Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ribbons and Medal Tweaks:

Nemesis medal reduced to 30 ribbons

Suppression reduced from 7 to 4

MCOM Attacker reduced from 3 to 2

MCOM Defender reduced from 4 to 2

Anti-Explosive increased from 2 to 3

Air Warfare reduced from 6 to 5

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych co kolega podał to nie doświadczyłem. Chociaż przygwożdzenia wpadają o wiele szybciej. Tak to przez ponad 400 godzin zdobyłem 30 a od wczoraj po patchu 18:), więc pewnie coś jes z tym na rzeczy. Z swojej strony mogę podać 100% pewną informację - żeby dostać baretkę niszczyciel przekaźników wystarczy wysadzić 2 mcomy a nie 3 jak było wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o bronię to dla mnie zbalansowali to dobrze.

Przed patchem,co drugi medyk biegał z famasem ,aekiem,f2000.Po patchu ludzie wkoncu zaczynaja grać czymś innym.

Czasami typy wytrzymują kosmiczna ilośc ołowiu,ale to jest wina lagow.Nie jest zwiększone hp itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W momencie gdy DICE pokusiło się na dodatkowe pieniądze w zamian za kupno wszystkich odblokowań ta gra straciła sens. Chęć zdobywania i odblokowywania nowych broni oraz dodatków do nich to jedna z tych rzeczy które nie wątpliwie przyciągają i powodują że grasz dalej. A teraz mamy wszystko na tacy, wystarczy posypać kasą, totalna beznadzieja, wszyscy biegają z full unlockiem. Ja rozumiem że skilla i doświadczenia to nie zastąpi ale mimo wszystko, takiego gówna nie widziałem, żeby twórcy za kasę odblokowywali całą grę, w dodatku grę sieciową. W tym momencie DICE straciło u mnie wszelki szacunek i szczerze mam ochotę sprzedać to gówno czym prędzej bo na serwerach zaczęło roić się od dzieciarni i prawdziwych debili.

Edytowane przez cryoGen
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W momencie gdy DICE pokusiło się na dodatkowe pieniądze w zamian za kupno wszystkich odblokowań ta gra straciła sens. Chęć zdobywania i odblokowywania nowych broni oraz dodatków do nich to jedna z tych rzeczy które nie wątpliwie przyciągają i powodują że grasz dalej. A teraz mamy wszystko na tacy, wystarczy posypać kasą, totalna beznadzieja, wszyscy biegają z full unlockiem. Ja rozumiem że skilla i doświadczenia to nie zastąpi ale mimo wszystko, takiego gówna nie widziałem, żeby twórcy za kasę odblokowywali całą grę, w dodatku grę sieciową. W tym momencie DICE straciło u mnie wszelki szacunek i szczerze mam ochotę sprzedać to gówno czym prędzej bo na serwerach zaczęło roić się od dzieciarni i prawdziwych debili.

No jak, przeciez w BC2 było tak samo, kupowało sie KITY, ja na szczęscie odblokowałem już wszystko a płacić za coś, co moge mieć za darmo nie będę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W momencie gdy DICE pokusiło się na dodatkowe pieniądze w zamian za kupno wszystkich odblokowań ta gra straciła sens. Chęć zdobywania i odblokowywania nowych broni oraz dodatków do nich to jedna z tych rzeczy które nie wątpliwie przyciągają i powodują że grasz dalej. A teraz mamy wszystko na tacy, wystarczy posypać kasą, totalna beznadzieja, wszyscy biegają z full unlockiem. Ja rozumiem że skilla i doświadczenia to nie zastąpi ale mimo wszystko, takiego gówna nie widziałem, żeby twórcy za kasę odblokowywali całą grę, w dodatku grę sieciową. W tym momencie DICE straciło u mnie wszelki szacunek i szczerze mam ochotę sprzedać to gówno czym prędzej bo na serwerach zaczęło roić się od dzieciarni i prawdziwych debili.

Teraz kupią to chyba tylko osoby, które kupiły BF3 w ostatnim czasie bo tak to większość ma wszystko odblokowane lub prawie wszystko. Więc tak jak piszesz - skilla im to nie da.

Edytowane przez bsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie bronie odblokowałem już dawno, ciekawi mnie natomiast czy ten dodatek odblokowuje same bronie czy również gadżety do broni tj celowniki, tłumiki, chwyt itd. Tak czy siak 140zł nigdy bym za takie coś nie dał.

Edytowane przez Valchall
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, dlaczego skasowali nam B2K przy aktualizacji? Wydaje mi się, że tylko po to, aby pokazać nam ich nowy asortyment w sklepie. Innego racjonalnego powodu nie potrafię znaleźć.. Jedynym rozwiązaniem jest teraz znalezienie kontrahenta do wspólnej gry, ew. Plutonu.

#Valchall

Znajdą się tacy, co kupią, chociaż również uważam to za istną głupotę.

Wysłane z mojego U20i za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Kasperr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W momencie gdy DICE pokusiło się na dodatkowe pieniądze w zamian za kupno wszystkich odblokowań ta gra straciła sens. Chęć zdobywania i odblokowywania nowych broni oraz dodatków do nich to jedna z tych rzeczy które nie wątpliwie przyciągają i powodują że grasz dalej. A teraz mamy wszystko na tacy, wystarczy posypać kasą, totalna beznadzieja, wszyscy biegają z full unlockiem. Ja rozumiem że skilla i doświadczenia to

nie zastąpi ale mimo wszystko, takiego gówna nie widziałem, żeby twórcy

za kasę odblokowywali całą grę, w dodatku grę sieciową. W tym momencie

DICE straciło u mnie wszelki szacunek i szczerze mam ochotę sprzedać to

gówno czym prędzej bo na serwerach zaczęło roić się od dzieciarni i

prawdziwych debili.

Kiedyś ludzie to grali bez żadnych leveli,unlokow,perkow,medali i innych gowien.Niestety w 2007 pewna firma wprowadziła idiotyczne rozwiazanie i teraz każdy to kopiuje.Powinno sie mieć wszytstko odblokowywane odrazu.I grać dla przyjemności z kumplami bądź samemu.Teraz dla wiekszosci jak nie ma czego zdobyc to nie widać sensu grania.Ktoś zdobył wszystkie trofea i odblokowal max w multi,to sprzedaje grę,bo nie ma co robic.Co do pieniędzy za unlocki.. To dla mnie trzeba byc debilem,żeby to kupić.Wystarczy,ze pograsz 10h jedna klasa i masz wszystkie bronię odblokowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale latarek też nie ruszali, no szkoda, bo wspominali kiedyś że je osłabią. Przywykłem już do tego światła, ale mimo wszystko, mogli coś z tym ruszyć przy tak dużej aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam pare slow od siebie, bo widze ze wiele osob tutaj nie za bardzo ogarnia sytuacje.

Jak zauwazyl kolega @cwir, bronie zostaly oslabione, czy zwiekszono im recoil dla wszystkich graczy. Nie tylko dla Was. Wiec jesli nie umiecie trafic, i ciagle giniecie, swiadczy tylko o tym, ze nie radzicie sobie ze strzelaniem, bo przeciwnik zabija Was z takiej samej oslabionej broni z poteznym recoilem. Skoro Was zabija, znaczy ze jest poproatu lepszy, a nie ze strzela z broni ktora ma wieksza moc niz "Wasze oslabione". Tez mam ten problem, ale powoli sie oswajam.

Jedyne co mnie troche boli, to to, ze przez tego patcha zwiekszyla sie przepasc miedzy slabszymi graczami a tymi pro. Do tej pory BF uchodzil za gre raczej latwa, a przynajmniej balans broni byl taki, ze nawet noob mogl wziac sobie USASa, Famas'a czy innego AEK, i zabijac. Teraz niestety, ci slabsi gracze przestali sobie radzic, a ci pro pozostali na swoim poziomie. Dystans sie sporo zwiekszyl. Gra zrobila sie duzo bardziej skillowa. I albo sie nauczymy, albo sie zniechecimy.

Jesli chodzi o pojazdy, to dla mnie akurat super sprawa ze heli i czolgi sa latwiejsze do rozwalenia, gdyz nie lubie pojazdow, prawie nimi nie gram, wiec ciesze sie ze nie beda juz tak uciazliwe ;)

Nie zniechecajcie sie, to tylko gra ;)

AleLuja mam tu kogoś kto napisał bardzo ładne zdanie ... to ostatnie w cytowanym przeze mnie poście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie bronie odblokowałem już dawno, ciekawi mnie natomiast czy ten dodatek odblokowuje same bronie czy również gadżety do broni tj celowniki, tłumiki, chwyt itd. Tak czy siak 140zł nigdy bym za takie coś nie dał.

Ja dostałem kurwicy! Czekałem na ten patch z utęsknieniem, a tu podczas instalowania owego patcha coś się spieprzyło i zamiast pliku z grą w wersji cyfrowej mam uszkodzony plik, natomiast typ od którego miałem BF3 nie odpowiada i oczywiście zmienił hasło do konta, z którego pobrałem grę. Ogólnie miałem 11 orzełka i wszystkie bronie odblokowane łącznie z tymi z dodatku, a teraz będę miał gówno i odblokowywanie wszystkiego od nowa w kolejnej zakupionej kopii gry po prostu zajebiście. Sorki za moją irytacje ale jak tu się nie wkurzyć!

Edytowane przez DEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem kurwicy! Czekałem na ten patch z utęsknieniem, a tu podczas instalowania owego patcha coś się spieprzyło i zamiast pliku z grą w wersji cyfrowej mam uszkodzony plik, natomiast typ od którego miałem BF3 nie odpowiada i oczywiście zmienił hasło do konta, z którego pobrałem grę. Ogólnie miałem 11 orzełka i wszystkie bronie odblokowane łącznie z tymi z dodatku, a teraz będę miał gówno i odblokowywanie wszystkiego od nowa w kolejnej zakupionej kopii gry po prostu zajebiście. Sorki za moją irytacje ale jak tu się nie wkurzyć!

Dlatego nigdy nie kupuję w ekipie. Kolego profil masz przecież zapisany na serwerze (staty itd). Wiec w momencie kiedy odpalisz grę (czy z pss czy z płyty) to i tak masz przecież swoje staty, spokojnie, nie straciłeś nic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W momencie gdy DICE pokusiło się na dodatkowe pieniądze w zamian za kupno wszystkich odblokowań ta gra straciła sens. Chęć zdobywania i odblokowywania nowych broni oraz dodatków do nich to jedna z tych rzeczy które nie wątpliwie przyciągają i powodują że grasz dalej. A teraz mamy wszystko na tacy, wystarczy posypać kasą, totalna beznadzieja, wszyscy biegają z full unlockiem. Ja rozumiem że skilla i doświadczenia to nie zastąpi ale mimo wszystko, takiego gówna nie widziałem, żeby twórcy za kasę odblokowywali całą grę, w dodatku grę sieciową. W tym momencie DICE straciło u mnie wszelki szacunek i szczerze mam ochotę sprzedać to gówno czym prędzej bo na serwerach zaczęło roić się od dzieciarni i prawdziwych debili.

Ale każe Ci ktoś kupować te płatne unlocki? Za kasę można kupić jakieś, kur***a lasery i orbital strajki których nie da się normalnie dostać? Nie? To o co chodzi ja się pytam? Przecież jakbym ja sobie coś takiego sprawił to bym się po kres moich dni czuł największym frajerem i sierotą po tej stronie Odry. Mi unlockowanie jakichś pierdół sprawia przyjemność więc je sobie unlockuje, ale ja mam na to czas, natomiast rozumiem że do takiej gry może też zasiąść jakiś tatuś który na gierkę ma czas raz w tygodniu i to tak nie więcej niż 2 godzinki i może on też by chciał powalczyć śmigłowcem jak równy z równym, ale zwyczajnie nie ma czasu poświęcić jakiejś osranej grze 20h na samo odblokowanie perków do helikoptera. Póki za kasę nie kupuje się dronów, jakiegoś ostrzału spoza mapy czy innych robokopów to nie rozumiem nad czym tu biadolić.

Natomiast co do "osłabionych" pojazdów to w to mi graj - mi tam się dalej dobrze śmiga czołgiem czy helikopterem, a przynajmniej mniej biadolenia że POJAZDY SA OP!!1111

A odnośnie latarek - ruszyli coś? Czy dalej są przenośne jupitery?

Edytowane przez Danny Boy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nigdy nie kupuję w ekipie. Kolego profil masz przecież zapisany na serwerze (staty itd). Wiec w momencie kiedy odpalisz grę (czy z pss czy z płyty) to i tak masz przecież swoje staty, spokojnie, nie straciłeś nic :)

Hmm to coś mi się pokręciło :) nie wiem czemu ale myślałem, że statystyki są przypisane do jednej kopii gry ale rzeczywiście chyba jest tak jak piszesz kolego :) to w takim razie jest dobrze :) a już myślałem, że ponad 200h gry są stracone tak więc nie pozostało mi nic innego jak zaopatrzenie się w pudełkową wersje gry i szybki powrót na pole walki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W momencie gdy DICE pokusiło się na dodatkowe pieniądze w zamian za kupno wszystkich odblokowań ta gra straciła sens. Chęć zdobywania i odblokowywania nowych broni oraz dodatków do nich to jedna z tych rzeczy które nie wątpliwie przyciągają i powodują że grasz dalej. A teraz mamy wszystko na tacy, wystarczy posypać kasą, totalna beznadzieja, wszyscy biegają z full unlockiem. Ja rozumiem że skilla i doświadczenia to nie zastąpi ale mimo wszystko, takiego gówna nie widziałem, żeby twórcy za kasę odblokowywali całą grę, w dodatku grę sieciową. W tym momencie DICE straciło u mnie wszelki szacunek i szczerze mam ochotę sprzedać to gówno czym prędzej bo na serwerach zaczęło roić się od dzieciarni i prawdziwych debili.

Masz racje, ja gdy zaczynalem od 1 lvla to jeszcze bardziej bardziej chcialo sie grac zeby odblokowac wszystko, bo byl to jakis cel w grze. Teraz mam 11 orzelka i pare unlockow w pojazdach mi zostalo i juz nie ma zadnego celu do wykonania (oczywiscie zostal 100 orzelek), ale gdyby np na 15 byla jakas bron to by bylo lepiej i chetniej by sie gralo. Ale to tak na marginesie.

A ten dodatek za 140 zl to glupota totalna, jestem ciekaw ile ludzi to kupilo. Nawet jakby to 5 zl kosztowalo to bym nie kupil, bo wole sam wszystko odblokowac a nie isc na skroty ..

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubiłem jazdę czołgiem, ale jeśli pomimo opancerzenia jednym hitem tracę ponad 70% ( + wolniejsze naprawianie) to jest osłabienie tanków ponad dwukrotne. Fajne były pojedynki z innymi czołgistami + uwaznie na ekipy z javelinami oraz na akcje graczy z C4... Były , bo teraz czolgi to jeżdżąca trumna. Co do kupowania odblokowań, to dla prawdziwego gracza to obciach, chociaz pamietam jak mnie ku**ica brala jak nie miałem flar w samolotach kiedy juz wszyscy mieli rakiety. Dla niedzielnego Stefana jest to jakies rozwiaznie,a i tak brakow w doświadczeniu nie nadrobi :) Recoil jak recoil, bluzgałem na początku ,ze jest ogromny . I dziwilem sie ze F2000 ma straszny odrzut, a kiedys wydawalo mi sie ,ze go nie ma w ogole. A teraz wiem ,ze to Famas mnie rozpuscil, bo ta bron w ogole nie miała recoila(a w obecnej chwili, z dlugim przeładowaniem, 25 nabojami, mozna go odlozyc na polke) Ale co zrobili z granatnikiem to po prostu masakra. Na razie z bardzo duzego na nie zrobilo sie małe na nie, pewnie kilkanaście godzin gry minie i sie zrobi duże na tak. Oby :biggrin: A na razie trzeba szarika przywiązać do budy i latać po mapie z buta....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu takie narzekanie na osłabione pojazdy. Teraz trzeba bardziej uważać i wiedzieć gdzie się poruszać, a nie jak kiedyś walka czołgów od frontu, a technicy naprawiają. Co do flar, że gubią pociski p/z to też dobrze, bo inaczej latadła byłyby bezużyteczne, a i tak wystarczy jav/igla/stinger i latanie się kończy. No i co mnie najbardziej cieszy, że z heli rozwalam tanka na jedno podejście, a w jetach p/z mają większy zasięg i do tego pojazd od razu unieruchomiony i można dobić działkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm wczoraj pograłem trochę bardziej na trzeźwo i mam wrażenie, że gramy w inną grę. Przed i po patchu zabijam mniej więcej tak samo kulawo czołgi jakoś nie chcą mi padać od rpgów tak łatwo jak mówicie także nie wiem o co chodzi hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam mi się dalej dobrze z Usasem gra :) Lekko go tylko spowolnili :) Dalej z fragami idzie zabijać :)

Edytowane przez Urban
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę wczoraj i przedwczoraj.Nie byłem jeszcze na wszystkich mapach,ale generalnie gra mi się dobrze.Biegałem z M16 i M4,strzelanie czy może raczej trafianie jest hmm nie wiem jak to nazwać..."inne" ale dla mnie ok.Na tej mapie w trybie rush,gdzie atakujący zbiegają z gór (nie znam nazw map na pamięć) spokojnie nawet z dalszej odległości można było z M16 zabijać po 2 gości na 1 magazynku.Jedyne czego mi brakuje to wbicia się na jakiś fajny serwer ze spoko ludźmi:)

Co do możliwości kupna ekwipunku...pamiętacie,jak to niektórzy boosterzy na tym forum usprawiedliwiali się,że nie mają czasu siedzieć ileś tam godzin grając i odblokowywać kolejnych dodatków? Teraz taki trollik sobie kupi wszystko i przynajmniej nie będzie osłabiał drużyny siedząc w kącie i naprawiając robocika.Wszystko ma lepsze i gorsze strony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i ja się podzielę moimi wrażeniami. Wczoraj pograłem coś ponad 2 godzinki. Gra zmieniła się diametralnie. M4A1 stało się bronią praktycznie bezużyteczną (a w patch notes'ach napisali że praktycznie jej nie zmienili), jeden magazynek na jednego wroga - toż to jakaś paranoja. Generalnie odrzut podczas strzelania jest okrutnie duży. F2000 i vintovką da się coprawda ubijać kolesi ale na dalszy dystans to nie wiem chyba trzeba przełączać na pojedynczy tryb prowadzenia ognia. Javeliny obrywają teraz tyłki. 1 strzał w czołg (nieważne czy przód, góra, tył, bok, spód, kurde od środka) i czołg unieruchomiony. Nie mówie, że jest to złe (nie lubie koleżków co przez całe mecze siedzą w pojazdach a jak wyjdą to sie okazuje, że strzelać się nie potrafią) ale różnica jest po prostu kolosalna. Od nowa trzeba się do gry przyzwyczajać. Dlatego takie wielkie patche to nie jest dobre posunięcie, więcej błędów wprowadzają niż naprawiają. Żeby nie było, że tylko narzekam to in "+" to na pewno możliwość wyjścia z serwa po zakończeniu rundy, zmieniona mapka troche wydaje mi się, że teraz jest bardziej czytelna i kilka innych rzeczy, których teraz nie pamiętam albo pamiętać nie chcę:)

Pozdro i widzimy się na polu:D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam mi się dalej dobrze z Usasem gra :) Lekko go tylko spowolnili :) Dalej z fragami idzie zabijać :)

Ja bym się nie przyznawał :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×