Skocz do zawartości
Patricko

Downloadable Content (DLC)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie nie nie!!! Nic podobnego... Nie mając wykupionego DLC można jeździć na torze SPA tyko wystarczy się włączyć do gry gdzie hostem jest ktoś kto takie DLC ma.

No niestety po ostatnim updacie już nie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety po ostatnim updacie już nie można.

Ostatnio wczoraj jeździłem na torze SPA w zawodach sezonowych A - Spec. Nie mam wykupionego DLC. Natomiast jeśli ostatni patch wyeliminował sieciowe "dzielenie" DLC, to przykra wiadomość... ale z drugiej strony wiadomo, że każda promocja kiedyś się kończy :confused:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany, pełno ciebie na forum pzdr wasz racer, a nie wiesz, że w sezonówkach może brać udział każdy, bez względu czy ma DLC ze Spa czy nie, ale już w online nie może, jeśli nie ma WYKUPIONEGO DLC! Było miło ale się skończyło. Reklamują Spa w sezonówkach by zachęcić do kupna, ale za friko pośmigać już sobie nie można. Napiszę to jeszcze ze 3 razy to pewnie wszyscy na forum w końcu się dowiedzą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wszystkie DLC i jeszcze muszę doładować konto na to co wyjdzie 18.01. Jak dla mnie super sprawa, że grę dalej ulepszają i te dodatki są całkiem całkiem. Jak komuś się nie widzi to kupować nie musi, ale ja jestem zadowolony. Jak kogoś nie stać na taki mały dodatek to nie wiem skąd wziął pieniądze na grę. Dajcie spokój te kilkanaście zł to nie majątek, a zabawa świetna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany, pełno ciebie na forum pzdr wasz racer, a nie wiesz, że w sezonówkach może brać udział każdy, bez względu czy ma DLC ze Spa czy nie, ale już w online nie może, jeśli nie ma WYKUPIONEGO DLC! Było miło ale się skończyło. Reklamują Spa w sezonówkach by zachęcić do kupna, ale za friko pośmigać już sobie nie można. Napiszę to jeszcze ze 3 razy to pewnie wszyscy na forum w końcu się dowiedzą.

Nie każdy jest taki błyskotliwy jak, Ty. Jeśli moja obecność na forum stanowi dla Ciebie jakikolwiek kłopot to mogę wyrazić jedynie swoje ubolewanie względem Twojej kultury osobistej.

Edytowane przez racer
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie natomiast bardziej podoba się ten Speed Test Pack (machine test z dawnych odsłon GT) - ile ja tam spędziłem czasu szlifując ćwiartkę przeróżnymi samochodami.... różne ustawienia zawiechy, skrzyni, LSD itp..... ahhhh :wub: a Aventadora oczywiście tez łyknę, co by nie było B)

EDIT

widzę, że nawet będzie sobie można zmierzyć czas 0-1 mila , będzie można się poczuć jak na moscow unlim 500 :biggrin:

Jestem za, gdyby to się im udało wdrożyć w GT5.... Byłby to ciekawszy poligon do sprawdzania aut niż tylko tor treningowy....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, oszukali mnie na dlc. Kupiłem bundle pack za 46zł, ściągnąłem te dwa pliki które mogłem (cours pack family upgrade i racing car pack family upgrade) a samochodów ani widu ani słychu. Przy pozostałych paczkach mam niebieską torebkę PSS co chyba oznacza, że powinno być do ściągnięcia. Niestety przy nich dalej jest cena i trzeba za nie zapłacić, także nie wiem o co chodzi..

Tutaj nawet zdjęcie pokażę :)

img20120117001.th.jpg

Dobra, nie oszukali. Już znalazłem w GT gdzie to pobrać.

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten ich system kupowania pierwszego DLC jest w ogóle poryty. Ciekaw jestem jak będzie można ponownie pobrać owe dodatki np.: po zmianie konsoli? Fizycznie nie da się ich ponownie ściągnąć bez opłaty (tak jak inne DLC), widnieją tylko w menu GT5. Wiem, że to dzięki składkowiczom, sam takich składek nie popierałem, ale w tym wypadku jednak Polyphony zdrowo przegięło z zabezpieczeniem ich pierwszego DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie można je zassać tak jak wszystko co kupiło się na PSNie, czyli w historii konta czy historii pobierania...w każdym razie było takie cuś jak zalogowałeś się na swoje konto w PSNie w XMB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie techniczne, do tych co są na bieżąco z nowościami promocyjnymi. Czy jest przewidywany jakiś bonus przy zakupie dodatków do GT5 dla posiadaczy PSN plus oraz czy za zakup wszystkich dodatków razem przewidywana będzie jakaś zniżka? Czy to tylko plotka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie ma możliwości zakupu wszystkich dodatków na raz. Jest cały czas do kupienia pierwsze DLC w jednym packu (tory, auta, stroje i lakiery). Natomiast drugi i trzeci DLC jest sprzedawany osobno. Co do posiadaczy PSN plus to niestety się nie wypowiem, ale nie obiły mi się o uszy żadne promocje. 

Edytowane przez emyl123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie było tak, że kupując drugie DLC (wcześniej nie kupując 1) dodatkowo miało się DLC 1? Ja kupiłem DLC drugie i wydaje mi się, że mam komplet (1 i 2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie można je zassać tak jak wszystko co kupiło się na PSNie, czyli w historii konta czy historii pobierania...w każdym razie było takie cuś jak zalogowałeś się na swoje konto w PSNie w XMB.

Akurat w przypadku pierwszego DLC (całej paczki) niestety takiej możliwości nie ma. Tam było coś w rodzaju "kuponu" umożliwiającego pobranie dodatków już w samej grze. Poprzez PSS nic nie ściągaliśmy, wszystko szło przez menu GT5.

A nie było tak, że kupując drugie DLC (wcześniej nie kupując 1) dodatkowo miało się DLC 1? Ja kupiłem DLC drugie i wydaje mi się, że mam komplet (1 i 2)

No to Ci się tylko wydaje. :wink: Nikt za darmo nie da Ci rzeczy, za które trzeba było wcześniej płacić, o ile się nie mylę - 46zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, 2 carpacka nie mam, w takim razie do kompletu brakuje mi carpack 2,3 i najnowszy tor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie dadzą innych perełek motoryzacyjnych. Lambo oki a reszta mi nie podchodzi ;) mogli by dać koenigsega czy veyrona grand sport i dla lansu phantoma i maybacha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lambo jak najbardziej mi podchodzi, pendzony na 4 lapy, dosyc mocny w tej chwili 914km troche maly moment obr 814nm, na Daytonie przy min docisku udalo sie go rozpedzic do 368km/h :) w koncu jest auto ktore zastapi moje wysluzone juz Gallardo, tak jak w poprzedniku dziala wiekszosc wskaznikow, wskaznik poziomu paliwa, ilosc przejechanych km, wskaznik cisnienia oleju, zegarek na torach z uplywem czasu :), niby deobnostki a ciesza, zwlaszcza jak ktos tak jak ja lubi jezdzic bez HUDa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w Lambo drazni to ze jak dolozymy jakis spoiler to ten oryginalny i tak sie podnosi, przez co calosc wyglada beznadziejnie, jak hamulec aerodynamiczny a nie jak spoiler :/ Najbardziej z nowych wozow podoba mi sie Jaguar XJR-9, mam nadzieje ze podobny lifting przejdzie kiedys Toyota GT-One albo Mclaren F1 GTR. Dla porownania stary i nowy Jag:

jaguarbeforeafter.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w Lambo drazni to ze jak dolozymy jakis spoiler to ten oryginalny i tak sie podnosi, przez co calosc wyglada beznadziejnie, jak hamulec aerodynamiczny a nie jak spoiler :/

To tez mi sie nie podoba dlatego zalozylem to karbonowe "skrzydlo" i juz sie bagaznik nie otwiera :), szkoda troche bo ten orginalny taki fajny estetyczny jest, no ale coz, nie mozna miec wszystkiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...) czy za zakup wszystkich dodatków razem przewidywana będzie jakaś zniżka? Czy to tylko plotka?
Za zakup wszystkich DLC dostajesz Toybaru FT-86 II Concept'11. W sensie, jak masz wszystkie kupione, a nie że za jednym zamachem.

Kheh, na torze testowym X2011 poleciał 501,8 i ni dy rydy więcej, bo skrzynia za krótka i odcina, a może być tylko do 500 ustawiona. Trzochę lipa. Ciekawy byłem, ile by naprawdę poleciał.

Edytowane przez Majosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, FT-86 II jest za kupienie 2 paczek DLC z Października, np Samochodów i Torów. Kompletny Pakiet jest liczony jako 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam ani jednego dlc i mam ta toyke, przeciez ona byla w prezencie.

Heh, dokładnie. Panowie wyżej bzdury wypisują. Ta Toyota była w prezencie, a nie jako bonus do kupionych DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W prezencie była Toyota 86 GT '12, a przy zakupie np.2xDLC z farbami ekstra dodawali Toyotę FT-86 II Concept '11.

post-20903-0-73267800-1326933834_thumb.j

post-20903-0-56445900-1326933845_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×