Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Burnout, LotR Wojna na Północy, Diablo3, Borderlands'y, Mortal, pierwsze co mi do głowy przychodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sacred Citadel, Sacred 3 - chyba jeszcze są na promocji na store

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak AC BF i Rogue na PS Storze ważą 16 GB to po zainstalowaniu będą zajmowały 32 GB? Pytanie laickie, ale nie mogę zapamiętać tej zależności :P

I czy Deluxe Edition Black Flaga zawiera oba DLCki (do multi i Freedom Cry)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak AC BF i Rogue na PS Storze ważą 16 GB to po zainstalowaniu będą zajmowały 32 GB? Pytanie laickie, ale nie mogę zapamiętać tej zależności :P

 

 

Oj Fancy....

 

Gra X zajmuje Y GB - zeby ja zainstalowac potrzebujesz 2*Y miejsca, po instalacji gra zajmuje Y miejsca. Jesli masz Gre A i B ktore waza Z GB to dziala to dokladnie tak samo zakladajac ze bedziesz je instalowal pobieral po kolei. Po zainstalowaniu gry beda zajmowaly blisko wartosci podanych w PSS i bedzie to suma GB dla gry A i B. 

 

mam nadzieje ze pomoglem. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm mam dylemat - w mojej Biedrze jest do wyboru Dishonored GOTY lub Watch Dogs - obie po 59 zł.

Dishonored podstawkę ograłem, zostały mi dodatki i teraz dylemat co wybrać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szybkie pytanie. Kupić Dead Space'a 1? Opłaca się, warto przejść gierkę? Nawiązując do gry, czy na PS3 też mamy dostępną polską wersję językową? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szybkie pytanie. Kupić Dead Space'a 1? Opłaca się, warto przejść gierkę? Nawiązując do gry, czy na PS3 też mamy dostępną polską wersję językową?

Warto, najlepsza czesc z calej serii, z tego co pamietam pierwsza czesc ma napisy pl, dubbingu na pewno nie

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę wybrać tylko jedną z nich: RDR, Just Cause 2, Far Cry 3. Co zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę wybrać tylko jedną z nich: RDR, Just Cause 2, Far Cry 3. Co zrobić?

RDR

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę wybrać tylko jedną z nich: RDR, Just Cause 2, Far Cry 3. Co zrobić?

Jesli lubisz sandboksy od R* to RDR napewno stoi wyżej od pozostałych 2 tytułów, nie jest może idealne, i wymaga w mojej opinii całkiem niezłej znajomosci języka angielskiego, sam nie ograłem całości bo cos mi przerwało przygodę, ale wrócę i zacznę od początku.

FC3 jesli lubisz sandboksy od UBI, do tego to naprawdę solidny kawałek gry, fabularnie tez nie jest zle, ale im dalej w las fabularnie zaczyna robić sie nierówno, grę ukończyłem na 99% i bawiłem sie dobrze.

JC2 ogrywałem 2 razy raz na PC raz na PS3 w obu przypadkach odbiłem do niecałych 50% ukończenia bawiłem sie dobrze a potem wdarła sie nuda, gra dla osób które maja fazę na czysta niczym nie skrępowana rozpałkę ponad wszystko.

Jesli miałbym dzis wybierać jedna z podanych przez Ciebie gier brałbym RDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc. Chyba na razie daruję sobie JC2.
Zostaną zatem RDR i FC3 no i właśnie sam nie wiem. Oglądam recenzje i nie jestem tak naprawdę do końca przekonany do westernu, a z drugiej strony dżungla, wyspa - trochę podobne kolory  i klimat jak wiele innych w które grałem (jakoś mi sie kojarzy z CoD BO2 albo Uncharted).
A która z nich starczy na dłużej?

Czy w ogóle multi istnieje jeszcze w jakiejś z tych dwóch?

No i odrzucając fabułę - która daje więcej zabawy podczas grania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc. Chyba na razie daruję sobie JC2.

Zostaną zatem RDR i FC3 no i właśnie sam nie wiem. Oglądam recenzje i nie jestem tak naprawdę do końca przekonany do westernu, a z drugiej strony dżungla, wyspa - trochę podobne kolory i klimat jak wiele innych w które grałem (jakoś mi sie kojarzy z CoD BO2 albo Uncharted).

A która z nich starczy na dłużej?

Czy w ogóle multi istnieje jeszcze w jakiejś z tych dwóch?

No i odrzucając fabułę - która daje więcej zabawy podczas grania?

Dluzsza gra jest na pewno RDR, na pewno tez ciekawsza fabularnie. Ja rowniez nie lubilem westernow ani tym podobnych klimatow ale kiedy zaczalem grac w ta gre to na prawde swietnie sie w to gralo. Far Cry jak far cry, tak na prawde byl tylko jeden czyli pierwszy ktory wyszedl na pc, nastepne to to samo tylko inne miejscowki i historie. Jesli nie zagrasz w RDR ominie cie kawal dobrej przygody.

Odnosnie multi to far cry sobie daruj, jest tak slabe i cienkie jak makaron nitki, nie wiem czy ktos w to gra jeszcze ale jest masa innych gier z lepszym multi

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez szuldi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrzucając całkowicie fabułę brał bym JC2, jednak gry mają fabułę (przynajmniej pozostałe dwie ) . Tak jak chłopaki wyżej pisali. Ja również jestem za RDR. Żałuję że nie ma remastera na ps4 bo kupiłbym jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, racja.
Może faktycznie RDR będzie najlepsze.
Wielkie dzięki za porady!

Mam jeszcze prośbę - tam są takie rzeczy: samo RDR, Legends and Killers Pack, Undead Nightmare Pack, Liars and Cheats Pack.
Czy najpierw pobieramy wszystko czy może najpierw RDR i ewentualnie to Undead bo te "Legends..." oraz "Liars and Cheats..." coś zmieniają w podstawowej wersji gry i je dopiero potem?

Pewnie wszystko razem najlepiej?

Edytowane przez asassello

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, racja.

Może faktycznie RDR będzie najlepsze.

Wielkie dzięki za porady!

Mam jeszcze prośbę - tam są takie rzeczy: samo RDR, Legends and Killers Pack, Undead Nightmare Pack, Liars and Cheats Pack.

Czy najpierw pobieramy wszystko czy może najpierw RDR i ewentualnie to Undead bo te "Legends..." oraz "Liars and Cheats..." coś zmieniają w podstawowej wersji gry i je dopiero potem?

Pewnie wszystko razem najlepiej?

 

Najlepiej najpierw pobierz podstawkę RDR. Undead Nightmare to dodatek fabularny z zombiakami, a reszta to jakieś dodatki online. Oczywiście możesz pobrać Undead najpierw, bo chyba nie wymaga ten dodatek posiadania podstawki gry RDR. Jeśli się myle to mnie poprawcie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od wersji. Istnieje wersja standalone, ale kupując w zestawie z grą jest to najprawdopodobniej "Add-On".

Najlepiej pobrać wszystko naraz. Niektóre DLC dodają bronie i wyzwania do podstawki, a to czy chcesz grać RDR czy UN wybiera się w menu przy włączaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrywieczor. Mam pytanie, ostatnio mi dal kuzyn ps3 bo sobie kupil ps4 wiec skorZystalem z okazji hehe.. Zawsze na pc gram w gry tylko online,strzelanki czy wyscigowki czy mmorpg... Dlatego chce was spytac bo nie mam pojecia: w co ludzie graja terAz online? Jakie gry sa popularne online? Mam zamiar kupic gta 5 ale tez bym chcial cos z kategori mmorpg, strzelanka ( typu counterstrike lub callofduty) i np z kategori wyscigowek... Dzieki z gory. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrywieczor. Mam pytanie, ostatnio mi dal kuzyn ps3 bo sobie kupil ps4 wiec skorZystalem z okazji hehe.. Zawsze na pc gram w gry tylko online,strzelanki czy wyscigowki czy mmorpg... Dlatego chce was spytac bo nie mam pojecia: w co ludzie graja terAz online? Jakie gry sa popularne online? Mam zamiar kupic gta 5 ale tez bym chcial cos z kategori mmorpg, strzelanka ( typu counterstrike lub callofduty) i np z kategori wyscigowek... Dzieki z gory. Pozdrawiam

 

W GTA V gra trochę ludzi. 

Ze strzelanek to napewno BF4 i jakiś najnowszy Call of Duty.

FIFA 16, w to też gra napewno sporo osób. 

Co do wyścigówek to z nowszym NFS nie będziesz miał prolbemów aby znaleźć kogoś do grania. 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrywieczor. Mam pytanie, ostatnio mi dal kuzyn ps3 bo sobie kupil ps4 wiec skorZystalem z okazji hehe.. Zawsze na pc gram w gry tylko online,strzelanki czy wyscigowki czy mmorpg... Dlatego chce was spytac bo nie mam pojecia: w co ludzie graja terAz online? Jakie gry sa popularne online? Mam zamiar kupic gta 5 ale tez bym chcial cos z kategori mmorpg, strzelanka ( typu counterstrike lub callofduty) i np z kategori wyscigowek... Dzieki z gory. Pozdrawiam

 

O mmorpg'ach na Ps3 zapomnij (; Ja też skłaniałbym się w stronę GTA V, ale to możesz również ograć na pc. Weź The Last of Us (genialne multi) albo Destiny od razu z dodatkiem (duża baza polskich graczy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrywieczor. Mam pytanie, ostatnio mi dal kuzyn ps3 bo sobie kupil ps4 wiec skorZystalem z okazji hehe.. Zawsze na pc gram w gry tylko online,strzelanki czy wyscigowki czy mmorpg... Dlatego chce was spytac bo nie mam pojecia: w co ludzie graja terAz online? Jakie gry sa popularne online? Mam zamiar kupic gta 5 ale tez bym chcial cos z kategori mmorpg, strzelanka ( typu counterstrike lub callofduty) i np z kategori wyscigowek... Dzieki z gory. Pozdrawiam

 

Ja polecam Defiance ;). Jest to sieciowy shooter :). Warto sprawdzić ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i od razu mam pytanko. Chciałem coś kupić ze styczniowej wyprzedaży w PS Store do 50 zł. Jako, że nie grałem ani w Thiefa, ani w Tomb Raider DE, a obie te gry mnie interesują, więc pytanie do Was, którą wybrać? :) z góry dzięki za wszystkie sugestie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×