Skocz do zawartości
Emir

50 Cent: Blood on the Sand

Rekomendowane odpowiedzi

Jak coś z 50 Centem może być fajne? Muzyka okropna, człowiek okropny, poprzednia gra obrzydliwa... jak on znalazł wydawców na kolejną część?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widac na 1. concept arcie na stronie gry bedzie dobrze rozbudowane kombo Fajnie jakby wykorzystywalo do tego czujniki Sixaxisa

Dante każdy ma swój typ Ty np. lubisz DMC4 a ja tak samo mogę powiedziec o DMC4 muzyka okropna, bohater okropny i tak dalej. Ale dlatego że podoba mi się muzyka z DMC to nie powiem tak ale to byl przyklad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie popieram Arcziego, DMC 4 niby super ale ja jakos nie mialem sily przejsc calej przeszedlem z 25% i nie chce mi sie dalej bo nudno i glupio ( dla mnie oczywiscie ) a ta gra wyglada ze bedzie fajna xD w jedynke gralem na psp i nie moge powiedziec ze jakas kicha ale super tez nie jest a ja akurat bardziej za gangsterami jestem niz za bialowlosym chlopkiem z kosmiczna lapa xD i muzyka w Bulletproof byla zajebista, tak samo bedzie z Blood on the Sand ( chodz fiddy troche zmanil ostatnia plytke :/ nie ma to jak "get rich or die tryin'" lub "power of dollar"

na bank kupie

troche o grze:

Opis Gry50 Cent: Blood on the Sand to kolejna gra, sygnowana przez popularnego amerykańskiego rapera. Poprzednia produkcja z jego udziałem opatrzona była podtytułem Bulletproof i została bardzo dobrze przyjęta przez graczy. Jednym z czynników, który o tym zdecydował, była świetna oprawa muzyczna, na którą składały się utwory 50 Centa.

Blood on the Sand nie kontynuuje fabuły z poprzedniej gry. Tym razem scenariusz wplątuje czarnoskórego muzyka w walkę z międzynarodową siatką gangsterską. Przeżywamy więc zakrojoną na wielką skalę przygodę, pełną przecinających powietrze pocisków.

W czasie rozgrywki 50 Centowi towarzyszy jeszcze jedna postać, która jest sterowana przez Sztuczną Inteligencję, albo przez żywego gracza. Może być to jeden z członków G-Unit (raperska ekipa, z której wywodzi się 50 Cent) ? Tony Yayo, Whoo Kid bądź Lloyd Banks. Każdy z wymienionych specjalizuje się w innych technikach walki. Warto wspomnieć, że w trybie kooperacji drugi gracz nie musi towarzyszyć osobie wcielającej się w rapera od początku do końca ? może wejść lub wyjść w dowolnej chwili.

Dostępny arsenał broni obejmuje ponad dwadzieścia rozmaitych narzędzi zagłady. Są tu karabiny maszynowe, granaty i wyrzutnie rakiet kierowanych. Poruszamy się nie tylko piechotą, ponieważ developerzy wprowadzili misje, w których jeździmy samochodem lub latamy samolotem.

Dodatkową gratką w produkcjach spod znaku 50 Centa, zarówno dla fanów, jak i miłośników porządnej oprawy muzycznej, są utwory tytułowego rapera. Inaczej niż w przypadku Bulletproof, zaimplementowano nie tylko szlagierowe tytuły 50 Centa i G-Unit, ale także kawałki, których nie sposób uświadczyć poza grą.

zrodlo www.gry-online.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja babcia jest juz wiekszym gangsterem od 50 xD

Co do gry to wroze ze gra dostanie w recenzjach max 6/10

Bedzie jak crapowaty bulletproof tyle ze w oprawie next gen, choc pewnie i tak dzieci neo z USA kupia ja w zastraszajacych ilosciach

Za filmy i gry to on niech sie lepiej nie bierze bo efekty zazwyczaj sa tylko obiektami kpin.

Koniec przekazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe żeby Uwe Boll skarał tą grę ekranizacją Zgadam się z Frostim, będzie kupa jak nic. Może zrobią to na Wii i wraz z nunczakiem i wii fit będziemy się bujali w rytm muzyki i machali ręką jak w 8mej mili O ile Icon byl nawet spoko bo był coop nawet na czterch i przy piwie można się pośmiać o tyle to to będzie poracha na calej linii..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o masz....gnioooot się zapowiada. W jedynkę nie grałem, ale czytałem recenzję i oglądałem filmiki z gry - koszmar. Teraz nie ma zbyt wielkich nadziei na poprawę - szczególnie odstrasza mnie fabuła. Ale fani rapera i tak to kupią, jakkolwiek ta gra byłaby beznadziejna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja babcia jest juz wiekszym gangsterem od 50 xD

Co do gry to wroze ze gra dostanie w recenzjach max 6/10

Bedzie jak crapowaty bulletproof tyle ze w oprawie next gen, choc pewnie i tak dzieci neo z USA kupia ja w zastraszajacych ilosciach

Za filmy i gry to on niech sie lepiej nie bierze bo efekty zazwyczaj sa tylko obiektami kpin.

Koniec przekazu

Akurat film byl zajebisty, nie wiem czy ogladales, ale nie masz racji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Pawlos. Film byl spoko. Ale sa ludzie ktorzy maja jakies tam uprzedzenia do 50 Centa(pewnie sluchaja metalu albo innj tego typu muzyki-jak wiadomo jedna subkultura z druga za soba nie przepadaja ) i juz z gory wroza tej grze porazke. Mozliwe ze tak bedzie. W jedynke nie gralem bo szkoda mi bylo kasy. Nie jestem az takim fanem tego rapera (wolalbym jakby zrobili gre z Lil Jonem- bylo by smiesznie ) zeby kupowac gre, ale moze 2 czesc bedzie niezla i wtedy pomysle. Dajcie grze szanse. Najlepiej jest poczekac i zobaczyc gameplay i wtedy decydowac.

Skonczylem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popieram Pawlos. Film byl spoko. Ale sa ludzie ktorzy maja jakies tam uprzedzenia do 50 Centa(pewnie sluchaja metalu albo innj tego typu muzyki-jak wiadomo jedna subkultura z druga za soba nie przepadaja ) i juz z gory wroza tej grze porazke. Mozliwe ze tak bedzie. W jedynke nie gralem bo szkoda mi bylo kasy. Nie jestem az takim fanem tego rapera (wolalbym jakby zrobili gre z Lil Jonem- bylo by smiesznie ) zeby kupowac gre, ale moze 2 czesc bedzie niezla i wtedy pomysle. Dajcie grze szanse. Najlepiej jest poczekac i zobaczyc gameplay i wtedy decydowac.

Skonczylem

no wlasnie sluchajcie go bo dobrze gada a jak sie okarze zarabista to ci co na nia najerzdzali beda ja chwalic. a jak bedzie porazak to trudno na razie na stronce oficjalnej prezentuje sie ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o masz....gnioooot się zapowiada. W jedynkę nie grałem, ale czytałem recenzję i oglądałem filmiki z gry - koszmar. Teraz nie ma zbyt wielkich nadziei na poprawę - szczególnie odstrasza mnie fabuła. Ale fani rapera i tak to kupią, jakkolwiek ta gra byłaby beznadziejna.

Ja przestałem być jego fanem jak wyszła ta gra dziadostwo jednym słowem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O mój Boże... założę się, że ta sama gra bez postaci 0,5$ by się nie sprzedała. Ludzie kupią dla "tytułu" i postaci. Na takie zagrania mówimy - NIE-E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popieram Pawlos. Film byl spoko. Ale sa ludzie ktorzy maja jakies tam uprzedzenia do 50 Centa(pewnie sluchaja metalu albo innj tego typu muzyki-jak wiadomo jedna subkultura z druga za soba nie przepadaja ) i juz z gory wroza tej grze porazke. Mozliwe ze tak bedzie. W jedynke nie gralem bo szkoda mi bylo kasy. Nie jestem az takim fanem tego rapera (wolalbym jakby zrobili gre z Lil Jonem- bylo by smiesznie ) zeby kupowac gre, ale moze 2 czesc bedzie niezla i wtedy pomysle. Dajcie grze szanse. Najlepiej jest poczekac i zobaczyc gameplay i wtedy decydowac.

Skonczylem

Z tym filmem to byl zart xD? Bo akurat ogladalem i brechtalismy z kumplem caly czas xD

EDIT: Jako ze uznalem ze powyzsze slowa moga kogos urazic ( a na forum kultura musi byc ) to powiem tak : Tylko dla fanow fiftiego

PS. Popatrz na moj avatar i wyciagnij wnioski co do subkultury

Ale koniec o filmach

Temat jest o grze

Ja sie juz wylaczam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yo yo zapowiada sie naprawde noowa super ...dziadowska gra z 'fifti sentem' normalnie spoko luzik ludziska ludzie na takie leca gry a szczególnie amerykanie lubia takie raperskie klimaty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamta część żeczywiście była badziewna (chociasz przeszedłem całą ;D ) ale po screenach widać że nowa część przygód Fiftiego nie będzie taka badziewna.Ja jeszcze Emirowi podsunełem ten pomysł aby dodał ten temat.Więc mam nadzieje że napisze tu więcej fanów Fiftiego i nikt już nie będzie krytykował tej gry jak pan Frosty ;D The Game w porównaniu do 50 cent'a może się tylko schować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest temat odnośnie gry, a wy rozmawiacie o poziomie gangsterowości poszczególnych czarnych raperów. Chociaż z tego co widzę giereczka będzie mierna ( w moim mniemaniu) więc o czym innym .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamieta ktos moze link do oficjalnej stronki xD bo nie moge znalezdz xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozwalil jeden koment czytajac gdzies na necie

lecialo to jakos tak

"Wow! Widze ze w drugiej czesci fifty steruje helikopterem i morduje terrorystow to w trzeciej czesci dowiemy sie ze wygral druga wojne swiatowa i mordowal tygrysy" xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak coś z 50 Centem może być fajne? Muzyka okropna, człowiek okropny, poprzednia gra obrzydliwa... jak on znalazł wydawców na kolejną część?

Znalazł wydawców bo wydawcy wiedzą że zapowiada się HIT!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dupa nie hit. Wogole z 50 centa taki raper jak i ze mnie. Tylko jemu jak byl w Angolii to sie jakis murzyn wbil na scene i zerwakl mu przewieche z szyji A powiedzcie szczerze czy znacie jakas gre ktorej glownym bohaterem jest jakis raper lub wogole inna jakas osoba z zycia realnego a ta gra byla dobra? Bo ja nie znam. Fabula podejrzewam bedzie plytka jak talerz na zupe. Ukradnie mu ktos Pendrive z nowa niewydana plyta a fifti bedzie go scigal po swiecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że gra jest bardziej śmieszna niż poważna ;/

Jakiś kiepski raper, który rapuje kiepsko* i uważa, że jest gangsterem, choć nim tak tak naprawdę nie jest i z wyrzutnią rakiet jeździ po świecie i morduje terrorystów, choć tak wcale ich nie morduje ;/

Jak dla mnie bez sensu ;/ Nie uważacie, ze przesłanie gry jest lekko...wyolbrzymione ?

*bazuję na opinii kolegi, hip-hopowca (jakby coś, to jestem rockmanem )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest skierowana do konretnej grupy osób, w wiekszosci mlodej, i fabula nie jest tu najwazniejsza tylko sam 50 cent. Dziwi mnie to że wypowiedzi tutaj są osob, które niemają jakiejkolwiek prawdziwej wiedzy na temat tego artysty.

Gra jest zrobiona dla fanów 50 centa, druga strona monety to $$$ niema co sie oszukiwac, jest dla zysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy znacie jakas gre ktorej glownym bohaterem jest jakis raper lub wogole inna jakas osoba z zycia realnego a ta gra byla dobra? Bo ja nie znam

No to moze DEF JAM : FIGHT FOR NY choc to nie do konca dobry przyklad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×