Skocz do zawartości
erwines

DIRT Showdown

Rekomendowane odpowiedzi

ok a kiedy ta premiera w Polsce ??

Podobno 14 czerwca, ale sklepiki na 100% mają już wersję z UK...

Zresztą gra już kosztuje troszkę ponad 100zł, więc jeszcze chwila i będzie za 14 funciaków zaraz.

Gra podobno szału nie robi, recenzje też są średnie...no...może minimalnie średnio-dobre, tak 7/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... ja ledwo przeczytalem Flatout to odraz mi sie cieplo na brzuszku zrobilo... zaraz zaciagne wersje pc i jak cos to biore ps3 :) Flatout to byla gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

połowa gry za mną

ogólnie jestem zadowolony

gra jest bardzo efekciarska i popisowa co niektórym może sie spodobać

GYMKHANA jest rewelacyjna chociał troszke trudniejsza niż w D3 ( już nie jest tak łatwo podjechać do słupa i sie kręcić )

pare tras z D3 np. rallycross z mochigan i smelter

destruction derby też daje rade chociaż nie przepadam za tym trybem

no i Showdown jest krótszy od D3

muzyka tak jak w poprzedniej części bardzo dobra i pasująca klimatycznie do gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet mile zaskoczony 3-ką do tej odsłony nie jestem przekonany, ograłem demko, obejrzałem filmy z rozgrywki i stwierdziłem że to nie mój klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja postanowiłem już dawno że kupię i dam szansę to inna para kaloszy jest :)

też tak postanowiłem i kupiłem dzień przed premierą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gymkhana 5

nie rozumiem ludzi

nabijacie sie z kolesia, przezywacie go od "Barbie" i tak dalej

widzicie jak kręci się po placu i mówicie buuuuu co to ma być

ciekawe czy mielibyście jaja żeby zaciągnąć hamulec ręczny przy 120km/h wchodząc w zakręt

poza tym niewielu kierowców rajdowych może się pochwalić tak widowiskową i precyzyjną jazdą jak Block

i z góry mówię że nie jestem jakimś maniakiem i wielkim fanem Blocka

poprostu nie zgadzam się z opinią niektórych osób na forum

wyrażam tylko swoje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem ludzi

nabijacie sie z kolesia, przezywacie go od "Barbie" i tak dalej

widzicie jak kręci się po placu i mówicie buuuuu co to ma być

ciekawe czy mielibyście jaja żeby zaciągnąć hamulec ręczny przy 120km/h wchodząc w zakręt

poza tym niewielu kierowców rajdowych może się pochwalić tak widowiskową i precyzyjną jazdą jak Block

i z góry mówię że nie jestem jakimś maniakiem i wielkim fanem Blocka

poprostu nie zgadzam się z opinią niektórych osób na forum

wyrażam tylko swoje zdanie

Bo z niego się trzeba nabijać...typowy hamerykański showman i nic więcej...

Kręcić się po placu furą, która ma napęd 4x4, do tego klatkę, masę opon do wymiany, odpowiednio podrasowana, to naprawdę nic świetnego.

Tępe amerykańce się tym jarają, bo pewnie większość z nich myśli, że on to robi za jednym podejściem ^^

120km/h i ręczny? W takiej furze? Nie rozumiem czym się tu podniecać...dzięki trakcji oraz klatce jesteś pewny, że nawet jakby doszło do koziołkowania do nic Ci się nie stanie.

Owszem, zawsze jest ryzyko, no ale bądźmy szczerzy...te fury są w stanie wytrzymać naprawdę sporo niż jakieś koziołkowanie na placu.

niewielu kierowców rajdowych może się pochwalić tak widowiskową i precyzyjną jazdą jak Block

Proszę Cię Erwines...spodziewałem się po Tobie większego obeznania w temacie...

W WRC pokazał swoją precyzyjną jazdę...chyba podczas dojazdu do strefy serwisowej jak nie rozkraczył fury.

W prawdziwym świecie nie zmieni sobie nagle oponek i nie zacznie wszystkiego od nowa. To nie plan filmowy...

Nawet Raikkonen, który jest kierowcą wyścigowym i nie szło mu najlepiej w WRC, robił go bodajże na każdym możliwym odcinku.

Kręcenie tysiąca powtórek aż w końcu mu się udało przejechać obok jakiegoś słupka czy drzewka jak należy to naprawdę nie jest nic czym należałoby się chwalić...

Ci co się nie znają na świecie motorsportu będą się podniecali, bo się po prostu nie znają. Ci co się znają wiedzą, że te jego całe wybryki nie różnią się niczym od filmu w kinie.

Miał testować opony Pirelli w starym bolidzie Toyoty. Oczywiście do testów nie doszło, a zwalono na jego wzrost czy tam wagę.

Na moje oko to po prostu dał dupy na symulatorze po całości i nawet go nie dopuścili do bolidu...i bardzo dobrze.

Ma kasę od sponsorów, ma furę i ma miejsce do bawienia się. Niech nawet kręci się na dachu tam, ale twierdzenie, że jest świetnym kierowcą to dla mnie czysta parodia...

Świetnym kierowcą jest Kubica, Alonso, Loeb czy Hirvonen, a nie ten amerykański pozer...

Tylko ode mnie, już więcej na temat tej porażki pisać nie mam zamiaru.

Niech się tam u siebie i kręci się po placach zadziwiając tępą amerykańską publiczność...a od prawdziwego sportu, niech trzyma się z daleka, bo już pokazał co (nie)potrafi :biggrin:

PS.

Przypominam, że to temat odnośnie gry DIRT, a nie jakiegoś bolka.

Rzuciłem sam offtopem i chciałbym, aby na tym się skończyło.

Jak ktoś chce pogadać, to zapraszam na PW.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no może i masz racje

co by nie było że offtop się robi

ostatnio chciałem pojeździć te wyzwania racenet i wyskakuje mi błąd i nie moge się połączyć z racenet

a na kompie na strone racenet się normalnie moge zalogować

wiecie o co chodzi??

i wgl jeżeli ktoś na tym forum posiada tą grę ( w co wątpie ) to zapraszam

psn id: erwines15

no headset by się przydał oczywiście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak się składa, że od kilku dni gram w Showdown i chętnie się podłączę do wspólnego grania, mimo niestety braku z mojej strony headseta...

mój psn id: michasz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze zbierze sie grupka chetnych osob do bostu levelu online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze zbierze sie grupka chetnych osob do bostu levelu online?

hoho na to racyej nie licz

może ze 4 osoby na tym forum w to grają :)

za mało nas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hoho na to racyej nie licz

może ze 4 osoby na tym forum w to grają :)

za mało nas

Ja wiem o 3, ja ty i plewa.. Troche malo do grindu:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w znajomych może jeden się znajdzie

i tak mało

poszukaj na innych forach

ja był bym chętny na coś takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie, panowie gra ktoś jeszcze w ten tytuł?? Potrzebuje pomocy w trofeach, a ciężko się dogadać z kolesiami z innych krajów... Jakby ktoś był chętny to zapraszać - odwdzięczę się :) PSN: michasz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zagram w Showdown, czy też powyzywam się z innymi w wyzwaniach.

Szkoda, że bardzo mało ludzi w to tutaj gra, i ogólnie czytam więcej krytyki niż głosów pozytywnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie moze bysmy sie zebrali jakos na grinda expa jednak :P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze znajdzie się kogoś online, jednak nie w każdym trybie jest full, w niektórych praktycznie nikogo.

Tryby solo i team, wszystko co normalnie + "party" - różnego rodzaju zabawy grupowe samochodami z joyride.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pykałem dzisiaj u brata trochę w Showdown'a... jakiegoś tam wrażenia na mnie nie wywarł... Nic dziwnego w sumie, to w 100% projekt poboczny Codemasters. Teraz czekać tylko na DiRT 4, który jak dla mnie będzie oporowy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie pytanie, ale po zalogowaniu na stronie www codemaster i powiazaniu konta, ciagle nie mam tam statystyk "kariery" ktos sie spotkal z czyms takim ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, mam chrapkę na ten tytuł. Chodzi mi o to, żeby mieć czysty fun z grania z kolegami. Nie zawiodę się? I jak tam sytuacja z multipayerem? Sporo osób gra po sieci? :) A i jeszcze jedno: czy tam jest jakiś singiel do przechodzenia? Czy tylko pojedyncze wyzwania?

Edytowane przez Tomek47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiezo co przeszedlem ta gre wiec jeszcze pamietam conieco :D Singiel jest w czterech poziomach, kazdy z nich ma 12 wyzwan wyscigowych + final, do tego masz tez tryb dwoch misji do szukania i zbierania ukrytych skarbow plus wykonywanie zadan zeby odslonic kolejne minilokacje (po 3 na kazda misje). Jesli chodzi o multi to mozesz grac max po 8 na jednym serwerze, zarowno solo jak i druzynowo - choc tutaj oblozenie serwerow bylo znikome.

Ogolnie gra jak dla mnie nie jest na dlugie zimowe wieczory, taka odskocznia od innych, ale zwazywszy na cene za jaka mozesz ja miec to jesli tylko lubisz kraksy warto ja miec, ale tak jak mowie - dupy nie urywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×