Skocz do zawartości
Patricko

MotorStorm RC

Rekomendowane odpowiedzi

motorstromrc.png

Czyli MotorStorm powraca. Tym razem...mniejszy niż zwykle :P

Na moje oko będzie to mały misz-masz wszystkich dotychczasowych części.

Na niektórych screenach łatwo można dopatrzyć się części fur z Pacific Riftu, trasy podobne do PR i Arctic Edge z PSP.

Jeśli dobrze to zrobią, dodadzą jakieś pierdółki w stylu "znajdźki" na torze, to będzie fajna zadyma na torze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cooo sieee dzieje !!!

to będzie niezłe :biggrin:

nie mogę sie doczekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super! No i wyjdzie na PS3 i na PSVita. Ciekawe kiedy premiera. A Arctic Edge na PSP było niezłe, tylko strasznie trudne. Żenujące czasami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera jest planowana na luty 2012.

Co do gry to również jestem pozytywnie nastawiony :)

Jak dodadzą jeszcze jakieś banany, skorupki żółwia, czy coś w tym stylu to będziemy mieli Mario Kart na PS3 w końcu :D

Oczywiście z tymi bananami, itd. to chciałem nawiązać do genialnego MK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi przez sentyment do Re-Volt albo Micro Machines, zapowiada sie świetnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu jak chodziłem do gimnazjum to jeździłem takimi modelami ;-) Fajna zabawa ale kosztowna

Rozumiem, że to będzie tylko na PSN?

Cytat z strony podanej w opisie na YouTube:

creating a simulation of high-speed radio-controlled car racing for PSN download

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ma jeszcze ktoś z Was Motorstorm pierwszą część? Chętnie bym pogral online bo tam już nikt nie gra a to był super klimat tamtej gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc nie doczekam się :) Fajny tytuł się zapowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał już ktoś w tą grę ? Warto ? Niby 22zł to nie dużo, ale zawsze :D.... Jaki jest czas gry ? I czy jest płynąca zajebistość z tej produkcji :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra! Jest trial na PStore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również chciałbym się dowiedzieć jak sprawa wygląda z długością gry.

Skoro kosztuje 22zł to mam obawy, że maksymalnie godzina/dwie i mam grę ukończoną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro Driver - pobrałem trial i zajebistości nie ma, ale 22 zł to nie dużo... Było napisane - 64 wyścigi więc troche jeżdżenia jest.... Wydaje mi się że cena 22zł to chyba eksperyment Sony - zwykle strategia cen wysokich i stopniowe obniżanie ceny, a teraz od razu niska cena, chociaż z drugiej strony gra była zapowiedzią wspólnej gry PS3 z PSV - więc może z tej okazji ta cena... ale nie ważne, ważne że wielu kupi tą grę tyko dla platyny - co według mnie jest głupota, ale nie mnie to oceniać (po co komu trofea)....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro Driver

To nie jest nick :P hehe

Co do gry to mnie trofea nie obchodzą, mimo że lubię je robić i to robię.

Ale interesuje mnie długość gry. 64 wyścigi. Tylko czy to są 64 wyścigi na zasadzie, że zagramy np. 8 wyścigów, a potem już tylko w kółko wiecznie to samo?

Jak możesz to przedstaw z bliższa jak wygląda rozrywka w singlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt to nie nick :D

A więc to co wiem z triala to:

-gra ma 64 wyścigów na 16 torach

-jest 8 klas pojazdów

-jest opcja gry w 4 osoby na podzielonym ekranie w trybach: wyścig, drift, gorące okrążenie....

-nie mam pojęcia czy jest edytor tras:D

-fajny jest freestyle na placu zabaw :D

Reasumując za 22 zł się opłaca :D, chociaż mnie obecnie nawet na to nie stać hehe

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziękuje w takim razie za odpowiedź :)

Jak pograsz więcej to powiedz czy są takie zawody jak w każdym MS, że trzeba odpowiednim pojazdem jechać, itd.

Chodzi mi o to czy są po prostu jakieś wyzwania, czy jedziemy od początku do końca gry tym samym samochodzikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to tradycyjny Motorstorm (3 części z Ps3) w ogóle mi nie podszedł... Najlepiej pobierz sobie trial z pss - 600 mb to nie wiele i sam oceń, bo jest to chyba dobry arcade... No i klasyki z Ps2 są droższe niż MS RC a w końcu to premiera :D....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dla fanów MicroMachines gierka jak znalazł. Kupiłem i bardzo mi się podoba. :) Do tego platynka do zdobycia. :)

Jest tylko jedno małe "ale"... Po wbiciu choćby jednego trofika i synchronizacji, pojawia sie ten durny problem z ciągłym synchro.

Problem opisany tutaj:

http://www.ps3site.p.../page__st__1740

EDIT: Problem z trofeami rozwiązany przez developerów. Synchronizuje już normalnie. :)

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super gra za 22 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zdobyłem platynę.

Naprawdę dobra gra. Jednak przy ostatnich wyścigach może czasami zirytować. Próbowanie zdobycia jak najlepszego czasu przejazdu jest naprawdę uzależniające. Sam osobiście jestem obecnie na 91 miejscu rankingu. Najlepszy wynik zdobyłem na którejś z lodowych map gdzie jeszcze wczoraj byłem 9ty ;)

Gra kosztuje 22 zł, a zdobycie platyny zajęło około 20 godzin czyli za 1 godzinę świetnej zabawy zapłaciłem 1 zł.

Największe minusy to brak gry siecowej oraz tragiczna muzyka ( jedynie jedna piosenka jest całkiem dobra).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zdobyłem platynę.

Naprawdę dobra gra. Jednak przy ostatnich wyścigach może czasami zirytować. Próbowanie zdobycia jak najlepszego czasu przejazdu jest naprawdę uzależniające. Sam osobiście jestem obecnie na 91 miejscu rankingu. Najlepszy wynik zdobyłem na którejś z lodowych map gdzie jeszcze wczoraj byłem 9ty ;)

Gra kosztuje 22 zł, a zdobycie platyny zajęło około 20 godzin czyli za 1 godzinę świetnej zabawy zapłaciłem 1 zł.

Największe minusy to brak gry siecowej oraz tragiczna muzyka ( jedynie jedna piosenka jest całkiem dobra).

To mi jeszcze daleko do platynki. :P

Co do udźwiękowienia, to dla mnie jeden z lepszych growych soundtracków ostatnimi czasy. Ale to już kwestia gustu. ;)

No i zgadzam się, że gierka zajebista!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największe minusy to brak gry siecowej oraz tragiczna muzyka ( jedynie jedna piosenka jest całkiem dobra).

Zaraz zaraz...to ta gra nie ma online?!

Przecież to miał być multiplatformowy tytuł dla PS3 i Vity.

Myślałem, że użytkownicy obu konsol będą mogli ze sobą konkurować przez sieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi jeszcze daleko do platynki. :P

Co do udźwiękowienia, to dla mnie jeden z lepszych growych soundtracków ostatnimi czasy. Ale to już kwestia gustu. ;)

No i zgadzam się, że gierka zajebista!

Niestety większości dubstepu nie trawię i raczej nie przekonam się do tego rodzaju muzyki :P

Zaraz zaraz...to ta gra nie ma online?!

Przecież to miał być multiplatformowy tytuł dla PS3 i Vity.

Myślałem, że użytkownicy obu konsol będą mogli ze sobą konkurować przez sieć.

Nie ma możliwości wspólnej gry przez sieć. Są wspólne rankingi dla Vity i PS3. Być może można grać razem z podłączoną vitą do ps3, ale jaki ma to sens.

Gdyby dało się grać przez sieć to spędziłbym przy tej grze nie 20, ale może i 50 lub 100 godzin. W obecnej sytuacji raczej po zdobyciu platyny nie ma co robić.

Z drugiej strony - gra kosztuje 20 zł :biggrin: Mniej niż pizza z DaGrasso :P Polecam wspierać taką taktykę cenową kupnem gry.

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra kozacka za te pieniadze a uzaleznia, szczegolnie chec pobicia jakiegos wyniku, mnie osobiscie brakuje 2 trofeow ktore wynikaja z siebie, tzn. jak zdobede jedno to i drugie wpadnie, nie moge za cholere pobic 10 czasow uruchamiajac wyscig ze sciany, mam 4 znajomych pobitych na zielono i reszta na czerwono co mnie pobili, ale ich czasy sa tak wysrobowane ze nie daje rady a tylko to do platyny mi zostalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×