Skocz do zawartości
Emir

Tekken 6

Rekomendowane odpowiedzi

fajna okladeczka prosze o szczegóły premiery ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię serii Tekken...jak zresztą wszystkich bijatyk...Ot tak po prostu są dla mnie nudne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No akurat ta walka to chyba nie najlepszy wybór... Samochód na początku jakiś takiś sztucznyś... Bob to w ogóle jakieś nieporozumienie a świnie i kury na polu walki...no bez komentarza...

Nie lubię serii Tekken...jak zresztą wszystkich bijatyk...Ot tak po prostu są dla mnie nudne...

No fakt, w końcu to jeden z tych gatunków gier w którym na ekranie niewiele się dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem tylko Tekkena na PSX bo wypadalo go miec. Gra dla mnie jest nudna po prostu. CO z tego ze bedzie miec 60 czy 70 fpsow? Zamiast krwi mamy wybuchy fajerwerkow, zamiast konkretnej walki jakies pomieszane style - ni to wrestling, ni to boks, ni to UFC, ni to nic. NIe twierdze ze to gniot, ale wle kupic 100 razy bardziej UFC, Smackdown VS RAW 2009 albo DefJam (jesli wyjdzie, bo Fight 4 NY wymiatal i zjadal Tekkena).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię serii Tekken...jak zresztą wszystkich bijatyk...Ot tak po prostu są dla mnie nudne...

kogo to obchodzi (nabijasz sobie posty czy co ?) pozostaw to dla siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kogo to obchodzi (nabijasz sobie posty czy co ?) pozostaw to dla siebie

A ty co teraz zrobiłeś ? Nie mogłeś napisac mu na PM ? Lub ,,pozostaw to dla siebie''.

Ja tekkena lubię bardzo. Tylko przesadzili z ostatnim bossem który się nie mieści w ekranie Na 6-eczke nie mogę się doczekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem...

Jeżeli zrobią jakieś porządniejsze wątki fabularne to kto wie... Może nawet kupie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja identycznie jak MichuV12 miałem tylko tekkena na szaraka. I jakoś po przejściu gry i odkryciu tych wszystkich postaci nie powracałem do tego tytułu. Jakoś nie chciało mi się grac. Zawsze słyszałem, ze to mega wypas itd. i ze ludzie sie na chatach spotykają żeby turnieje robić ale nic nadzwyczajnego w tym nie widziałem. Ale jak będę kupował jakąś bijatykę to i tak pewnie postawie na tekkena i pogram od czasu do czasu z dziewczyna, która akurat tekkena lubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja czekam z niecierpliwoscia. nie ma to jak usiasc z kumpel i browarkiem przed konsola i popykac browar wiadomo - by odkrywac wiecej combosow ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli zrobią jakieś porządniejsze wątki fabularne to kto wie... Może nawet kupie ?

ze co? watki fabularne w tekkenie??? muehehe.. no prosze cie!! fabula tekkenowi jest tak potrzebna jak w mahjongu czy pasjansie... co za beka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tekken to klasyk. pamiętał jak ciupało się w trójkę na psx-sie... piękne czasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken 2 był pierwszą grą jaką kupiłem na PSone Potem była 3 która wprowadziła moją ulubioną postać - Hwoarang'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny czy kupie, jedyne co mnie do tego ciągnie to kilka nowych postaci z którymi jeszcze się nie zmierzyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno kupię Tekken to pewien kult!Na razie zagrywam w wolnym czasie w T5 DR i nigdy mi się nie nudzi.Czekam na nowe postaci,no i liczę na nowe wrażenia estetyczne czyli grafikę.Myślę że będzie warto zainwestować w ten tytuł jak zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze Tekken 6 bedzie jednym wielkim nie wypalem .Te swiecace piesci kiedy zawodnik ma malo HP sa zalosne.Sam jestem fanem tekkena gram w niego od PSX 1 i w TEKKENA DRO tez napieram , ale 6 nie kupie napewno.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błehehe nie ma jak wypowiedż wytrawnego gracza Liczy się system a w tym temacie NAMCO nie zawodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kupię.Wie ktoś ile postaci ma być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 postaci...WOW.Mi się virtua fighter 5 podobał, a tam bodajże 17 postaci jest.Tylko na PSP w to grałem i za bardzo mi się nie podobało.No, ale może gra znajdzie miejsce na półeczce przy PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazda czesc mi sie podobala... poczynajac od TEKKENA na PSX konczac na TEKKENIE na PSP... wiec Tekken 6 bedzie mial napewno miejsce na mojej polce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Tekkena zagralem pierwszy raz jak moj brat kupil PS 2 zaraz po premierze. Byl to chyba Tekken Tag Tournament. Jedno wiem na pewno. Zadna inna gierka nie sprawila mi takiej frajdy grajac na dwoch..,(fify itp moga sie schowac ). Dlatego Tekken 6 - jak tylko wyjdzie znajdzie sie u mnie na polce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×