Skocz do zawartości
Patricko

South Park: The Stick Of Truth

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Tylko wersja PC i amerykańska będą bez żadnej cenzury...więc polecam brać ze steama albo "zagramanicy".

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

This is what you see during the censored South Park: The Stick of Truth scenes

 

1393734122-censored-version-of-south-par

 

Miałem brać na premierę, ale jeżeli traktują mnie jak małego chłopca, to mojej kasy nie dostaną.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz zawsze możesz szarpnąć wersję US pewnie też będą sprzedawane u nas na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz zawsze możesz szarpnąć wersję US pewnie też będą sprzedawane u nas na allegro.

 

Ze względu na cenzurę pojawią się na 100% wersje z USA... Tylko teraz tak ja bym chciał napisy PL, więc te z US pewnie odpadają a:

 

 

Tylko wersja PC i amerykańska będą bez żadnej cenzury...więc polecam brać ze steama albo "zagramanicy".

 

Na STEAM miała by być wersja bez cenzury?? Wątpię :P Ale podejrzewam, że przynajmniej napisy PL mogą być...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja PC jest bez cenzury, obojętnie czy to europejska czy amerykańska. Tylko konsolowych graczy w europie biorą jako małe dzieciaczki. Kretyni pracuja w tym ubisoft, mam nadzieję, że gra na konsole sprzeda się słabo i ktoś tam poleci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

On PC, things are little more complicated. Most countries will receive the game in its uncensored form but, according to a Tweet by digital retailer Get Games, censoring will occur in "Germany, Austria, Australia, Singapore, Hong Kong & Taiwan".

 

Jak widać nie będzie cenzury wersji PC poza tymi krajami ;D 

 

Steam to nie jest polska firma która ma problem zmienić cokolwiek u siebie bo muszą wtedy coś zrobić. Steam po prostu wrzuci odnośnik do gry u siebie ale jak zobaczą IP z regiony z cenzurą to zamiast normalna gra to pobierze się ta okrojona wersja. Ewt. pobierze się nawet ta sama wersja co wszystkim ale dojdzie automatyczny patch który wgra cenzure.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać nie będzie cenzury wersji PC poza tymi krajami ;D 

 

Steam to nie jest polska firma która ma problem zmienić cokolwiek u siebie bo muszą wtedy coś zrobić. Steam po prostu wrzuci odnośnik do gry u siebie ale jak zobaczą IP z regiony z cenzurą to zamiast normalna gra to pobierze się ta okrojona wersja. Ewt. pobierze się nawet ta sama wersja co wszystkim ale dojdzie automatyczny patch który wgra cenzure.

 

Hmmmm no ciekawy czy PL na Steam będzie... Ale wolałbym na konsolę i PL :P ale wszystkiego mieć nie można :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm no ciekawy czy PL na Steam będzie... Ale wolałbym na konsolę i PL :P ale wszystkiego mieć nie można :P

Oczywiście, że będzie PL na Steamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że będzie PL na Steamie.

 

A ciekawy czy będzie PL z dystrybucji innej niż PL...

 

Bo tak to bym z "zagramanicy" zaciągnął wersję na konsolę (tylko pewnie na 99% wersji z polskimi napisami nie będzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie PC to nie skrót od Personal Computer ale od Pirate Crew ;D...a co za tym idzie możecie sobie kupić normalną wersję gry nawet angielską i poczekać z 1-2 dni.

 

Nawet nie chodzi mi o piracenie albo coś ale często ludzie w naszym kraju wycinają same lokalizacje gier dla tych którzy przypadkowo kupili wersję US zamiast EU a chcieliby mieć język PL.

 

No ale to tylko jak chcecie grać na PC...ja szarpnę sobie wersję na konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra podobno na około 9 godzin, samo przejście fabuły, bez side-questów.

Po ukończeniu gry jest również swobodna rozgrywka, ale nie ma NG+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok...tylko ciekawe czy ten post game da nam dostęp do side questów itp itd...czy to będzie po prostu chodzenie dla zbierania uzbrojenia i takie tam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra podobno na około 9 godzin, samo przejście fabuły, bez side-questów.

Po ukończeniu gry jest również swobodna rozgrywka, ale nie ma NG+.

 

Mega mało jak na ta cene. Generalnie chyba tylko dla fanow, sam obejrzalem iles tam odcinkow ale juz dawno i gdyby system byl fajny i rozgrywka dluzsza moze i bym kupil ale za ta cene masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tutaj bardziej powinna sie liczyć jakoś a nie długość...to tak samo jakby rozbili odcinki z black friday na cały sezon...czasami dłużej nie znaczy lepiej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ale rpgi zawsze sie kojarza z ponadprzecietnym czasem gry a nie ze kilka godz. i koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ten nad przegięty czas gier często bierze się z side questów...tutaj 9h ma trwać tylko główny wątek fabularny...prawdopodobnie side questy też dorzucą swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Fallouta główny wątek można zrobić chyba nawet w mnie niż 8 godzin, bo tam jest raptem parę tych głównych questów.

Cała bajka zaczyna się przy eksploracji oraz questach pobocznych. Oczywiście przypominam o Falloutcie bo niby Obisidian robił obie te gry, więc mam nadzieję na sporą dozę grania.

Jednak trzeba brać poprawkę na to, że to South Park, a nie typowy RPG, więc raczej na próżno tutaj szukać jakichkolwiek nawiązań do klasyków, ta gra raczej ma swoje reguły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że do kupy ( ha ha napisałem kupa <sp joke> ) będzie dobre 18h grania razem z questami pobocznymi...co Kijek Prawdy co do długości, stawia zaraz obok takich gier jak DA2,ME2 i 3....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunięte sceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.metacritic.com/game/playstation-3/south-park-the-stick-of-truth

 

85 na metacritic

Jest dobrze a nawet bardzo.

Jeden  niewielu tytułów na który bardzo czekałem, bałem się aby nie okazał się niewypałem na 5 czy 6/10

 

 

Noob question:

Wersja PL jest też na PS3 czy tylko na PC? 

 

A już widzę jest PL tylko czy jest to PL/ENG czy PL only

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dla mnie must-have :) Jako wielki fan SP i tak bym kupił, bo to co było już pokazane w zupełności mi wystarczyło, aby się dobrze bawić.

Teraz tylko poczekać aż szybciutko stanieje i od razu biorę swoją kopię :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×