Skocz do zawartości
Dark Archon

Weekly

Rekomendowane odpowiedzi

Świetne :) Jeszcze nigdy nic nie kupiłem na PSS , lecz nigdy nic nie wiadomo... :) i wgl. fajnie być na bieżąco... w dodatku wiedziećjak dana gra "wygląda" hehe...

Edytowane przez euro
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się przyda takie coś. Będzie można obczajić co ciekawego w sklepiku jest. Obyś trawal jak jak najdłużej. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wręcz przeciwnie.. mnie się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, bo wybrałem ją właśnie po to, żeby była w miarę neutralna, "relaksacyjna" i "w tle". Nikt jeszcze na nią nie narzekał wcześniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie szok :) Jakaś inicjatywa na forum :biggrin: Przeniosłem temat do działu ze sklepu PSN*

Jeśli masz wcześniejsze zestawienia to daj też odnośniki do nich, wielu tutaj nie jest na bieżąco i na pewno chętnie cofną się w czasie ...

* jak któryś z modów ma wobec tematu inny plan to kombinujcie bez obaw

... Nikt jeszcze na nią nie narzekał wcześniej :)

Witamy na Ps3site! :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

* jak któryś z modów ma wobec tematu inny plan to kombinujcie bez obaw

Witamy na Ps3site! :thumbsup:

Ależ skąd. To chyba będzie godne zastępstwo nieodżałowanego tematu Katanki :)

Podobne zestawienie mile widziane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa, męcze ten "interes" już siódmy tydzień. Mam nadzieję, że wybaczycie fakt, że są tam również informacje na temat Xboksa ;) Weekly obejmuje też aktualizacje i zniżki na Playstation Plus na początku każdego miesiąca, więc każdy zainteresowany PSN użytkownik Pleja powinien znaleźć tu coś dla siebie. Format jest co tydzień taki sam: Tytuły wspólne -> Xbox -> PSN -> PS+ więc nawet jeśli kogoś nie interesuje dana kategoria, to bez większych problemów można na czuja przewinąć do obiektu zainteresowania.

Wielkie dzięki za przyklejenie i wedle prośby, poprzednie odcinki:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klawe, masz plusika.

A Acti ładnie pojechało z CoD: BO, dobrze że nic nie piłem bo bym się zapluł jak i monitor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa, męcze ten "interes" już siódmy tydzień. Mam nadzieję, że wybaczycie fakt, że są tam również informacje na temat Xboksa ...

W sumie to nawet całkiem fajnie że jest też o x'ie :thumbsup: Ciut porównania nikomu nie zaszkodzi ... a jak się znajdzie jakiś upierdliwy fanboy to szybko wyleczę go z uzależnień lub w ostateczności z udziału w naszym forum :whistling:

... Wielkie dzięki za przyklejenie ....

Polecam się, masz tu swój kącik, dbaj o niego :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie takie miejsce przydałoby się również do dyskusji na temat nowości itp. Temat w końcu idealnie pasuje ;)

Za inicjatywę duży plus, chętnie będę zaglądał.

Btw zauważyłem wczoraj, że BO ma kilka wersji, w tym POL ;) i jeszcze jakaś jedna gra (bodajże dodatek do któregoś AC), mogliby wreszcie wszystkie gry z rodzimym językiem tak oznaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, trochę się spóźniłem z powodu awarii sprzętowej i GIGANTYCZNEJ ilości gier, ale nareszcie jest!

Weekly #8!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo i nie taki był mój cel. Nie wpadłem tu po to, żeby się reklamować, tylko po to, żeby zwrócić uwagę na serię.

Oczywiście, jeżeli ktoś ma ochotę dowiadywać się o Weekly, gdy tylko wyjdzie, najłatwiej jest to zrobić subskrybując nas na Youtube, bądź odwiedzając naszą stroną/subskrybując feed RSS :)

Co nie zmienia faktu, że będzie się też pojawiać tutaj i bywalcy PS3Site też go nie przegapią, bez obaw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Archon super inicjatywa z tym przeglądem, ale czy jesteś jeszcze w stanie dawać info czy gry są w polskiej wersji językowej?

Próbuję prowadzić na forum taki temat, ale niestety ciężko to idzie, a tak mógłbym na bieżąco dopisywać do listy nowe gry ze store z taką informacją :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie, niestety, nie jest to możliwe. Z kilku powodów. Głównym jest fakt, że Polski oddział Sony nie udostępnia takich informacji przed aktualizacją sklepu, a często nawet nie ma o tym wzmianki i po niej. Weekly jest przygotowywane jeszcze przed aktualizacją na podstawie informacji prasowej Sony, tak, żeby w sieci mogło się pojawić mniej więcej 2 godziny po pojawieniem się nowej zawartości w PSStore, czyli najszybciej jak się da :) Jeśli panowie z SCEP zmienią taktykę i zaczną o tym informować, chętnie zamieszczę takie informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne, chyba jestem ślepy, że wcześniej nie zauważyłem tego tematu :) Przyjemnie się ogląda, lektor jest świetny, dobrze się go słucha, co w polskich filmikach tego typu zdarza się rzadko ;) Ogólnie popieram i dzięki za niezłą dawkę informacji.

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×