Skocz do zawartości
Patricko

MotorStorm RC

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ratujcie :// musze pobić jeszcze 8 wyników na ścianie a tam wyniki są tak wymaksowane ze szczena opada. Zrobiłem błąd bo robię ten pucharek jako jeden z ostatnich i moje czasy są również dość hmm mocne.

PSN juza_88

Prosze o wsparcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna popierdułka. Na Vicie gra się nawet przyjemnie choć palec szybko puchnie

Na pewno będę wracał od czasu do czasu i próbował poprawiać czasy na ścianie

 

Jak na PS+ spoko gierka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Pablos wrzucałeś do pobierania wersję na PS3? (przez konsolę?) 

 

Bo ja przez www dodałem wersję na PS3 i co? Dupa dodaje grę bez unlocka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po zrobieniu dostepnych wyscigow odblokowywuja sie nowe ktore robimy supersamochodem i po prostu nie moge tym czyms zadnego wyscigu przejsc (ba nawet medalu zdobyc). Auto tak popyla ze nie da sie go ogarnac..

 

Jak ktos ma gierke to wyslijcie zapa na psn, bo zostalo mi gdzies 5 rekordow do pobicia a lista w grze sie nie odswieza (a pobijac typa z 1 miejsca nie mam zamiaru ;p)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

celuje w platyne w motostormie, jestem na etapie zdobywania wszystkich 3 medali w wszystkich wyscigach , obecny stan to 95/144

 

Jest kilka tras gdzie za chuj nie moge na złoto pojechac , w jednym z polskich poradnikow wyczytalem ze 

"

  • zmieniajcie samochody. Z poziomu Menu -> Kolekcja macie dostęp do nowych pojazdów, odblokowywanych w miarę postępów w grze. Warto je wypróbowywać. Każdy pojazd zachowuje się inaczej na różnych nawierzchniach i trasach, więc jeśli nie wychodzi Wam jednym, przetestujcie drugi. Tym sposobem optymalnie dopasujecie samochód do toru. Przydatne jest to zwłaszcza przy biciu czasów."

no i wlasnie da sie te samochody zmieniac ?.. bo proboje zalaczam nowy wyscig i dalej ten sam samochod

aa i jeszcze jedno pytanko jak efektownie drifty robic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wbijasz w ta zakladke gdzie masz auta, wybierasz sobie i naciskasz X, wtedy powinien hulac w danych wyscigach. Moze ci sie nie zmienil bo wybrales auto ktore nie moze startowac w danym wyscigu.

 

Mi zostal ostatni medal w wyscigu supersamochodem ktory nie moge zaliczyc.. a pozniej bicie czasow zeby zmiescic sie w 42 min. Bedzie ciezko.. zwlaszcza lipa z tymi supersamochodami bo ciezko je ogarnac. Jednak w 2 poradnikach ludzie podali swoje czasy wiec jest jakas skala porownawcza.

 

Ale gierka mi sie podoba bo ostatnio w jaka gralem tego typu bylo micro machines.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z tymi driftami jak je wykonywac efektownie ? zeby zdobyc zloto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej szybko ;D a tak serio, to liczy się duża prędkość i kąt, poza tym staraj się trzymać cały czas jedno combo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o "drifty" to warto je poćwiczyć, bo można każdy ukończyć kilka - kilkanaście sekund szybciej niż ograniczenie czasu na złoto. Ja właśnie po ukończeniu wszystkich wyścigów miałem łączny czas festiwalu: 40:20 i te 20 sekund zyskałem poprawiając znacznie czasówki driftów. A jeśli chodzi o te supersamochody to nie jest tak strasznie. Na szczęście każdy wyścig nimi trwa około kilkunastu sekund, więc za 20 - 30 razem zdarzy się idealne kółko, nawet jeśli wcześniej jechało się fatalnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostalo mi 6 wyscigow supersamochodem i za chuj nie moge wszystkich 3 medalizdobyc ;/

 

pacific rift:

1 czystka 2 awaryjne ladowanie 3 upal i wilgotnosc

apocalypse

4 wyscig przez miasto 5 ukrop 6 uwaga na dole

 

jakim samochodem lepiej to probowac robic? mam tylko dwa do wyboru z supersamochodow patriot p10-xr i monarcha gt101

Edytowane przez flahu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez sie meczylem z supersamochodami, nawet robilem po +- 20 prob na tor. Najwazniejsze zeby nie walic w bandy.. przyzwyczaic sie mozna, a jak pozniej odpalisz stare wyscigi to wszystko sie dzieje za wolno ;p

 

Ja musze nadrobic ok. 2 min : / o dziwo w 2 kategoriach wykrecilem idealnie 10:00 i 12:00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha latwo mowic ; ) w tych 6 co mi zostalo juz meczylem sie po 50 razy i nic... najgorszy jest ten wyscig z ktorym jest trophy , ponizej 17 sekund tam nawet nie potrafie sie zblizyc do srebra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

 Może trudność zależy od sterowania. Ja grałem na niestandardowym i akurat z tą trasą nie miałem wielkich problemów. Dużo też zależy od czasów przyjaciół z PSN, bo widzisz ich tor jazdy (kolorowe strzałki). Ja po tym widziałem na jakich zakrętach najwięcej tracę i jak szybko, i w jaki sposób mam dany fragment toru pokonać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uff udalo sie wszystkie poziomy na zloto : ) teraz tylko zmiescic sie w 40minutach i platyna

 

jako ciekawostke podam ze te 6 brakujacych poziomow przeszedlem na vicie jakos bardziej mi sterowanie tam siadlo i nie mialem najmniejszego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platyna pykla : ). Sadzilem ze zmieszczenie sie w 40 min bedzie trudne ale gladko poszlo. Gierka wypas przypominajaca micro machines w ktore sie kiedys lupalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wpadly dwie platyny najwiecej czasu da sie nadrobic na tych 4 planszach gdzie trzeba driftowac mam tam bardzo dobre czasy 

kolejno 29 sekund ,34 , 32 i 30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie wkurzyła ta gra, tyle godzin grania, cały festiwal M:RC ukończony, już robiłem czasówki żeby po 10minut na festiwal się zmieścić, została mi tylko apokalipsa, po 2 godzinach przerwy wróciłem do gry, a tam pusto, trofea mam wbite ale w grze nawet czasówek supersamochodów nic nie jest zapisane, jakby ostatnie kilka godzin gry zniknęło.

Edytowane przez Cziczaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakoś odzyskać stracone godziny gry? Jest możliwe odzyskanie straconego save'a?

A jeżeli nie, to może mi ktoś napisać jak się zapisuje stan gry, bo widziałem ikonkę autozapisu ale jak to odczułem w ogóle nie zapisało, a była ta ikonka nawet w trakcie wyścigi, więc nie wiem co ona zapisywała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie. Ikonka zapisu sobie migała, niby zapis się zrobił. Kończąc grę nie wybierałem "zakończ grę" tylko od razu "wyłącz system" i kicha, po zapisie ani śladu :). Może tak samo zrobiłeś? Później zwracalem na to uwagę i wszystko było OK. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja klikałem na START albo na SELECT, żeby pojawiło się to menu gdzie można zmienić głośność czy sterowanie, czekałem aż ta ikonka zniknie i dopiero wtedy użyłem przycisku PS i wyłącz grę, zawsze najpierw wyłączam grę a następnie dopiero konsole. Jednak jeśli twierdzisz że autozapis Ci działa, to napisz proszę jak tego dokonujesz bo ja jakoś zapisać gry nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest chyba trochę niedorobiona. Mi czasami podczas gry wywalało czarny ekran z numerem błędu i komunikatem "błąd zapisu danych". I to w najmniej odpowiednim momencie, ciśnienie mi od razu skakało i miałem chęć cisnąć padem w TV.

 

Możesz jeszcze przed wyłączeniem gry zmienić autko albo kolorystykę autka. To powinno uaktualnić zapis gry (możesz też zwrócić uwagę w tym momencie na kontrolkę dysku twardego, jak miga to prawdopodobnie coś się zapisuje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne że gra pamięta jakie auto ostatnio używałem a czasów nie potrafi zapamiętać.

Przełamałem się i próbuję przechodzić te durne Motorstorm RC jeszcze raz, odpalam te wyścigi gdzie mi skasowało medale i co widzę? Gra jeszcze pamięta duchy moich pojazdów, ale zaliczyć ich nie chce.

Edytowane przez Cziczaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadła platyna na Vicie. Bardzo mi się podobała ta gra, idealna na przenośną konsolę. Platyna też w sumie banalna. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×