Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz wszyscy biegają z Javelinami zamiast z USASEM hehe , ale pewnie nikomu to nie przeszkadza .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie mapki zostały zmienione? Nie miałem okazji jeszcze pograć.

Wysłane z mojego U20i za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polubilem karabinek SKS :) (wiem ze to moze malo, ale wczoraj dorobilem sie tym 200 killow i tym samym odblokowalem celownik holograficzny).

Jednostrzalowy karabin wiec nie ma problemu z podrzucaniem lufy podczas strzelania na dalsze odleglosci :)

Szkoda tylko ze po zalozeniu tlumika od razu rzuca sie w oczy jak ta bron traci na zasiegu - az za bardzo.

No nic, czas zobaczyc co ma dla mnie do zaoferowania tlumik plomieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze dorzucę garść do swoich wczorajszych wynurzeń.

1. USAS Pisaliście wcześniej, że nikt z USASem nie lata na Metrze. No niestety zdarzają się jeszcze tacy "wybitni" gracze.

2. MAV Na MAVa dalej sobie wskakują - wczoraj na Kanałach dwóch snipów non stop przy dokach latało. Wziąłem swojego z nastawieniem - rozjadę jednego i da sobie siana. Zdziwienie podwójne - nie dość, że nie wybuchł MAV po zabiciu OBU to jeszcze uparcie kontynuowali (aż dostali nożem i był spokój). Wniosek - raz MAV wybuchnie za pierwszy razem a raz leci dalej. Potestowałem jedną rundę i nie ma jednoznacznego wyniku. W każdym razie ukrócili to trochę.

3. Wyrzutnie rakiet Javelin pięknie ściąga czołgi, Amtraca czy Tunguskę. Stinger/Igła też ładnie na latadła działa, ale pojawiają się (nie wiem czy tylko u mnie) problemy z namierzaniem - czasem nie ma "okienka" na pojeździe i słychać tylko dźwięk a czasami w ogóle nie reaguje jeśli heli jest bliżej niż jakieś 300 m. Miło, że nawet po rzuceniu flar nie przerywa namierzania. RPG/SMAW chyba słabiej działa na piechotę i nie ma już rocketfestów w wąskich miejscówkach.

4. Bronie medyka Kozacki recoil narzucili. Nie ma już koszenia równo z trawą Famasem a AEK i F2000 też tak nie miecie.

5. Baretki Faktycznie zmniejszyli wymagania przy kilku. Przygwożdżenie, które wcześniej wpadło mi kilka razy, teraz wlatuje minimum raz na rundę. Udało mi się też bezproblemowo zrobić Obrońcę przekaźników, którego wcześniej olewałem. Dużo łatwiej też zrobić za pistolet... ale to akurat dlatego, że trzeba nim dobijać jeśli się wyskoczy na 2-3 przeciwników :).

6. Heli vs pojazdy naziemne Nie wiem czy to kwestia pilota czy osłabienia pojazdów, ale teraz Tunguska już nie jest aż taka OP przeciwko heli. Jedna rakieta z Little Birda i zostajemy z mniej niż połową "życia" pojazdu.

7. Zawiechy, bugy i inne przypadłości Szok, niedowierzanie i aplauz publiczności! :) Prawie 30 rund i zero zwieszki. Zdarzają się jakieś cuda z teksturami, ale to raczej nie przeszkadza w grze. Na zielono co jakiś czas ekran błyśnie, ale to akurat mnie nie ruszało już wcześniej.

8. Aim lag Potwierdzam, że wg mnie nadal występuje przy większych rozdzielczościach. Obojętnie czy AA włączone czy nie. Gram teraz na 576p, więc się nie martwię :)

Tyle chyba. Ogólnie jest całkiem nieźle. Teraz tylko przywyknąć do zmian i można śmigać. Walka się bardziej wyrównała wg mnie i teraz skill ma trochę większe znaczenie niż tylko noszona broń.

See you on the battlefield!

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj drugie podejście , zresztą całkiem udane , po paczu. tak jak większość z was mam podobne wrażenia. ciężko się przyzwyczaić do zmienionego odrzutu broni ,ale cóż trzeba będzie i kropka.

więcej spokoju jeśli chodzi o kampienie na wiaduktach czy wysokich budynkach . wreszcie można pobiegać , a nie przemykać między budynkami jak cień . choć uparci i tak wlatują na wysokie kondygnacje za pomocą heli.

czołgi teraz to gorsze od jeepa są ( tym przynajmniej można szybko się przemieścić). na kaspianie czy wake jeden przelot heli i można wracać na respa po kolejny czołg.

cieszę się że naprawili igłę /stinga , można teraz szybciutko ostudzić podniebnych akrobatów . na minus czołgowe citv , strasznie skrócili zasięg.

ktoś pisał że mało niskich leveli lata, wszędzie orzełki. potwierdzam , ale wcale się nie dziwię , ja mam problem z ogarnięciem od nowa strzelania ( a już siedzę prawie 200 godzin) a co ma powiedzieć newbiak ? ;)

jak to napisałeś Siemku :Teraz tylko przywyknąć do zmian i można śmigać. :ok:

@down

z doświadczenia wiem że szybciej to załatwisz jeśli sam wyjdziesz z inicjatywą i zgłosisz się do kilku plutonów ( tu na forum) . jeśli w jakimś cię nie przyjmą , zawsze pozostaje inny.

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak zapatrujecie się na jakieś prawdziwe rozgrywki e-ligowe ? Chętnie dołączę do jakiegoś plutonu który składa się na serwer i przewiduję rozgrywki między klanowe ... Piszcie propozycję na PM jeśli możecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po 6 godz ściągania dodatku B2C odpaliłem grę i 3 godz. grania, na razie zero zwiechy - zobaczymy jak długo (wcześniej to czasami 2 razy podczas 2-4 godzinnej sesji sie zdarzało co jakiś czas). Grafika na moim 5 letnim 32'' LCD samsung dużo lepsza w sensie że widać więcej szczegółów i wyraźniejszy obraz. Co do wszystkich poprawek w patchu na które jedni tak bardzo narzekają - kurcze mnie nic a nic nie przeszkadzają nawet uważam że ciekawiej się gra... nie jestem jakimś nowicjuszem w tej grze ale mi naprawdę lepiej się gra po aktualizacji (na pewno niektórzy zaraz stwierdzą, że nie wiem co piszę i że się nie znam, ale olać to to jest moje zdanie :) ). Co do USAS - nigdy go nie miałem okazji specjalnie używać grałem natomiast ze strzelbą DAO i uważam że poprawili szybkostrzelność tej broni niesamowicie (takie odniosłem wrażenie) osobiście innej strzelby na tą chwili się nie chwytam :) ogólnie po patchu jestem pozytywnie nastawione na dalsze "cioranie" po mapach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

pogrywam w BF3 już jakiś czas i trochę zaczynają mnie nudzić co niektóre duze mapy (min. kaspijska) zwłaszcza teraz kiedy osłabili te pojazdy a nie ukrywam że lepiej mi się gra na metrze i bazarze stąd moje pytanie grał ktoś lub gra oprocz BF3 w COD3. Czy w przypadku COD3 multi jest ok. czy daleko mu do BF3 (pomijając kwestie pojazdów) czy jest zupełnie odwrotnie. Pomijam kwestie grafiki liczy się tzw. miodność rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

celem obu tych gier tak naprawde jest inny gracz niby obie to fps ale sposob prowadzenia gry jest zupelnie inny ... dzial coda masz po tematem dotyczacego bf ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

celem obu tych gier tak naprawde jest inny gracz niby obie to fps ale sposob prowadzenia gry jest zupelnie inny ... dzial coda masz po tematem dotyczacego bf ...

tak wiem że jest oddzielny dział o COD nie chciałem urazic tym pytaniem tych co to są murem za BF3 chodzi tylko o to co znaczy "prowadzenie gry jest zupełnie inne". Pewnie gdybym zadał to pytanie w dziale COD dostałbym odpowiedz przejdz do działu BF3 hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam się cieszę,że czasem połowe lub cały magazynek jest potrzebny by zabić kolesia------gram wsparciem i aż mi się micha cieszy jak nie nadążam z zaopatrzeniem a jednocześnie na ekranie cyferki przelatująa tak szybko,że dostaję oczopląsu.Polecam znaleźć serwer z dużą ilością "tiketów"-jest więcej czasu na zweryfikowanie swoich starych przyzwyczajeń i znalezienie nowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wiem że jest oddzielny dział o COD nie chciałem urazic tym pytaniem tych co to są murem za BF3 chodzi tylko o to co znaczy "prowadzenie gry jest zupełnie inne". Pewnie gdybym zadał to pytanie w dziale COD dostałbym odpowiedz przejdz do działu BF3 hehe

wczoraj odpalilem mw2 na chwile to moge ci na swiezo powiedziec o roznicach, w codach liczy sie refleks, nie ma tam odrzutu broni, liczy sie znajomosc mapki i jak szybko najedziesz celownikiem na przeciwnika... przy piwku mozna pograc na lajcie, w bf3 natomiast jestes na wojnie czyli nie mozna biegac na pale i rozwalac kazdego kogo zobaczysz bo zwyczajnie braknie ci naboi w magazynku i ktos cie zdejmie, odrzut broni jest kolosalny w porownaniu do koda i im bardziej zgrany zespol tym lepszy,w codach masz rozne perki np szybkie przeladowanie (w ułamku sekundy) albo nalot mysliwcow.. ktos kiedys napisal: w kodzie masz perki w postaci wsparcia w BF3 to ty jestes wsparciem . to tak na szybko,poogladaj filimiki na YT i ocen co cie bardziej kreci. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wiem że jest oddzielny dział o COD nie chciałem urazic tym pytaniem tych co to są murem za BF3 chodzi tylko o to co znaczy "prowadzenie gry jest zupełnie inne". Pewnie gdybym zadał to pytanie w dziale COD dostałbym odpowiedz przejdz do działu BF3 hehe

wiesz , wszystko zależy od indywidualnych upodobań . do wyboru masz najnowszego coda ( wyszedł chyba w tym samym czasie co bf3) , medal of honor i killzone3, może jeszcze resistance3 .cod jest moim zdaniem trochę taki arcadowy , ma duży assist fire , przez co łatwiejszy do ogarnięcia.

dobrze mi się grało w singla killzone3 , natomiast multi totalnie mi nie podszedł. na odwrót miałem z bf3, gdzie single dla mnie był kiepski ,a multi jest super.

wszystko zależy od twoich upodobań i tak poprostu ciężko ci będzie coś polecić . najlepiej jakbyś obejrzał któryś z tych tytułów u kumpla . albo chociaż wbił na youtuba( jakaś drobna namiastka grania ) mógłyś zobaczyć czy np. plansze ci pasują .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wiem że jest oddzielny dział o COD nie chciałem urazic tym pytaniem tych co to są murem za BF3 chodzi tylko o to co znaczy "prowadzenie gry jest zupełnie inne". Pewnie gdybym zadał to pytanie w dziale COD dostałbym odpowiedz przejdz do działu BF3 hehe

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=63911

Edytowane przez MagicKamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za inf. z tym refleksem u mnie to już nie tak dobrze bo stary piernik jestem w takim razie zostaje przy BF3

Edytowane przez MACIEK_WARSAW_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym teraz namilej się kosi dla wsparcia i technika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań:

1. Czy po patchu też wam zresetowano dodatki do wszystkich broni?

2. Też macie teraz tak zwalone poruszanie się po menu dodatków do broni? Tzn. po wciśnięciu X przenosi zawsze do tej broni co mamy aktualnie ustawioną i trzeba ręcznie przesuwać na tą którą chcemy modyfikować. Wcześniejsze zmienianie było bardziej intuicyjne.

3. Mam odblokowane wszystko we wszystkich klasach (łącznie z broniami z BTK) niestety po patchu zablokowało mi pistolet MP-443. Pytanie jak go teraz odblokować jak już wszystko mam nabite? O_o

I jeszcze tak na marginesie - jaka jest obecnie najlepsza broń dla medyka? Bo Famasa, AEK czy F2000 znerfili niesamowicie :/

Edytowane przez amsterdream

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wiem że jest oddzielny dział o COD nie chciałem urazic tym pytaniem tych co to są murem za BF3 chodzi tylko o to co znaczy "prowadzenie gry jest zupełnie inne". Pewnie gdybym zadał to pytanie w dziale COD dostałbym odpowiedz przejdz do działu BF3 hehe

JA sobie zrobilem przerwe od BFa i kupilem MW3. Jesli chodzi o multi to... Jak gralem w BFa staty byly 23kille, i 10 do 14 zgonow. Natomiast w CoDzie juz tak wesolo nie jest dla newbie .... Gra jest bardzo szybka, wiec albo kampisz albo giniesz, ciezko sie przesiasc z jednej gry na druga, wiec moje staty w codzie sa 8 killi do 30 zgonow. Teraz jest lepiej, bo mam lepsza bron, ale naprawde idzie sie "wcurwić" czasem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu nie ma mapy kanały noushahr w trybie szturm no i rotacja map wszystkietryby wymieszane, wcześniej jak grałem szturm to był szturm a teraz raz podbój albo deatchmatch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym teraz namilej się kosi dla wsparcia i technika ?

wcześniej grałem wsparciem i kosiłem M249/M240B teraz po patch-u fajna sprawa bo spory magazynek ale czegoś zaczyna brakować przy zabawie tymi pukawkami tj. gra nimi przestała sprawiać mi przyjemność mają dość znaczny odrzut i masz wrażenie jak by ważyły z tonę. Teraz gram praktycznie tylko technikiem wreszcie można coś ubić igłą czy jevelinem a biegam z G36C aaa i dodam tylko że tłumik teraz jest do du...py zero power-u już lepiej załozyć latarkę.

Edytowane przez MACIEK_WARSAW_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań:

1. Czy po patchu też wam zresetowano dodatki do wszystkich broni?

2. Też macie teraz tak zwalone poruszanie się po menu dodatków do broni? Tzn. po wciśnięciu X przenosi zawsze do tej broni co mamy aktualnie ustawioną i trzeba ręcznie przesuwać na tą którą chcemy modyfikować. Wcześniejsze zmienianie było bardziej intuicyjne.

3. Mam odblokowane wszystko we wszystkich klasach (łącznie z broniami z BTK) niestety po patchu zablokowało mi pistolet MP-443. Pytanie jak go teraz odblokować jak już wszystko mam nabite? O_o

Ad 1. Jeśli rozumiesz "zresetowało" jako cofnięcie do podstawowych ustawień przy czym wszystko jest dostępne - to też tak miałem. Teraz już poustawiane po "staremu".

Ad 2. Tak samo mam.

Ad 3. MP-433 jest chyba przypisany do jednej ze strony (USA lub RUS) i dlatego czasem jest zablokowany. Też to wczoraj przerabiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad 1. Jeśli rozumiesz "zresetowało" jako cofnięcie do podstawowych ustawień przy czym wszystko jest dostępne - to też tak miałem. Teraz już poustawiane po "staremu".

Ja wczoraj chyba z 45 minut nad tym siedziałem, nie wiem po co oni to "resetowali"

A doszedł już ktoś do tego czym obecnie najlepiej kosi się klasą medyka? Moje dawne ulubione pukawki - AEK, F2000 i FAMAS stały się tak niecelne, że zabicie kogoś na średnim i dalekim dystansie to wywalenie praktycznie całego magazynku. I co oni namieszali przy tłumiku? Wydaje mi się, że po jego zamontowaniu wszystkie bronie niesamowicie tracą na zasięgu, mocy obalającej i jakby miały mniejszy ROF :/

Edytowane przez amsterdream

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio wszczeliłem się na bazar gdzie wszyscy mieli dostępną tylko i wyłącznie broń podstawową bez dodatków tylko szczerbinka i heja, I powiem tylko jedno gra zupełnie inna aż się chciało grać i grać. Dziwna sprawa nie dość że tylko i wyłacznie broń podstawowa (tak jakbyś zaczynał grę od początku) to jeszcze jak zaliczyłeś zgon to tylko widziałeś kto cie zabił ale już stopień byl niewidoczny ale może to tylko tak na wykupionych serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcześniej grałem wsparciem i kosiłem M249/M240B teraz po patch-u fajna sprawa bo spory magazynek ale czegoś zaczyna brakować przy zabawie tymi pukawkami tj. gra nimi przestała sprawiać mi przyjemność mają dość znaczny odrzut i masz wrażenie jak by ważyły z tonę. Teraz gram praktycznie tylko technikiem wreszcie można coś ubić igłą czy jevelinem a biegam z G36C aaa i dodam tylko że tłumik teraz jest do du...py zero power-u już lepiej załozyć latarkę.

Przeciez tłumik nie wplywa na ilosc zadawanych obrazen.

TŁUMIKI

Tłumiki nie zmniejszają maksymalnych obrażeń zadawanych przez broń. Zamiast tego tłumik zmniejszy zasięg broni co czyni z broni dzięki niemu cichego zabójcę w walce na bliski kontakt.

Odrzut zostaje na niezmienionym poziome.

Celność przy użyciu tłumika została zmieniona względem procentowym do jednej wartości broni

Zmniejszono premię dokładności tłumika od 50 % do 25 % .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

pogrywam w BF3 już jakiś czas i trochę zaczynają mnie nudzić co niektóre duze mapy (min. kaspijska) zwłaszcza teraz kiedy osłabili te pojazdy a nie ukrywam że lepiej mi się gra na metrze i bazarze stąd moje pytanie grał ktoś lub gra oprocz BF3 w COD3. Czy w przypadku COD3 multi jest ok. czy daleko mu do BF3 (pomijając kwestie pojazdów) czy jest zupełnie odwrotnie. Pomijam kwestie grafiki liczy się tzw. miodność rozgrywki.

Chodzi ci o Modern Warfare 3 czy Call of duty 3 (2 wojna swiatowa) od Treyarch? W tym codzie znajdziesz max 50 online,a gra jak na dzisiejszy 2012 r.Jest taka sobie,te pojazdy praktycznie tak sa nie przydatne.Graficznie nie zachwyca,ale to byly pierwsze gry na ps3.Uwierz,ze daleko mu do multi BF3.Pewnie gra kosztuje teraz grosze,mozesz kupic spokojnie uzywke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×