Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Co wybrac Gran Turismo 6 czy gran turismo 6 anniversary edition (jak kupię używkę to będę mógł grac przez internet?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrac Gran Turismo 6 czy gran turismo 6 anniversary edition (jak kupię używkę to będę mógł grac przez internet?)

 

 Nie ma problemu z graniem przez internet. 

 

GT6 AE to chyba tylko jakbys bral nowke, albo ktos nie wykorzystal kodow na dodatkowa zawartosc - bo dodatki to kod na 1mln cr, 20 fur, steel book i apex.

Moim zdaniem nie ma sensu przeplacac brac zwykla GT6 ponizej 80pln (nowke) lub jeszcze taniej jak uzywana, spedzic pol dnia na instalowaniu patchy/upgrade i cieszyc sie gra. (wiecej o tym co zawiena GT6 AE tutaj: http://blog.eu.playstation.com/2013/06/24/gran-turismo-6-anniversary-edition-pre-order-extras-detailed/)

 

(na wszelki wypadek jakby sie tobie palec omsknal to:) GT5 Academy Edt - absolutnie nie warto serwery wylaczone, dodatkowa zawartosc usunieta z PSS. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem GT6 (zwykle, nowe) z przesyłką za 70 PLN 

 

Cierpliwosci przy sciaganiu patchy/upgradow 

i szerokiej drogi. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o Battlefielda 4. Warto brać jeszcze na PS3 ? sporo ludzi gra ? i jak tam z ogólnym działaniem ? ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o Battlefielda 4. Warto brać jeszcze na PS3 ? sporo ludzi gra ? i jak tam z ogólnym działaniem ? ;d

 

http://bf3stats.com/servers/all-> poniżej kliknij PS i bedziesz miał wykaz na ps3.

 

Owszem multum ludzi gra na PS3 w BF4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dylemat pomiędzy dwoma gierkami z pss. Nie wiem czy pobrać Hotline Miami 2, czy Dead Nation. Z jednej strony lubię tematykę zombie, a z drugiem Hotline ma fajny chory klimat. Naprawdę nie wiem co wybrać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://bf3stats.com/servers/all-> poniżej kliknij PS i bedziesz miał wykaz na ps3.

 

Owszem multum ludzi gra na PS3 w BF4.

Podałeś mu statystyki z BF3.

Według bf4stats.com aktualnie na PS3 gra 17.5k osób. 500 mniej niż na PC, tak więc jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi doradzić co wybrać? Far Cry 4 czy Tomb Raider? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi doradzić co wybrać? Far Cry 4 czy Tomb Raider? 

 

Hmmm to dwie dosc rozne gry - jesli ograles FC3 to FC4 jest re-skinem dalej to fajna gra ale powtarzajaca schematy. 

 

TR nie ma w przeciwienstwie do FC otwartego swiata, ale to fajna historia i dobra action adventure ot mocno inspirowana Uncharted. 

Fabularnie, ogolnie daje rade ale czasami sie potyka, fun z gry mialem duzy - ale ni jak to nie przystaje do starych TR jesli chodzi o zagadki... tutaj nastawienie jest na akcje i ten element zrealizowany jest bardzo dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zastanawiam się nad kupnem Max Payne 3.

 

Czy celować w używkę bez możliwości gry online, czy jednak nową? Co polecacie? Warto grać online i zdobywać online trofea? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zastanawiam się nad kupnem Max Payne 3.

 

Czy celować w używkę bez możliwości gry online, czy jednak nową? Co polecacie? Warto grać online i zdobywać online trofea? 

 

Ta gra nie ma online pass, więc spokojnie możesz brać używkę. Co do trofeów, to zależy co kto lubi, bo akurat w tej grze są mega trudne (singlowe) i czasochłonne (online). Nie ma raczej problemu ze znalezieniem meczu, bo sporo osób jeszcze gra, choć czasem trwa to chwilę dłużej zanim znajdzie jakiś mecz. Z tymże większość z tych osób to te, które mają wysokie levele, z dopakowanymi ulepszeniami i broniami, które robią sporą różnicę. Także od początku jest ciężko, a samo multi jest takie sobie jeśli chodzi o grywalność. Moim zdaniem nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamierzam ograc dwie ale co najpierw ?

Dying Light czy Bloodborne ?

A moze zadna i Mortal Kombat X ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamierzam ograc dwie ale co najpierw ?

Dying Light czy Bloodborne ?

A moze zadna i Mortal Kombat X ?

Bloodborne, zdecydowanie!

Nawet się już nie zastanawiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloodborne bez dwóch zdań...jedyny ex dla którego warto byłoby brać Ps4 i prawdopodobnie jedna z gier która uratowałą ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z obecnego promo na różne japońce w psstore co warto wybrać? jest tam jakiś musthave? wiem, że Final Fantasy jednak nigdy nie grałem w żadną z części. A jakieś inne jRPG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Cię nie odrzuca przestarzała grafika to Front Mission 3, Ni No Kuni tu akurat grafa Cię zachwyci z innych to jeszcze są: Okami HD, Suikoden 1 i 2, Tales of Graces f+Xillia mój faworyt, bo Graces to najlepsze w co grałem na ps3,  Tales of Symphonia Chronicles, FF VI najlepszy final jaki powstał.

 

Jeśli chcesz się wkrecic w jRPG to na początek bym wybrał Graces'a, a jeśli lubisz starą szkołe z PSX'a to oba Suikodeny, bo to najwyższa półka jeśli chodzi o tytuły z kraju kwitnącej wiśni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Jaką gre polecacie, która wciągnie mnie na wiele godzin? :) Liczy się dla mnie hm... Stosunek ceny do długości gry :D Oczywiście ważne jest również aby gra sprawiała przyjemność.
Soulsy już ogarnięte, Gran Turismo 5 również :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest na PS3?

Co do 3 to masz chłopie od groma gier, bo nie powiedziałeś czego oczekujesz dokładnie.

Dlatego powiem jedno, Fallout 3 i New Vegas.

Masz tam grania tyle, ze Ci na miesiąc albo dwa starczy.

Potem Skyrim, trylogia Mass Effect, Okami, Yakuza 3 i 4, itd.

Jeśli dopiero zacząłeś przygodę z ps3 to masz chłopie wiele do nadrobienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka mój błąd, na poczciwą 3 God of War 3, jeśli lubisz japońszczyzne, to masz 5 odsłon Tales'ów, 

finale które są teraz za grosze, The Last of US warte każdych pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Jaką gre polecacie, która wciągnie mnie na wiele godzin? :) Liczy się dla mnie hm... Stosunek ceny do długości gry :biggrin: Oczywiście ważne jest również aby gra sprawiała przyjemność.

Soulsy już ogarnięte, Gran Turismo 5 również :)

 

Pytanie jak dlugo masz PS3 i co jeszcze ograles - bez tego ciezko doradzic bo biblioteka gier na PS3 jest ogromna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×