Skocz do zawartości
Emir

Wipeout Hd Fury

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy WipEout na PS3, online dla 8 graczy, ranking sieciowy, dla fanów serii pozycja obowiązkowa. Ja już zacieram rączki, oby do maja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy WipEout na PS3, online dla 8 graczy, ranking sieciowy, dla fanów serii pozycja obowiązkowa. Ja już zacieram rączki, oby do maja

ja poczekam na recenzje. jesli w jakiejkolwiek bedzie choc napomkniecie o tym, ze FPSy nie trzymaja rownego poziomu - odpuszczam. w tej grze nie ma miejsca na przcinki animacji. tu MUSI byc plynnie do bolu. a poza tym - pozucja OBOWIAZKOWA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O fps możemy być raczej spokojni, czytałem kilka tekstów na różnych zagranicznych serwisach. Gra chodzi bez żadnych zwolnień. Ja mam nadziej, że tryb online nas nie zawiedzie, bo ściganie sie z kumplami z listy w WipEouta to będzie czysty miodzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poda mi ktos termin wydania(o ile jest znany)...Cos w maju pisze na poczatku watku jest to pewne???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadzac po gameplayach z Gamersyde nie ma mowy o przycinkach animacji .Podoba mi sie ,ze nie bedzie pitstopow ,energie mozna podladowac poswiecajac zebrana dopalke .No i cieszy mnie ,ze to bedzie bardziej racer jak 3 czesci z psx-a niz strzelanka jak Fusion .Dokladnej daty jeszcze chyba nie ma ,ja slyszalem 2 wersje -polowa i koniec maja .Moze sony zrobi nam niespodzianke i w odswiezonym ps store bedzie czekal nowy Wipeout...? taa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sadzac po gameplayach z Gamersyde nie ma mowy o przycinkach animacji .Podoba mi sie ,ze nie bedzie pitstopow ,energie mozna podladowac poswiecajac zebrana dopalke .No i cieszy mnie ,ze to bedzie bardziej racer jak 3 czesci z psx-a niz strzelanka jak Fusion .Dokladnej daty jeszcze chyba nie ma ,ja slyszalem 2 wersje -polowa i koniec maja .Moze sony zrobi nam niespodzianke i w odswiezonym ps store bedzie czekal nowy Wipeout...? taa

Marzenia - i do tego za 139zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piciu

Hmm...ciezko cos wywnioskowac z Twojej odpowiedzi ktora zawiera jedno slowo(marzenia).Jezel masz jakies informacje to podziel sie swoimi przemysleniami a najlepiej poprzyj je stosownymi linkami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj blad, bo zacytowalem calosc a nie ostatnie zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam jeszcze projektor i plansze 220 cali!

Ta gra dla mnie to must have. Do tego napewno będzie użycie technologii SIXASIS. Już nie moge się doczekać machaniem padem w lewo i prawo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie (i Panie) może ktoś wie już i zna dokładną datę wyjścia na 'świat' WipeoutHD?... cena myślę że będzie proporcjonalna do GranTourismo Prologue, ale wlaśnie interesuje mnie data wydania tej giery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Panowie (i Panie) może ktoś wie już i zna dokładną datę wyjścia na 'świat' WipeoutHD?... cena myślę że będzie proporcjonalna do GranTourismo Prologue, ale wlaśnie interesuje mnie data wydania tej giery...

Na 90% końcówka maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choroba oby szybciej, po wersji na PS2 mam chcice, dosłownie... na tego Wipeout'a! Mam nadzieję że będzie rozwalający, w znaczeniu każdym!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że nikt tego nie linkował więc dam

Wipeout HD Preview Day One:

http://gamersyde.com/news_6175_en.html

Wipeout HD Preview Day Two:

http://gamersyde.com/news_6183_en.html

Sam gameplay w 60fps. Wygląda poprostu niesamowicie. Świetne wrażenie robi "pulsujący tor" w rytm muzyki. Gra idealna. Już nie mogę się doczekać

1UP Preview:

http://www.gamevideos.com/download?videoId....wo_640x360.wmv

Sporo świeżych informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te linki z gamersyde pojawiły się na ps3site jakis czas temu, wiec.... to już było.

Nie zmienia to faktu, że gra prezentuje się świetnie (a to tytuł przeznaczony tylko na PSS!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam na zapowiedź ze strony PS3site. Jest tyle informacji na temat gry, że zapowiedź powinna pojawić się już dawno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera gry odbędzie się latem. Pierwotnie planowali w maju, ale gra zalicza poślizg w celu dopracowania trybu online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kicha straszliwa Mogli by dac chociaz te demko w ktore grali na psd albo starter packa z jednym torem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja demko by sie przydało,jakoś z niepokojem spoglądam na Wipeouta 3-ciej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O sama gre nie ma sie co obawiac, bedzie miazdzyc pod kazdym wzgledem. Obawialem sie o model jazdy, ale Butcher rozwial watpliwosci. Tylko te odwlekanie premiery...ile mozna czekac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nie moge sie doczekac. Ciekawe jaka będzie cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos jakies nowe przecieki dotyczace daty wydania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×