Skocz do zawartości
Patricko

Downloadable Content (DLC)

Rekomendowane odpowiedzi

Co do ang wesji to wydaje mi się że powinno chodzić. Co do dlc to tak ma wszystkie dodatki (aczkolwiek twiing ring montegi nie moge pobrać za free) plus wyzwanie sezonowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć tego toru , on już wyszedł czy jak to wygląda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć tego toru , on już wyszedł czy jak to wygląda ?

Ja też szukałem przedwczoraj i wczoraj w PS STORE i nic, myślałem że w tej aktualizacji 55MB będzie ale w opisie że to ulepszenia do kieronwicy, dźwięków silnika itp.

pzdr.

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi co jest godne zakupu aktualnie? Mam pare groszy w portfelu i postanowilem wydac to na jakies DLC do Gran Turismo 5. Dodam tylko ze posiadam juz wersje Academy Edition.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi co jest godne zakupu aktualnie? Mam pare groszy w portfelu i postanowilem wydac to na jakies DLC do Gran Turismo 5. Dodam tylko ze posiadam juz wersje Academy Edition.

A czy przypadkiem od czasu wydania wersji Academy nie wyszły tylko 3 autka po 4zł za sztukę i darmowa Corvetta? Nic więcej raczej nie kupisz, bo posiadana przez Ciebie wersja zawiera poprzednie DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa jakies 2 fury, tor i pierdolowate kaski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhmm.. widze ze nie warto bo tylko 2 fury by mi doszly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy bylo w tym temacie czy nie ale tych ktorzy chca rozpoczac swoja przygode z GT5 (jak ja gra zakupiona dzis - nie odpalona bo gry z PS+ sie ciagna) chcialbym poinformowac iz z duzym prawdopodobienstwem jeden z dodatkow w GT5: Academy Edition - jest przeterminowany.

Powiem iz nie bylem szczegolnie szczesliwy jak po otworzeniu pudelka, obejrzeniu sobie jego wewnetrzej strony i wyjeciu papierkow zobaczylem ze na dodatkach sa daty (maly druczek) i o ile w moim przypadku dodatkowe samochody sa wazne do maja tego roku o tyle ten drugi dodatek skonczyl sie 31 stycznia tego roku.

Zaznaczam gre kupowalem w Szwecji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest klucz do zawodów specjalnych. Dodatkiem tego raczej nazwać nie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest klucz do zawodów specjalnych. Dodatkiem tego raczej nazwać nie można.

OK prosze o wybacznie widac ze ja zielony w temacie sie odezwalem.

Ale to zawody specjalne byly jakos czasowo ograniczone? Tzn ich dostepnosc po prostu wygasla?

Nic to teraz instalacja gier z plusa GT5 zostawiam sobie na niedzielny wieczor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×