Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze większym szokiem będzie jak poinformują, ze GTA V wyjdzie na nową generację konsol, na przełomie 2012/2013 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał klimat jak w Vice City. Moja ulubiona część, chociaż w SA było więcej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie! Jak dla mnie najważniejsza seria gier w historii :)

Stawiam Los Santos. Logo sugeruje "gangsta" klimaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie San Andreas. Dla mnie SA była najlepszą częścią z serii GTA.

A co do gry, to na żadną grę(poza GT5) tak nie czekam jak na nowe GTA. Nie mogę się doczekać trailera :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę.

Portfel nie.

Tak czy inaczej, GTA V wyląduje najwcześniej w 2012, a i tak zapewne połowie. Marka GTA czyni to dla mnie produkcją nie do ominięcia. Cóż, przyjdzie nam poczekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie już tak nakręciło na tą grę, że złożyłem pre-order. :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie moderatorze, przed chwilą chciałe założyć temat informacyjny o GTA5 - zignorujcie to :P nie zauważyłem tego tematu :teehee:

idę do konta :P

Co do gry to aż się zaczerwieniłem jak ujrzałem na oficjalnej stornie zapowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kim? Wg niektórych plotek mamy sterować gliną i ma być system moralny jak w RDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko bosko kochano :woot: Nareszcie jakieś konkrety się pojawią. Pal licho premierę Uncharted 3, wydarzeniem dnia pierwsza zapowiedź GTA V :P Żarty żartami, ale ciekawość mnie zżera jaki klimat pokażą :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością.Jednakże mam dziwne przeczucie że ta gra będzie robiona pod publiczkę i nie dorówna świetnej czwórce.Ale obym się mylił.Liczę na nowy silnik i na naprawdę godny tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napalać się. Wątpię, że ujrzymy grę przed 2013 rokiem :sleep:

A tak na serio to fajnie, że powstaje nowe GTA. Oby było lepsze i ciekawsze niż GTA IV. Liczę na charyzmatycznego bohatera i ogromną lokację. Tak jak było to w San Adnreas - trzy duże metropolie a nie wysepki. No i fabuła wciągająca jak w Vice City, bo grając w "4" można było usnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie jeszcze lepsza od GTA IV, klimat na pewno będzie niesamowity.

Czekamy na trailer. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiałem fenomenu tej gry, imho RDR 100x lepszy. Oczywiście z całym szacunkiem dla R* bo takie sandboxy są potrzebne, zawsze lepsze to niż kolejny badziewny FPS. Mimo wszystko specjalnie nie czekam, zagrać zagram - dla frajdy i sprawdzenia nowych rzeczy zaimportowanych w piątą część.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzałbym z tym, że zobaczymy GTA V w 2013 roku. Kiedy wychodził pierwszy trailer GTA IV w marcu 2007 do premiery było niespełna pół roku, dlatego dla mnie kwiecień/maj 2012 jest optymalny. A klimaty? Dziwnie to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcoch, odwaliłeś kawał dobrej roboty i za to masz ode mnie plusika :)

Dzięki tobie bardziej powiększyłem sobie informacje na temat GTA V.

Znając mnie nie chciałoby mi się szukać aż tylu informacji :)

Jeśli twoje "plotki" okażą się prawdzie to będę mile zaskoczony tym , co wprowadzą w nowej odsłonie Gran Theft Auto.

Z tego co kiedyś czytałem, to ponoć Gta IV powróciło do klimatu Liberty City, gdyż San Andreas za bardzo odchodziło od " Klasycznego GTA"

Choć to właśnie San Andreas najbardziej wciągnęło wielu graczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×