Skocz do zawartości
Dark Archon

Weekly

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu to takie krótkie ? :( Fajnie się ogląda i słucha, poziom porównywalny z High Score moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weekly jest krótkie bo ma za zadanie w kilka minut (mniej niż 5) przeprowadzić użytkowników po nowościach. Gdyby było dłuższe, ludzie zaczeliby narzekać, że "równie dobrze w tym czasie mogą włączyć konsolę i zobaczyć sami".

Na Styczeń za to planujemy nową, dłuższą serię, która będzie pojawiała się raz w miesiącu i dużo szczegółowiej zajmowała się nowymi grami, newsami i zapowiedziami. :) To jaką formę przybierze dokładniej zależy wyłącznie od tego jak przyjęty zostanie odcinek prototypowy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Mighty switch force wygląda bardzo ciekawie.Jest w 2D i przypomina megamany.Uwielbiam takie gry.Dark Archon wogole ogladalem twoja recke rnowego raymana orgins.Bardzo fajna tak samo jak sama gra:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki. Zastanawiałem się, czy postować tu Weekly skoro w tym tygodniu Sony robi sobie wolne, ale może ludzi interesują też aktualizacje na innych konsolach.

(*do pechowego, trzynastego odcinka wdarł się mały babol. Xboksowy erpeg to oczywiście Resonance of Fate, a nie Resonance of Faith, więc "Rezonans Losu", nie jak błędnie podano "Rezonans Wiary". Ups!)

Edytowane przez Dark Archon
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za miłe komentarze, dzięki waszym sugestiom, krytyce i miłych słowach uzyskaliśmy już ponad 1000 widzów! Z tej okazji przez większość Stycznia rozdawać będziemy nagrody! By wziąć udział, wystarczy subskrybować nasz kanał na Youtubie i zostawić, wedle instrukcji pod konkursowymi materiałami odpowiedni komentarz. Do wygrania będą między innymi gry na PS3/PSP, więc naprawdę warto wziąć udział! Jeszcze raz serdeczne DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy pomogli nam zajść tak daleko... a kolejne Weekly, oczywiście już w Środę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się nie martw, jakoś na ps3site ciężko mi znaleźć ten temat, dlatego subskrubuję Twój kanał, Weekly 18 spoko, nawet długie (ponad 6 min) super ! A no i ostatnie retrogranie z Mortal Kombat - poezja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliście taki zapiernicz, najpierw unboxing vity, potem wieczór live sam na sam z vitą i użytkownikami, więc osobiście wybaczam - z resztą weekly obejrzałem już wczoraj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dla packa za zastąpienie mnie w zeszłym tygodniu.

Oto Weekly #23, a ja teraz idę stracić przytomność w wyrku ;)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy już skończyłeś z weekly ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×