Skocz do zawartości
Emir

Wipeout Hd Fury

Rekomendowane odpowiedzi

Piszcie do mnie na psn, też chętnie zagram.

btw. na czym polega tryb tournament ? Nawet jak jestem pierwszy to i tak nie dostaję żadnego medalu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszcie do mnie na psn, też chętnie zagram.

btw. na czym polega tryb tournament ? Nawet jak jestem pierwszy to i tak nie dostaję żadnego medalu..

Pytasz o tournament w trybie online? Jeśli tak, to grając po sieci nie dostajesz medali czy innych nagród. Tutaj łapie się różne odznaki które nie mają żadnej wartości, no i oczywiście punkty doświadczenia. Jeśli zaś piszesz o tournament w kampanii, to jeśli byłeś pierwszy a nie masz tego faktu zaznaczonego odpowiednią grafiką na "mapce" kampanii to sam nie wiem... jakiś bug jest mało prawdopodobny, spróbuj raz jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszcie do mnie na psn, też chętnie zagram.

btw. na czym polega tryb tournament ? Nawet jak jestem pierwszy to i tak nie dostaję żadnego medalu..

Może wychodzisz po pierwszym wyścigu? Tournament w kampanii leci się kilka wyścigów pod rząd, za każdy race dostajesz punkty w zależności od zajętego miejsca, jeśli po ostatnim wyścigu masz najwięcej punktów wygrywasz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie gry online, czy grając jest możliwość włączenia voice chatu bez potrzeby trzymania cały czas wciśniętego L3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro gracze uzywaja strzałek czy "grzybków" do skręcania? Bo nie chce nabierac złych nawyków ale ogolnie lepiej mi sie na strzałkach jeździ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chętnie się pościgam. Wymiataczem nie jestem, więc jeśli są inni początkujący to zapraszam na wyścigi w dobrej atmosferze - Rumakko. Najchętniej wieczorami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jednej zainteresowanej osoby do wbicia pucharów - Endurance (wygrać turniej składający się z 12 wyścigów) i przy okazji Connected 2 (wygranie 10 wyścigów online). Po wbiciu oferuję pomoc przy wykonaniu tych samych pucharków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograj troche online i pucharki same wpadną, dużo ludzi teraz gra. Dla Endurance nie trzeba wygrać tournamentu, wystarczy go ukończyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak latają zawodowcy.

:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak latają zawodowcy.

!

:thumbsup:

Niezłego ma skilla ten gracz. Kto zdobył platynę w tej grze jest bardzo dobrym graczem. Póki co mam tylko ponad 40% ale kiedyś będę miał 100%. Wystarczy tylko grać i grać. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutra ostaro wezmę się za karierę (ukończylem dopiero 3 sezony i kawałek 4) to do was dołączę:

1. wojtaszek88

2. tata_arek

Macie już te trofeum, bo chętnie się dołączę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem nigdy w żadnego Wpieouta, ale chyba kupię wersję pudełkową HD Fury. Tak oglądam filmiki i wygląda kusząco :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem nigdy w żadnego Wpieouta, ale chyba kupię wersję pudełkową HD Fury. Tak oglądam filmiki i wygląda kusząco :D

Kupuj w ciemno, tym bardziej że kosztuje teraz grosze. Wipeouty to gry które wynagradzają trud włożony w ich opanowanie, więc jeśli tylko będziesz miał zacięcie to starczy ci na dłuuugi czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam tą grę od dość dawna z darmowego pobrania, gra jest super, ale nadal nie mogę do tego dojść. Jak robić te "triki", piruety, i obroty w powietrzu ? Ja jakoś nie umiem, próbowałem i za chiny nic nie wskórałem... Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×