Skocz do zawartości
Emir

Tekken 6

Rekomendowane odpowiedzi

Pamietam jak w tekena 3 gralem ....ach te czasy 7 kolegow w jednym pokoju czekajacych na swoja kolej ....niestety pleja 2 nie mialem a okazji w tekena 5 zagrac nie mialem tylko w taga gralem a na 6 nie moge sie doczekac i to dla mnie bedzie na 100% lepsza gra od tego calego gta4 (gra juz do mnie jedzie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TTT to była, z tego co słyszałem, najlepsza edycja Tekkena na PS2. Niestety sam nie miałem okazji pograć

Dziś to biały kruk którego praktycznie nie da się zdobyć. Nie uznaję aukcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TTT to była, z tego co słyszałem, najlepsza edycja Tekkena na PS2. Niestety sam nie miałem okazji pograć

Dziś to biały kruk którego praktycznie nie da się zdobyć. Nie uznaję aukcji

Na pewno wnosiła ta gra coś nowego w rozgrywkę w Tekken. Czy to coś nadzwyczajnego, to nie powiem... moim zdaniem był to podrasowany T3, co prawda wielu się ze mną nie zgodzi ale moim zdaniem TTT to przepych i zatkanie dziury oraz sposób na podniesienie sprzedaży PS2!

Wiele osób po wydaniu T4 wróciło i pozostało przy TTT ponieważ nie umieli przestawić się na nowy styl gdy, ale moim zdaniem wlaśnie to T4 był takim równoważnikiem pomiędzy realną walką a wyimaginowaną łupaniną jakie były we wcześniejszych wersjach gry! ograniczono podskoki postaci do poziomu jaki normalny człowiek może wykonać a nie jak w np w T2 skakac można było że hoho... i podciągnięto inne aspekty, nie tylko wizualne...

Dla mnie T5 był czymś co zwaliło mnie z nóg! Intro pozwoliło mi cieszyć się sobą podczas oglądania doslownie jak bym obejrzał kolejną część Terminatora... Wielu ludzi powie że T4-5 to chłam, ale zazwyczaj każdy marudził że gra nie wnosi nic nowego z kolejną nową częścią, gdy już od 4ki wniosła nowy oddech to zaczęto męczyć ludzi tym że jest inna... niz poprzednie...

Mam nadzieję że T6 bedzie kolejną dobrą i udaną częścią, martwi mnie tylko jedno... King z T6, wygląda w stosunku do T5DR jakby te 3 lata się odchudzał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrajcie sobie w T4 tuz po zagraniu w T5 , nie grywalne i wolne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zagrajcie sobie w T4 tuz po zagraniu w T5 , nie grywalne i wolne

Hehe...

Wystarczy że włączysz sobie T5DR, pograsz z 30min, następnie włączysz T5... i to samo uświadczysz! nie trzeba wracać do T4 aby zobaczyć taką akcję!

Różnica jest ogromna, prawda jest taka że nie umiałbym chyba zagrać już w T5 w wersji podstawowej po grywaniu w T5DR...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken 6 z tego co wiem juz wyszedl na automaty, co wiec oni jeszcze beda z nim robic do konca 2009? T6 wydaje sie byc bardziej dynamiczne niz poprzednie czesci, oby tylko z tym ne przesadzili. Nowe postacie mnie kompletnie nie kreca, no, moze Zafina sobie troche pogram, ale nie sadze, zebym zrezygnowal z postaci ktorymi juz gram 8 lat dla jakiejs nowej babki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tekken 6 z tego co wiem juz wyszedl na automaty, co wiec oni jeszcze beda z nim robic do konca 2009? T6 wydaje sie byc bardziej dynamiczne niz poprzednie czesci, oby tylko z tym ne przesadzili. Nowe postacie mnie kompletnie nie kreca, no, moze Zafina sobie troche pogram, ale nie sadze, zebym zrezygnowal z postaci ktorymi juz gram 8 lat dla jakiejs nowej babki.

Hmm, do końca 2009?... raczej 2008... przeniesienie gry z automatów (nie wiem jak teraz ale kiedyś...) sprawiało sporo problemów, pamiętam akcję z T2, na automacie ta gra latała że hej, na PSX muliła się że hej...

Co do nowych postaci, zauważcie że dokładają coraz to nowsze do kolejnych części gry, lecz zakres kombinacji/ciosów/łapanek/innych bajerów dla każdej z nowych postaci jest moooooocno okrojony w porównaniu ze starymi postaciami! Weźmy takiego Fenga i Kinga, King ma około 170 pozycji które mozesz dowolnie 'mieszać' co daje Ci nieograniczoną w zasadzie swobodę w uprzykrzaniu się przeciwnikowi, Feng ma połowę tego co ma King... a teraz jeszcze weź do porównania Srili... masakra!...

Więc, zamiast nowych postaci, wolałbym aby postawili bardziej na nowe umiejętności dla starych, niż pakowanie nowych... z ograniczonym zakresem ruchów.

Apropo T6, nie podoba mi się z tego co widziałem już te super wygładzone ciała... jakoś King dla mnie powinien mieć cycek, plecy, łapę... a nie wyglądać jak smukła nimfa... no i sposób wyboru postaci, zamiast tak mega animowany, mogli by zamiast tego cos innego wymysleć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, 2008, nie 2009, literowka, dziekuje za poprawienie

Mozliwe, ze King ma te 170 atakow, ae co z tego? Ile tak naprawde z nich wykorzystuje sie w grze? Sam gram Leiem od 8 lat, potrafie wykonac jkies 95% jego ciosow, ale w grze uzywam tylko kilku, reszta albo za slaba, albo za trudna do wykonania z zywym przeciwnikiem, albo jakies inne okolicznosci. To samo tyczy sie Hwoaranga. I zaloze sie, ze kazdej innej postaci rowniez.

Fakt, Tekken 2 na PSX to tragednia byla, ale zeby to zajmowalo AZ tyle czasu? To ponad 6 miesiecy... dla Namco konwersja jest az tak trudna do przeprowadzenia? Hmm...

A postacie owszem moze i sa takie... "chude i wysokie", tez mi to z poczatku przeszkadzalo, ale mozna sie do tego przyzwyczaic.

Na plus zaliczam natomiast dynamike gry, wyglada na to (choc moge sie oczywiscie mylic...) ze Tekken 6 nie bedie wybaczal bledow, oczywiscie z zymym i konkretnym przeciwnikiem. A Rage mode mi sie podoba, choc wiem, ze takich osob jest malo, ale ja zostane przy swoim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełni się z Tobą zgadzam...

Mam nadzieję, że mała pomyłka przeciwnika podczas gry (zywego przeciwnika) bedzie s skutkach baaaaardzo dynamicznie bolesna! co do 170 kombinacji Kinga, gram nim od stycznia, zatem mam opanowane te 'normalne' kombinacje w około 45%, Paulem gram od części 1, więc nie mam u niego niczego co nei zrobię, ale czasem po prostu przez szybkośc walki z kimś żywym, nie da się wykorzystać wszystkiego w walce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do was:

Jako, ze widze na youtubie filmiki z automatowej wersji T6, ciekawi mnie co moga jescze zmienic w wersji na ps3? Na pewno porawia grafe, moze jakies efekty dodadza. Od dluzszego czasu (po zakonczeniu zywota PSX) nie jestem na biezaco z grami konsolowymi i nie wiem jak to bylo w starszych wersjach - czy automatowa wersja bardzo roznila sie od konsolowej? Chce poprostu wiedziec czy napalac sie na to co juz widze czy miec nadzieje na jakies poprawki

Juz nie moge sie doczekac jak bede Brucem Irvinem siekal...ahh przypomna sie czasy keidy trenowalem tajski...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to automaty rządziły a konsolowe odpowiedniki gier z automatów były powiedzmy sobie nie dociągnięte... teraz na czasie są konsole, nikt układu jaki ma PS3 nie wstawi do sklepu w szafę, moim zdaniem to co będzie na PS3 będzie różnić się znacznie od wersji automatowej, mam nadzieję ze konwersja wyjdzie na lepsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przedewszystkim licze, ze poprawią areny - wieksza interaktywnośc albo moze otwarte areny jak w Soul Calibur... Najbardziej mnie denerwuje, z tego co widzialem arena bodajże Boba - jakieś świnie, które zachowuja sie jak tekturowe pudła... Niech sobie nawet beda te świnie, ale niech tak dziwnie nie lataja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz cos do "dziwnie latajacych swin" chojraku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz cos do "dziwnie latajacych swin" chojraku ?

Hah... możliwe że taką świnią będzie można rzucać w przeciwnika, wiecie taka ten tego ostatnia deska ratunku, akt rozpaczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze od razu fatality , albo mini game na zasadzie "Flying Hamsters" , rzut prosiakiem w dal ?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz na czasie są konsole, nikt układu jaki ma PS3 nie wstawi do sklepu w szafę

no to zebys sie nie zdziwil ;-)

polecam poczytac specyfikacje nowych automatow, na ktore np. Sega robi gry...

Virtua Tennis 3 wyglada na automacie znacznie lepiej niz na konsolach - do tego dziala to to w jakiejs kosmicznej rozdzialce, bo ekran ma ~90-100 cali... do tego full AA, publika wygladajaca jak publika, a nie zlepek pikseli z PS3 itp itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz cos do "dziwnie latajacych swin" chojraku ?

No oprocz tego, ze kiepsko sie zachowuja to nic Niechby uciekaly sobie zanim ktos je puknie, ale tak to, wyglada to nie za ciekawie. Podoba mi sie na arenie chyba Bryana (widac helikoptery, czolgi jakas strefa wojny) to, ze jak ktos mocniej pierdyknie w ziemie to robi sie wgniecenie. Mogliby cos takiego dopracowac i porobic jakies sciany, ktore by sie rozwalaly po mocniejszym uderzeniu i jakies inne fajne efekty na arenach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hah... możliwe że taką świnią będzie można rzucać w przeciwnika, wiecie taka ten tego ostatnia deska ratunku, akt rozpaczy...

od razu mi się mortal nasunął i rzucanie czaszkami i kośćmi chodz MK fanem też jestem to nieee prosze bez takich mi tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ze jak ktos mocniej pierdyknie w ziemie to robi sie wgniecenie.

Które po kolejnych 3 przyziemieniach znika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Które po kolejnych 3 przyziemieniach znika...

No wlasnie. Oczywiscie takie bajery mogloby byc na stale, do konca rundy chociaz. Nie pamietam czy to w Tekkenie ktoryms (TTT?) czy w innej bijatyce byl taki patent, ze na arenie (przed szkola chyba) fajterzy lali sie w koleczku zlozonym z gapiow i jak ktorys z nich wpadl w nich to oni od razu go wyrzucali na srodek. To bylo bardzo fajne Niby takie blachostki, ale jak umilaja zabawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarze ta arene, to chyba byla plansza Ling Xiaou. Ale jakos nie kojarze zeby mozna bylo wpasc postacia w tych gapiow. To chyba byla jeszcze wersja tekkena z ta jezdzaca podloga co sie nigdzie nie dalo dojsc, tlo bylo w tej samej odleglosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie filmik z walki i tak się nakręciłem na nawalankę że zaraz się loguje do PSS i kupuję Tekkena 5 (chyba kosztuje coś ok 29$ - to nie tak źle), żeby przeczekać do listopada kiedy to natychmiast kupuje 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, widzieliscie tego news'a?

http://www.gram.pl/news_8gvgHOi6_Tekken_6_...lko_na_PS3.html

Mam nadzieje ze to nie prawda, nie potrafie sobie tego nawet wyobrazic zeby Sony starcilo takiego exclusive'a...

Bardziej bym się nastawiał na to, że tekken poza PS3 wyjdzie na... PSP Dla mnie by była bomba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, widzieliscie tego news'a?

http://www.gram.pl/news_8gvgHOi6_Tekken_6_...lko_na_PS3.html

Mam nadzieje ze to nie prawda, nie potrafie sobie tego nawet wyobrazic zeby Sony starcilo takiego exclusive'a...

Pamietam jak net obiegały newsy, że Tekken 5 wyjdzie na Xbox'a pierwszego ;]

Te wszystkie NEWSy to na miękko trzeba brać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×