Skocz do zawartości
unknown3d

The Last Of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Sądze że to będzie pierwsza gra którą kupie w dniu premiery bo zapowiada się świetnie. Ciekaw jestem czy otrzymamy chociaż częściowo "otwarty" świat ponieważ aż się prosi by wejść do większości opuszczonych budynków w poszukiwaniu zapasów, anyway - Czekam na dalsze informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autorstwa ND mam tylko U2 i pewnie zakupie niedługo U3. Nie lubię survival horror, ale coś czuję że tą grę kupię. Tak naprawdę nie widziałem gier na ps3 o stricte podobnej tematyce (post apokaliptyczny świat + ojciec i córka ). Tytuł ma potencjał, tylko oby nie poszedł w stronę 28 tygodni później - liczę bardziej na rozwinięcie intrygi i przyczyn epidemii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazioo to chyba w Resident Evil nie grałeś :)

gra bez multi, bez co-opa, lokacje pewnie będą zamknięte jak w uncharted, do tego oklepany pomysł na fabułę :/

Grałem, ale w starsze części i nie przypominam sobie tam coopa.

Lokacje zmakniete, bo takiej grafy i silnej narracji nie udźwignie się w grze ze światem otwartym - coś za coś.

Inna sprawa, że ND potrafi trochę przesadzić i zrobić korytarz w środku dżungli z zerowymi możliwościami eksploracji - cóż, takie czasy - teraz jest moda na pęd do przodu po nowe przygody bez rozglądania się. Przynajmniej możemy być pewni, że narracja pozamiata jak zawsze u nich ;)

Zombie jest oklepane do bólu, ale samo podejście w stylu Jestem legendą już nie bardzo i tutaj ND wygrywa. Tym bardziej, że wykorzystali (chyba) ciekawy motyw istniejącego grzyba.

Edytowane przez Kazioo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Jak myslicie, gra bedzie naprawde az takdobrze wygladac?

Boże, daj! Jeżeli Niegrzecznemu Psu udałoby się wycisnąć tyle z PS3 to, nie kłamię, padłbym przed konsolą na kolana z podziwu. Rzecz, jednak w tym, że nie jestem pewien czy z obecnej generacji konsol da się wycisnąć aż tyle. Uncharted 3 jest naprawdę piękną grą, a ND pokazało, że się zna na swoim fachu, ale obawiam się, że gry doszły już do granicy, której razem z PS3 już niestety nie przekroczą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta marketingowa papka o "wyciskaniu wszystkiego ze sprzętu" to straszny kit. Brzmi to tak, jakby wcześniejsze gry wykorzystywały mniej zasobów niż te nowsze, podczas gdy tak naprawdę gorzej wyglądające Uncharted 1 wyciska z konsoli wszystkie soki tak samo, jak robi to lepiej wyglądające Uncharted 3.

Po prostu branża często zapomina, że nie tylko harwdare się rozwija, ale także i software. Za czasów gdy PC miał możliwości PSP gry wyglądały gorzej niż te, w które teraz można grać na PSP, bo w silnikach stosowane są znacznie bardziej zaawansowane i inaczej zoptymalizowane algorytmy niż kiedyś (shadery, oświetlenie, cieniowanie itd.). łatwo zauważalny przykład: normal/bump mapping czyli tekstura wypukłości - jeszcze niedawno coś takiego w grach nie istniało, a na PSP jest stosowane często.

Gdyby obecna generacja konsol istniała jeszcze z 20 lat, to taki Uncharted 6 zmiażdżyłoby prawdopodobnie U3. Czy to oznaczałoby, że teraz Naughty dog jednak nie wycisnęło wszystko co się da z konsoli? Nie, po prostu to jest pojęcie względne, które szybko się dezaktualizuje.

A nawiązując do obrazka - nie, nie wierzę w tą grafę. ND wielokrotnie puszczało do sieci screeny promocyjne, które wyglądają znacznie lepiej niż produkty końcowe, więc podejrzewam, że tutaj jest identycznie. Jeśli nawet będzie taki widok, to tylko w pre-renderowanej cut-scence, a w gameplayu będzie np. widoczne na znacznie mniejszą odległość i już sprawa załatwiona - konsola udźwignie. Takie triki jak w serii Uncharted.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaprezentowany trailer został wyrenderowany, a nie wyliczony w czasie rzeczywistym na konsoli - niestety to dwie rozne rzeczy. Ale jak widac po wpisach na forum "chłyt marketingowy" udany, 90% osób nie dostrzega słowa wyrenderowany i skupia sie na tym że powstał na konsoli ;)

Szczerze to mam dość tych wszystkich zombie i innych stworów - nowe seriale o zombie i vampirach, ciągłe jakies gry o zombie ... a teraz beda vege-zombie. No ale ponownie - czytajac te kilkanascie postów widać już że gra sprzeda się genialnie "co z tego ze zombie, skoro robili to ludzie od uncharted" .... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie akurat nie przemawia to, ze stoją za tym ludzie od uncharted. Gdyz nigdy mnie U zachwycalo, a wręcz obrzydzało. To wszystko przez klimat gry, tak jakbym ogladal rodzinny glupi przygodowy film o 12 w niedziele na TVN'ie. Tym razem klimat trafia w sam raz, a grafika mnie nie interesuje, bo nie jestem tą płaczką która hejtuje gre za zbyt słabą grafikę w porównaniu do pecetów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hah

a za co dostałem minusa troszkę wyżej ?? hmm za wyrażanie swojej opinii aha no tak bo przecież to jest zabronione

widać że dzieciom się nudzi :down:

a premiera to ma być 2012 czy 2013

no i jakieś konkrety by się przydały

czy to FPS ( mam nadzieje że nie ) czy co to ma być

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaprezentowany trailer został wyrenderowany, a nie wyliczony w czasie rzeczywistym na konsoli - niestety to dwie rozne rzeczy. Ale jak widac po wpisach na forum "chłyt marketingowy" udany, 90% osób nie dostrzega słowa wyrenderowany i skupia sie na tym że powstał na konsoli ;)

Szczerze to mam dość tych wszystkich zombie i innych stworów - nowe seriale o zombie i vampirach, ciągłe jakies gry o zombie ... a teraz beda vege-zombie. No ale ponownie - czytajac te kilkanascie postów widać już że gra sprzeda się genialnie "co z tego ze zombie, skoro robili to ludzie od uncharted" .... ;)

+1

zwłaszcza, że renderowanie obrazu na ps3 nie jest tak naprawdę niczym wielkim bo przecież CPU w ps3 gdyby nie mała pamięć własna byłby jednym z lepszych z tych w "domowym" użytku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam nadzieję na grę z widokiem TPP. Obawiam się tylko, że wcielając się w jedną postać trzeba będzie niańczyć drugą... Jakiś free roamowy świat byłby niezły IMO ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam nadzieję na grę z widokiem TPP. Obawiam się tylko, że wcielając się w jedną postać trzeba będzie niańczyć drugą... Jakiś free roamowy świat byłby niezły IMO ;)

ja też bym bardzo chciał TPP

no i mnie się to tak widzi że będzie się grać tym kolesiem i trzeba będzie bronić tej nastolatki

chyba że tą nastolatką się będzie grało biggrin.gif

na tym obrazku snajperkę ma fajną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co ta gra to jedna wielka niewiadoma, trailer mało co wyjaśnił tak naprawdę. Trzeba czekać na konkrety, a skoro gra powstaje już od jakiegoś czasu to może i jakiś film z gameplayem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o fabułę to widzę proste rozwiązanie - przez kilka misji dziewczynka będzie nam towarzyszyć, a potem dla odmiany będziemy ją ratować jednocześnie szukając lekarstwa dla wegetarian ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Naughty Dog jeste zdjęcie okładki, jak myślicie tak zostanie czy dadzą nową?

tlou_boxart.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i infamous 2 na początku miał podobną okładke,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie to tak, z GTA V też tak jest, nie pokazują szczegółów (ehh te tajemnice)

Najbardziej cieszy "Only on Playstation " - Ale ze mnie fanboy

Edytowane przez Dawm20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ,czy do końca grudnia pokarzą jakiś gameplay i rzucą informację odnośnie premiery(liczę na 2012:D)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś ktos co to za miasto oby nie new york bo juz rzygam nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że na okładce będzie jakiś ważny moment z gry. Coś na rodzaj katastrofy kolejowej z U2, "lądowanie" na pustyni U3

Ps. jak wstawiać spojlery?

Edytowane przez Dawm20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że na okładce nie będzie jakichś nie wiadomo jakich wodotrysków tylko właśnie tak tajemniczo :) Kurde też jestem ciekawy tej gry... Zwłaszcza, że stoi za nią Naughty Dog, które nie pozwoliło by, żeby gra była słaba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już trochę plotek,informacji i domysłów się znalazło więc może warto je zebrać i podsumować : - Grę tworzy studio "Naughty Dog",studio które stworzyło m.i.n "Uncharted". - Będzie to gra akcji z elementami survivalu. - Gra będzie exclusivem na PS3. - Gra będzie opowiadała o zarazie,której ulegli ludzie. - Akcja w grze będzie się toczyć w Stanach Zjednoczonych - Dwaj główni bohaterowie to Joe oraz Ellie. - Gra będzie bez multiplayera. - Produkcja będzie zawierała ograniczenie wiekowe "18". - W grze możliwe że będzie tryb kooperacji. - Głos pod Ellie podłoży Ashley Johnson a w Joela wcieli się Troy Baker. - Przy produkcji gry studiu "Naughty Dog" pomaga jeszcze twórca gry "Enslaved: Odyssey to the West". - Istotna będzie relacja pomiędzy głównymi bohaterami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×