Skocz do zawartości
Emir

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

ja pisalem wczesniej, opisze w skrocie kupilem w piatek rano o 9.30 poszedlem spac o 5,30 rano, obudzilem sie o 12 i gralem dalej i tak znowu. jak dla mnie wypas gierka, animacja plynna, pelno dowcipow, pelno broni, super klima, pelno lokacji, duzo questow roznorodnych, zadnego grindowania nie ma, nic tylko grac i grac

Pograłem trochę i powiem, że gra jest... ŚWIETNA! Okropnie mnie wkręciło, ale po 3h gry mam 4lvl (może dlatego, że próbowałem wyłapać jakieś bugi, niedoróbki) xD W grze jedyne co mogli by dopracować to szybsze doczytywanie się tekstur (trzeba troszeczkę poczekać jak wejdzie się w nową lokacje) i bardziej efektowne eksplozje (to co jest teraz to chyba jakaś kpina) i podobno trudno się jeździ samochodem, ale jeszcze nie miałem okazji sprawdzić bo udostępnione są dopiero od 10lvl. A co do gameplay'a to jest BOSKI! Masa zróżnicowanych questów, zero grindu (jak do teraz), masa (w ch*j xD) broni i dobre AL wrogów (dobre ponieważ czasami potrafią się zaciąć lub nie zwracać na nas uwagi^^).

Jak bardziej się rozegram to dam swoją pełną recenzję ;)

Ocena wstępna: 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, na Święta planowałem zaopatrzyć się w Dragon Age: Origins, ale z tego co widzę - system walki nie dla mnie.

Ciekawi mnie, ile godzin grania jest w stanie zaoferować Borderlands. Tym bardziej że gra ma otwarty świat i tryb Split Screen ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus dolicz przejście gry każdą postacią bo każda jest inna i każdą się fajnie gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszą wam przyznać, że co raz bardziej przekonujecie mnie do zakupu tego tytułu. Mam tylko pytanie odnośnie trybu co-op online, a mianowicie czy bardzo laguje? No i czy da się zaprosić kumpli z listy PSN, czy cały czast stanowi to problem? Pewnie fabuła jest nędzna, żadnych cuscenek? Wkrętu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lagow nie ma zadnych ale to zadnych, mozna zaprosic friendsow albo hostowac public game ze kazdy moze dolaczyc, czasami sa problemy z dolaczeniem ale to kwestia restartu konsoli i jest ok, co do filmikow to nie ma takowych ale klimat dla mnie jest nieziemski, czujesz ze jestes w takim a nie innym swiecie, dla mnie naprawde duzy plus kilmat dzieki ktoremu tak sie wglebiamy w gre i nie pozwala odejsc od pada :) co do gameplayu nie wiem ile tego jest ale zapewne duzo, ja juz gram kilkanascie dobrych godzin mam 28lvl, a jest trofeum za 40lvl, do tego napewno bede chcial sprobowac zagrac inna klasa... wiec zywotnosc jest wystarczajaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy u kogos zablokowało się jakiś trofeum? Słyszałem już o paru przypadkach, ale mnie na szczęście jak dotąd jeszcze nie spotkało :D Podobno pomaga zakładanie nowej postaci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już 7lvl i powiem, że moim zdaniem trochę animacja nawala :/ Ktoś chętny na CO-OP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już 7lvl i powiem, że moim zdaniem trochę animacja nawala :/ Ktoś chętny na CO-OP?

mam gre od dzis, mam juz chyba 7 lub 8 lvl i narazie tylko raz klatki spadly (na jakies 15 sekund) - w momencie gdy szedlem do pierwszego bossa. po 3h grania gre oceniam bardzo dobrze, swietny falloutowy klimat (szczegolnie muzyka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem coopa na splicie z bratem - gra sie swietnie i miodnie. Co prawda czasem dokuczaja zgubione klatki gdy druga postac odpala inventory oraz okno INV nie mieszczace sie w calosci na naszej polowie ekranu (scrollowanie jest niewygodne). Jako soldiera denerwuje mnie fakt, ze musze wpakowac caly magazynek w typa stojac dosc blisko, nawet gdy poleci z 5 criticali po strzale w banke.

Ale co najlepsze w tej grze - ma cos czego nie mial fallout 3, czyli falloutowy klimat :D, czuje jakbym gral w Fallouta albo fallouta2 w 3 wymiarach i to jest swietne :)

Najbardziej ubolewam jednak nad tym, ze grajac coopa nie mozna wybierac postaci zapisanych na roznych kontach. Ja jestem duzy chlopiec, brat tez i mamy oddzielne konta. Brakuje funkcji dostepnej w LBP, ze moga grac uzytkownicy zalogowani na rozne konta :/ a troche mi sie nie chce grac jedna postacja podczas gry z bratem, a wchodzic na druga postac grajac singla i na dodatek przechodzic te same questy. Rozwiazaniem jest chyba kupno slimki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wieczorkiem chciałem sobie tylko wbić jeden level i tak mnie wciągneło, że z 7 stał się 11 xD A i zacząłem o 22:30 i skończyłem o 3:00 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest rozwiazanie dla ludzikow grajacych singla i coopa na roznych katach. Z tego co widze nie ma zadnych przeszkod aby skopiowac sava z jednego konta na drugie. Jednak jest to ciagle takie rzezbienie w G, zamiast zrobic to po ludzki jak w LBP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie skonczylem 6 godzinny maraton z bratem na split screene. gralo sie swietnie, animacja faktycznie pare razy zwalniala, ale ogolnie bardzo miodnie. swietna sprawa ten split :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinni powprowadzac zmiany w multi zeby sie lepiej gralo moim zdaniem najpierw :) moze z innym patchem :P tylko mam nadzieje, ze bedzie on jak najszybciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pierwszy patch dostepny dzis smile.gif

http://gbxforums.gea...ead.php?t=81143

Dbra, a gdzie poprawa framerate i umożliwienie handlu między graczami online, he? Jak w takiej grze może nie być możliwości dokonywania wymiany itemów?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dbra, a gdzie poprawa framerate i umożliwienie handlu między graczami online, he? Jak w takiej grze może nie być możliwości dokonywania wymiany itemów?!?

Nie mozna poprawic jakosci porta w patchu (vide framerate) - jest to niemozliwe i jak dotad chyba nigdzie nie spotkane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dbra, a gdzie poprawa framerate i umożliwienie handlu między graczami online, he? Jak w takiej grze może nie być możliwości dokonywania wymiany itemów?!?

spokojnie, wszystko bedzie w swoim czasie

"We're cranking on all the issues as quickly as possible. The deployment of this update was done as quickly as possible and we fixed as much as we could in the short period of time.

We appreciate your enthusiasm for Borderlands and your patience. We'll be delivering more information on the issues that remain as we gather it so stay tuned."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac ze jst to patch robiony na szybko w celu wyeliminowania bledow i problemow technicznych.

Handel oraz przydzielanie przedmiotow do poszczegolnych osob podobno juz zapowiedzieli i wjdzie w kolejnym patchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie uzbrajam się w cierpliwość. Tak czy inaczej, gra zawita w mojej konsoli najpóźniej we wtorek, więc wtedy będę gotów na co-op online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego zachwytu odnosnie przenoszenia zapisanych postaci miedzy kontami - nie jest tak pieknie, bo na przeniesionej postaci nie wpadaja trofiki :( pokazuje sie tylko chmurka ze NIE dostalem trophy ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego zachwytu odnosnie przenoszenia zapisanych postaci miedzy kontami - nie jest tak pieknie, bo na przeniesionej postaci nie wpadaja trofiki :( pokazuje sie tylko chmurka ze NIE dostalem trophy ;(

Bo save'y są przypisane do profilu na konsoli. I nie można oszukiwać :)

Jak się ta gra ma do Fallout'a 3? Jest klimacik? Zamierzam ją kupić ale dopiero za jakiś czas, bo trzeba zaległości nadrobić (DIRT2, Uncharted2). Podobno jest masa broni - i czy to ma sens? I co tą grę łączy w WoW'em? Jak ktoś ma czas to niech odpowie na pytania, chętnie poczytam.

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo save'y są przypisane do profilu na konsoli. I nie można oszukiwać :)

Jak się ta gra ma do Fallout'a 3? Jest klimacik? Zamierzam ją kupić ale dopiero za jakiś czas, bo trzeba zaległości nadrobić (DIRT2, Uncharted2). Podobno jest masa broni - i czy to ma sens? I co tą grę łączy w WoW'em? Jak ktoś ma czas to niech odpowie na pytania, chętnie poczytam.

z WOWEM?! wtf? Co ma RPG FPS do wowa?

Pooglądaj gameplay na youtubie i cały temat przeczytaj.

Jeżeli chodzi o Fallout'a to też jest zupełnie inna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo save'y są przypisane do profilu na konsoli. I nie można oszukiwać :)

Jak się ta gra ma do Fallout'a 3? Jest klimacik? Zamierzam ją kupić ale dopiero za jakiś czas, bo trzeba zaległości nadrobić (DIRT2, Uncharted2). Podobno jest masa broni - i czy to ma sens? I co tą grę łączy w WoW'em? Jak ktoś ma czas to niech odpowie na pytania, chętnie poczytam.

Faktycznie broni jest masa. A raczej "masa" - dlaczego? bo tak naprawde wiekszosc rozni sie parametrami a nie wygladem, ale i tak jest niezle. Itemy sa pokolorowane w zaleznosci od ich wystepowania w grze (tak jak w diablo2 np.) - wiec np. zielony to jakis specialny, zolty to unikat etc (pisze z glowy zeby przedstawic jak to mniej wiecej wyglada). W Wowa nie gralem wiec Ci nie powiem czy BL ma cos wspolnego z ta gra. Co do klimatu to gra ma klimat Fallouta 1 IMO. Muzyka, lokacje, troche przeciwnicy, niektore spluwy. Jak juz mowilem jestem dopiero na 13 lvl wiec duzo nie widzialem. Rozgrywka przypomina Diablo 1. Ladujesz w takim Tristram i dostajesz questy - od lekarza, z tablicy ogloszen, od npc spotkanych na pustkowiach. Tak samo jak w Diablo przy kazdym opuszczeniu danej lokacji wrogowie sie respawnuja. Wiadomo za questy dostajesz exp, masz drzewko umiejetnosci, rozwijasz sie, zbierasz kase, kupujesz bronie, ulepszenia, apteczki, tarcze etc.

Swietnie gra sie na splitscreene z kumplem siedzacym obok na kanapie. Gierka czasem chrupnie, ale ogolnie jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie broni jest masa. A raczej "masa" - dlaczego? bo tak naprawde wiekszosc rozni sie parametrami a nie wygladem, ale i tak jest niezle. Itemy sa pokolorowane w zaleznosci od ich wystepowania w grze (tak jak w diablo2 np.) - wiec np. zielony to jakis specialny, zolty to unikat etc (pisze z glowy zeby przedstawic jak to mniej wiecej wyglada). W Wowa nie gralem wiec Ci nie powiem czy BL ma cos wspolnego z ta gra. Co do klimatu to gra ma klimat Fallouta 1 IMO. Muzyka, lokacje, troche przeciwnicy, niektore spluwy. Jak juz mowilem jestem dopiero na 13 lvl wiec duzo nie widzialem. Rozgrywka przypomina Diablo 1. Ladujesz w takim Tristram i dostajesz questy - od lekarza, z tablicy ogloszen, od npc spotkanych na pustkowiach. Tak samo jak w Diablo przy kazdym opuszczeniu danej lokacji wrogowie sie respawnuja. Wiadomo za questy dostajesz exp, masz drzewko umiejetnosci, rozwijasz sie, zbierasz kase, kupujesz bronie, ulepszenia, apteczki, tarcze etc.

Swietnie gra sie na splitscreene z kumplem siedzacym obok na kanapie. Gierka czasem chrupnie, ale ogolnie jest ok.

Dzięki za informację, widzę że gierka całkiem całkiem, trochę w stylu MMO. Jeśli chodzi o WoW'a to chodziło mi właśnie o te kolory przedmiotów, drzewko umiejętności, a czy coś jeszcze to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację, widzę że gierka całkiem całkiem, trochę w stylu MMO. Jeśli chodzi o WoW'a to chodziło mi właśnie o te kolory przedmiotów, drzewko umiejętności, a czy coś jeszcze to nie wiem.

MMO - Massive Multiplayer Online. To nie ma nic wspólnego z MMO. Widać, że nie masz pojęcia od grach. Każdy tą grę porównuje do diablo jeżeli chodzi o drzewko umiejętności, kolory przedmiotów, co op oraz wielką sieke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×