Skocz do zawartości
Emir

Tekken 6

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co ja kojarzę to tekken miał być wydany w grudni tego roku a o zmianie daty nic nie słychać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co ja kojarzę to tekken miał być wydany w grudni tego roku a o zmianie daty nic nie słychać

Ja też tak słyszałem A jeżeli ktoś np Jack Nicholson ma jakieś inne info prosiłbym o konkrety... Oczywiście poparte stosownymi linkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ign.com podaje orientacyjną "oficjalną" datę wydania gry (TBA 2009), ale jest też nieoficjalna data wydania: grudzień 2008. Druga powinna być prawdziwa. Sorry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera o ile dobrze pamiętam jest już przekładana od lutego... szkoda. W Tekkena 6 pierwszy raz zagrałem w ten weekend i bardzo mi się spodobała nowa odsłona, zatem czekam z niecierpliwością na wersję na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken 6: Bloodline Rebellion zapowiedziane.

Namco zapowiedziało podrasowaną wersję nowego Tekkena.Mimo iż do premiery szóstej części Tekkena pozostało jeszcze trochę czasu, Namco Bandai już zapowiedziało ulepszoną wersję bijatyki, zatytułowaną Tekken 6: Bloodline Rebellion. Gra zostanie zaprezentowana w dniach 18-20 września podczas imprezy Amusement Show, która odbędzie się w Tokio.

Tekken 6: Bloodline Rebellion będzie ulepszoną, automatową wersją Tekkena 6, aczkolwiek nie wiadomo czego ulepszenia mają dotyczyć. Tytuł do salonów gier trafi w grudniu tego roku.

>źródło<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tekken 6: Bloodline Rebellion będzie ulepszoną, automatową wersją Tekkena 6, aczkolwiek nie wiadomo czego ulepszenia mają dotyczyć. Tytuł do salonów gier trafi w grudniu tego roku.

wtf? Czyli że co? Ulepszą coś co jeszcze nie wyszło?

A co do filmiku co link był podany na początku tematu to znów zaczyna mnie tekken irytować. Gram w niego od drugiej edycji bo co by nie było to najlepsza bijatyka jaka jest, ale znów ja psują jakimiś postaciami dla 14letnich pokemonów. Już nawet Panda/Kuma tam nie pasuje a co do piero jakieś inne zwierzęta, stwory, leżący doktor, czy wielki grubas. Tekken powinien sie nastawić na ludzi od wieku 17 w zwyż a nie od 9. Dodatkowo na chwilę obecną nie zachwyca wcale grafiką. Żeby tylko nie powtórzyła się historia z T4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps3 będzie

Na automaty będzie

A czy wiadomo coś o Tekkenie 6 na PSP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Usprawnienia" w wersji automatowej.

[object width=425" height="350][param name=movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=Ys0jMaVWBsw][/param][param name=wmode" value="transparent][/param][embed src=http://www.youtube.com/watch?v=Ys0jMaVWBsw" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350][/embed][/object]

Aż nie wiem co powiedzieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna ta dziewczyna-cyborg, chociaz mogli ja lepiej ubrac D: a reszta n/c, zwlaszcza czary xiaoyu D: co to ma byc... w ogole te bronie do rzucania, jakies karabiny czy co tam bylo... troche to nie pasuje do tekkena. jako special do jednej, dwoch postaci - ok. ale zeby kazda tak mogla? nuda i psucie klimatu...

edit: o ile tych dziwnych rzeczy nie bylo w poprzednich czesciach tekkena, ostatni tekken w jakiego gralam to TTT, wiec nie moglabym tego wiedziec. co nie zmienia faktu, ze i tak mi sie nie podobaja.

a i wybuchowa glowa na koncu filmika - priceless <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oO chyba tą część zrobili ewidentnie pod japonczyków. Cóz, nadzieja pozostaje jeszcze w SFIV. Cos o niej cicho ostatnio sie zrobilo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oO chyba tą część zrobili ewidentnie pod japonczyków. Cóz, nadzieja pozostaje jeszcze w SFIV. Cos o niej cicho ostatnio sie zrobilo...

Ja raczej nie napalałbym się na SFIV... nic nowego poza tym co było!

Co do T6, jakoś dziwnie mi się patrzy jak Xiaou 'czaruje'... wolałbym aby rozgrywka była nieco bardziej z naciskiem na technikę, fizykę, dynamikę a nie... czary! Poza tym że Bryan fajnie wygląda z 'klamką' to nic nadzwyczajnego nie wnosi...

Mam nadzieję, że po niesmaku z T5DR Online T6 coś pokaże lepszego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej nie napalałbym się na SFIV... nic nowego poza tym co było!

Może w tym tkwi siła tego tytułu.

Ja dużo lepiej się bawię przy starych fifach peesach i nhlach przez to proste sterowanie. Teraz zanim się nauczę sterowania w fifie czy nhl to mija rok...

Skomplikowane skakanie czy kucanie w bijatykach 3D też wcale nie ułatwia życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, za dużo wodotrysków, chociaż jako takie znieść można, to jak wspomniałem 'czary mary' jakoś mi już nie podchodzi... Kiedyś liczyło się wciśnięcie guzika na padzie, teraz to wciśnięcie guzika jest mnożone x3, bo zazwyczaj każda gra z reguły zręcznościowa rozpoznaje 3 lub więcej nacisków na danym buttonie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skomplikowane skakanie czy kucanie w bijatykach 3D też wcale nie ułatwia życia.

skomplikowane? widzialam, ze ktos narzekal na to w temacie o sc4 ale dla mnie to w ogole nie jest skomplikowane. ciekawe jak bedzie z tekkenem, bo to co widzialam na gameplayu wyglada tak, ze zeby robic sidestep to trzeba dwa razy szybko nacisnac do gory albo do dolu a jak nie wyjdzie to wyglada jakby postac miala atak epilepsji :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ephemeralM

Mam nadzieję że jakiś sparing zaliczymy gry wyjdzie T6 Bo widzę, że koleżanka w temacie obeznana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@ephemeralM

Mam nadzieję że jakiś sparing zaliczymy gry wyjdzie T6 Bo widzę, że koleżanka w temacie obeznana...

no ale z bijatyk zdecydowanie wole sc. na szczescie w t6 jest lili wiec przynajmniej bede miala kim grac, reszta postaci jest imo koszmarnie nudna. jakby jeszcze od razu dodali alise do wersji na ps3 to byloby cudownie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ale z bijatyk zdecydowanie wole sc. na szczescie w t6 jest lili wiec przynajmniej bede miala kim grac, reszta postaci jest imo koszmarnie nudna. jakby jeszcze od razu dodali alise do wersji na ps3 to byloby cudownie ^^

O matko... Srili nie jest fajna, poza 'Barbiowatym' wyglądem nic nadzwyczajnego a i kombinacje proste jak budowa cepa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, bo nie gralam, ale ja gram postaciami glownie ze wzgledu na to jak wygladaja, jaki maja charakter no i jak wyglada ich styl walki a nie jak sie nimi gra (patrz tira xd). poza tym przeciez w tej czesci mogli ja zmienic, ulepszyc etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ale z bijatyk zdecydowanie wole sc. na szczescie w t6 jest lili wiec przynajmniej bede miala kim grac, reszta postaci jest imo koszmarnie nudna. jakby jeszcze od razu dodali alise do wersji na ps3 to byloby cudownie ^^

Koszmarnie nudna? Wypraszam sobie:P Ja gram Ling Xiaoyu i wcale tak o niej nie twierdzę,wręcz przeciwnie.Ma ciekawy styl,można naprawdę stworzyć z tego niezły balet:) Nie taki,jak z Lili,ale równie imponujący.

Do tego mam słabość do Chinek:)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D: ja nie lubie ling, pamietam jak mialam 7 lat i moj kuzyn mnie ciagle nia obijal. a co do nudnosci, raczej chodzilo mi o design.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
D: ja nie lubie ling, pamietam jak mialam 7 lat i moj kuzyn mnie ciagle nia obijal. a co do nudnosci, raczej chodzilo mi o design.

HeHe,wiem coś o tym.Sam byłem obijany przez kuzynkę ale w Mortal Kombat II. Za żadne skarby nie mogłem jej nigdy pokonać a to dlatego pewnie,że ja przygotowany taktycznie nie mogłem sobie poradzić z klepaniem przycisków na tzw. pałe:)

Rozumiem że miałaś na myśli design samych postaci.Moja;) Xiaoyu ma co prawda nieco dziwaczny design.Jakieś pompony itd,ale jest jeden strój,w którym wygląda naprawdę kozacko po uprzednim przemodelowaniu go w customization.Spodnie dresiki,bluzka z kapturem do tego słuchawki audio a to wszystko skąpane w czarnym kolorze z czerwonymi bądź białymi akcentami.Ach ta Xiaoyu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×