Skocz do zawartości
Emir

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

nie wyszedl zaden patch, ogolnie nie mam problemow ale kilku znajomych moich mialo czesto problemy zeby dolaczyc po moim zaproszeniu ciagle wyskakiwalo couldnt connet to host, dopiero jakies resety konsoli dawaly rady, ja nigdy nie dolaczalem wiec nie powiem jak jest, ale jesli takowe problemy sa powinni wydac patcha.

hehe ta gra czasami ma takie jajcarskie teksty ze hej, czesto w nowych lokacjach znajdujemy robocika a'la wall-e i on jest zepsuty i musimy znalezc niedaleko specjalna device ktory go naprawi i wtedy jak przywracamy go do zycia zaczyna mowic fajne teksty, np ooo hello thank you for repair, am i leaking somewhere? im very good robot i can dance, do u wanna see me dancing? ale najbardziej rozbroila mnie akccja jak bylem w takiej mini bazie opuszczonej i na wejsciu byla tabliczka z napisem PIS OFF, no i naprawilem robocika on zaczyna jezdzic sobie i podjezdza do tabliczki i tak "hmmmm ok oh wellll ok. aaaahaaa" i pokazuje faka tabliczce :)

jajcarskich tekstow pelno, fajne teksty tez sa po strzeleniu headshota albo crita, albo jak postoimy dluzej i nic nie robimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jak stworzę nowa postać to stara mi się usunie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej grze naprawdę nie ma możliwości handlu podczas gry online? No i czy istnieje coś takiego jak loot split, czy po grze wszyscy na zasadzie kto szybciej łapią przedmioty, które wypadają z mobów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie probowalem robic nowej postaci ale na 99% mozna bo przy starcie gry sie wybiera ktorym charakterem czy nowym czy existing

co do lootu niestety nie ma zadnego roola ani nic, kto pierwszy ten lepszy, w tym wada multi, jak sam pojdziesz to wypadna inne itemy, jak pojdziesz z grupa to mob bedzie trudniejszy ale juz loot lepszy, imo mogliby zrobic jakis loot na itemy niebiskie i wyzej... no ale trudno ja lootwhore nie jestem wiec sie nie martwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w/g mnie zawsze sie znajdzie ktos kto bedzie narzekal. Spojrz na oceny i opinie graczy zamieszczone na gamespot: http://www.gamespot.com/ps3/action/borderlands/players.html?tag=player-reviews;header;more - oczywiscie wersja na ps3.

Critic score - 8.3 (10 opinii)

Player score - 8.7 (292 glosow)

dalej IGN:

Critic score - 8.2 (26 opinii)

Player score - 8.7 (115 glosow)

no i tu u nas na forum tez poki co same zachwyty. Jestem dobrej mysli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie problemy mają zostać rozwiązane razem z wyjściem patcha (podobno ma on umożliwić też handel z drugim graczem :woot:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to wygląda jak chce sie zagrać Co-op online z 3 kumplami i załóżmy wszyscy gramy tą samą postacią (załóżmy, że każdy z nas ma zrobionego swojego Bricka i chcemy razem pograć). Można tak, czy w grze nie może być dwóch tych samych postaci?

Edytowane przez krzychu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie kto ma jaką klasę, ale moim zdaniem najlepiej gra się jak każdy gra inną ;)

Tak można grać jak każdy ma tą samą klasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko do tych co juz graja :) jak sie sprawdza klasa Huntera? uciazliwe jest granie tylko snajperka czy moze w zadnym wypadku to nie przeszkadza i mozna nim niezle dac czadu? jakie oprocz orzelka ma umiejetnosci? i jak wypada na tle innych klas?

troche duzo tych pytan :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przywilej huntera jesli chodzi o snajperki to taki ze masz jedna galazke skilli ktore ulepszaja snajperskie umiejetnosci, wiekszy dmg, celnosc, przeladowanie itp , a jak ci sie nie podoba to grasz inna bronia, atakujesz petem i snajperka a w close combat juz wyjmujesz smg, carabin albo shotguny, co do peta to tylko masz tego bloodwinga, ale fajne talenty mozesz w niego wrzucic, np az do 100% wicej dmg, szybszy respawn niego, lepszy loot moba ktorego zabije, albo zadany dmg dla moba zwraca health dla ciebie itp itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chcę być hunterem xD Więc będziemy mieli grupę snajperów^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zaczne zolnierzem z rozstawianym dzialkiem i punktem medycznym w jednym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zaczne zolnierzem z rozstawianym dzialkiem i punktem medycznym w jednym :)

Więc można już zakładać drużynę^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie 10min temu przyszedl listonosz z grą ;) Już powoli zaczynam zabawę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja popytalem u mnie na liscie grajacych jak wrazenia i wszyscy jednoznacznie twierdza ze "srednio" takze duzo po tej grze nie oczekuje, kupie jak stanieje o 30-40%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie 10min temu przyszedl listonosz z grą ;) Już powoli zaczynam zabawę :)

hej Ute daj potem jakas mini recke jak tam sie gra, ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się coś wrzucić wieczorem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam nerwa nie moge grac bo dzis praca :) ale wkrecilem sie w giere, super swiat i klimat

prosba do grajacych juz o jakies recenzje :) wychwyciliscie jakies bugi etc? jak animacja, gameplay etc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pisalem wczesniej, opisze w skrocie kupilem w piatek rano o 9.30 poszedlem spac o 5,30 rano, obudzilem sie o 12 i gralem dalej i tak znowu. jak dla mnie wypas gierka, animacja plynna, pelno dowcipow, pelno broni, super klima, pelno lokacji, duzo questow roznorodnych, zadnego grindowania nie ma, nic tylko grac i grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×