Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie trochę nubiarksie(nie wiem jak to odmienić) pytanie. Ma ktoś rady jak zrobić te beretki za szturm(obrona i atak), bo za nic nie potrafię w tym trybie grać.

Obronę ja zrobiłem na Operation Firestorm na pierwszym MCOMie. Na ten przekaźnik pod taką jakby konstrukcją nakładasz C4, wchodzisz po schodkach na pierwsze piętro, czekasz aż wróg podejdzie, zacznie uzbrajać i detonujesz. Robisz tak kilka razy i powinno się udać. Tylko przeciwnicy muszą być trochę mało ogarnięci. A atak mi sam wpadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie moge zrobic obrona mcom, jakbym mial zbugowana.Ani jednej nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie moge zrobic obrona mcom, jakbym mial zbugowana.Ani jednej nie mam

Obrona przekaźników to zabicie przeciwnika który uzbraja ładunek, więc ciężko jest ją zrobić nie planując tego.

Mam coś dla was jeżeli lubicie denerwować ludzi :D

Bierzecie supporta, perk na ładunki i jakiś shotgun z amunicją odłamkową. Pakujesz całe C4 na przód jakiegoś samochodu/hammera/czegoś, wjeżdżasz w dupsko jakiemuś czołgowi, szybko wysiadasz i strzelasz w ładunki. Efekt? Gość ma pokazane że zabiłeś go strzelbą :D Zrobicie tak kilka razy w ciągu rundy i spodziewajcie się wiadomości prywatnych typu "cziter, lama, idiota" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakies wskazówki do TV Missile. Jak łatwo kogoś zabić lub jak poprawić sterowanie tej rakiety bo po patchu nieco się zmieniło.

Edytowane przez Thrasher8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam takie pytanko ile jest rodzajów tej podwieszanej strzelby dla medyka m26-MASS. Mam (oprócz normalnej) już odłamkową i strzałkową, a na battlelog'u nawet o nich nie pyta

Pozdrawiam

premko_pl5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam takie pytanko ile jest rodzajów tej podwieszanej strzelby dla medyka m26-MASS. Mam (oprócz normalnej) już odłamkową i strzałkową, a na battlelog'u nawet o nich nie pyta

Pozdrawiam

premko_pl5

ammo takie samo jak w normalnych shotgunach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie moge zrobic obrona mcom, jakbym mial zbugowana.Ani jednej nie mam

powiem tak ja to robiłem w ten sposób że scampiłem się w dobrym miejscu i na wprost miałęm m-com a przeciwnicy w większości mnie nie widzieli i przy podkładaniu "paki" ściągałem ich i pomógł mi trochę kumpel bo mnie trochę osłaniał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie jest taka opcja żeby tylko grać na tych 4 mapkach z dlc ? Oczywiście bez wychodzenia tylko żeby sie kreciły cały czas mapy z dodatku ? :) Kupiłem wczoraj i powiem że wymiatają bija o głowe te z podstawki !!! Z góry dzięki za opd pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się, ja tak grałem, musisz w przeglądarce serwerów znaleść taki, który ma mapy z BtK, i najlepiej go w ulubionych zapisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się, ja tak grałem, musisz w przeglądarce serwerów znaleść taki, który ma mapy z BtK, i najlepiej go w ulubionych zapisać.

Ok dzięki za odp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnych,ale nudnych i jednostronnych.sad.gif

http://battlelog.bat...06/4/228073636/

takiej przewagi ticketów na metrze to ja nigdy nie wiedziałem.

http://battlelog.bat...67/4/228073636/

to jedna z niewielu rund w których była jakaś walka. sad.gif

http://battlelog.bat...31/4/228073636/

Również dziękuję wszystkim obecnym.thumbsup.gif

Piszecie serio? Przecież my przez półtorej godziny próbowaliśmy się połączyć w komplet i część z nas w ogóle nie grała - ba - próbowaliśmy wam wskazać randomów po godz. 20:00 (mavami), a wy zamiast tego gwałciliście nas na respie bazarowym. Rozmawiajcie wpierw ze swoim liderem jakie są założenia przed meczem, bo wyniki które wklejacie są kompletnie z dupy, bo m.in. ja nie grałem, tylko czekałem aż będziemy mieć wyrównane siły. Jeśli was cieszy wklejanie logów z tego co było wielkim nieporozumieniem organizacyjnym to zamieniliście głowę z ch*jem miejscami.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piszecie serio? Przecież my przez półtorej godziny próbowaliśmy się połączyć w komplet i część z nas w ogóle nie grała - ba - próbowaliśmy wam wskazać randomów po godz. 20:00 (mavami), a wy zamiast tego gwałciliście nas na respie bazarowym. Rozmawiajcie wpierw ze swoim liderem jakie są założenia przed meczem, bo wyniki które wklejacie są kompletnie z dupy, bo m.in. ja nie grałem, tylko czekałem aż będziemy mieć wyrównane siły. Jeśli was cieszy wklejanie logów z tego co było wielkim nieporozumieniem organizacyjnym to zamieniliście głowę z ch*jem miejscami.

Chcesz możemy to powtórzyć

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam coś dla was jeżeli lubicie denerwować ludzi :D

Bierzecie supporta, perk na ładunki i jakiś shotgun z amunicją odłamkową. Pakujesz całe C4 na przód jakiegoś samochodu/hammera/czegoś, wjeżdżasz w dupsko jakiemuś czołgowi, szybko wysiadasz i strzelasz w ładunki. Efekt? Gość ma pokazane że zabiłeś go strzelbą :D Zrobicie tak kilka razy w ciągu rundy i spodziewajcie się wiadomości prywatnych typu "cziter, lama, idiota" :P

Ostatnio próbowałem bez shotguna i bardzo dobra technika, bo od razu wysadza czołg i mają szans uciec tylko gorzej jak Twój kompan zostaje w jeepie, bo w tedy chyba nie wysadza pojazdu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio próbowałem bez shotguna i bardzo dobra technika, bo od razu wysadza czołg i mają szans uciec tylko gorzej jak Twój kompan zostaje w jeepie, bo w tedy chyba nie wysadza pojazdu

M zabiło kompna razem z wrogiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się, ja tak grałem, musisz w przeglądarce serwerów znaleść taki, który ma mapy z BtK, i najlepiej go w ulubionych zapisać.

Nie musisz nawet zapisywać, serwery te zwykle się nazywają -[DICE]- B2K Normal Server czy coś w ten deseń (ważne jest to B2K) i jak otworzysz info o serwerze to daj dla pewności krzyżaka w prawo to pokaże Ci jakie mapy są w rotacji. Serwerów takich jest pełno, nie ma potrzeby dodawania do ulubionych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie serio? Przecież my przez półtorej godziny próbowaliśmy się połączyć w komplet i część z nas w ogóle nie grała - ba - próbowaliśmy wam wskazać randomów po godz. 20:00 (mavami), a wy zamiast tego gwałciliście nas na respie bazarowym. Rozmawiajcie wpierw ze swoim liderem jakie są założenia przed meczem, bo wyniki które wklejacie są kompletnie z dupy, bo m.in. ja nie grałem, tylko czekałem aż będziemy mieć wyrównane siły. Jeśli was cieszy wklejanie logów z tego co było wielkim nieporozumieniem organizacyjnym to zamieniliście głowę z ch*jem miejscami.

Głównym założeniem jest pojawienie się w pełnym składzie, czego oczywiście nie spełniliście, czekaliśmy do 21.30. Byliście wszyscy?? Nie. Z Waszym liderem umówiliśmy się, że gramy na razie na luzie, powoli będą wbijać osoby od Was, co faktycznie miało miejsce. Zauważ, że ja prakycznie nie grałem, bo wyrzucałem randomów, moich i Waszych. Piszesz o MAV-ach, skąd mamy wiedzieć, że teraz w to się bawimy?? Nie można wysłać mi wiadomości, że od teraz stop, wy zaczynacie latać MAV-ami, a my kosimy randomów??? Nic mi nikt od Was nie napisał, a że latasz sobie gdzieś sam MAV-em to dla nas jest info z dupy. Taki kozak jesteś, a o 21.30, czyli Waszej umówionej godzinie, kiedy było już Was 9-10 uciekłeś na rusha, zamiast zostać, założyć nowy serwer 12 vs 12, albo 11 vs 11 i grać. My pojawiliśmy się o umówionej godzinie w pełnym składzie, z rezerwą, czekaliśmy na Was 1,5 godziny(o to się nie sram, bo to moja i Waszego lidera wina, więc tu nie ma o czym gadać), ale o 21.30 mieliście być wszyscy i mogliśmy pograć, ale Ty poszedłeś sobie na rusha, więc przestać gadać głupoty i nie przenoś dyskusji na 10 for, bo nie będę sto razy tego samego pisał. Już pisałem gdzie indziej, niektórym proponuję farmville :thumbsup:

Edytowane przez Król loLek I
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up

Battlefield 3 Ustawki on-line, Co-op Nicki, zapisy, wrażenia, ogólnie wszystko w tym temacie

no i na marginesie; nie wszystkich musi obchodzić przebieg ustawki w której nie brali udziału :fool:

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie dlaczego po 5 minutowej grze na nowiutkiej konsoli (2 odpalenie) nagle wszystko się zawiesiło? Nie byłem w stanie nawet wyłączyć konsoli i musiałem to robić ręcznie. Dziwne, bo na starej, 3 letniej czarnulce zdarzyło mi się to tylko raz :/

Edytowane przez HelpUncleSam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie dlaczego po 5 minutowej grze na nowiutkiej konsoli (2 odpalenie) nagle wszystko się zawiesiło? Nie byłem w stanie nawet wyłączyć konsoli i musiałem to robić ręcznie. Dziwne, bo na starej, 3 letniej czarnulce zdarzyło mi się to tylko raz :/

Mi się BF3 zawiesił po pierwszym odpaleniu podczas pierwszego ładowania na nowiutkim slimie. Było to 2 miesiące temu i od tamtej pory nigdy więcej mi się to nie przytrafiło. Więc nie masz się czym martwić dopóki się to nie powtarza często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma pojęcie, dlaczego wyświetla mi trzy różne wartości zabitych nożem?

Na stronie "Nieśmiertelniki", na dole, mam wartość ponad 1360, na dog tagu 900, a na stronie statystyki mniej niż 900. Wtf? W BFBC2 miałeś wartość ogólną zdobytych dog tagów, tylko staty w menu gry nie naliczały wielokrotności tego samego dog taga. A BF3 trzy różne wartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie nieśmiertelniki masz pokazaną łączną ilość zdobytych nieśmiertelników czyli np. zabiłeś 500 osób, a masz 700 nieśmiertelników to znaczy, że 200 osób miało ustawiony i lewy i prawy nieśmiertelnik, a 500 miało tylko lewy, a po prawej nie mieli nic.

Jeżeli chodzi o różnicę między dog tagiem a stroną ze statystykami to prawdopodobnie ileś osób zabiłeś nożem nie zgarniając im dogtaga, czyli np. byli ranni, a ty ich dziabnąłeś od frontu - wtedy przecież postać wyprowadza zwykły mele attack.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zawieszania się gry to mi w tygodniu ze 3 razy się zawiesza przy BF3:( ogólnie ostatnio dużo zawieszek łapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×