Skocz do zawartości
Slizer

Battlefield 3 Ustawki on-line, Co-op

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, również szukam kogoś do gry na mp jak i co-op lecz headset będzie dopiero w grudniu po wypłacie :)

PSN: SunnyTweak

Wiek: 20

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam dwóch żołdaków do squadu na dziś wieczór (docelowo dwa wieczory w tyg. +ew. jeden wieczór na sparingi 4x4 squad rush)

Cel - gramy tylko tryb rush z nastawieniem na teamplay oraz wykonywanie powierzonych zadań (atak/obrona)

Wymagania- Dobrze by było gdyby ochotnicy byli w podobnym wieku, to jest 30+ :) K/D ratio wogóle mnie nie interesuje, przydałby się conajmniej 35 lvl ze wzgl na dobrą orientacje w terenie (przynajmniej mi tyle zajeło jako takie ogarnięcie map) oczywiście nastawienie na teamplay, nie potrzebujemy pilotów myśliwców, Twoja ulubiona klasa też nie ma znaczenia, My gramy klasą jaka w danym momencie jest potrzebna, napewno zawsze korzystamy z dobrodziejstw taktycznych jakie daje MAV, radio beacon bądź granaty dymne, zmieniamy klasy w zależności od sytuacji. Wymagany HS oraz wyrozumiałość na odgłosy żon bądź dzieci lub wulgaryzmy rzucane w przypływie emocji :)

Start dziś 20:00 gramy pewnie do 24:00

Chętnych spełniających wymagania proszę o wpisanie się tutaj (mam nadzieje że 2 posty więcej nie zrobią w temacie bałaganu, a zainteresowani będą wiedzieć że 2 poszukiwane osoby już się zgłosiły) i kontakt przez psn.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

extreme-pl ja mogę zagrać, zaraz wysyłam zapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam kilka pytań odnośnie gry oraz propozycję ustawki:

1)Co trzeba dokładnie zrobić w beretce, gdzie trzeba zaliczyć 5 asyst z czujnikiem? Chodzi o ten czujnik snajpera? Jak dokładnie trzeba to wykonać i najlepiej gdzie?

Chodzi o to, że ten czujnik "zaliczy" z Nami asystę, kiedy wróg przebiegnie koło niego i wtedy zabijamy przeciwnika?

2)Pytanie na temat beretki odnośnie zabić maszynami latającymi i propozycja pierwszej ustawki. Zostały mi tylko 2 beretki, a normalnie latanie czymkolwiek w tej grze to dla mnie hardcore.

Czym polecacie wykonać to zadanie, samolot czy helikopter? Jaka najlepsza plansza, tryb i strategia. Albo czy przejdzie opcja, że ktoś pilotuje np. helikopter, a ja zasiadam za działkiem i zaliczam te zabicia? Jeżeli tak, to prosiłbym o pomoc kogoś, kto ma już helikopter z jakimiś odblokowaniami, ustawimy się w grze, ktoś pilotuje, ja strzelam. Nawet jak Nas zestrzelą, to powinniśmy spokojnie zrespić się w bazie i wziąć kolejną maszynę.

3)Tutaj mam propozycję odnośnie wspólnego grania w trybie współpracy. Chodzi mi o przejście wszystkich poziomów na hardzie, a następnie spokojnie na easy wbijanie pojedynczych trofeów w poszczególnym level'u. Mile widziany Skype, ponieważ bez komunikacji ani rusz, a jakoś nie przekonuje mnie HS w grze.

Przykładowy termin, to dzisiaj całą noc, od godziny 22, a w następne dni to kwestia dogadania, oczywiście jakoś dzień wcześniej. Wolny jestem od godziny 15 w poniedziałki i piątki.

PSN: Zygo89pl, GG - 1805140, Skype - zygo89

Najlepiej napisac na GG w celu ustawienia się na Skype.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wita na 1 to se odpowiedziales 2 robisz to jako pilot nie pasarzer 3 wspolpraca to polecam na poczatek latwy a dopiero hard poniewasz bedziesz wiedzial co cie czeka

hentnie zagram w co-op na hard pozdrawiam

nik setmen2

hentnie zdobylbym trofea w paru misjah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ostatni baretki - Eliminacja dryżurny - w jednej rundzie otrzymaj dwie premie za eliminację wrogich drużyn

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kumaty i znający się na rzeczy chce pograć w co-op jak i pociapać na multi?

HS obowiązkowy ;)

Ja chętny. Mam HS, psn id: riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kompetentnej, a zarazem w miarę wprawionej osoby do zdobycia trofeów w trybie współpracy. Komunikacja poprzez HS lub Skype.

Więcej informacji na GG: 5431983, Battlelog: Gaccek, PSN: Gaccek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej szukam osoby z HS do trybu wspopracy na poziomie normalnym. Nie gram hard, ani latwy. Aktualna misja jaka chce przejsc to 5 a pozniej 6 ;> A potem w kolko od pierwszej misji albo do wyboru zeby odblokowac bronie do multi. PSN ID linkin120289 Battlelog linkin120289. Dzieki czekam na odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ogarnietego pilota :rolleyes: do odznaczenia "walka pojazdami powietrzymi" zostaly mi 4 odznaczenia do zrobienia tylko, jak co to tez pomoge.psn: lukas885

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osób do pogrania coo-pa i multi. HS i ogar jest.

PSN: Ashiro7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osób do pogrania coo-pa i multi. HS i ogar jest.

PSN: Ashiro7

faktycznie, nieźle ogarniasz naprawianie robocika, tylko nie wiem czy w co-opie nam coś da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam stałej ekipy do gry :D Gram tylko i wyłącznie na HC przeważnie podbój (conquest) ;) Najlepiej z Head Setem. Chociaż jak narazie, jakość rozmów można porównać do tych na prawdziwych wojnach... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem zapalonym graczem bf3 , stały gracz bf2.

Chętnie zagram wieczorami od 21:00 , prawie codziennie.

Posiadam mikrofon.

nick: ultimatume2

Pisać na Ps3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam pomocnika w odznaczeniu "przygwozdzenia" czyli zdobac 7 asyst przygwozdzenia w jednej rundzie i misje ze snajperami  we wspolpracy. Ktos chetny?? brakuje mi juz tylko to do platyny. Sam tez pomoge jakby co.Headset jest.pisac tu albo na ps3 psn id: lukas885

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuję osoby do zdobycia trofeów w trybie współpracy a konkretnie do 5 misji...hs mile widziany, nawet konieczny :P psnid: pg5frankie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chetnych do gry on line z mikrofonem Gram poznymi wieczorami

HS: Mam

Wiek: 25

Tryb gry : Rush (Gorączka)

PSNid : KiLLerBuZZ000

Dzieki

Edytowane przez KiLLer BuZz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje pomoc z 3 trofkami w co-opie. Ninjas, Bullseye, i przejście misji Atak i ucieczka bez wielkich obrażeń. Jeżeli ktoś jest chętny aby pomóc z góry dziękuję. HS oczywiście jest.

PSNid : Thriller1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuję pomocy w zrobieniu misji co-op zostały mi tylko dwie, ( te gdzie trzeba po cichu rozwalać gości ) ale w ramach podziękowania pomogę zrobić także inne. Mój PSNid: EagleCode1 , niestety nie mam HS

EagleCode1.png

Edytowane przez eaglecode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje ogarniętej osoby do trofea Bullseye - Jest to 5 misja w Co-Op

Oczywiście Skype jedynie.

Jeżeli już zrobiłeś to trofeum i chcesz pomoc to proszę odezwij się na ps3.

Psn id Average135

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny na coopa.Posiadam hs.

Edytowane przez ognik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×