Skocz do zawartości
erwines

DIRT Showdown

Rekomendowane odpowiedzi

skoro Ci nie pasuje to się nie wypowiadaj bo tylko psujesz humor innym :thumbsup:

a od premiery DiRT 3 ciągle ktoś płacze że to nie stary colin gdzie on się podział a dlaczego tak a czemu nie inaczej :yucky:

ileż można

wszyscy potrafią tylko marudzić

każda gra ma swoje wady ale jeśli ktoś nie potrafi dostrzec w nich też zalet to niech się lepiej czymś innym zajmie

Znowu zaczynasz swój płacz jak w temacie wrc2? Widac ten typ tak ma, popsułem ci humor? Straszne. Powtórze po raz ostatni, to jest forum i każdy ma prawo wyrazic swoja opinie, negatywna także.

Młody jestes i jeszcze duzo musisz sie nauczyc kolego.

Edytowane przez mataman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu zaczynasz swój płacz jak w temacie wrc2? Widac ten typ tak ma, popsułem ci humor? Straszne. Powtórze po raz ostatni, to jest forum i każdy ma prawo wyrazic swoja opinie, negatywna także.

Młody jestes i jeszcze duzo musisz sie nauczyc kolego.

ok może źle to ująłem - nie psucie humoru to zniechęcanie innych do tej gry

i proszę nie oceniaj mnie tylko dlatego że mam 17 lat bo tego nie lubię

edit:

co by nie było że piszę post pod postem

http://www.ps3site.pl/garstka-screenshotow-z-dirt-showdown/98965#more-98965 nowe obrazki

co tam robi Fiesta Blocka??

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok może źle to ująłem - nie psucie humoru to zniechęcanie innych do tej gry

i proszę nie oceniaj mnie tylko dlatego że mam 17 lat bo tego nie lubię

edit:

co by nie było że piszę post pod postem

http://www.ps3site.p...8965#more-98965 nowe obrazki

co tam robi Fiesta Blocka??

Erwines nie przejmuj się, bo masz rację. Wiele osób niesłusznie narzeka na DIRT3, jest to bardzo uniwersalna (wiele dyscyplin) i bardzo ciekawa i oryginalna gra. Żaden z producentów gier (jak dotąd) nie wyszedł z równie nowatorską i tak różnorodną ofertą. Jeśli chodzi o on-line to jest rewelacyjny wiele trybów gry, obsługa komunikacji i prywatnych trybów JS i otwartych PT i funkcje społecznościowe, szybkość i jakość usług on-line jest lepsza niż w innych grach tego typu. DIRT3 jest doceniany przez co raz większą ilość graczy, na serwerach przybywa ich dość szybko.... gram od wielu miesięcy i widzę znaczną różnicę.... Pisanie że dwójka jest lepsza od trójki jest rozumowaniem, które do niczego nie prowadzi. Moim zadaniem trasy z trójki są ciekawsze, ale jak komuś bardziej pasują klimaty z dwójki zamiast narzekać proponuję przemieścić się na wątek poświęcony dwójce.... i tam się udzielać....

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dirt 2 i 3 sa rewelacyjnymi grami, tylko co to ma do tego szrota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma do tego, ze nastapi taki podzial jak w nfsie i beda dwie czesci dirta, choc mysle ze ktoras czesc przestanie nim byc.. Tak samo jak shift zostal oddzielna gra, odsunieta od marki nfs.. Ja sobie pewnie wyprobuje ta gierke i dobrze ze jest tworzona, bo ci wszyscy nawalacze co tak umilaja zycie w multi zawsze beda mieli gdzie sie w koncu wyzyc.. nie rozumiem tylko czemu ludzie nadal usilnie lacza ta serie z s.p. Collinem? ten rozdzial zostal zamkniety :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiadomo ze zostaną rozdzielone tylko wkurzający jest fakt podczepiania tej gry pod marke Dirt. Jeżeli nazywała by sie inaczej nikt by nie miał pretensji. W tym rzecz, o nic innego nie chodzi.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale DiRT to już wyrobiona marka. Nikt nie kojarzyłby gry, gdyby nazywała się poprostu Showdown, a tak zdobędą więcej klientów. Będzie zapewne podobnie jak z DiRT'em, czyli pierwsze dwie części pod znanym szyldem, a później już bez niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może być super gierka o ile dopracują do perfekcji system zderzeń i kolizji.

Nic tak mnie nie denerwuje w grach wyścigowych jak stawanie w poprzek przy najmniejszej obcierce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam szukam dobrego tytułu w stylu Destruction Derby Raw ... i chętnie zagram w tego nowego Dirta ... taka mała odskocznia od GT5 i troche rozwałki na luzie a nie ciągła napinka na czasy okrążeń ... :rofl: :banana:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Demo to tylko jedna trasa i jeden samochód, nie licząc multi.

Gra świetna, aczkolwiek czekam na Dirt 4 :)

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pograłem troszkę w demko, gra zapowiada się ciekawie

może nie jakiś hicior ale fanom rozwałki powinno się spodobać :)

Edytowane przez raf2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demko i ograłem na wszystkie możliwe sposoby + zarejestrowałem się na RaceNet.

Jakie moje zdanie? Ciężko cokolwiek powiedzieć po tym demie, gdzie w singlu jeździmy po 8 i liczy się tylko miejsce na mecie.

Za to w multi na początku fajnie się bawiłem robiąc zadymę na arenie. Ale za drugim i trzecim razem już mnie to nudziło strasznie.

Chyba jednak wolę rywalizację zderzak w zderzak na torze wyścigowym niż rozróbę na arenach.

Jeśli chodzi o aspekty techniczne to bez zarzutów, acz żadnych zmian w stosunku do DIRT3.

Zresztą DIRT3 w stosunku do DIRT2 też już nie miał żadnych zmian. Chyba już wyciskają z konsol co mogą, albo po prostu nie chce się im dalej bawić w nowe silniki.

Co do ścieżki dźwiękowej to jak zawsze, na plus. Wpada w ucho i przyjemnie się jej słucha.

Mam dziwne wrażenie, że to będzie po prostu gra na jeden raz i sprzedać jak najszybciej, że nie stracić pieniędzy.

Jednak należy pochwalić, że w końcu coś nowego na rynku samochodówek się pojawi.

Ot, taki średniak dla odstresowania pomiędzy poważnymi samochodówkami, których też za wiele nie ma...

Miejmy tylko nadzieję, że za to DIRT4 będzie chociaż w połowie nawiązywał do starych Colinów.

Wyczekuje również z wypiekami na twarzy na kolejną część GRID'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem demko, taka przyjemna arcade'ówka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się to Demo bardzo spodobało. Jednak po tym co zrobili z Dirtem 3, na pewno nie kupię w dzień premiery. Poczekam spokojnie aż gra stanieje do znośnej sumy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zwiastun premierowy:

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Game Informer 7,5/10

Playstation Official magazine UK 7/10

Gamesradar 7/10

http://www.metacritic.com/game/playstation-3/dirt-showdown

http://www.gamerankings.com/ps3/652367-dirt-showdown/index.html

A pewnie jeszcze będzie kilka DLC

Grę raczej kupię, ale dopiero jakąś kompletną edycję w przyzwoitej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche o tym poki co cicho, ale zmienil sie wydawca DiRTa, juz nie cdprojekt, a techland. Automatycznie obnizyl ceny sugerowane z 239 na 199, a wersja pc ze 139 na 119. Mozna? mozna.. Miejmy nadzieje ze nam wyjdzie to na dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×