Skocz do zawartości
Emir

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

sry za archeologię - zapewne dostanę za odkopanie tematu platynową łopatę. 

 

pytanie moje jest takie - czy z powodu wyłączenia serwerów jest teraz opcja zdobycia platyny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sry za archeologię - zapewne dostanę za odkopanie tematu platynową łopatę.

pytanie moje jest takie - czy z powodu wyłączenia serwerów jest teraz opcja zdobycia platyny?

Jest jeden pucharek wymagający gry online (całą resztę pucharkow coop da się zrobić na splitscreenie).

Jeśli serwery nie działają, to nie ma opcji żeby wpadł Ci ,,And They'll Tell Two Friends'' - wymagający zagrania z kimś z ekipy Gearbox albo z kimś kto z nim grał. (w praktyce pucharek wpadał po połączeniu do dowolnej gry, ja wbilem go od razu jak wyszło info o zamknięciu serwerów)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info :)

 

No cóż, obejdzie się. Z moją systematyką grania "jedynkę" skończę w jakiś tydzień i trzeba będzie zamawiać dwójkę i przejść ją po raz kolejny - tym razem na PS3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC już działa, więc jest nadzieja, że prędzej czy później reanimują wersję ps3.

*****

2K Online Server Migration from GameSpy Technology

*****UPDATE 9/15/2014*****

Borderlands is now updated to replace GameSpy with Steamworks multiplayer!

If you have a retail version of the game, you can get the Steamworks version by running the “granting tool” in the “Tools” section of Steam.

For more information on this process, or for help getting your copy of Borderlands onto Steam, please refer to this Knowledge Base article.

*****

NOTE: As of May 31, Borderlands PS3 and Civilization Revolution PS3 also went offline as a result of GameSpy Technology's online service termination.

At the moment, we are still investigating the technical feasibility of restoring online service to both Borderlands PS3 and Civilization Revolution PS3. We will provide updates as they become available.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby oby :)

 

a teraz z innej beczki - pytanie o trofeum Made in New Heaven.

 

Czy zaliczają się do niego także zadania z Salt Flats? Jeżeli nie to wykonałem wszystkie zadania (tak mi sie wydaje) a trofeum ni ma.. nie przeoczyłem także zadań od Marcusa o któych Claptrap nam nie mówi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieaktualne - po skończeniu gry trofeum samo wpadło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz ja dostanę platynowa łopatę za odkopanie :P jak to teraz jest z tymi serwerami? jakieś nowe informacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×