znalesc odpowiednich ;/

to o nich zapomnij bo dogtag można pobrać tylko z US Store i jest przypisany do konta (tak jak przypisywane są avatary); kody sa na allegro, ale moga sie przydac tylko pc'towcom, może xbox'owcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, czy jest możliowość wyłączenia głosu z hs'a kompana z drużyny ? chodzi mi o moment kiedy ja nie używam hs i słyszę jego głos w tv.

kurde, wczoraj trafiałem na jakieś amerykańskie dzieci , ciągle piszczały i krzyczały .strasznie to przeszkadzało w grze. chyba sobie zmienię nick na :" please, shut up! "

wchodzisz w ekran gdzie masz listę squadów i na samym dole masz VOIP, przestawiasz tam na OFF i po kłopocie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Tam gdzie zarządzasz składami masz na dole opcję czatu z drużyną, składem, off.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

wiec wersja na PS3 jest spiepszona. A jak nadal nie widzisz laga, to odpal gre w na telewizorze CRT. Za chooja nie moge sie przyzwyczaic do laga (nawet jest ono menu).

Mam 120 godzin zagranych na 576p , wiec doswiadczenie w kwesti laga duze ;)

Sama gra jest zrobiona do granic mozliwosci konsoli. Dlatego przy wiekszym mlynie ten lag zawsze bedzie wystepowal. Na 576p gra idzie plynnie az milo patrzec na taka animacje.

Ale wole juz zostac przy tym 720. Chociaz i tak porzucilem ta gre poki co...

BF3 ma male szansze zebym rozegral 900h tak jak w BF2. Wyjdzie CS to chyba sie pozegnamy. No chyba ze ten sÓper patch cos zmieni, ale na cuda nie licze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może priv nie ma, ale dziś udało nam się zagrać parę ładnych meczy.

http://battlelog.bat...53/4/261537003/

Dzięki wszystkim obecnym za grę :)

Ładnych,ale nudnych i jednostronnych.sad.gif

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/22757306/4/228073636/

takiej przewagi ticketów na metrze to ja nigdy nie wiedziałem.

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/22772267/4/228073636/

to jedna z niewielu rund w których była jakaś walka. sad.gif

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/22769131/4/228073636/

Również dziękuję wszystkim obecnym.thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi się czasami na metrze zdarzają takie mecze ale to nie jest tak przyjemne jak gra z kumplami i nieustanna walka o przejęcie B :)

Edytowane przez krz976

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi się czasami na metrze zdarzają takie mecze ale to nie jest tak przyjemne jak gra z kumplami i nieustanna walka o przejęcie B :)

No na tym polega CQ na Metro. Walka o Ticket Hall, mega presja łeb w łeb z obu stron, a kto odpuści ma potem przeyebane bo tickety lecą a na mapie ciasno :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie dlatego ważny jest "wyścig" do B o to kto pierwszy to przejmie bo jak się stanie w miejscu i nie będzie się tam walczyło to jest ciężko odrobić choć czasami da się tam odrobić ponad 100 ticketów ale to musi być bardzo dobra i waleczna drużyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogła by być opcja żeby sobie samemu zaprojektować dog taga. Było by to oczywiście pole do nadużyć no i logistycznie musiało by być dobrze rozwiązane ale pole do popisu dobre. No i zgarnąć komuś dog taga którego sobie stworzył - bezcenne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnych,ale nudnych i jednostronnych.sad.gif

http://battlelog.bat...06/4/228073636/

takiej przewagi ticketów na metrze to ja nigdy nie wiedziałem.

http://battlelog.bat...67/4/228073636/

to jedna z niewielu rund w których była jakaś walka. sad.gif

http://battlelog.bat...31/4/228073636/

Również dziękuję wszystkim obecnym.thumbsup.gif

My również dziękujemy wink.gif, myślę, że mogę mówić za swój skład, my się bawiliśmy przednio hehe Śmiech, trochę marudzenia i masa dobrej atmosfery hehe ok.gif Słyszałem, że Gedeon'a skład również ;]

Jednak myślę, że więcej takich meczy naraz byłoby niezdrowe hehe biggrin.gif

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie, dlaczego nie mozna zalozyc zagarnietego dogtaga, szczegolnie limitowanych.Wkoncu to trofea po polowaniu rolleyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie trochę nubiarksie(nie wiem jak to odmienić) pytanie. Ma ktoś rady jak zrobić te beretki za szturm(obrona i atak), bo za nic nie potrafię w tym trybie grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×