Skocz do zawartości
erwines

Test Drive: Ferrari

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do wyrwania nowego w folii za 80zł tylko okładka jest po niemiecku. Nie wiecie czy jest możliwość zmiany języka? Żeby się nie okazało tak jak miałem z CoD MW3 że tylko po Niemiecku było bez możliwości zmiany języka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też czekam na te gierę... z tego co wiem miał wydać ja empik, zmienił się wydawca na ... dość mało znanego IQ Publishing i ma słaba kampanie reklamową

rzeczywiście nie ma jej: w mm, euro, media ekspert, empiku... widziałem na allegro uwaga 2 sztuki! jedna nówka i jedną używaną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce to ja mam w pracy 2 sztuki. Jedna w Kielcach a druga powinna być w Radomiu po 149zł

A gra przeciętna. Zalatuje NFS Shiftem i model jazdy jakiś taki dziki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udało mi się za 79 zł używaną sztukę zdobyć, używana, ale w bardzo dobrym stanie

pomęczyłem wczoraj godzinę, golden era, o ile widok z kokpitu i model jazdy dają radę i jest nawet dobrze, to widok zza samochodu jest jeszcze ok ale odczucia co do prowadzenia są fatalne, i oczywiście nadsterowność daje cały czas o sobie znać, lekkie puknięcie przeciwnika w moje auto, kończy się zazwyczaj masakrą totalną, reasumując: po godzinie grania za 79 zł warto, za 150-170 szkoda kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak w pierwszym nfs shift. Ten sam silnik. Gra jest kiepska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×