Skocz do zawartości
Emir

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest w języku angielskim i nigdzie nie ma informacji o spolszczeniu. Jedynie wersja na PC :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem z jednym z pracowników gry-online (jedno z ich biur znajduje sie w sasiednim budynku :P ) i zdolalem sie dowiedziec, ze Cenega ma w planach wydanie Borderlands dopiero 30 pazdziernika, a nie 23 jak myslalem. Jaki jest tego powod tego nie wiem, ale tlumaczyloby czemu tej gry nigdzie nie moge znalesc :) jednak ja i tak nie zamierzam czekac na to "polskie" wydanie (ktore nie rozni sie niczym od innych europejskich) i zamowie ta gre na allegro :] wysla w poniedzialek i we wtorek kurier zapuka do drzwi... to jest chyba najlepsze rozwiazanie z tej sytuacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem z jednym z pracowników gry-online (jedno z ich biur znajduje sie w sasiednim budynku :P ) i zdolalem sie dowiedziec, ze Cenega ma w planach wydanie Borderlands dopiero 30 pazdziernika, a nie 23 jak myslalem. Jaki jest tego powod tego nie wiem, ale tlumaczyloby czemu tej gry nigdzie nie moge znalesc :) jednak ja i tak nie zamierzam czekac na to "polskie" wydanie (ktore nie rozni sie niczym od innych europejskich) i zamowie ta gre na allegro :] wysla w poniedzialek i we wtorek kurier zapuka do drzwi... to jest chyba najlepsze rozwiazanie z tej sytuacji

Polskie wydanie ma mieć instrukcje po polsku^^ Ale co to jest za różnica? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie wydanie ma mieć instrukcje po polsku^^ Ale co to jest za różnica? xD

hehhe AZ POLSKA INSTRUKCJE??? :D WOW to jest nawet lepsze niz polonizacja w Uncharted 2 :P gre bede mial jakos wtorek-sroda wiec jakby ktos chcial pograc w co-opie to wysylac inv :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja gram od wczoraj non stoper, kupilem rano o 9.30 i jak zaczalem to skonczylem o 4 rano :) dzis dalej gram od kiedy sie obudzilem , gierka wypas, poztywne zaskoczenie. bede pisal w skrocie bo nie mam czasu pisac bo gram :) grafika super, klimat super, swiat super, zero nudy, roznorodnosc zadan i przeciwnikow, rewelacja. co do grania co-op single itp, to mamy opcje grania single, co-op i multi, multi polega na tym ze albo mozemy dolaczyc do kogos kto gra, albo stworzyc wlasny pokoj i kazdy moze dolaczyc i pomoc nam i robic z nami q, albo tworzymy pokoj i moga tylko dolaczyc przyajciele, jesli ktokolwiek dolacza do gry to potwory automatycznie sa mocniejsze i wyrzucaja lepsze itemy, wczoraj dlugo gralismy w 4 osoby, to potwory czasami naprawde byly mega ciezkie ale za to pelno fajnych itemkow, nie wiem co wiecej pisac, jak jakies pytania to zadawajacie bede staral sie odpowiedziec w maire szybko

ide grac, juz 26lvl hunter :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam zamiar grać hunterem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zamówiona

mi się tam bardziej siren podobała i chyba będę tą klasą grał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja gram od wczoraj non stoper, kupilem rano o 9.30 i jak zaczalem to skonczylem o 4 rano :) dzis dalej gram od kiedy sie obudzilem , gierka wypas, poztywne zaskoczenie. bede pisal w skrocie bo nie mam czasu pisac bo gram :) grafika super, klimat super, swiat super, zero nudy, roznorodnosc zadan i przeciwnikow, rewelacja. co do grania co-op single itp, to mamy opcje grania single, co-op i multi, multi polega na tym ze albo mozemy dolaczyc do kogos kto gra, albo stworzyc wlasny pokoj i kazdy moze dolaczyc i pomoc nam i robic z nami q, albo tworzymy pokoj i moga tylko dolaczyc przyajciele, jesli ktokolwiek dolacza do gry to potwory automatycznie sa mocniejsze i wyrzucaja lepsze itemy, wczoraj dlugo gralismy w 4 osoby, to potwory czasami naprawde byly mega ciezkie ale za to pelno fajnych itemkow, nie wiem co wiecej pisac, jak jakies pytania to zadawajacie bede staral sie odpowiedziec w maire szybko

ide grac, juz 26lvl hunter :)

A Co-op online to jest to samo co single?? Czyli te same questy i zamiast przechodzić sam cały single moge poprostu całego przejść tak w Co-opie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Co-op online to jest to samo co single?? Czyli te same questy i zamiast przechodzić sam cały single moge poprostu całego przejść tak w Co-opie??

dokladnie tak :) i dodatkowo beda lepsze przedmioty wypadac, ale tez wszyscy beda bardziej wymagajacy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie grałem u kumpla na split screenie i gra jest boska :) We dwójkę daje dwa razy tyle fanu co normalnie. Już nie mogę się doczekać swojej :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tej grze usłyszałem chyba z tydzień temu, wogóle mnie nie interesowała i nie brałem jej w ogóle pod uwagę w planowanych tegorocznych zakupach. Oglądam kilka recenzji i... :shok: takie Diablo (przy Diablo 2 spędziłem ze 4 lata w sieci) połączone ze strzelanką. Mnóstwo broni i przedmiotów (uwielbiam kombinować i znajdować coraz lepszy equip), expienie (różne skille urozmaicające rozgrywkę), Co-op (znaleźć 4 osoby z HS'ami i tak wymieść z nimi całą gre :P). Pewnie też bedzie do tej gry pełno dodatków. Gdybym kupił te gre to grałbym w nią bez przerwy przez cały rok, nie byłoby miejsca dla innych gier, żałuje i płacze, że nie moge jej kupić (może to głupie, ale dlatego, że jest zbyt dobra) :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tej grze usłyszałem chyba z tydzień temu, wogóle mnie nie interesowała i nie brałem jej w ogóle pod uwagę w planowanych tegorocznych zakupach. Oglądam kilka recenzji i... :shok: takie Diablo (przy Diablo 2 spędziłem ze 4 lata w sieci) połączone ze strzelanką. Mnóstwo broni i przedmiotów (uwielbiam kombinować i znajdować coraz lepszy equip), expienie (różne skille urozmaicające rozgrywkę), Co-op (znaleźć 4 osoby z HS'ami i tak wymieść z nimi całą gre :P). Pewnie też bedzie do tej gry pełno dodatków. Gdybym kupił te gre to grałbym w nią bez przerwy przez cały rok, nie byłoby miejsca dla innych gier, żałuje i płacze, że nie moge jej kupić (może to głupie, ale dlatego, że jest zbyt dobra) :sweat:

Więc będziesz żałować :pinch: Ale jak to, że jest zbyt dobra!? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc będziesz żałować :pinch: Ale jak to, że jest zbyt dobra!? xD

obawia sie, ze jak kupi ta gre to tak go wciagnie, ze nie bedzie mial czasu dla innych swietnych gier, ktore wychodza w tym roku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc będziesz żałować :pinch: Ale jak to, że jest zbyt dobra!? xD

Spokojnie grałbym w nią z rok, a może nawet znacznie dłużej. Teraz mam w co grać i czekam na GoW Collection, bo w 2010 GoW i chce być przygotowany. Jeśli kupiłbym te gre to nie miałbym czasu na GoWy (GoW I i II troche czasu zajmą), młuciłbym w nią całymi dniami, a reszte gier olewał. W sumie to nadal się waham, myślę czy jednak nie dałoby sie jakoś kupić i pogodzić granie w tyle tytułów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ja sie caly czas zastanawiam czy lepiej bedzie zainwestowac w Borderlands czy Brutal Legend.... hmmm jak myslicie? sa to w zasadzie dwie rozne gry... ale chyba swietny co-op (rowniez na splicie) bardziej mi sie przyda w kolekcji niz fabularny metal :P przynajmniej na razie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj teraz Borderlands bo teraz dużo osób będzie grało w CO-OP, a Brutal Legend jak zejdzie do 100 zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram dalej :) omg 2 doby i 5h snu, gra rzadzi, Bogu dziekuje ze nie mozna zbierac kazdej czesci zbroi innej bo wtedy bym sie zmasakrowal :) a tak to tylko zbieramy nowe bronie (gdzies czytalem ze ma byc ich kilka tysiecy) nowe rodzaje granatow, zbroi (taki jakby shield) i mody (tak jakby enchanty klasowe dodajace bonusy) gra wogole czerpie z wielu RPG, np itemki sa jak w WoWie od bialych , poprzez zielone, niebieskie i fioletowe i az do najbardziej rare pomaranczowe, mamy tez drzewko skilli jak w WoWie i innych rpg, np hunter moj moze isc w skille ulepszajace snajperki, peta albo inna bron. ide grac dalej... omg co ze snem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to uwazajcie bo zaraz bedzie masowe uzaleznienie od tej gry tak jak w WoWie :P najgorsze co mogli zrobic to powrzucac tyle elementow ze swietnych gier i podac to na PS3, ktore ma darmowy PSN :P nic tylko ludzie zamienia sie w nolify :D:D:D i ja juz nie dlugo do nich dolacze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie ma abonamentu bo bym chyba majątek stracił (na WoW'a też już może z 3 tysiaki wybuliłem xDDD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no szkoda tylko ze tych wszystkich ludzie nie ma w swiecie, duele, pvp oooo masakra, tak tylko moze byc 4 osoby max, ale wiadomo jakby to mialobyc mmo to zupelnie inna sprawa, servery, oplaty itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo jakbys chcial pograc sam to pewnie bys sie wkurzal, ze inni podbieraja ci questy :P a tak to grasz offline i jak masz z czyms problem albo po prostu chcesz pograc z kumplami to przezucasz sie online i po sprawie :) genialne rozwiazanie moim zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Butcherr, a wydali już patcha? Bo słyszałem, że jest problem z graniem w CO_OP i na split screen'ie (ja grając u kumpla takich problemów nie miałem:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×