Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

To było raczej oczywiste, że akcja będzie się działa gdzieś w Stanach.

@Kartofel

Pewnie będzie tak, jak w przypadku czwórki. Pokażą miasto i bohatera, czyli będziemy mogli zdementować lub potwierdzić te wszystkie plotki. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu :)

Miami było by w/g logicznej kolejności, LA jakoś nie chce mi się wierzyć skoro dopiero było LA Noire (chyba że pójdą na łatwiznę skoro mają już mapę ;)). Chicago było by spoko bo jeszcze nie było miasta ze środka Stanów, ale topograficznie jest mało atrakcyjne pod takie GTA (wielkie jezioro z jednej strony, płaski teren z drugiej). A może motyw z banknotu na V sugeruje Washington? Chociaż na piątce jest Lincoln.. :). Chyba że ogólnie sugeruje kasę więc Las Vegas? I tak można spekulować bez końca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie wrócił do San Andreas. Jak dla mnie tamten klimat był zdecydowanie najbardziej wciągający. Liczę, że będzie tez podobnie jeśli chodzi o przestrzeń, SA pod tym względem miażdżyło. Ogólnie pomysły z tamtej częsci jak najbardziej do mnie trafiały (fryzjer, siłownia!, szkoła jazdy, latania)...Ehhhh piekna gierka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie imho takiej przestrzeni z prostego powodu - nie zmieści się. X360 nie ma napędu Blu-Ray, to duży problem. Żonglowanie płytami DVD odpada.

Po drugie - GTA IV i III to te same miasta (Liberty City), a w czwórce obszar był znacznie większy i dokładny. Czyli w przypadku V pewnie musieliby jeszcze rozszerzyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie imho takiej przestrzeni z prostego powodu - nie zmieści się. X360 nie ma napędu Blu-Ray, to duży problem. Żonglowanie płytami DVD odpada.

Po drugie - GTA IV i III to te same miasta (Liberty City), a w czwórce obszar był znacznie większy i dokładny. Czyli w przypadku V pewnie musieliby jeszcze rozszerzyć.

Nie wierzę że by się ograniczali xboxem. Poza tym ta gra nie wyjdzie raczej w 2012 więc może się na kolejnego już załapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że gta V załapię się jeszcze na obecną generację konsol. Do tego wcale bym się nie zdziwił jeśli okazałoby się, że nowe gta bedzię trzymać graficznie podobny poziom do eflc.

Chociaż z drugiej strony może R* będzie chciało rozwinąć skrzydła i wypluć nowe gta na kolejnej generacji konsol.

Tak czy inaczej trzeba czekać na 1 trailer, który miejmy nadzieję, że coś wyjaśni :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najlepszych gier powraca w nowej 5 odsłonie. Grand Theft Auto V myślę że to będzie nalepsza gra 2012 nie jestem oczywiście pewien ale wszystko jest możliwe.:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę że by się ograniczali xboxem. Poza tym ta gra nie wyjdzie raczej w 2012 więc może się na kolejnego już załapie.

Plotki mówią o jesieni 2012. Czyli za jakiś rok. Gdyby wyszła w 2013 to może i się załapie. Z drugiej strony tylko jedna GTA miałaby być na PS3/X360? Dodatków nie liczę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że w 2012 wyjdzie na 80%. GTA IV wyszło 4 lata po SA, więc sądzę, że w tym wypadku też będzie 4 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że GTA 5 będzie na nowych konsolach odpada na 99% bo to by sensu nie miało, gdyż konsol nie zapowiedzieli w ogóle a gra już jest na nie robiona. Zresztą trailer będzie, i tam pewnie na końcu bedzie napisane na co ma być ta gra, a wątpię, że pojawi się napis PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcja GTA V zdecydowanie bedzie toczyla sie w klimatach San Andreas, oczywiscie dla mnie fana Vice City to zla wiadomosc ale zapytacie skad jestem pewien, a no stad ze z pół roku temu R* opublikowało listę postaci pod które trzeba będzie podłożyć głos. Sam symbol Five plus V przypomina styl SA

Teraz plotka: główną postacią ma byc agent federalny który przenika do gangu i musi podejmować życiowe wybory tak jak w Red dead redemption

Może niektórzy widzieli ta liste ale dla tych co jej nie widzieli lista jest poniżej:

Pogrubiłem parę ciekawostek które mogą wskazać ze to SA ewentualnie miasto w kalifornijskim stylu

cast includes:

Mitch Hayes – 38 yrs old – Annoying, wise cracking, highly successful FBI agent. In great shape. Does triathlons, drinks low cal beer, but still has a sense of humor.

Miguel Gonzalez – 25 yrs old – Young Mexican American FBI agent, caught between a few mob bosses. Very clean cut

Clyde – 23 yrs old – Moronic, almost inbred and creepy white trash hillbilly. Very naïve but in a creepy ‘it’s only incest sort of way’

Brother Adam – 50 yrs old – Welsh monk, cult leader, yoga teacher, very lithe, very into exploring your personal tension through gripping massage. Needs Welsh accent.

Mrs Avery – 48 yrs old – Neurotic soccer mom, home maker, anxious and addled on pain killers. Very angry at neighbor MRS Bell.

Mrs Bell – 45 yrs old – Swinger, and mellow Californian divorcee. Ugly but comfortable with self.

Eddie – 47 yrs old – Weed evangelist, guy who started smoking at 30, and is now a leading proponent of marijuana’s fantastic properties. White, awkward.

Ira Bernstein – 56 yrs old – publicist for an actress known as America’s newest sweetheart who just so happens to love animals, orphans, drugs and sex. He’s always trying to hide her latest indiscretion.

Kevin De Silva – 18 yrs old – Albert’s fat, FPS playing gamer son. Smokes a lot of weed, has anxiety issues and a card for a bad back, very soft, very opinionated. Into making racist comments while playing online.

Harut Vartanyan – 42-52 yrs old – Armenian car dealer, moneylender, would be Fagin and would be bully. Heavily connected to the underworld, but irritates people so much no one likes him.

Nervous Jerry – 48 yrs old – paranoiac living in the sticks, near Simon, completely paranoid, and terrified of Simon.

Calvin North – 55 yrs old – clapped out FBI agent who now mostly works offering advice on TV shows – whose only claim to fame turns out to be entirely false – but a decent guy in other ways. Badly dressed. Divorced. Putting on weight.

Jerry Cole – 53 yrs old – disabled IT expert and criminal information vendor.

Rich Roberts – 35 yrs old – English hardman actor, who acts tough but who wants to do serious work – the only problem is he can’t quite read the words.

Alex – 52 yrs old – white, loosie goosie hippy rich guy who has lost his money and is getting desperate but trying not to.

Scarlet – 45-52 yrs old – unshaven female spiritualist and hippy with a love of exploring the wilderness. Very into journeys.

Chad – 29 yrs old – pretty boy misogynist Beverly Hills party boy. Made money, but not as cool as he thinks he is.

Tae Wong – 39 yrs old – somewhat incompetent Chinese mobster, loves doing ecstasy, going to raves.

Taes Translator – 45 yrs old – VERY STRAIGHT LACED Chinese translator, terrified of his boss’s dad. Male, awkward. Needs to speak Chinese.

Edytowane przez GoldenEye
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do klimatu San Andreas to może być prawda. Teraz pozostaje nam czekać cierpliwie na trailer, który powinien to i owo wyjaśnić :biggrin:

Edytowane przez Wielki Kartofel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na jakim silniku graficznym bedzie zrobione gta V ?

Stawiam na RAGE (Rockstar Advanced Game Engine) ponieważ szczerze wątpię aby pracowali nad nowym silnikiem graficznym tylko dla potrzeb obecnej generacji konsol. :whistling:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak R* chce pobić rekord sprzedaży GTA IV to musi zrobić nowy silnik.Jeśli sprawdzą się plotki że mamy sterować policjantem to oficjalnie wd.mnie Gta umrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak R* chce pobić rekord sprzedaży GTA IV to musi zrobić nowy silnik.Jeśli sprawdzą się plotki że mamy sterować policjantem to oficjalnie wd.mnie Gta umrze.

Nowy silnik? A to RDR źle wyglądało? Na RAGE'a 2 jeszcze musimy trochę poczekać.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak R* chce pobić rekord sprzedaży GTA IV to musi zrobić nowy silnik.Jeśli sprawdzą się plotki że mamy sterować policjantem to oficjalnie wd.mnie Gta umrze.

Jaki nowy silnik?? każdy kupi nowe GTA na silniku z IV, ty stawiasz warunki z kosmosu.

Śmiem twierdzić ze jeżeli GTAV będzie miała tyle ciekawostek i pobocznych misji co SA to może być rekord R*

Popatrz na Call of Duty silnik gry jest już sto lat za murzynami, a dzieci na całym świecie dają się nabrać na marketing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie chcialbym nowy silnik ale to juz by bylo za wiele wątpie w to ze akcja będzie w l.a. Bardziej prawdopodobne ze w miami jak vice city i tak by mi sie podobało. San andreas na silniku z gta 4 juz zrobili teraz vice city xDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa cyferka w nazwie sugerowałaby rzeczywiście nowy silnik, ale data pokazania trailera już nie. To prawie oczywiste, że wyjdzie na sprzęt obecnej generacji. Jeśli obecna generacja to, jak ktoś już tutaj wspomniał, oczywiste, że ten sam silnik graficzny i (na szczęście) fizyczny. Niestety (też ktoś pisał) nie spodziewam się czegoś w stylu San Andreas. Pamiętajmy, że jak wyjdzie na X-a, to muszą upchnąć świat, auta, przechodniów itp. na takim samym nośniku na jakim upchnęli oryginalne San Andreas. Nie ma mowy by Microsoft zgodził się na wydanie gry na X-a która nie pójdzie na każdym X-ie (bez dysku). Nie wydaje mi się też, by Rockstar nie chciał zarobić na użytkownikach X-a na którym notabene silnik RAGE chodzi najlepiej. Oby do środy :).

Edytowane przez skaposzczet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam sie stary silnik podoba ale jest jedno rozwiazanie. mogli by wydac jekiegos xboxa 720 albo xbox 360 BD czy cos wtedy problemy by znikly bo oczywiscie teraz mogli by wydac gre tylko na ps3 i ja bym tak chcial ale wiadomo ze muszą zarabiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta piątka z loga wyglądała mi na jakiś kawałek banknotu, więc poszperałem sobie trochę w internecie na stronach z historią banknotów i znalazłem coś niezmiernie ciekawego.

A mianowicie źródło tej "piąteczki" ( V ) z loga GTA V.

Jest to lekko upiększony symbol, wycięty z banknotu pięciodolarowego pochodzącego z 1899 roku z Waszyngtonu.

Tutaj daję obrazek

UsaP340-5Dollars-1899-altered_f.jpg

Powiedzcie co o tym sądzicie? Przypadek czy może zamierzona wskazówka?

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce zapeszać ale jak na razie GTA5 nie było zapowiedziane na PS3 więc nie ma sensu tego tematu zakładać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce zapeszać ale jak na razie GTA5 nie było zapowiedziane na PS3 więc nie ma sensu tego tematu zakładać.

Pod koniec na zwiastunie zobaczymy only on PS4 & Xbox720 xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×