Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Odskocznią od kolejnych strzelanin byłoby dobre rpg Dragon age / Skyrim tylko z ładną grafą i nie kulejącymi problemami natury technicznej. A tutaj U 3 i 1/2 z zombi. To już nawet Microsoft bardziej starał się pod tym względem a od sony tylko strzelaniny na 6 godzin. Ech dobrze, że jest jeszcze bethesda i kilka innych studiów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

94728924180856683605.jpg

Ciekawe co jest powodem infekcji. O klasycznym podejsciu do tematu chyba mozna zapomniec, bardziej przypomina to jakiegos grzyba, a na dodatek glowa jest ostro pokiereszowana jakby cos wyszlo na zewnatrz, jak w przypadku grzybow pasozytow i owadow.

A co do samego trailera, spoko, ale przydal by sie brudniejszy klimat, przeciez to nie Uncharted.

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co jest powodem infekcji. O klasycznym podejsciu do tematu chyba mozna zapomniec, bardziej przypomina to jakiegos grzyba, a na dodatek glowa jest ostro pokiereszowana jakby cos wyszlo na zewnatrz, jak w przypadku grzybow pasozytow i owadow.

Gdzieś w sieci czytałem, że źródłem są jakieś rośliny, które przeniosły wirusa na mrówki, mrówki na ludzi.

Jak ktoś napisał, temat już oklepany i wałkowany kilkakrotnie, ale do cholery, przecież mowa o Naughty Dog! To musi się udać. Teraz pytanie czy będzie to fps (lepiej nie). Obstawiam, że będą to klimaty rodem z ICO, z możliwością przełączania się między postaciami w zależności od sytuacji. Chodź gra dla dwóch graczy nie jest wykluczona. O broń też nie będzie łatwo (przeszukiwanie ciała i liczenie kuli). Pozostaje tylko czekać na dalsze informacje i cieszyć się, że ND posiada dwa teamy o czym wcześniej nie widzieliśmy.

PS. 2012 pod względem zapowiedzianych gier już wygląda świetnie. Last Guardian, nowy BioShock a teraz TLOU.

Trailer nawet mi się podoba, ale szykuję się chyba to czego najbardziej się bałem. Skoro Naughty Dog robiło dotychczas tylko po 3 części swoich serii, to wychodzi na to że Uncharted został właśnie zgładzony :down: . Mam jednak nadzieję że to się tym razem nie potwierdzi...

Tak, Sony zabije serie, która w pierwszym tygodniu sprzedaje się liczbie ponad 3 mln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze to bedzie cos typu "I'm Legend" ( chodzi mi o film).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, że to na silniku gry, skoro jest to poziom grafiki, którego żadna dzisiejsza konsola i tak nie jest w stanie udźwignąć. To jest wyrenderowany filmik na PS3, ale nie w 30 klatkach na sekundę tylko znacznie, znacznie wolniej... To samo jest z cut-scenkami z Uncharted - są to skompresowane filmiki puszczane z plików.

Najbardziej mnie śmieszą te teksty na necie, jakoby to dowodziło, że ND znowu wycisnęło więcej z PS3 - tylko co to ma do rzeczy? Równie dobrze można wyrenderować Avatara na PS3 - co to zmienia? PRE-RENDEROWANE filmiki nie mogą wyrokować o możliwości sprzętu, bo nikt nie wie, jak długo się renderowały.

Oczywiście zaraz będę zminusowany za pisanie samej prawdy.

Jeszcze dochodzi sprawa spójności prerenderowanych cut-scenek z samą grą, w czym Naughty Dog wymiata. Niestety po optymalizacji gry będą musieli takowe cutscenki dopasować jak najlepiej (czyt. obniżyć jakość), by nie było widać dużej różnicy. Czym to się skończy można sobie wyobrazić patrząc na te przykłady:

http://oi41.tinypic.com/wr249.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/406/elenacomparison1.png/

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwagę fakt, że ostatnie shootery od ND było bardzo podobne oraz to, że główny bohater wygląda jak Drake za x lat śmiem twierdzić, że będziemy mieli uncharted z zombiakami... szkoda :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to jakos nie kojarzy się z jestem legendą, bardziej z Dead Walk. Cieszę się ze naughty zmienia klimat, bo uncharted mi kompletnie nie podchodził.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i dziewczyna jest podobna do Ellan Page, ale tak naprawde za voice acting odpowiada ta pani: https://twitter.com/#!/TheVulcanSalute

Finally I get to talk about what I've been working on! "The Last of Us" game by Naughty Dog. Did you guys see the trailer on the VGAs??

PS. Jak myslicie, gra bedzie naprawde az takdobrze wygladac?

6484012229_188e8f31aa_o.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellen page nie ma nic wspólnego z postacią Ellie, tak samo jak Nathan Fillon nie ma nic wspólnego z Nathanem Drakiem, poza tym, że nieoficjalnie mocno się nim inspirowano. Aktorka, która ją odgrywa jest zupełnie inna.

A teraz news:

http://www.gamersmint.com/no-multiplayer-in-the-last-of-us-naughty-dogs-first-m-rated-title

- brak multiplayera

- rated M for Mature!!! Gra 18+ !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak multi? Szkoda, ale mam nadzieję na jakiś co-op. Fajnie, że od 18 lat, można liczyć na grube akcje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i dziewczyna jest podobna do Ellan Page, ale tak naprawde za voice acting odpowiada ta pani: https://twitter.com/...TheVulcanSalute

PS. Jak myslicie, gra bedzie naprawde az takdobrze wygladac?

6484012229_188e8f31aa_o.png

Myślę, że może tak wyglądac bo będzie tylko singiel.

PS: No i przecież to (jest Ex na PS3) Naughty Dog, a U3 dowiodło co ta firma potrafi.

Edytowane przez szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak multi? Szkoda, ale mam nadzieję na jakiś co-op. Fajnie, że od 18 lat, można liczyć na grube akcje.

http://uk.playstation.com/ps3/games/detail/item438188/The-Last-of-Us/

Network play:

no network play

Nie, nie będzie co-opa. Nie ma czegoś takiego jak survival horror z co-opem, wszelkie tego typu próby skończyły się na samym "survival" (left4dead, Dead Island). Coop niszczy klimat takich gier doszczętnie, chociaż zabawa jest fajna.

Edytowane przez Kazioo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej nakręcam się na ten tytuł. Trzeba czekać teraz na konkret, czyli datę premiery :D Graficznie, pewnie będzie nieco słabiej niż na screenach, ale poziom podejrzewam nie spadnie poniżej b.dobrego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazioo to chyba w Resident Evil nie grałeś :)

gra bez multi, bez co-opa, lokacje pewnie będą zamknięte jak w uncharted, do tego oklepany pomysł na fabułę :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazioo to chyba w Resident Evil nie grałeś :)

gra bez multi, bez co-opa, lokacje pewnie będą zamknięte jak w uncharted, do tego oklepany pomysł na fabułę :/

Nie nazwałbym ostatniego RE survival horrorem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×