Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Batman: Arkham City czy Skyrim?

Dla fabuły i klimatu Batman. Wystarczy na 10-20 godzin w zależności od poziomu i tego czy będziesz lizał ściany.

Dla eksploracji świata Skyrim. Wystarczy na baardzo długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Fight night round 4, ufc, czy wwe co wybrac ??

nie bierz ufc, w to albo nikt nie gra albo sami hardkorzy wiec po necie 0 zabawy dla nowiciusza.

wybral bym fight night champion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie w wyborze gry do 100 zł.

Moje propozycje to:

- Red Dead Redemption

- Castlevania LoS

- Little Big Planet 2

Jestem fanem Castlevanii jeszcze z czasów PS2, ale kusi mnie również produkcja R*, a pierwsza część LBP bardzo mi sie podobała. I co tu wybrać ??wacko.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie w wyborze gry do 100 zł.

Moje propozycje to:

- Red Dead Redemption

- Castlevania LoS

- Little Big Planet 2

Jestem fanem Castlevanii jeszcze z czasów PS2, ale kusi mnie również produkcja R*, a pierwsza część LBP bardzo mi sie podobała. I co tu wybrać ??wacko.gif

Moim zdaniem RDR to jedna z najlepszych gier w historii ogólnie. Ja osobiście bałem się, że to klon GTA na dzikim zachodzie (może trochę w rzeczywistości tak jest) ale jednak klimatem powala większość produkcji. Do tego ma bardzo dobry multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem RDR to jedna z najlepszych gier w historii ogólnie. Ja osobiście bałem się, że to klon GTA na dzikim zachodzie (może trochę w rzeczywistości tak jest) ale jednak klimatem powala większość produkcji. Do tego ma bardzo dobry multi.

Może upiekę pwie pieczenie na jednym ogniu, bo znalazlem aukcje z RDR i LoS w rozsądnej cenie. Ciekawi mnie również Killzone 3, bo po świętach mam zamiar kupić tv 3D, a podobno trójwymiar w tej grze wymiata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Uncharted 3 też 3D jest fajne, więc jeżeli nie masz tej gry, to w pierwszej kolejności U3, a później KZ3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią, ale U3 kosztuje nieco ponad 100zł jednak ;) W ogóle można gdzieś znaleźć liste gier obsługujących 3D??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dobrego i wciągającego do max 40 zł z przesyłką ;)

Heavenly Sword, Draksiders i Uncharted(pierwsza i druga część) jak dobrze poszukasz w internecie, to spokojnie możesz za tyle je wyrwać, przy czym mówię oczywiście o używkach. Sam wszystkie te gry kupowałem za 40-50zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do wyboru gre na swieta - jedna nowa albo 2 starsze.Doradzicie cos?Mam Battlefielda 3,czyli nie chce mw3.Mam fife 12,nie chce pesa.Mam jeszcze FNR4 i RDR.Myslalem nad U3,ale multi ktore odepchnelo mnie w u2 zniecheca mnie do tej produkcji (aczkolwiek singiel swietny).

/EDIT:

Muszę wybrać do jutra rana,co zdaży dojść przed świętami (gra będzie z allegro kupowana).Więc musze wybierać na szybko

Moze ciut wiecej szczegolow :

-gra musi miec multi.Moze i takie gry Skyrim czy Batman są dobre,ale nie mają multi,więc odpadają

-chciałem f1 2011,ale nie mam kierownicy

-Tak więc jedyne co mi przychodzi do głowy to U3 i AC:Revelations.Pisalem ze nie podobal mi sie multi w u2,bo nie moglem nikogo zabic,bronie sa za slabe.Czy z czasem bede mial lepsze?

No i moge dwie starsze wybrać i myślałem nad FN:Champion i co do tego?

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały dylemat :/ Od jakiegoś miesiąca posiadam PESa 12, ale szczerze mówiąc czegoś mi w nim brakuje. Nie czuje tej radochy z gry, jak dawniej. Zaznaczam, że gram głównie singel player. I dlatego zastanawiam się nad wymianą PESa 12 na Fifę 12. I dlatego chciałbym zapytać o Wasze subiektywne odczucia, przy której grze przyjemniej Wam się gra samemu. Nie chodzi mi o dyskusję, która gra jest lepsza. Fajnie gdyby się wypowiedział ktoś kto grał w obie gry, ale wszelkie opinie mile widziane.

Jeśli, takie pytanie już padło, to sorry :)

Edytowane przez Anarch1946

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać jeśli na grę mam do wydania jedynie 100zł? Moje propozycje to: Castlevania, inFamous2, Brutal Legend. Zalezy mi na tym aby rozgrywka byla dluga i wciagajaca. A moze macie jakies inne propozycje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać jeśli na grę mam do wydania jedynie 100zł? Moje propozycje to: Castlevania, inFamous2, Brutal Legend. Zalezy mi na tym aby rozgrywka byla dluga i wciagajaca. A moze macie jakies inne propozycje??

Call Of Duty: Black Ops - nieziemskie multi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać jeśli na grę mam do wydania jedynie 100zł? Moje propozycje to: Castlevania, inFamous2, Brutal Legend.

BL sobie odpuść.

inFamous2 to przyjemny niby sandbox.

C:LoS to wielka przygoda w genialnym świecie z kapitalną grafiką. Wg. mnie lepsza od GoW3 choć może w tym miejscu wybuchnąć wojna z fanbojami Kratosa. Tak czy inaczej gra na 20 godzin z jednym z najlepszych zakończeń.

W sumie ciężki wybór. Ja bym wziął obie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gowa 3 juz splatynowałem więc biore Castlevanie dzieki :D@crash5 ja nienawidze CoDa oprócz wspaniałej czesci 2 :P

Edytowane przez FancyMichael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do wydania ok 100-120zł. Chciałbym zakupić 2 gierki. Mam na oku dwie: Metal Gear Solid 4 i Red Dead Redemption.

Czy to dobre zestawienie? A może dostane inne propozycje. Oczywiście w.w. za taką cenę to używki. Zastanawiałem się też nad Fight Night Champion, jednak już drugiej bym nie dorzucił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do wydania ok 100-120zł. Chciałbym zakupić 2 gierki. Mam na oku dwie: Metal Gear Solid 4 i Red Dead Redemption.

Czy to dobre zestawienie? A może dostane inne propozycje. Oczywiście w.w. za taką cenę to używki. Zastanawiałem się też nad Fight Night Champion, jednak już drugiej bym nie dorzucił.

Zależy jaki gatunek gier preferujesz, czy multi jest istotne czy nie. Możesz wyrwać na allegro używki Uncharted 1 i 2, AS: Brotherhood, jeśli masz kiere to jakieś GT 5.

Z strzelanek to BC 2, CoD BO lub Bordelands. Jeśli chodzi o twoje propozycje to RDR jak najbardziej dobry wybór, jeśli lubisz serie MGS to 4 bierz również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do wydania ok 100-120zł. Chciałbym zakupić 2 gierki. Mam na oku dwie: Metal Gear Solid 4 i Red Dead Redemption.

Czy to dobre zestawienie? A może dostane inne propozycje. Oczywiście w.w. za taką cenę to używki. Zastanawiałem się też nad Fight Night Champion, jednak już drugiej bym nie dorzucił.

polecam Deus Ex human revolution,gra wciaga jak gabka,zabawa na dluzszy czas,wiele sciezek do celu i wyborów.

a ja chciałbym sie doradzic jaka gre wybrac by pograc z kobieta ,myslałem o gierk ach z split screenem lub nawet i bez ,chce wciagnac troszke w moje hobbi :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gran turismo 5 czy Dirt 2?

W jakiej grze latwiejsza platynka?

W jakiej z tych gier będę miał lepszą zabawę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwiejsza platyna jest zdecydowanie w Colin McRae: DiRT 2, ale moim zdaniem więcej frajdy daje GT5.

Edytowane przez josephineola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynka w GT5 to Mount Everest. Trudność 11/10

W Dirt 2 są problemy z trofeami online.

Na pada weź Dirt 2

Na kierownicę weź GT5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kozak zależy czego oczekujesz jeżeli typowej arcadówki to oczywiście DIRT2,GT5 to bardziej symulator na wiele godzin.W obydwie gry fajnie gra się na padzie jak i na kierownicy więc nie skreślaj GT5 jeżeli nie masz kiery.

Edytowane przez Grzegorz M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×